GTA San Andreas Download PL ⚡️ Pełna wersja [PC]

Pełne wersje gier

GTA San Andreas Download

17
GTA San Andreas Download

GTA San Andreas Download | Pełna Wersja 🥇

Witamy, prezentowana gra jest już dostępna na naszej stronie do pobrania w polskiej wersji, z modami i multiplayerem. Prezentowany tytuł jest na pewno każdemu znany, ale jeśli ktoś ma pierwszy raz styczność z tą grą postaramy się wyjaśnić wszystko o co w niej chodzi - zapraszamy do recenzji. W tej odsłonie serii będącej zarazem jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie, będących też w czołówce GTA San Andreas Download gier wzbudzających wiele kontrowersji będziemy mieli szansę zasmakować gangsterskiego życia i siać zniszczenie na ulicach miast i toczyć wojny gangów.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Pentium 1.4Gh lub lepszy
Pamięć: około 6.3GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 128MB vRAM lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

GTA San Andreas Download

Czy wiesz, że...

W grę GTA San Andreas na konsoli PS2 dało się grać w dwie osoby? Wystarczyło mieć podłączony drugi kontroler do konsoli i udać się w jedno miejsce niedaleko Grove Street, gdzie znajdował się specjalny znacznik. Po wejściu na niego mogliśmy wybrać postać dla drugiego gracza i rozpocząć wspólną zabawę. Nie można było wtedy przechodzić misji i widok był jeden, gdzie dwie postacie musiały grać jednocześnie (nie był to znany dziś split-screen).

Sprawdź instalator poniżej

GTA San Andreas download

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry.

GTA San Andreas pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

GTA San Andreas download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

GTA San Andreas pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

GTA San Andreas download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

GTA San Andreas pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

GTA San Andreas download pelna wersja

GTA San Andreas download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry GTA San Andreas się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac GTA San Andreas

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze GTA San Andreas

Data premiery: 25 października 2004

Producent: Rockstar Games

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry GTA San Andreas

GTA San Andreas Download

Na początku będziemy początkującym w przestępczym świecie Carlem Johnsonem, będącym drobnym rzezimieszkiem, ale z biegiem czasu nasza postać zacznie coraz bardziej się rozkręcać w swoim nowym środowisku i będziemy musieli stanąć na czele mafii. W GTA San Andreas Download będziemy kierować wcześniej wymienionym Carlem Johnsonem (w skrócie CJ), który przyjeżdża do San Andreas, a konkretnie do Los Santos w celu znalezienia lepszego jutra w otaczającym go smutkiem świecie i polepszenia swojego komfortu życia. Jeśli obawiasz się, że po pobraniu gry GTA San Andreas Download fabuła będzie dla Ciebie trudna do zrozumienia, to nie należy się niczym martwić. Wersja GTA SA z naszej strony umożliwia zrozumienie dosłownie wszystkich dialogów poprzez wgrane spolszczenie. Nie tylko napisy są po polsku, ale do tego menu GTA jest w pełni polskie jak i wszystkie komunikaty i elementy interaktywne w produkcji, jak na przykład restauracje lub sklepy.

GTA San Andreas Pobierz

Omawiana dzisiaj produkcja jest wyjątkowo dobrze zaprojektowana, a ilość funkcji występujących w tym tytule zdecydowanie bije na głowę wszelkie inne produkcje wydawane w tamtym okresie. Zwłaszcza, że Grand Theft Auto San Andreas nie wyszło jedynie na system operacyjny windows, ale dodatkowo na konsole. Między innymi rewolucyjnymi funkcjami w GTA San Andreas Download PC było to, że po zwerbowaniu zadowalającej nas ilości osób członków naszego gangu Grove Street, możemy zaprosić ich do wspólnej przejażdżki samochodem lub udać się pieszo do określonego przez nas celu, aby poradzić sobie w grupie z przeciwnikami. Dzięki pomocy osób w GTA SA Download będziemy mieli większe szanse na rozprawienie się z konkurencyjnym gangiem i zdobyć jego teren. Carl może prowadzić pojazd i w tym samym czasie osoby z nami podróżujące mogą prowadzić ostrzał w naszych przeciwników korzystając z broni maszynowej.

Jest to wyjątkowo duży postęp względem poprzedniej części (czyli Vice City) nie tylko przez jeszcze bardziej wciągającą fabułę, ale również za sprawą nowości dostępnych wyłącznie w tej części. Nie każdy o tym wie, ale w edycji konsolowej tego tytułu, możliwa była zabawa z innymi graczami, gdy weszło się w odpowiedni znacznik na mapie. Sama gra wtedy stawała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Nadal dostępne jest takie rozwiązanie, ale za sprawą odpowiednich modyfikacji wgrywając serwery. Nastrój i klimat jest utrzymywany w klimatach jakie były obecne w latach dziewięćdziesiątych. Nasz poradnik Skąd pobrać pełną wersję gry Grand Theft Auto San Andreas jest kompletny, a korzystając z naszego serwisu możesz również się dowiedzieć nieco więcej o samym tytule, czytając recenzję na stronie tego wpisu.

