Immortals: Fenyx Rising Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Immortals: Fenyx Rising Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

2

Immortals: Fenyx Rising download

Immortals: Fenyx Rising 🥇 Download PC

Immortals: Fenyx Rising Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witamy wszystkich bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejną recenzję dotyczącą ciekawych gier komputerowych. Dziś poruszymy temat produkcji która skradła wiele serc – Immortals Fenyx Rising Pełna wersja autorstwa firmy Ubisoft. Zachęcamy do dalszego czytania. Teraz, gdy mieliśmy możliwość testowania gry znanej jako Immortals Fenyx Rising, mamy dla Was dobrą i złą informację. Dobra wiadomość jest taka, że to naprawdę świetna zabawa. Zła wiadomość jest taka, że naprawdę nie wiem, jak nowy tytuł pasuje do gry, w którą właśnie grałem. To z pewnością tylko nazwa, ale „Immortals Fenyx Rising” brzmi bardzo trzeźwo.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz lub lepszy
Pamięć: około 28GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Immortals: Fenyx Rising

Można by się spodziewać, że będzie wypchany stoickimi bohaterami, ponurymi bitwami i szorstkimi efektami wizualnymi, a mimo to naprawdę tak nie jest. Przeważnie w Immortals: Fenyx Rising Download odkrywałem intensywnie kolorowy świat zamieszkany przez mitologiczne bestie czekające na śmierć i tajemnice czekające na odkrycie, w którym greccy bogowie Zeus i Prometeusz sprzeczali się ze sobą, opowiadając o akcji. Nieśmiertelni nie są wcale przeraźliwi, zamiast tego gra ma na celu zabawę, jednocześnie dając graczowi stawki, które nadają realne znaczenie jego działaniom. Ta nadrzędna historia tak naprawdę po prostu wyznacza scenę i daje graczowi ostateczny cel. Chodzi o wolność odkrywania i grania. Nie tylko tyle, żeby opowiedzieć historię, ale by stworzyć żyzny grunt, na którym można zasiać walory uprzyjemniające produkcję.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Immortals: Fenyx Rising download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Immortals: Fenyx Rising jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Immortals: Fenyx Rising na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Immortals: Fenyx Rising na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Dodatki i Crack, którego chcemy użyć. Dodatek do wyboru jest jeden, opcjonalnie.

Immortals: Fenyx Rising pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Immortals: Fenyx Rising pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-10 minut.

pobierz Immortals: Fenyx Rising na pc na naszej stronie

jak pobrac Immortals: Fenyx Rising pc

pobierz pelna wersje Immortals: Fenyx Rising

Immortals: Fenyx Rising download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Immortals: Fenyx Rising na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Immortals: Fenyx Rising:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Immortals: Fenyx Rising na PC?

Ubisoft, czyli autor gry Immortals: Fenyx Rising Download PC jak najbardziej zachowuje odpowiednią kolejność. Podobieństwa w Immortals: Fenyx Rising Pobierz są jasne. W mitologicznej greckiej scenerii panuje chaos. Zasłona, która oddziela ludzkość od podziemi, została zniszczona. Tyfon, olbrzymie monstrum uwięzione przez Zeusa przez tysiące lat, uciekło i teraz szuka zemsty na bogach. Jako Fenyx, wojownik, który rozbił się na złotej wyspie, otrzymujesz przepowiednię, że uratujesz bogów i pokonasz Tyfona. Zagrożenie jest więc z pewnością poważne i często dosłownie wyłania się na horyzoncie, podobnie jak w innych klasykach gatunku, ostatecznie to właśnie wezwanie do nieskrępowanej eksploracji ożywia to doświadczenie. To zew nieskrępowanej eksploracji ożywia to doświadczenie. Zespół Immortals: Fenyx Rising Pobierz PC powiedział, że od samego początku będziesz mógł jechać, gdziekolwiek zechcesz, ale podczas mojej sesji byłem ograniczony do terenu należącego do Hefajstosa, boga kowali i ognia. Ten odpowiednio zardzewiały i jesienny krajobraz ze swoją strzelistą fortecą, falistymi wzgórzami i surowymi klifami był z pewnością wystarczająco duży, by zorientować się w możliwościach wędrowania po okolicy, więc chociaż zrobiłem główny cel praktyczneg, ponownego zapalenia Hefajstosa, a następnie pokonania jej bossa w Immortals: Fenyx Rising Pełna wersja Pobierz. Mimo wszystko bardziej ekscytowały mnie możliwości eksploracji. Między innymi udałem się na wyspę poza lądem, gdzie walczyłem ze zwierzętami, podjąłem wyzwanie w podziemiach i nauczyłem się melodii liry.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Immortals: Fenyx Rising na PC

