Użyj naszych najlepszych sposobów na pobranie

Chcesz pobrać grę w najbardziej atrakcyjny sposób? Wykorzystaj nasze narzędzia!

Witajcie. W tym wpisie chcielibyśmy Wam przedstawić nasze dwa sposoby na pobranie. Jednocześnie będzie to instrukcja jak korzystać z naszego instalatora i gier pobieranych w skompresowanej wersji. Poniżej zamieszczamy tabelkę porównującą obie metody oraz z czym może się wiązać pobieranie gier z innych stron. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego waga naszych instalatorów nie jest duża - jest na to prosta odpowiedź. Nasze programy nie potrzebują dużego rozmiaru, ponieważ zewnętrznie łączą się z siecią, abyś mógł pobierać gry najszybciej z naszych serwerów. Waga w tych plikach jest ze względu na załączone w nim obrazki oraz sam kod, który powoduje najwyższą jakość pobierania. Nie wierzysz? Pobierz i przekonaj się sam!

Zapoznaj się z tabelką i zdecyduj, którą metodą chcesz pobrać grę:

Sposób pobrania

Cechy szczególne

Łatwość w obsłudze

Wsparcie dla systemów operacyjnych

Jakość pobierania i samych gier

Instalator

Możliwość szybkiego pobrania i instalacji. Instalator jest banalnie prosty w obsłudze. Jednym kliknięciem pobieramy, a potem drugim kliknięciem włączamy instalację. Nasz Instalator jest wspierany przez wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Bez problemu uruchomimy go na każdym sprzęcie. Instalatory, które można pobrać z naszej strony są przygotowywane z najwyższą starannością. Dbamy zarówno o aspekty estetyczne, tak jak i techniczne.

Kompresja

Pobieranie gry przez przeglądarkę pełną prędkością. Pobraną grę należy wcześniej wypakować programem WinRar (lub podobnym) i odszukać plik setup.exe aby zacząć instalację. Pobranie przez kompresję wymaga przeglądarki internetowej, więc jeśli Twój komputer lub laptop potrafi włączyć przeglądarkę - śmiało możesz pobierać z naszej strony. Pobrana gra przez przeglądarkę jest takiej samej jakości jak poprzez instalator. Różni się jedynie forma i tutaj pobieramy z użyciem przeglądarki internetowej.

Korzystanie z innych stron

Brak gwarancji działania! Większość stron posiada trudną obsługę co wiąże się z niską jakością plików. Może się okazać, że pobierana gra będzie działać tylko na określonej wersji systemu (np. tylko na Windows 10 w wersji 1059). Wybierając grę z naszej strony nie musisz się o nic martwić -  gra będzie działać zawsze, niezależnie od systemu. Strony o podobnej tematyce będą mogły wymagać od Ciebie podania niepewnego klucza, który i tak nie zagwarantuje działania pobieranego tytułu. Do tego wykorzystujemy serwery o najwyższej prędkości działania, co będzie stawiać nas zawsze o wiele wyżej od konkurencji!

Poniżej instrukcja jak używać Instalatora:

Wybierz interesującą Ciebie grę
Jest to absolutnie podstawa, jaką należy zrobić. Na naszej stronie znajdziesz wiele interesujących pozycji, staramy się systematycznie dodawać kolejne to tytuły i dzięki temu posiadamy szeroką bibliotekę gier dostępnych od zaraz.
Pobierz Instalator
Pobranie jest procesem bardzo prostym. Dokonujesz krótkiej weryfikacji pobrania za pomocą SMS. Pamiętaj, że i tak pozostajesz dzięki temu anonimowy. Dbamy zarówno o nasze jak i Twoje bezpieczeństwo.
Uruchom program
Po pobraniu od razu będziesz mógł otworzyć program i zacząć ściąganie. Pobieranie jest maksymalną prędkością Twojego łącza internetowego. Nie musisz się obawiać o żadne limity i ograniczenia - korzystamy tylko i wyłącznie z serwerów o maksymalnej prędkości.
Zainstaluj grę
Kiedy pobieranie dobiegnie końca, otrzymasz komunikat z informacją, że gra jest gotowa do instalacji. Należy wtedy kliknąć przycisk Instaluj - i gotowe, otworzy się okno z instalacją gry. Proces ten jest zawsze przedstawiony we wpisie z daną grą, więc tutaj nie trzeba zbyt wiele mówić.