Użyj naszych najlepszych sposobów na pobranie

Chcesz pobrać grę w najbardziej atrakcyjny sposób? Wykorzystaj nasze narzędzia!

Witajcie. W tym wpisie chcielibyśmy Wam przedstawić nasze dwa sposoby na pobranie. Jednocześnie będzie to instrukcja jak korzystać z naszego instalatora i gier pobieranych w skompresowanej wersji.

Poniżej zamieszczamy tabelkę porównującą obie metody oraz z czym może się wiązać pobieranie gier z innych stron. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego waga naszych instalatorów nie jest duża - jest na to prosta odpowiedź. Nasze programy nie potrzebują dużego rozmiaru, ponieważ zewnętrznie łączą się z siecią, abyś mógł pobierać gry najszybciej z naszych serwerów.

Waga w tych plikach jest ze względu na załączone w nim obrazki oraz sam kod, który powoduje najwyższą jakość pobierania. Nie wierzysz? Pobierz i przekonaj się sam!

Zapoznaj się z poniższymi opisami i zdecyduj, którą metodą chcesz pobrać grę


Opis jak działa Instalator

Cechy szczególne:

Możliwość szybkiego pobrania i instalacji.

Łatwość w obsłudze:

Instalator jest banalnie prosty w obsłudze. Jednym kliknięciem pobieramy, a potem drugim kliknięciem włączamy instalację.

Wsparcie dla systemów operacyjnych:

Nasz Instalator jest wspierany przez wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Bez problemu uruchomimy go na każdym sprzęcie. Nie tylko Windows, ale wspieramy również Mac OS oraz Linux.

Jakość pobierania i samych gier:

Instalatory, które można pobrać z naszej strony są przygotowywane z najwyższą starannością. Dbamy zarówno o aspekty estetyczne, tak jak i techniczne.


Opis jak działa Kompresja

Cechy szczególne:

Pobieranie gry przez przeglądarkę pełną prędkością. Zostaniesz wtedy przekierowany na naszą stronę pomocniczą TylkoNajlepszeGry.pl, na której to będziesz mógł pobrać grę w wersji skompresowanej.

Łatwość w obsłudze:

Pobraną grę należy wcześniej wypakować programem WinRar (lub podobnym) i odszukać plik setup.exe aby zacząć instalację.

Wsparcie dla systemów operacyjnych:

Pobranie przez kompresję wymaga przeglądarki internetowej, więc jeśli Twój komputer lub laptop potrafi włączyć przeglądarkę - śmiało możesz pobierać z naszej strony.

Jakość pobierania i samych gier:

Pobrana gra przez przeglądarkę jest takiej samej jakości jak poprzez instalator. Różni się jedynie forma i tutaj pobieramy z użyciem przeglądarki internetowej.


Opis jak działają inne strony

Cechy szczególne:

Brak gwarancji działania!

Łatwość w obsłudze:

Większość stron posiada trudną obsługę co wiąże się z niską jakością plików.

Wsparcie dla systemów operacyjnych:

Może się okazać, że pobierana gra będzie działać tylko na określonej wersji systemu (np. tylko na Windows 10 w wersji 1059). Wybierając grę z naszej strony nie musisz się o nic martwić - gra będzie działać zawsze, niezależnie od systemu.

Jakość pobierania i samych gier:

Strony o podobnej tematyce będą mogły wymagać od Ciebie podania niepewnego klucza, który i tak nie zagwarantuje działania pobieranego tytułu. Do tego wykorzystujemy serwery o najwyższej prędkości działania, co będzie stawiać nas zawsze o wiele wyżej od konkurencji!


Instrukcja jak używać Instalatora:

Wybierz interesującą Ciebie grę
Jest to absolutnie podstawa, jaką należy zrobić. Na naszej stronie znajdziesz wiele interesujących pozycji, staramy się systematycznie dodawać kolejne to tytuły i dzięki temu posiadamy szeroką bibliotekę gier dostępnych od zaraz.
Pobierz Instalator
Pobranie jest procesem bardzo prostym. Dokonujesz krótkiej weryfikacji swojej kopii gry i możesz zacząć uruchamianie programu. Pamiętaj, że korzystając z naszej strony pozostajesz anonimowy. Dbamy zarówno o nasze jak i Twoje bezpieczeństwo.
Uruchom program
Po pobraniu od razu będziesz mógł otworzyć program i zacząć ściąganie. Pobieranie jest maksymalną prędkością Twojego łącza internetowego. Nie musisz się obawiać o żadne limity i ograniczenia - korzystamy tylko i wyłącznie z serwerów o maksymalnej prędkości.
Zainstaluj grę
Kiedy pobieranie dobiegnie końca, otrzymasz komunikat z informacją, że gra jest gotowa do instalacji. Należy wtedy kliknąć przycisk Instaluj - i gotowe, otworzy się okno z instalacją gry. Proces ten jest zawsze przedstawiony we wpisie z daną grą, więc tutaj nie trzeba zbyt wiele mówić.

Instrukcja jak używać Kompresji:

Wybierz interesującą Ciebie grę
Chodzi dosłownie o to samo co opisaliśmy powyżej. Musisz wybrać grę, a następnie kliknąć pomarańczowy przycisk "Pobierz Systemem Gier-Fabryka.pl"
Przejdź do pobierania
Gdy będziesz na naszej pomocniczej stronie TylkoNajlepszeGry.pl i przejdziesz z niej na hosting plików. Tam możesz sprawdzić plik pod kątem występowania złośliwego oprogramowania i zacząć ściąganie. Pobieranie jest w pełni bezpieczne i gra pobiera się pełną prędkością Twojego łącza.
Wypakuj pobrany plik
Gdy ściągniesz grę, przejdź do folderu do jakiego został plik pobrany i kliknij po prostu prawym przyciskiem myszy na plik i wybierz "Wypakuj do". Wtedy gra się wypakuje.
Zainstaluj grę
Po wypakowaniu się gry, będziesz mógł szybko i łatwo zacząć instalację gry. Znajdziesz tam plik setup.exe z ikonką gry i po dwukrotnym kliknięciu otworzy Ci się okno instalacji gry.

Korzystanie z innych stron zdecydowanie odradzamy!

Postaw na jakość, zaufanie i wieloletnią działalność naszej strony. Przekonaj się już dzisiaj, jak prosto możesz zagrać w ulubioną grę.