GTA San Andreas Download PL ⚡️ Pełna wersja [PC]

Pełne wersje gier

Pobierz GTA San Andreas w Pełnej wersji!

17
GTA San Andreas Download

GTA San Andreas Download | Pełna Wersja 🥇

Witamy, prezentowana gra jest już dostępna na naszej stronie do pobrania w polskiej wersji, z modami i multiplayerem. Prezentowany tytuł jest na pewno każdemu znany, ale jeśli ktoś ma pierwszy raz styczność z tą grą postaramy się wyjaśnić wszystko o co w niej chodzi - zapraszamy do recenzji. W tej odsłonie serii będącej zarazem jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie, będących też w czołówce GTA San Andreas Download gier wzbudzających wiele kontrowersji będziemy mieli szansę zasmakować gangsterskiego życia i siać zniszczenie na ulicach miast i toczyć wojny gangów.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Pentium 1.4Gh lub lepszy
Pamięć: około 6.3GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 128MB vRAM lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.


Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie prezentujemy, są najskuteczniejsze!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 


GTA San Andreas Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

GTA San Andreas download


Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry.

GTA San Andreas pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

GTA San Andreas download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

GTA San Andreas pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

GTA San Andreas download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

GTA San Andreas pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

GTA San Andreas download pelna wersja

GTA San Andreas download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry GTA San Andreas się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac GTA San Andreas

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze GTA San Andreas

Data premiery: 25 październik 2004

Producent: Electronic Arts

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox


Trailer / zwiastun gry GTA San Andreas

GTA San Andreas Download

Na początku będziemy początkującym w przestępczym świecie Carlem Johnsonem, będącym drobnym rzezimieszkiem, ale z biegiem czasu nasza postać zacznie coraz bardziej się rozkręcać w swoim nowym środowisku i będziemy musieli stanąć na czele mafii. W GTA San Andreas Download będziemy kierować wcześniej wymienionym Carlem Johnsonem (w skrócie CJ), który przyjeżdża do San Andreas, a konkretnie do Los Santos w celu znalezienia lepszego jutra w otaczającym go smutkiem świecie i polepszenia swojego komfortu życia. Jeśli obawiasz się, że po pobraniu gry GTA San Andreas Download fabuła będzie dla Ciebie trudna do zrozumienia, to nie należy się niczym martwić. Wersja GTA SA z naszej strony umożliwia zrozumienie dosłownie wszystkich dialogów poprzez wgrane spolszczenie. Nie tylko napisy są po polsku, ale do tego menu GTA jest w pełni polskie jak i wszystkie komunikaty i elementy interaktywne w produkcji, jak na przykład restauracje lub sklepy.

GTA San Andreas Pobierz

Omawiana dzisiaj produkcja jest wyjątkowo dobrze zaprojektowana, a ilość funkcji występujących w tym tytule zdecydowanie bije na głowę wszelkie inne produkcje wydawane w tamtym okresie. Zwłaszcza, że Grand Theft Auto San Andreas nie wyszło jedynie na system operacyjny windows, ale dodatkowo na konsole. Między innymi rewolucyjnymi funkcjami w GTA San Andreas Download PC było to, że po zwerbowaniu zadowalającej nas ilości osób członków naszego gangu Grove Street, możemy zaprosić ich do wspólnej przejażdżki samochodem lub udać się pieszo do określonego przez nas celu, aby poradzić sobie w grupie z przeciwnikami. Dzięki pomocy osób w GTA SA Download będziemy mieli większe szanse na rozprawienie się z konkurencyjnym gangiem i zdobyć jego teren. Carl może prowadzić pojazd i w tym samym czasie osoby z nami podróżujące mogą prowadzić ostrzał w naszych przeciwników korzystając z broni maszynowej.

Jest to wyjątkowo duży postęp względem poprzedniej części (czyli Vice City) nie tylko przez jeszcze bardziej wciągającą fabułę, ale również za sprawą nowości dostępnych wyłącznie w tej części. Nie każdy o tym wie, ale w edycji konsolowej tego tytułu, możliwa była zabawa z innymi graczami, gdy weszło się w odpowiedni znacznik na mapie. Sama gra wtedy stawała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Nadal dostępne jest takie rozwiązanie, ale za sprawą odpowiednich modyfikacji wgrywając serwery. Nastrój i klimat jest utrzymywany w klimatach jakie były obecne w latach dziewięćdziesiątych. Nasz poradnik Skąd pobrać pełną wersję gry Grand Theft Auto San Andreas jest kompletny, a korzystając z naszego serwisu możesz również się dowiedzieć nieco więcej o samym tytule, czytając recenzję na stronie tego wpisu.

Gra obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby w rozległym i w pełni otwartym światem. Posiada wiele nowości nie spotykanych dotychczas w całej serii. Znajdziemy tutaj nawet takie elementy urealniające rozgrywkę jak poziom głodu Carla Johnsona i jeśli nie będziemy co jakiś czas spożywać posiłków w pobliskiej restauracji, nasza postać zacznie być coraz chudsza i zacznie tracić na sile - działa to też w odwrotną stronę, w GTA San Andreas Download możemy utyć i przybrać na wadze poprzez nadmierne spożywanie posiłków oraz w trakcie zjedzenia zbyt dużej ilości jedzenia, można zwymiotować przed kasą w restauracji. W tej produkcji możemy też prowadzić aktywny i sportowy tryb życia korzystając z elementów siłowni bądź jazdy na rowerze zwykłym lub wyczynowym.

Kolejną ciekawą funkcjonalnością wprowadzoną do Grand Theft Auto San Andreas jest możliwość większej interakcji z budynkami, które znajdują się w miastach. Niestety nie odwiedzimy każdego z nich, ale pewną ich ilość możemy swobodnie eksplorować i zwiedzać, przy czym bez problemu też możemy w nich korzystać z pewnych usług, jeśli są tam dostępne. Istotnym elementem GTA SA Download PC jest włamywanie się i okradanie mieszkań innych ludzi. Same włamanie należy uprzednio zaplanować, a następnie w dobry sposób wykonać. Nie zabraknie też możliwości zakupu interesujących nas lokali, które będą mogły stać się dla nas źródłem pasywnego dochodu, kiedy misje przestaną być dla nas wystarczające. Otwarty świat daje graczom ogromną swobodę. Poza tym, zakupić możemy kasyno, w którym jeśli najdzie nas ochota, możemy zostawić trochę pieniędzy, a przy okazji stanie się dla nas dobrym źródłem zarobku. Zagraj już dzisiaj w GTA SA Pobierz PC i przekonaj się o tej serii GTA prosto od Rockstar Games.

Recenzje gier

GTA San Andreas Pełna wersja

Jeśli postanowimy korzystać z innych kasyn i się zadłużymy, możemy być ścigani przez mafię w celu uregulowania długu. Jedno miasto w grze można porównywać do całej mapy gry z poprzedniej części, więc zdecydowanie tutaj postęp jest bardzo wyraźny. Nic też przy tym dziwnego, że w GTA San Andreas Download PC znajdziemy wiele ciekawych środków transportów - może to być poduszkowiec, samochody, motocykle, crossy, ciężarówki, autobusy i wiele innych. Jest tego trochę, a to tylko niewielki kawałek tego co oferuje Grand Theft Auto San Andreas.

Transport powietrzny również jest zaimplementowany, aby móc przemierzać przestworza gry i podziwiać rozległe tereny. W tej odsłonie ciekawym urozmaiceniem jest możliwość uczenia się trików i innych wyczynowych skoków w trakcie zabawy z GTA San Andreas za darmo na przystosowanym do tego motocyklu lub rowerze. Znajdziemy też rampy i wyskocznie przystosowane do robienia akrobacji. Tak jak i skoki do wykonania z poszczególnych miejsc będącymi typowymi wydłużaczami rozgrywki - jest to wliczane w statystyki naszych postępów, czy taki wyczynowy skok udało nam się zaliczyć do końca. Ponadto, nasza postać w Grand Theft Auto San Andreas może korzystać jednocześnie z dwóch pistoletów po zdobyciu odpowiednich umiejętności strzeleckich i przez to staniemy się jeszcze silniejsi podczas pojedynków.

Warto też wspomnieć, że protagonista czyli Carl Johnson nie utopi się po wpadnięciu do wody, tak jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach serii. Możesz pobrać GTA SA Download i cieszyć się urokami oferowanymi przez otaczający nas świat. Produkcja pozwala na zwiedzanie z przyjemnością miast jak i całego stanu Grand Theft Auto San Andreas. Inteligencja mieszkańców miast również jest wysoko rozwinięta, bo potrafią oni nas odpowiednio wyzywać jeśli jesteśmy otyli poprzez nadmierne jedzenie lub mogą okazywać swoje oburzenie, gdy nie zachowujemy się właściwie w ich towarzystwie. Twórcy tego tytułu bardzo się postarali, aby nam zapewnić wczucie się w klimat i styl życia odbywający się w każdym z miast w stanie San Andreas.

Twórcy gry odwiedzili w rzeczywistości miejsca, na których się wzorowali i obserwowali różne zjawiska jakie tam występują, w tym mentalne bądź życiowe. Pomimo tego, że gra prowadzi nas poprzez gangsterski świat i z pozoru złą tematykę, to w GTA San Andreas Download odnajdziemy wiele elementów fabularnych, które mają dużą dawkę humoru i śmiechu. Jakby nie patrzeć, tytuł ten umożliwia wiele form rozrywki i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Może nie wszyscy wiedzą, ale tytuł wyszedł nie tylko na komputer, ale też na platformy mobilne - takie jak Android oraz iOS.