Wspiąłem się na szczyt imponujących akweduktów w Immortals: Fenyx Rising Cała gra, ponownie obracając ich ogromne koła wodne. Wspiąłem się na szczyt centralnej cytadeli i wzbiłem się z jej wysokości do doliny znajdującej się daleko w dole. Walczyłem z bardzo dużym i niezadowolonym cyklopem, który ciskał we mnie kamieniami i usiłował obrócić mnie w pył. I oswoiłem dzikiego wierzchowca, co nie było aż tak ekscytujące, biorąc pod uwagę, że wszystko, co musiałem zrobić, to podkraść się do niego i nacisnąć przycisk, ale nawet to jest przyjemnym doświadczeniem i urozmaiceniem. Wytrzymałość napędza wiele z tego, co robisz, określając, jak wysoko możesz się wspiąć, jak długo możesz biec i jak daleko możesz szybować za pomocą skrzydeł. Wytrzymałość w Immortals: Fenyx Rising Download PL jest również silnie związana z walką, w której Fenyx dzierży broń greckich bohaterów i wykorzystuje moce bogów. Ma na przykład miecz Achillesa, topór Atalanty czy też łuk Odyseusza, z których wszystkie, nieco sprzecznie z intuicją, występują w zestawach i mogą dawać nam różne profity. W międzyczasie bogowie również pomagają, pozwalając Ci uderzać wrogów kolosalnym eterycznym młotem dzięki uprzejmości Hefajstosa lub zadać obrażenia dzięki bogini Atenie. Osobiście nie byłem w stanie zbyt dobrze dostosować umiejętności Fenyx do tego ćwiczenia praktycznego, ponieważ miała wstępnie wybrany zestaw wyposażenia, ale wystarczyło rzucić okiem na drzewka umiejętności i zdolności, aby wywołało tu u mnie zaciekawienie, jak duże mogą być różnice między kompilacjami postaci i jak rozgrywka ewoluuje w trakcie rozgrywki w produkcji Immortals: Fenyx Rising po polsku. Fenyx dzierży broń greckich bohaterów i ujarzmia moce bogów. Podczas mojej sesji Fenyx był już dość potężny, ze zdrowiem, wytrzymałością, umiejętnościami i boskimi mocami w środkowej fazie gry. Korzystanie z miecza, topora i łuku jest bardzo intuicyjne.

Immortals: Fenyx Rising Download

Na przykład może być konieczne złamanie osłony tarczy wroga w grze Skąd pobrać Immortals: Fenyx Rising w Pełnej wersji za pomocą topora, zanim szybko wykonasz kilka szybszych ciosów mieczem. Wytrzymałością należy aktywnie zarządzać, ponieważ jest ona szeroko wykorzystywana w technikach walki i ruchu, a szczególnie potężne ruchy specjalne pochłaniają jej dość dużo. Pod koniec mojego czasu z Immortals: Fenyx Rising Download Free czułem się całkiem komfortowo. Znacznik wskazujący na ataki pochodzące z poza ekranu, okazał się bardzo przydatny, podobnie jak ruch uniku, który nie tylko uwolnił mnie od ataków, ale także, jeśli był odpowiednio ustawiony w czasie, o wszystkim odpowiednio mnie informował. W tej konfiguracji wrogowie nie byli tym, co nazywacie inteligentnymi i nieraz wycofywałem się za przeszkodę, aby odzyskać wytrzymałość, podczas gdy moi przeciwnicy bardzo powoli próbowali zbliżyć się do mnie. Wrogowie również dość oczywiście telegrafują swoje ataki, ale kiedy walczysz przeciwko minotaurowi i kilkoma meduzami na ziemi, a harpie unoszą się nad nimi, wspaniale jest wiedzieć, jak uciekać przed niebezpieczeństwem lub parować nadchodzący atak, aby ogłuszyć przeciwnika. W mniejszym stopniu chodzi nie tyle o trudność pojedynczego przeciwnika, a bardziej o radzenie sobie z różnymi ich kompozycjami. Ostatnia gra prawdopodobnie będzie zawierać prawie wszystkie kultowe stworzenia z tego świata. Przez kilka w Immortals: Fenyx Rising Ściągnij za darmo godzin samotnie walczyłem z Minotaurami, Meduzami, Harpiami, Cyklopami i Cerberami, nie wspominając o upiorach, strzelistych automatach, nieziemskich lwach i nieumarłych żołnierzach. Kiedy każdy został pokonany, zostawał ekstrawagancko posyłany w niebo, rozpuszczając się w chmurze czarnego popiołu. Produkcja Jak pobrać Immortals: Fenyx Rising na PC naprawdę jest świetna, zwłaszcza dla osób zauroczonych w klimatach mitologii… Pozdrawiamy.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *