Hello Neighbor Download

Pełne wersje gier

Pobierz Hello Neighbor w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Hello Neighbor Download

Hello Neighbor Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Hello Neighbor PC ⚡

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnej recenzji, w której przyjrzymy się ciekawej produkcji z gatunku skradanek. Nosi ona nazwę Hello Neighbor Download , została stworzona przez przedsiębiorstwo Dynamic Pixels i ukazała się na rynku 8 grudnia 2017 roku. Gra została dość dobrze spersonalizowana i dostępna na takie platformy jak Android, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, oraz Mac OS.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy
Pamięć: około 16GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Hello Neighbor Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Hello Neighbor download

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Hello Neighbor pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Hello Neighbor download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Hello Neighbor pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Hello Neighbor download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Hello Neighbor pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Hello Neighbor download pelna wersja

Hello Neighbor download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Hello Neighbor się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Hello Neighbor

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Hello Neighbor:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Hello Neighbor Download

Jest ona bardzo dobrze przemyślana i zaprojektowana, umożliwia nam zabawę na wiele godzin (jeśli oczywiście jesteście fanami gatunku i nie przeszkadza Wam specyficzna oprawa graficzna). W celu pierwszego rozeznania czy gra jest dla Was, bardzo polecamy obejrzenie przykładowej videorecenzji, których w internecie jest naprawdę mnóstwo. Pozwoli to Wam na wyrobienie sobie pierwszego wrażenia o tytule Hello Neighbor Download i dzięki temu być może jeszcze bardziej będziecie chcieli w nią zagrać!

Hello Neighbor Pobierz

Przed przejściem do omawiania fabuły i modelu rozgrywki warto wspomnieć, że produkcja otrzymała wiele pozytywnych recenzji nie tylko od użytkowników, ale również od instytucji oceniających jakość wchodzących na rynek tytułów. A teraz do rzeczy! Czy kiedykolwiek chciałeś włamać się do domu Twojego dziwnego sąsiada, który wydaje Ci się, że może skrywać liczne tajemnice owiane złą sławą? Niezależnie czy zadane pytanie odpowiesz tak czy nie, to powinieneś sprawdzić Hello Neighbor Pobierz Dlaczego? Jeśli chcesz spędzić przygodę z produkcją siedząc niespokojnie na krawędzi swojego fotela, to Hello Neighbor bez problemu Ci to zapewni. Od pierwszych chwil po prostu wiesz, że dzieciak, którym sterujesz, wpadnie w poważne kłopoty. Jak to? Jest on po prostu oczywistym sprawcą kłopotów.

Włamuje się do domu potencjalnego zabójcy, zamiast wezwać policję. Jakiego dodatkowego dowodu potrzebujesz? Hello Neighbor jest z pewnością dziwaczny, ale prezentowana rozgrywka jest głównie zabawna, a także stanowi wyzwanie, niezależnie od tego, czy masz ją ustawioną na trybie przyjaznym Hello Neighbor Download PC czy też nie. Jeśli szukasz wyzwania, w szczególności wyzwania skradankowego, nie powinieneś szukać dalej. Ta gra może być naprawdę bardzo trudna i wymagająca. Sztuczna inteligencja sąsiada sprawi Ci wiele trudności, nawet jeśli włączony masz tryb przyjazny, czyli generalnie ten łatwiejszy. Jest on szczególnie brutalny na poziomie normalnym, o czym z pewnością sam się przekonasz.

Recenzje gier

Hello Neighbor Pełna wersja

Po wyłączeniu trybu przyjacielskiego, sąsiad będzie nieustannie na Ciebie polował. Nauczy się na Twoich błędach i zacznie zastawiać na Ciebie pułapki w miejscach, które często odwiedzasz. Zwykły tryb w Hello Neighbor Pobierz PC jest naprawdę trudny. Musiałem go wyłączyć dość wcześnie, ponieważ nic mi się nie udawało. Przypuszczam, że gracz bardziej utalentowany w skradaniu się niż ja, nie musiałby włączać trybu przyjaznego. Chociaż wielu użytkowników nawet lepszych ode mnie, ma duże problemy podczas przechodzenia rozgrywki na poziomie normalnym. Mimo to, nawet w trybie przyjaznym, sąsiad jest inteligentny. Jeśli Cię zauważy, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby Cię złapać. Chociaż na tym poziomie trudności nie zawsze Cię szuka i nie zaczyna zastawiać pułapek w często odwiedzanych przez Ciebie miejscach.

Tryb przyjazny jest na pewno łatwiejszy;, nie bądź zbyt zarozumiały, bo to nie jest takie proste i daj sobie czas na zaznajomienie z grą właśnie na tym poziomie, bo inaczej możesz zostać porwany przez silny prąd rzeki i zwyczajnie się zrazisz. Sąsiad to nie jedyna rzecz, z którą będziesz musiał się zmagać. Hello Neighbor Pełna wersja Pobierz absolutnie nie trzyma Cię za rękę i musisz wymyślić, gdzie masz iść i jak się tam dostać. Niektóre rozwiązania w tej grze są bardzo złożone. Jeśli chodzi o kwestię sterowania to , cóż, mogłoby być trochę lepsze.

Opisy i recenzje gier

Hello Neighbor Download PC

Otwieranie i zamykanie drzwi jest czasami uciążliwe i może przyprawić o niepotrzebne nerwy. Jeśli nie stoisz we właściwym miejscu, to często będziesz zdawał sobie sprawę, że patrzysz przez dziurkę od klucza zamiast otwierać drzwi, na co ja również często się natknąłem. Uważam też, że skakanie i odkładanie przedmiotów nie jest tak dobre, jak powinno. Te dwa elementy mogą czasami być naprawdę frustrujące. Odkładanie przedmiotów Hello Neighbor po polsku przypomina raczej wyrzucanie przedmiotów. Bardzo chciałbym zobaczyć aktualizację, która dodaje możliwość stawiania przedmiotów na ziemi zamiast ich rzucania. Nie wiem, czy to jest możliwe, ale na forach przewijają się pewne głosy o takowych planach.

Daje to odrobinę nadziei na rozwiązanie tego problemu, a przez to wyciąganie jeszcze większej ilości przyjemności podczas korzystania z produkcji. Byłoby to naprawdę świetnym usprawnieniem, dlatego z niecierpliwością na to czekamy. Nie zrozumcie mnie źle, sterowanie w produkcji Hello Neighbor Cała gra nie jest odstraszające, a sama produkcja gra jest bardzo grywalna, jednak należy mieć świadomość, że istnieje coś takiego jak krzywa uczenia się. Ogólnie rzecz biorąc, jest to wymagająca i często zabawna produkcja, która w mojej opinii bardzo dobrze się prezentuje.

Hello Neighbor to naprawdę dobrze wyglądająca gra, zwłaszcza jeśli korzystamy z niej na telewizorze. Wygląda ona dobrze również w trybie przenośnym, jednak absolutnie ożywa na większym ekranie. Jest tak wiele szczegółów w domu sąsiada, które czekają na nasze odkrycie, że bardzo trudno jest się powstrzymać od dalszej eksploracji jego posiadłości. Deweloper wykonał dobrą robotę z grafiką tej gry i należą mu się za to słowa uznania. Należy jednak zaznaczyć, że w grze Hello Neighbor Download PL występują pewne błędy. Widziałem, jak kartonowe pudło uderzało w okno, nie tłucząc go, a sąsiadowi zdarzało się przebiec przez samochód. Czasami pojawiają się inne dziwne rzeczy, jednak nic z tego nie psuje klimatu gry, jednak wolałem to zaznaczyć w recenzji. Mam nadzieję, że te błędy zostaną naprawione przez podobno nadchodzącą aktualizację. Metoda Skąd pobrać Hello Neighbor w Pełnej wersji jest dostępna na naszej stronie. Rozgrywka stałaby się po prostu bajkowa. Jeśli zaś chodzi o kwestię oprawy graficznej, to nie ma jej szczególnie dużo. Większość tego, co jest, pochodzi z telewizorów włączonych w grze. Przypuszczam, że to celowy zabieg który ma sprawić, że całość wyda nam się jeszcze bardziej realistyczna, jednak odczuwam wrażenie, że momentami zdarza się brakować melodii podkreślającej tempo groźnych, czy zaskakujących chwil w Hello Neighbor Download Free .

Poradniki do gier

Jak pobrać Hello Neighbor na PC

Zbliżając się do końca artykułu, warto podsumować kilka istotnych elementów. Gra mimo pozornej prostoty, jest naprawdę bardzo wymagająca, zwłaszcza na normalnym poziomie trudności, który serwuje nam istny pojedynek z silnie obecną sztuczną inteligencją. Wówczas nie ma miejsca na błędy, bo każdy z nich będzie się kończył złapaniem nas przez sąsiada i przez to niepowodzeniem. Całość produkcji Hello Neighbor Ściągnij za darmo oceniamy bardzo pozytywnie, spędziliśmy przy niej kilkadziesiąt godzin i nie nudziliśmy się. Odczuwaliśmy wielką satysfakcję, konkurując z tajemniczym sąsiadem i eksplorując jego zagmatwany od tajemnic apartament. Z pewnością jeszcze nie raz będziemy wracać do tego tytułu, gdyż bardzo zapadł nam w pamięć. Tymczasem dziękujemy serdecznie wszystkim czytelnikom i odsyłamy do pozostałych artykułów, w których znajdziecie mnóstwo innych propozycji na spędzanie czasu wolnego. Pozdrawiamy! Zobacz już teraz Skąd pobrać Hello Neighbor w Pełnej wersji aby grać!

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Hello Neighbor płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Hello Neighbor działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Hello Neighbor już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Hello Neighbor i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.