GTA 4 Download [PC] ⚡️ Complete Edition po polsku

Pełne wersje gier

GTA 4 Download

17
GTA 4 Download

GTA 4 Download | Pełna Wersja 🥇

Przedstawiana gra GTA 4 Download to czwarta część ponumerowanej serii gier Grand Theft Auto. Teraz będziemy kierować Nico Belliciem, który przyjechał do Liberty City do swojego kuzyna Romana, w celu zaznania lepszego życia. Po przyjeździe wszystko staje się całkiem inne, Nico zostaje wciągnięty w gangsterkę i czarne życie. Oczywiście będzie miał z tego pieniędzy jak lodu, przygód niezapomnianych na całe życie i wiele więcej! GTA IV Complete Edition Pobierz zawiera DLC The Ballad of Gay Tony & The Lost and Damned - to pozycja obowiązkowa wśród graczy komputerowych.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 2GB
Procesor: 1.8Ghz lub lepszy
Pamięć: około 32GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: Nvidia 7900 256MB/ ATI X1900 256MB lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

GTA 4 Download

Czy wiesz, że...

Na samym początku gdy została wydana "czwórka" uruchomienie jej na komputerach graniczyło z cudem? Instalacja potrafiła zająć wiele godzin, trudno było o w pełni kompatybilny sprzęt (jak na tamte czasy), a gdy już po masie godzin się gra wreszcie uruchomiła, to ilość błędów jakie były na każdym kroku zmuszały do przerywania rozgrywki. Taki niesławny początek zaliczyło GTA 4 na komputerach. Dobrze, że z biegiem czasu, teraz problemy nie występują praktycznie żadne i nie musimy doświadczać trudności z przeszłości.

Sprawdź instalator poniżej

GTA 4 download

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry.

GTA 4 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

GTA 4 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

GTA 4 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

GTA 4 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

GTA 4 pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

GTA 4 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry GTA 4 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac GTA 4

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze GTA IV

Data premiery: 29 kwietnia 2008

Producent: Rockstar Games

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry GTA IV

GTA 4 Download

GTA 4 Pełna wersja przygotowana w bardzo przejrzystym instalatorze będzie dobry wyborem dla osób ceniących sobie prostotę wykonania i przyjemność z korzystania za razem. Wydana gra w 2008 GTA 4 Download roku nadal jest często widywana na komputerach stacjonarnych i laptopach. Ludzie grają, ściągają modyfikacje i dobrze się bawią w wielkim mieście Liberty City otwarte na nowych użytkowników gier od Rockstar Games GTA IV Pełna wersja PC. Pobierając grę z naszych serwerów i instalując grę przez nasz instalator pobieranie jest bardzo szybkie, a instalacja wymaga tylko kliknięcia przycisku gdy gra zostanie już całkowicie ściągnięta. Jest to świetne rozwiązanie, a osoby które ściągną GTA IV Pobierz nie będą mogły się oderwać od komputera. W porównaniu do poprzedniej części wydanej od Rockstar Games, ta odsłona jest zdecydowanie bardziej dopracowana i stosunkowo o wiele lepsza niż poprzednia gra.

GTA 4 Pobierz

GTA IV Download jest stworzone dla osób szukających rozrywki na wiele długich godzin i z pomocą naszego oficjalnego instalatora DownloadGames.net.pl ściągnięcie gry jest bardzo proste i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, aby móc skorzystać z GTA 4 Pobierz i wypróbować jedną z lepszych gier od Rockstar Games! Płynne animacje i gra na modach jest lepsza niż wcześniej, odpowiednie modyfikacje gry są zawarte i osoby chętne na ich doinstalowanie będą miały w czym wybierać.

GTA 4 Download PC z pewnością spełni wymagania każdego z graczy, a włączenie zapisu gry wykonanego na sto procent będzie również świetnym pomysłem by móc zacząć grać tak jak tylko nam się podoba – bez konieczności przechodzenia fabuły w GTA IV Pobierz PC.

Recenzje gier

GTA 4 Pełna wersja

Jest to gra dla osób młodszych jak i też starszych, którzy się odnajdą w nowym wirtualnym świecie Liberty City pozwalający na praktycznie wszystko. Wiele podobnych gier celuje w dostępność dla wielu graczy. Nikt nie spotka się tutaj z nudą, brakiem pomysłów jak i też brakującymi elementami. Gry z tej serii są naprawdę bardzo dobrym pomysłem na zajęcie wolnego czasu. Instalator GTA IV Download jest tuż przed Tobą!

Poprzednią część gry możecie również śmiało pobrać z naszej strony. Zdecydowanie bardziej dopracowana grafika w GTA 4 Pełna wersja idzie tutaj na duży plus, a sterowanie pojazdami nie jest jakbyśmy jeździli „kartonami”, a prawdziwymi pojazdami gdzie osoby grające mogą się poczuć jak podczas prawdziwej jazdy autem w GTA 4 Download.

Opisy i recenzje gier

GTA 4 Download PC

Do tego niskie wymagania, a wysokiej jakości produkcja sprawia, że ta gra jest jeszcze lepsza. Gra, którą będziesz mógł pobrać na swój komputer PC lub laptop jest odpowiednio przygotowana, abyś mógł cieszyć się rozgrywką dzięki GTA 4 Download tak długo jak tylko będziesz chciał.

Nie ma limitów pobierania, brak ograniczeń prędkości, żadnych niepewnych kluczy aktywacyjnych w trakcie instalacji, wszystko ładnie przygotowane w prosty i przystępny sposób. Crack do GTA 4 jest w formie build-in, co można łatwo sprawdzić poprzez przejrzenie screenów z instalacji gry. Chodzi tutaj oto, że nie trzeba kopiować plików, nic dodatkowo instalować lub też wgrywać.

Więc uważamy, że GTA IV Pobierz jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą rozgrywkę, a przez dołączone oba DLC sprawiają, że czas grania wydłuża się i to znacznie, ponieważ oba DLC to osobne historie w Liberty City gry GTA IV Pełna wersja, które bez problemu pobierzesz z DownloadGames.net.pl! Ta gra ma już swoje lata, jednak można ją śmiało odnowić poprzez użycie modów przygotowanych przez nasz Zespół. Według Ciebie jest słaba grafika w tej grze?

Poradniki do gier

Jak pobrać GTA 4 na PC

inna część z serii słynie też z ogromnej ilości modyfikacji. Użyj najnowszych modów na jej bardzo mocne polepszenie! A może Twój laptop lub komputer PC nie jest w stanie uruchomić tej gry w sposób taki, aby sprawiała ona satysfakcję? Możesz śmiało użyć paczek na optymalizację, wtedy GTA 4 Pobierz uruchomi się i będzie działać bez żadnego problemu. Możesz pobierać z innych źródeł bez gwarancji działania, a możesz ściągnąć od nas z pełną świadomością tego, co pobierasz! Sprawdź screeny poniżej i nie czekaj, na pewno będziesz zadowolony z tego co jesteś w stanie od nas pobrać, a GTA 4 Pełna wersja będzie działać tak długo jak tylko zechcesz.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś