It Takes Two Download

Pełne wersje gier

Pobierz It Takes Two w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
It Takes Two Download

It Takes Two Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję It Takes Two ⚡

Czy lubisz gry platformowe? I może chciałbyś jeszcze z kimś do tego zagrać? It Takes Two Download to umożliwia i jest jedną z ciekawszych premier zeszłego roku w kategorii gier platformowych. Rozgrywka jest tutaj możliwa wyłącznie w trybie dwuosobowym, dlatego warto to brać pod uwagę. Jednak, czy nie jest fajnie mieć na swoim komputerze grę, która będzie na nas zawsze czekać gdy pojawi się druga osoba w naszym zasięgu, chętna do rozegrania wspólnej gry?

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 51GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

It Takes Two Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

It Takes Two pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

It Takes Two pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

It Takes Two download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

It Takes Two pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

It Takes Two download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

It Takes Two pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

It Takes Two download pelna wersja

It Takes Two download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry It Takes Two się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac It Takes Two

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry It Takes Two:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

It Takes Two Download

Prezentowana gra It Takes Two Download jest tytułem z gatunku action-adventure z elementami 3D, ale wciąż poruszając się z lewej do prawej. Przejmujemy wobec tego kontrolę nad parą bohaterów – Codym oraz May, którzy planują niestety rozwód. Posiadają oni córkę Rose, dziewczynkę która bardzo emocjonalnie przeżywa nadciągające zmiany w życiu. Produkcję tego tytułu dokonało studio Hazelight z Josefem Faresa’em na kierownictwie. Jest on znany z produkcji A Way Out będącej wysoko oceniają również grą platformową osadzoną w podobnej kategorii – dwuosobowej gry platformowej.

It Takes Two Pobierz

Córka dwójki protagonistów w celu odpuszczenia sobie swych smutków oraz bólu jakiego doznaje, postanowiła stworzyć dwie laleczki. W tym celu wykorzystała drewno oraz glinę i z każdego z tych surowców wytworzyła lalki. Obie prezentują rodziców, czyli Cody’ego i May. Zadziałało się lecz coś bardzo zaskakującego, bowiem umysły rodziców znalazły się w „ciele” tych dwóch lalek. Dwójka bohaterów budzi się pewnego ranka we własnym domu, ale wydaje im się on z początku jakiś taki dziwny. Dopiero po chwili zdają sobie oni sprawę z tego, co właściwie się wydarzyło. Zaczynają oni odkrywać wszystko jakby od nowa i w trochę bardziej bajkowym stylu. W tym właśnie momencie zaczyna się przygoda w It Takes Two Download PC i cała historia się rozkręca.

Pokłócona para stara się znaleźć właściwy sposób na powrócenie do swoich prawdziwych ciał. Jest to bardzo trudne zadanie, bo cóż mogą zrobić. Postanowili skorzystać z pewnej książki, będącej ekscentrycznym poradnikiem dla rozpadających się małżeństw. Jest jej autorem dr Hakim i książka ta objawia się magicznymi elementami. Dowiadują się, że jeśli nadal będą ze sobą skłóceni i nie dojdą do wzajemnego porozumienia, nie powrócą oni do swych ciał. Nie podoba im się ta wizja i nie mogą tego zrozumieć.

Recenzje gier

It Takes Two Pełna wersja

It Takes Two Download w Pełnej wersji prezentuje nam porywającą historię, w której ukazane są losy dwóch osób chcących skończyć ze sobą wspólne pożycie, ale ze względu na niewyjaśnione okoliczności muszą oni się sprzeciw stawić pewnym niedogodnościom i zacząć nawiązywać ponownie wspólny język. Jeśli wciąż by byli oni ze sobą w niezgodzie, nie zmieni się ich sytuacja, a tego chcą uniknąć. Postanawiają więc odkryć otaczający ich świat, który z jednej strony doskonale znanej, ale teraz będąc w swojej zminiaturyzowanej karykaturze, pokazuje on swoją drugą stronę i się czują jak w kompletnie nowym miejscu.

Omawiana gra It Takes Two Pobierz wymaga od dwojga graczy wspólnego zaangażowania oraz współpracy. Tylko tak są w stanie wrócić do swoich ciał, więc postanawiają wspólnie działać. Czekać na nas będą zadania zarówno logiczne, jak i te typowo zręcznościowe, standardowe dla gier z tej kategorii. Do odkrycia będą lokacje przepełnione przeszkodami, ale wspólnymi siłami są oni w stanie stawić się wyzwaniu. Wymagana będzie pełna współpraca, gdyż tylko tak ominiemy pułapki, rozwiążemy wszelkie zagadki oraz pokonamy przeciwników oraz końcowych bossów dla danego etapu. Dostępne są też opcje rywalizacji, czyli takie jakby mini-gry, w których możemy sprawdzić swoje siły. Są to opcjonalne tryby rozgrywki.

Opisy i recenzje gier

It Takes Two Download PC

Dużym plusem gry It Takes Two Pełna wersja PC jest różnorodność lokacji. Raz znajdziemy się wśród kuli śnieżnej z zadaniami pokroju jazdy po lodzie na łyżwach, innym razem trafimy do ogrodu, gdzie zwykłe liście trawy zaczynają przybierać kompletnie inne oblicze. Przemierzać tereny te będzie można z użyciem skocznych żab oraz pająków. Z pomocą magnesów będziemy w stanie rozwiązać pewne zagadki, a z czasem trafimy w zabawkowej przestrzeni kosmicznej. Czekać na nas będą „starcia” w szopie zawładniętą przez narzędzia przejawiające oznaki buntu.

Każdy z etapów It Takes Two Download pozwala nam na wykorzystywanie innych narzędzi oraz specjalnych zdolności przydatnych przy innym typie zadań lub walki z przeciwnikami. Gra prezentuje trójwymiarową grafikę w przyjemnym, kolorowym i żywym stylu. Postacie bohaterów mogą przypominać te z bajek lub seriali animowanych.

Gra jest dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu ze swoją drugą połówką lub z rodzeństwem. Można się bawić naprawdę wyśmienicie, a cały czas towarzyszyć nam będą inne rozmaite zadania czy wyzwania. Tytuł It Takes Two Download PC prezentuje też stosunkowo niski próg wejścia. Więc jeśli za zabawę weźmie się osoba średnio związana z komputerami lub grami, powinna sobie w pełni dać radę. Umożliwia to rozgrywkę szerszej ilości osób, co jest dużym atutem dla twórców gdyż więcej może się pojawić chętnych na zabawę.

Poradniki do gier

Jak pobrać It Takes Two na PC

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie It Takes Two płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
It Takes Two działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. It Takes Two już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam It Takes Two i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.