Gra obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby w rozległym i w pełni otwartym światem. Posiada wiele nowości nie spotykanych dotychczas w całej serii. Znajdziemy tutaj nawet takie elementy urealniające rozgrywkę jak poziom głodu Carla Johnsona i jeśli nie będziemy co jakiś czas spożywać posiłków w pobliskiej restauracji, nasza postać zacznie być coraz chudsza i zacznie tracić na sile - działa to też w odwrotną stronę, w GTA San Andreas Download możemy utyć i przybrać na wadze poprzez nadmierne spożywanie posiłków oraz w trakcie zjedzenia zbyt dużej ilości jedzenia, można zwymiotować przed kasą w restauracji. W tej produkcji możemy też prowadzić aktywny i sportowy tryb życia korzystając z elementów siłowni bądź jazdy na rowerze zwykłym lub wyczynowym.

Kolejną ciekawą funkcjonalnością wprowadzoną do Grand Theft Auto San Andreas jest możliwość większej interakcji z budynkami, które znajdują się w miastach. Niestety nie odwiedzimy każdego z nich, ale pewną ich ilość możemy swobodnie eksplorować i zwiedzać, przy czym bez problemu też możemy w nich korzystać z pewnych usług, jeśli są tam dostępne. Istotnym elementem GTA SA Download PC jest włamywanie się i okradanie mieszkań innych ludzi. Same włamanie należy uprzednio zaplanować, a następnie w dobry sposób wykonać. Nie zabraknie też możliwości zakupu interesujących nas lokali, które będą mogły stać się dla nas źródłem pasywnego dochodu, kiedy misje przestaną być dla nas wystarczające. Otwarty świat daje graczom ogromną swobodę. Poza tym, zakupić możemy kasyno, w którym jeśli najdzie nas ochota, możemy zostawić trochę pieniędzy, a przy okazji stanie się dla nas dobrym źródłem zarobku. Zagraj już dzisiaj w GTA SA Pobierz PC i przekonaj się o tej serii GTA prosto od Rockstar Games.

Recenzje gier

GTA San Andreas Pełna wersja

Jeśli postanowimy korzystać z innych kasyn i się zadłużymy, możemy być ścigani przez mafię w celu uregulowania długu. Jedno miasto w grze można porównywać do całej mapy gry z poprzedniej części, więc zdecydowanie tutaj postęp jest bardzo wyraźny. Nic też przy tym dziwnego, że w GTA San Andreas Download PC znajdziemy wiele ciekawych środków transportów - może to być poduszkowiec, samochody, motocykle, crossy, ciężarówki, autobusy i wiele innych. Jest tego trochę, a to tylko niewielki kawałek tego co oferuje Grand Theft Auto San Andreas.

Transport powietrzny również jest zaimplementowany, aby móc przemierzać przestworza gry i podziwiać rozległe tereny. W tej odsłonie ciekawym urozmaiceniem jest możliwość uczenia się trików i innych wyczynowych skoków w trakcie zabawy z GTA San Andreas za darmo na przystosowanym do tego motocyklu lub rowerze. Znajdziemy też rampy i wyskocznie przystosowane do robienia akrobacji. Tak jak i skoki do wykonania z poszczególnych miejsc będącymi typowymi wydłużaczami rozgrywki - jest to wliczane w statystyki naszych postępów, czy taki wyczynowy skok udało nam się zaliczyć do końca. Ponadto, nasza postać w Grand Theft Auto San Andreas może korzystać jednocześnie z dwóch pistoletów po zdobyciu odpowiednich umiejętności strzeleckich i przez to staniemy się jeszcze silniejsi podczas pojedynków.

Warto też wspomnieć, że protagonista czyli Carl Johnson nie utopi się po wpadnięciu do wody, tak jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach serii. Możesz pobrać GTA SA Download i cieszyć się urokami oferowanymi przez otaczający nas świat. Produkcja pozwala na zwiedzanie z przyjemnością miast jak i całego stanu Grand Theft Auto San Andreas. Inteligencja mieszkańców miast również jest wysoko rozwinięta, bo potrafią oni nas odpowiednio wyzywać jeśli jesteśmy otyli poprzez nadmierne jedzenie lub mogą okazywać swoje oburzenie, gdy nie zachowujemy się właściwie w ich towarzystwie. Twórcy tego tytułu bardzo się postarali, aby nam zapewnić wczucie się w klimat i styl życia odbywający się w każdym z miast w stanie San Andreas.

Twórcy gry odwiedzili w rzeczywistości miejsca, na których się wzorowali i obserwowali różne zjawiska jakie tam występują, w tym mentalne bądź życiowe. Pomimo tego, że gra prowadzi nas poprzez gangsterski świat i z pozoru złą tematykę, to w GTA San Andreas Download odnajdziemy wiele elementów fabularnych, które mają dużą dawkę humoru i śmiechu. Jakby nie patrzeć, tytuł ten umożliwia wiele form rozrywki i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Może nie wszyscy wiedzą, ale tytuł wyszedł nie tylko na komputer, ale też na platformy mobilne - takie jak Android oraz iOS.

