Nasz poradnik zdobycia GTA 4 - nie przepłacaj!

Pełne wersje gier

Masz dość wysokich cen gier? Nasz poradnik jest rozwiązaniem!

17
GTA 4 Download

Przedstawiana gra GTA 4 Download to czwarta część ponumerowanej serii gier Grand Theft Auto. Teraz będziemy kierować Nico Belliciem, który przyjechał do Liberty City do swojego kuzyna Romana, w celu zaznania lepszego życia. Po przyjeździe wszystko staje się całkiem inne, Nico zostaje wciągnięty w gangsterkę i czarne życie. Oczywiście będzie miał z tego pieniędzy jak lodu, przygód niezapomnianych na całe życie i wiele więcej! GTA IV Complete Edition Pobierz zawiera DLC The Ballad of Gay Tony & The Lost and Damned - to pozycja obowiązkowa wśród graczy komputerowych.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 2GB
Procesor: 1.8Ghz lub lepszy
Pamięć: około 32GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: Nvidia 7900 256MB/ ATI X1900 256MB lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji – na zdjęciach znajdziesz nasze znaki wodne, gdyż utworzyliśmy je na potrzebę wizualizacji, mają charakter poglądowy, aby uświadomić użytkownikowi, jak może przebiegać proces pobierania i instalacji oryginalnej gry zakupionej dzięki poradnikowi Jak można tanio zdobyć gry na komputer.


Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Poradnik jest umieszczony na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w poradniku do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Wybierając nasz poradnik masz możliwość grać szybko i tanio w najnowsze tytuły.
  Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Poradnik, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Nie przepłacaj i graj już dziś 


Przykładowa Instalacja - zobacz jak może przebiegać jej proces

Na obrazku niżej jest przykładowy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to np. plik setup.exe

GTA 4 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

GTA 4 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają i klikamy Dalej.

GTA 4 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

GTA 4 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

GTA 4 pelna wersja

GTA 4 download pelna wersja

Gdy instalacja gry się skończy, otrzymamy np. komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac GTA 4

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jest to przykład i tak może wyglądać proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX . Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Kliknij przycisk poniżej:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Przejdź dalej" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Dodatkowe informacje o grze GTA IV

Data premiery: 29 kwietnia 2008

Producent: Rockstar Games

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Czy wiesz, że...

Na samym początku gdy została wydana "czwórka" uruchomienie jej na komputerach graniczyło z cudem? Instalacja potrafiła zająć wiele godzin, trudno było o w pełni kompatybilny sprzęt (jak na tamte czasy), a gdy już po masie godzin się gra wreszcie uruchomiła, to ilość błędów jakie były na każdym kroku zmuszały do przerywania rozgrywki. Taki niesławny początek zaliczyło GTA 4 na komputerach. Dobrze, że z biegiem czasu, teraz problemy nie występują praktycznie żadne i nie musimy doświadczać trudności z przeszłości.


Trailer / zwiastun gry GTA IV

Poniższy tekst jest wyłącznie recenzją gry, a dodane frazy takie jak "Download", "Pobierz" itp. są wyłącznie w celu lepszych efektów pozycjonowania. Nie mają przełożenia na Usługę, której dotyczy nasza strona jaką jest nabycie poradnika Jak można tanio zdobyć gry na komputer, co jest jasno przedstawione na stronie oraz w regulaminie Usługi i nie jest w żaden sposób ukrywane.

GTA 4 Download

Wydana gra w 2008 GTA 4 Download roku nadal jest często widywana na komputerach stacjonarnych i laptopach. Ludzie grają, ściągają modyfikacje i dobrze się bawią w wielkim mieście Liberty City otwarte na nowych użytkowników gier od Rockstar Games GTA IV Pełna wersja PC. Jest to świetne rozwiązanie, a osoby które ściągną GTA IV Pobierz nie będą mogły się oderwać od komputera. W porównaniu do poprzedniej części wydanej od Rockstar Games, ta odsłona jest zdecydowanie bardziej dopracowana i stosunkowo o wiele lepsza niż poprzednia gra.

GTA 4 Download PC z pewnością spełni wymagania każdego z graczy, a włączenie zapisu gry wykonanego na sto procent będzie również świetnym pomysłem by móc zacząć grać tak jak tylko nam się podoba – bez konieczności przechodzenia fabuły w GTA IV Pobierz PC.

Recenzje gier

GTA 4 Pełna wersja

Jest to gra dla osób młodszych jak i też starszych, którzy się odnajdą w nowym wirtualnym świecie Liberty City pozwalający na praktycznie wszystko. Wiele podobnych gier celuje w dostępność dla wielu graczy. Nikt nie spotka się tutaj z nudą, brakiem pomysłów jak i też brakującymi elementami. Gry z tej serii są naprawdę bardzo dobrym pomysłem na zajęcie wolnego czasu. Instalator GTA IV Download jest tuż przed Tobą!

Poprzednią część gry możecie również śmiało pobrać z naszej strony. Zdecydowanie bardziej dopracowana grafika w GTA 4 Pełna wersja idzie tutaj na duży plus, a sterowanie pojazdami nie jest jakbyśmy jeździli „kartonami”, a prawdziwymi pojazdami gdzie osoby grające mogą się poczuć jak podczas prawdziwej jazdy autem w GTA 4 Download.

Opisy i recenzje gier

GTA 4 Download PC

Do tego niskie wymagania, a wysokiej jakości produkcja sprawia, że ta gra jest jeszcze lepsza. Gra, którą będziesz mógł pobrać na swój komputer PC lub laptop jest odpowiednio przygotowana, abyś mógł cieszyć się rozgrywką dzięki GTA 4 Download tak długo jak tylko będziesz chciał.

Nie ma limitów pobierania, brak ograniczeń prędkości, żadnych niepewnych kluczy aktywacyjnych w trakcie instalacji, wszystko ładnie przygotowane w prosty i przystępny sposób. Crack do GTA 4 jest w formie build-in, co można łatwo sprawdzić poprzez przejrzenie screenów z instalacji gry. Chodzi tutaj oto, że nie trzeba kopiować plików, nic dodatkowo instalować lub też wgrywać.

Więc uważamy, że GTA IV Pobierz jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą rozgrywkę, a przez dołączone oba DLC sprawiają, że czas grania wydłuża się i to znacznie, ponieważ oba DLC to osobne historie w Liberty City gry GTA IV Pełna wersja, które bez problemu pobierzesz z DownloadGames.net.pl! Ta gra ma już swoje lata, jednak można ją śmiało odnowić poprzez użycie modów przygotowanych przez nasz Zespół. Według Ciebie jest słaba grafika w tej grze?

Poradniki do gier

Jak pobrać GTA 4 na PC

inna część z serii słynie też z ogromnej ilości modyfikacji. Użyj najnowszych modów na jej bardzo mocne polepszenie! A może Twój laptop lub komputer PC nie jest w stanie uruchomić tej gry w sposób taki, aby sprawiała ona satysfakcję? Możesz śmiało użyć paczek na optymalizację, wtedy GTA 4 Pobierz uruchomi się i będzie działać bez żadnego problemu.

Kliknij przycisk poniżej:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Przejdź dalej" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud