Jak odblokować możliwość wysłania SMS?

Twój operator nie pozwala wysłać SMS na nasze numery, abyś mógł pobrać grę i wyskakuje błąd? Przejdź uważnie przez wszystkie kroki poniżej, zależnie jakiego masz operatora, a na pewno Ci się uda! :)

Play

Kod USSD do wyłączenia jest następujący - *111*96*2# - podajemy go w panelu wybierania cyfr w telefonie, jako numer telefonu.

T-Mobile

Podobnie jak w Plusie, wysyłamy SMSa, ale na inny numer i trochę innej treści. Numer to 80450, a treść SMSa to ,,KONIEC".

Plus

Należy wysłać SMS na bezpłatny numer 2601 o treści ,,BLOKADA 35", więc jeśli chcecie tylko pobrać grę z naszego Serwisu, wystarczy wysłać SMS ,,BLOKADA 35" na numer 2601.

Orange

Pobieramy aplikacje Mój Orange ze Sklepu Play na Androida lub na iOS z iTunes, klikamy trzy kreski u góry po lewo na ekranie, następnie Usługi, klikamy pomarańczowym przyciskiem ,,Moje aktywne usługi", będzie ,,Blokada wysyłania SMSów Specjalnych", więc klikamy w nią i przechodzimy przez procedurę odblokowania. Powinno to nie stanowić problemu. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na maila [email protected]Na odpowiedź będziesz czekać maksymalnie 12-24h – oczywiście jest to krócej zazwyczaj, ale taki próg czasowy sobie ustaliliśmy, do tego zapraszamy do kontaktu na Facebooku. ???? Zapraszamy!