Opisy i recenzje gier

GTA San Andreas Download PC

Nie trudno jest zauważyć ile pracy i serca zostało włożone w tą produkcję, a gra cechuje się wysoką jakością wykonania i dużym profesjonalizmem. Recenzja jaka by była nie znaleziona, to w każdej jest potwierdzane, że to jedna z najlepszych gier w historii. W tym momencie już wiesz Jak pobrać GTA SA w polskiej wersji językowej z modami i trybem multiplayer. Gra jest poprawnie przetłumaczona i spolszczenie znajdujące się w grze działa poprawnie. Grafika w czasie wydania tej gry była czymś czego jeszcze nie było, gra prezentowała się świetnie zarówno w wersji konsolowej jak i na komputerach. Z czasem tytuł zyskiwał coraz więcej graczy na całym świecie, a rozgrywka po prostu nie miała końca. Produkcja znajdowała się praktycznie na każdym komputerze, a z czasem na urządzeniach z systemem android. Wybierając taką gre zapewniasz sobie niezapomniane, bardzo pozytywne doświadczenie z Grand Theft Auto San Andreas.

Teraz w celu ulepszenia grafiki w grze i wprowadzenia jej na całkiem inny poziom można użyć modów, które pozwolą cieszyć się tą grą na nowo, na miarę aktualnych lat - wyglądać nawet niekiedy lepiej niż produkcje wysokiej klasy ostatnich lat. GTA San Andreas Download PC posiada realistyczne odbicia świateł na karoserii pojazdów, dobrze wykonaną mgłę oraz realistyczne cienie. Muzyka zaimplementowana w grze również jest niczego sobie, bo na pewno każdy gracz znajdzie stację radiową, która przypadnie mu do gustu. Instalacja nie jest skomplikowana i wszystko dzieje się niemal automatycznie.

Oczywiście nowości w Grand Theft Auto San Andreas jest zdecydowanie więcej tak samo jak i znaczących różnic względem poprzednich części serii. Ta odsłona Grand Theft Auto jest tytułem obowiązkowym dla każdego fana podobnych produkcji. Szczególnie też dlatego, że historia jest tutaj opowiadana w wyjątkowo interesującym scenariuszu. Po pięcioletniej przerwie w byciu mieszkańcem Los Santos, Carl postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasta. GTA San Andreas Download PC pozwoli nam na przejście całego wątku fabularnego w grze skupiającym się w dużej mierze na prowadzenie gangsterskiego życia pełnego narkotyków, morderstw oraz korupcji.

Poradniki do gier

Jak pobrać GTA San Andreas na PC

Samo to, że krajobraz jaki zastaje Carl Johnson nie należy do tych najlepszych, to na domiar złego dzielnica, w której Carl się wychowywał jest teraz w jeszcze gorszym stanie niż byłą przed jego wyjazdem. GTA SA zaprezentuje nam historię również skłóconej rodziny, która jest w trakcie opłakiwania swojej świeżo zamordowanej matki, w tym Carla Johnsona.

A żeby tego było mało od razu po przyjeździe do miasta, CJ zostaje wrobiony w morderstwo przez skorumpowanych policjantów. Świat będący w grze jest stanem San Andreas, który jest łączony przez trzy miasta będące odpowiednikami do miejsc znajdujących się w realnym świecie. Są to takie lokacje jak Los Santos (Los Angeles), San Fierro (San Francisco) oraz Las Venturas (odpowiednikiem jest barwne Las Vegas). Gracz pomiędzy tymi miejscami może się swobodnie przemieszczać, ale dotarcie do odpowiednich lokacji wymaga ukończenia pewnych etapów fabuły gry GTA San Andreas Pobierz PC - po przekroczeniu pewnych granic bez skończenia pewnych etapów w grze zacznie nas ścigać policja.

Miasta jakie możemy znaleźć w grze posiadają swoje właściwości i potrafią się niekiedy znacząco od siebie różnić. Lokacje prezentowane w grze nie są tylko slumsami oraz brudnymi dzielnicami, bo metropolie GTA SA Download PC posiadają dzielnice bardziej rozbudowane, będącymi tymi bogatszymi, w których mieszkają politycy, gwiazdy filmowe czy też milionerzy. W tym tytule osób do obrabowania jest pełno, tak samo niektórzy przechodnie posiadają znaczną ilość gotówki. O łatwo dostępnych celach Carl Johnson dobrze wie i jest tego świadom, że bez gotówki za dużo nie zdziała. Po ukończeniu pewnego etapu w grze GTA San Andreas Pobierz Pełna wersja PC będziemy mogli rekrutować inne osoby z gangu, aby mogły nam pomóc w rozprawianiu się z innymi przeciwnikami.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś