Hearts of Iron IV Download

Pełne wersje gier

Hearts of Iron IV Download

17
Hearts of Iron IV Download

Hearts of Iron IV Download | Pełna Wersja 🥇

Witajcie kochani! Dziś mamy dla Was kolejną świetną propozycję gry, która przyniesie Wam rozrywkę na wiele wiele godzin. Mowa o Hearts of Iron 4 Download, produkcji Paradox Development Studio. Jej produkcja miała miejsce 6 czerwca 2016 roku. Hearts of Iron 4 to niesamowicie złożona symulacja II wojny światowej, której opanowanie zajmie potencjalnie setki godzin, zarówno w grze, jak i przeglądanie artykułów na wiki, które momentami brzmią jak podręcznik do ekonomii. I jako ktoś chętny do zainwestowania takiego czasu w grę, o ile będzie ona nagradzać mnie nowymi warstwami głębi, uważam to za bardzo dobrą rzecz.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core 2 Quad 9400 2.60 GHz lub lepszy
Pamięć: około 2.4GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Hearts of Iron IV Download

Sprawdź instalator poniżej

Hearts of Iron IV download

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Hearts of Iron IV pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Hearts of Iron IV download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Hearts of Iron IV pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Hearts of Iron IV download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5 minut.

Hearts of Iron IV pelna wersja

Hearts of Iron IV download pelna wersja

Hearts of Iron IV download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Hearts of Iron IV się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Hearts of Iron IV

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Hearts of Iron IV Download

Dzięki niezwykle uderzającemu wyglądowi i przejrzystemu, łatwemu w nawigacji interfejsowi, największe wyzwania, jakie stawia przed nami Hearts of Iron IV Download, są tego rodzaju, jak umiejętność planowania strategicznego, skład dywizji oraz dopracowanie polityki gospodarczej na arenie międzynarodowej. Czeka genialna nagroda dla tych, którzy chcą poświęcić czas na naukę. Niezwykle duża mapa świata wprowadzajaca nas w rzeczywistość około 1936 roku składa się z ponad aż jedenastu tysięcy unikalnych prowincji, regionów morskich i stref powietrznych.

Hearts of Iron IV Pobierz

To naprawdę przypomina wymarzoną reprezentację starć bitewnych praktycznie całej Ziemi podczas drugiej wojny światowej. Klimat, teren, cykl dnia i nocy, wzorce pogodowe i linie zaopatrzenia są symulowane i animowane aż do poszczególnych prowincji, a wszystko to ma zauważalny wpływ na ruch i walkę Twoich jednostek w grze Hearts of Iron IV Pobierz PC w czasie rzeczywistym. Na najwyższym poziomie rozgrywki w Hearts of Iron IV Pobierz będziesz rozważał takie rzeczy, jak czekanie na załamanie się pogody przed rozpoczęciem ofensywy pancernej oraz dylemat polegający na rozmieszczeniu bombowców strategicznych we wczesnych godzinach porannych w celu uzyskania lepszej dokładności rażenia w ważnych celach, bądź też w środku nocy, aby zmniejszyć ryzyko wykrycia przez wrogie myśliwce i stanowiska przeciwlotnicze.

W sumie to wszystko sprawiło, że w Hearts of Iron IV Pełna wersja Pobierz poczułem się, jakbym naprawdę był na tych północnoafrykańskich polach bitew w 1942 roku, biorąc pod uwagę wszystkie przewidywalne i nieprzewidywalne możliwości odniesienia zwycięstwa w grze Hearts of Iron IV Download PC. To naprawdę coś pięknego! Każdy naród, który istniał między 1936 a 1939 rokiem, jest grywalny, a podczas gdy wielkie mocarstwa, takie jak Niemcy, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, są o wiele bardziej szczegółowe, doświadczenie grania mniejszością narodową jest najlepsze, jakie kiedykolwiek było. Ogólne drzewo tematów używane przez wszystkie narody, które nie są wielkimi mocarstwami, a tym samym nie mają własnych historycznych celów jest wystarczająco potężne i otwarte, aby kraje średniego szczebla, a nawet zaściankowe mogły wybrać frakcję i ideologię takie jak demokracja, komunizm lub faszyzm i wnieść swój wkład w wojnę.

Recenzje gier

Hearts of Iron IV Pełna wersja

Jednym z najbardziej rozrywkowych wyścigów, jakie próbowałem, była faszystowska Estonia, jeden z najmniejszych i najmniej zaawansowanych graczy w Europie. Współpracowałem z Niemcami, produkowałem budynki przemysłowe, aby utrzymać się w odpowiedniej ilości produkcji broni, po czym powstrzymałem całą potęgę armii radzieckiej do początku 1945 roku. Miałem tylko osiem dywizji w Hearts of Iron IV Download PL na boisku ze względu na moją małą populację, ale miały one stosunek zabójstw do śmierci, który potrafiłyby przyprawić o prawdziwy szok. Do tego miały wystarczająco dużo zgromadzonego doświadczenia, że ich karty jednostek były ozdobione czaszkami i ogólnie były po prostu najbardziej zaprawione w boju na całym froncie.