Opisy i recenzje gier

GTA San Andreas Download PC

Nie trudno jest zauważyć ile pracy i serca zostało włożone w tą produkcję, a gra cechuje się wysoką jakością wykonania i dużym profesjonalizmem. Recenzja jaka by była nie znaleziona, to w każdej jest potwierdzane, że to jedna z najlepszych gier w historii. W tym momencie już wiesz Jak pobrać GTA SA w polskiej wersji językowej z modami i trybem multiplayer. Gra jest poprawnie przetłumaczona i spolszczenie znajdujące się w grze działa poprawnie. Grafika w czasie wydania tej gry była czymś czego jeszcze nie było, gra prezentowała się świetnie zarówno w wersji konsolowej jak i na komputerach. Z czasem tytuł zyskiwał coraz więcej graczy na całym świecie, a rozgrywka po prostu nie miała końca. Produkcja znajdowała się praktycznie na każdym komputerze, a z czasem na urządzeniach z systemem android. Wybierając taką gre zapewniasz sobie niezapomniane, bardzo pozytywne doświadczenie z Grand Theft Auto San Andreas.

Teraz w celu ulepszenia grafiki w grze i wprowadzenia jej na całkiem inny poziom można użyć modów, które pozwolą cieszyć się tą grą na nowo, na miarę aktualnych lat - wyglądać nawet niekiedy lepiej niż produkcje wysokiej klasy ostatnich lat. GTA San Andreas Download PC posiada realistyczne odbicia świateł na karoserii pojazdów, dobrze wykonaną mgłę oraz realistyczne cienie. Muzyka zaimplementowana w grze również jest niczego sobie, bo na pewno każdy gracz znajdzie stację radiową, która przypadnie mu do gustu. Instalacja nie jest skomplikowana i wszystko dzieje się niemal automatycznie.

Oczywiście nowości w Grand Theft Auto San Andreas jest zdecydowanie więcej tak samo jak i znaczących różnic względem poprzednich części serii. Ta odsłona Grand Theft Auto jest tytułem obowiązkowym dla każdego fana podobnych produkcji. Szczególnie też dlatego, że historia jest tutaj opowiadana w wyjątkowo interesującym scenariuszu. Po pięcioletniej przerwie w byciu mieszkańcem Los Santos, Carl postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasta. GTA San Andreas Download PC pozwoli nam na przejście całego wątku fabularnego w grze skupiającym się w dużej mierze na prowadzenie gangsterskiego życia pełnego narkotyków, morderstw oraz korupcji.

Poradniki do gier

Jak pobrać GTA San Andreas na PC

Samo to, że krajobraz jaki zastaje Carl Johnson nie należy do tych najlepszych, to na domiar złego dzielnica, w której Carl się wychowywał jest teraz w jeszcze gorszym stanie niż byłą przed jego wyjazdem. GTA SA zaprezentuje nam historię również skłóconej rodziny, która jest w trakcie opłakiwania swojej świeżo zamordowanej matki, w tym Carla Johnsona.

A żeby tego było mało od razu po przyjeździe do miasta, CJ zostaje wrobiony w morderstwo przez skorumpowanych policjantów. Świat będący w grze jest stanem San Andreas, który jest łączony przez trzy miasta będące odpowiednikami do miejsc znajdujących się w realnym świecie. Są to takie lokacje jak Los Santos (Los Angeles), San Fierro (San Francisco) oraz Las Venturas (odpowiednikiem jest barwne Las Vegas). Gracz pomiędzy tymi miejscami może się swobodnie przemieszczać, ale dotarcie do odpowiednich lokacji wymaga ukończenia pewnych etapów fabuły gry GTA San Andreas Pobierz PC - po przekroczeniu pewnych granic bez skończenia pewnych etapów w grze zacznie nas ścigać policja.

Miasta jakie możemy znaleźć w grze posiadają swoje właściwości i potrafią się niekiedy znacząco od siebie różnić. Lokacje prezentowane w grze nie są tylko slumsami oraz brudnymi dzielnicami, bo metropolie GTA SA Download PC posiadają dzielnice bardziej rozbudowane, będącymi tymi bogatszymi, w których mieszkają politycy, gwiazdy filmowe czy też milionerzy. W tym tytule osób do obrabowania jest pełno, tak samo niektórzy przechodnie posiadają znaczną ilość gotówki. O łatwo dostępnych celach Carl Johnson dobrze wie i jest tego świadom, że bez gotówki za dużo nie zdziała. Po ukończeniu pewnego etapu w grze GTA San Andreas Pobierz Pełna wersja PC będziemy mogli rekrutować inne osoby z gangu, aby mogły nam pomóc w rozprawianiu się z innymi przeciwnikami.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie GTA San Andreas płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
GTA San Andreas działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. GTA San Andreas już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam GTA San Andreas i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.