Immortals Fenyx Rising Download

Pełne wersje gier

Pobierz Immortals Fenyx Rising w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Immortals Fenyx Rising Download

Immortals Fenyx Rising Download PC Pełna Wersja 🥇

Immortals Fenyx Rising Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witamy wszystkich bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejną recenzję dotyczącą ciekawych gier komputerowych. Dziś poruszymy temat produkcji która skradła wiele serc – Immortals Fenyx Rising Pełna wersja autorstwa firmy Ubisoft. Zachęcamy do dalszego czytania. Teraz, gdy mieliśmy możliwość testowania gry znanej jako Immortals Fenyx Rising, mamy dla Was dobrą i złą informację. Dobra wiadomość jest taka, że to naprawdę świetna zabawa. Zła wiadomość jest taka, że naprawdę nie wiem, jak nowy tytuł pasuje do gry, w którą właśnie grałem. To z pewnością tylko nazwa, ale „Immortals Fenyx Rising” brzmi bardzo trzeźwo.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Immortals Fenyx Rising Download

Można by się spodziewać, że będzie wypchany stoickimi bohaterami, ponurymi bitwami i szorstkimi efektami wizualnymi, a mimo to naprawdę tak nie jest. Przeważnie w Immortals: Fenyx Rising Download odkrywałem intensywnie kolorowy świat zamieszkany przez mitologiczne bestie czekające na śmierć i tajemnice czekające na odkrycie, w którym greccy bogowie Zeus i Prometeusz sprzeczali się ze sobą, opowiadając o akcji. Nieśmiertelni nie są wcale przeraźliwi, zamiast tego gra ma na celu zabawę, jednocześnie dając graczowi stawki, które nadają realne znaczenie jego działaniom. Ta nadrzędna historia tak naprawdę po prostu wyznacza scenę i daje graczowi ostateczny cel. Chodzi o wolność odkrywania i grania. Nie tylko tyle, żeby opowiedzieć historię, ale by stworzyć żyzny grunt, na którym można zasiać walory uprzyjemniające produkcję.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Immortals Fenyx Rising pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Immortals Fenyx Rising pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Immortals Fenyx Rising download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Immortals Fenyx Rising pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Immortals Fenyx Rising download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Immortals Fenyx Rising pelna wersja

Immortals Fenyx Rising download pelna wersja

Immortals Fenyx Rising download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Immortals Fenyx Rising się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Immortals Fenyx Rising

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Immortals Fenyx Rising Pobierz

Ubisoft, czyli autor gry Immortals: Fenyx Rising Download PC jak najbardziej zachowuje odpowiednią kolejność. Podobieństwa w grze są jasne. W mitologicznej greckiej scenerii panuje chaos. Zasłona, która oddziela ludzkość od podziemi, została zniszczona. Tyfon, olbrzymie monstrum uwięzione przez Zeusa przez tysiące lat, uciekło i teraz szuka zemsty na bogach. Jako Fenyx, wojownik, który rozbił się na złotej wyspie, otrzymujesz przepowiednię, że uratujesz bogów i pokonasz Tyfona. Zagrożenie jest więc z pewnością poważne i często dosłownie wyłania się na horyzoncie, podobnie jak w innych klasykach gatunku, ostatecznie to właśnie wezwanie do nieskrępowanej eksploracji ożywia to doświadczenie. To zew nieskrępowanej eksploracji ożywia to doświadczenie.

Zespół Immortals: Fenyx Rising Pobierz PC powiedział, że od samego początku będziesz mógł jechać, gdziekolwiek zechcesz, ale podczas mojej sesji byłem ograniczony do terenu należącego do Hefajstosa, boga kowali i ognia. Ten odpowiednio zardzewiały i jesienny krajobraz ze swoją strzelistą fortecą, falistymi wzgórzami i surowymi klifami był z pewnością wystarczająco duży, by zorientować się w możliwościach wędrowania po okolicy, więc chociaż zrobiłem główny cel praktyczneg, ponownego zapalenia Hefajstosa, a następnie pokonania jej bossa.

Recenzje gier

Immortals Fenyx Rising Pełna wersja

Mimo wszystko bardziej ekscytowały mnie możliwości eksploracji. Między innymi udałem się na wyspę poza lądem, gdzie walczyłem ze zwierzętami, podjąłem wyzwanie w podziemiach i nauczyłem się melodii liry. Wspiąłem się na szczyt imponujących akweduktów w Immortals: Fenyx Rising Cała gra, ponownie obracając ich ogromne koła wodne. Wspiąłem się na szczyt centralnej cytadeli i wzbiłem się z jej wysokości do doliny znajdującej się daleko w dole. Walczyłem z bardzo dużym i niezadowolonym cyklopem, który ciskał we mnie kamieniami i usiłował obrócić mnie w pył. I oswoiłem dzikiego wierzchowca, co nie było aż tak ekscytujące, biorąc pod uwagę, że wszystko, co musiałem zrobić, to podkraść się do niego i nacisnąć przycisk, ale nawet to jest przyjemnym doświadczeniem i urozmaiceniem. Wytrzymałość napędza wiele z tego, co robisz, określając, jak wysoko możesz się wspiąć, jak długo możesz biec i jak daleko możesz szybować za pomocą skrzydeł.

Wytrzymałość w Immortals: Fenyx Rising Download PL jest również silnie związana z walką, w której Fenyx dzierży broń greckich bohaterów i wykorzystuje moce bogów. Ma na przykład miecz Achillesa, topór Atalanty czy też łuk Odyseusza, z których wszystkie, nieco sprzecznie z intuicją, występują w zestawach i mogą dawać nam różne profity. W międzyczasie bogowie również pomagają, pozwalając Ci uderzać wrogów kolosalnym eterycznym młotem dzięki uprzejmości Hefajstosa lub zadać obrażenia dzięki bogini Atenie. Osobiście nie byłem w stanie zbyt dobrze dostosować umiejętności Fenyx do tego ćwiczenia praktycznego, ponieważ miała wstępnie wybrany zestaw wyposażenia, ale wystarczyło rzucić okiem na drzewka umiejętności i zdolności, aby wywołało tu u mnie zaciekawienie, jak duże mogą być różnice między kompilacjami postaci i jak rozgrywka ewoluuje w trakcie rozgrywki w produkcji Immortals: Fenyx Rising po polsku .

Opisy i recenzje gier

Immortals Fenyx Rising Download PC

Fenyx dzierży broń greckich bohaterów i ujarzmia moce bogów. Podczas mojej sesji Fenyx był już dość potężny, ze zdrowiem, wytrzymałością, umiejętnościami i boskimi mocami w środkowej fazie gry. Korzystanie z miecza, topora i łuku jest bardzo intuicyjne. Na przykład może być konieczne złamanie osłony tarczy wroga w grze Skąd pobrać Immortals: Fenyx Rising w Pełnej wersji za pomocą topora, zanim szybko wykonasz kilka szybszych ciosów mieczem. Wytrzymałością należy aktywnie zarządzać, ponieważ jest ona szeroko wykorzystywana w technikach walki i ruchu, a szczególnie potężne ruchy specjalne pochłaniają jej dość dużo.

Pod koniec mojego czasu z Immortals: Fenyx Rising Download Free czułem się całkiem komfortowo. Znacznik wskazujący na ataki pochodzące z poza ekranu, okazał się bardzo przydatny, podobnie jak ruch uniku, który nie tylko uwolnił mnie od ataków, ale także, jeśli był odpowiednio ustawiony w czasie, o wszystkim odpowiednio mnie informował. W tej konfiguracji wrogowie nie byli tym, co nazywacie inteligentnymi i nieraz wycofywałem się za przeszkodę, aby odzyskać wytrzymałość, podczas gdy moi przeciwnicy bardzo powoli próbowali zbliżyć się do mnie.

Wrogowie również dość oczywiście telegrafują swoje ataki, ale kiedy walczysz przeciwko minotaurowi i kilkoma meduzami na ziemi, a harpie unoszą się nad nimi, wspaniale jest wiedzieć, jak uciekać przed niebezpieczeństwem lub parować nadchodzący atak, aby ogłuszyć przeciwnika. W mniejszym stopniu chodzi nie tyle o trudność pojedynczego przeciwnika, a bardziej o radzenie sobie z różnymi ich kompozycjami.

Poradniki do gier

Jak pobrać Immortals Fenyx Rising na PC

Ostatnia gra prawdopodobnie będzie zawierać prawie wszystkie kultowe stworzenia z tego świata. Przez kilka w Immortals: Fenyx Rising Ściągnij za darmo godzin samotnie walczyłem z Minotaurami, Meduzami, Harpiami, Cyklopami i Cerberami, nie wspominając o upiorach, strzelistych automatach, nieziemskich lwach i nieumarłych żołnierzach. Kiedy każdy został pokonany, zostawał ekstrawagancko posyłany w niebo, rozpuszczając się w chmurze czarnego popiołu. Produkcja Jak pobrać Immortals: Fenyx Rising na PC naprawdę jest świetna, zwłaszcza dla osób zauroczonych w klimatach mitologii... Pozdrawiamy.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Immortals Fenyx Rising płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Immortals Fenyx Rising działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Immortals Fenyx Rising już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Immortals Fenyx Rising i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.