Te zabawne i elastyczne opcje historyczne istnieją również dla głównych państw. Nakierowując władzę polityczną na cele narodowe i różnych ministrów rządów o historycznych podstawach, możesz grać jako Niemcy, którzy wykorzystują swoje szczęście tak daleko, jak to tylko możliwe. Zaskakujące jest to, że Paradox przewidział i wspierał każdą z tych alternatywnych ścieżek unikalną flagą, nazwą kraju i historycznym przywódcą, który je w tamtym czasie reprezentował. Ilość rozbieżności, która może mieć miejsce na stosunkowo zwartej osi czasu 1936-1948 w Hearts of Iron IV po polsku jest naprawdę ogromna i istnieje wiele alternatywnych scenariuszy do odkrycia poza II wojną światową. Nie mam dość alternatywnej historii, a ilość szalonych możliwości oddanych nam do użytku przez producenta, dodaje produkcji ogromnej grywalności. Jednak niezależnie od wybranej ścieżki, prawdopodobnie będzie czekało na Ciebie wiele wyzwań.

Opisy i recenzje gier

Hearts of Iron IV Download PC

Prawie każda kampania, w którą grałem, ma tak wiele możliwych zmiennych, że początkowo trudno było mi przez to wszystko przebrnąć. Gdy jednak już się udało, produkcja przyniosła mi ogromną satysfakcję. Rywalizacja na wysokim poziomie między narodami i ideologiami w Hearts of Iron IV Cała gra, nieco nieintuicyjnie, nie dotyczy komandosów, bombowców nurkujących czy batalionów czołgów. Jego bijącym sercem jest skomplikowana symulacja przemysłu i logistyki, która w ogóle pozwala na prowadzenie działań wojennych.

Nawet najbardziej utalentowany dowódca z najlepszą technologią i najbardziej elitarnymi żołnierzami zrobiliby wszystko, aby szybko znokautować większych, bardziej zaludnionych przeciwników, ponieważ rozsądne zarządzanie zasobami i rozwój przemysłu prawie na pewno przeważa na dłuższą metę, naszą szalę zwycięstwa. Fakt, że fabryki, wydajność produkcji i rozwój sektora cywilnego mogą wygrać wojnę, to wciągająca świadomość, która skłoniła mnie do działania poza moją strefą komfortu i myślenia o globalnym konflikcie w zupełnie nowy sposób. Oprócz rozważenia, które statki zbudować i ilu żołnierzy potrzebuję, musiałem zastanowić się, jak odpowiednio zrównoważyć produkcję broni w porównaniu z rozbudową mojej infrastruktury.

Musiałem znaleźć równowagę dzięki rezerwom siły roboczej między halami produkcyjnymi a liniami frontu. Wybitny przemysłowiec w Skąd pobrać Hearts of Iron IV w Pełnej wersji w moim gabinecie rządowym w końcu przyczynił się do zwycięstwa przez całą wojnę bardziej niż jakikolwiek gorączkowy as myśliwski lub genialny generał. To wszystko nadaje całej kampanii niuansu i wiele nowych, interesujących warstw strategicznych. Kiedy oczekuje się, że będziesz zarządzać potencjalnie milionami ludzi i setkami fabryk na całym świecie, taktycznie genialne działania gubią się w ogromie tego wszystkiego. Opowieści o indywidualnym heroizmie są niespotykane w nijakiej, statystycznie obliczonej wojnie. Z tego samego powodu opinie na temat wyników poszczególnych firm są rzadkim luksusem, a interfejs Hearts of Iron IV Download Free utrudnia śledzenie konkretnych danych po fakcie, o udziale Twojej nowej artylerii rakietowej w bitwie, jeśli burza piaskowa poważnie dotknęła Twoje czołgi, albo kiedy i jak Twój przebiegły generał przechytrzył dowódcę wroga. Nigdy nie czułem, że otrzymuję dużą pomoc w ocenie powodzenia decyzji.

Poradniki do gier

Jak pobrać Hearts of Iron IV na PC

Wszystkie te rzeczy dzieją się pod maską, lub pozostają w dużej mierze niewidoczne, zwłaszcza gdy tyle dzieje się jednocześnie. To często prowadziło mnie do jednej z dwóch opcji, czyli polityki rzucania szablonów armii w ścianę zbudowaną z wroga i trzymania się tych, które zrobiły największą dziurę w Hearts of Iron IV Ściągnij za darmo, bez pełnego zrozumienia podstawowej mechaniki lub po prostu budowania armii w oparciu o to, co wydawało się mieć sens w oparciu o moje rzeczywiste, zdroworozsądkowe rozumienie tego, co robią czołgi, bomby i holowane działa przeciwlotnicze. Nigdy nie czułem, że otrzymuję dużą pomoc w ocenie sukcesu tych decyzji w sposób bardziej złożony niż to, że wygrałem lub przegrałem. Jak pobrać Hearts of Iron IV na PC to naprawdę wyśmienicie dopracowana i przemyślana gra, dzięki czemu z pewnością zapewni każdemu rozrywkę na długie godziny. Dziękujemy.

Link do pobrania: