King Arthur Knight's Tale Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Pobierz King Arthur Knight's Tale w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
King Arthur Knight's Tale Download

King Arthur Knight's Tale Download 🥇

Pobierz King Arthur Knight's Tale ⚡

Omawiana dziś gra King Arthur Knight's Tale Download jest przykładem bardzo dobrze stworzonej gry strategicznej, która na myśl prowadzi skojarzenia w stronę nowożytnych części odsłon serii XCOM. Naszym głównym celem jest powstrzymanie króla Artura nim zdoła podbić cały Avalon. Protagonistą jest Mordreda, czyli największego wroga Króla Artura i to właśnie nim pokierujemy losami całej historii.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 122GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

King Arthur Knight's Tale Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

King Arthur Knight's Tale pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

King Arthur Knight's Tale pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

King Arthur Knight's Tale download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

King Arthur Knight's Tale pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

King Arthur Knight's Tale download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

King Arthur Knight's Tale pelna wersja

King Arthur Knight's Tale download pelna wersja

King Arthur Knight's Tale download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry King Arthur Knight's Tale się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac King Arthur Knight's Tale

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

King Arthur Knight's Tale Download

King Arthur Knight's Tale Download jest najnowszą odsłoną od studia NeocoreGames, wcielamy się w Mordreda który jest główną postacią w całej grze. Jest to rasowa gra RPG z elementami RPG. Odsłona ta jest kolejną częścią serii Knight Arthur zapoczątkowanej w 2009 roku. Portfolio studia jest imponujące, a pozycja ta jeszcze w fazie wczesnego dostępu zyskała spore grono sympatyków.

King Arthur Knight's Tale Pobierz

Protagonista Mordred zdołał zabić króla Artura, choć mimo tego sam został śmiertelnie raniony. Władca został w związku z tym przeniesiony przez Panią Jezior do Avalonu owianego mistycznego aurą. Nie przewidziała ona jednak, że ból jakiego doznał Artur zamieni go w zupełnie odmienną postać. Postanowił on stanąć ramię w ramię z mroczną armią, a z jej siłami i nim samym zamienili oni Avalon w dramatycznie wyglądającą krainę. Pani Jeziora widząc, jak się toczą losy w King Arthur Knight's Tale Pełna wersja nie mogła postąpić inaczej, niż wskrzesić samego Mordreda - i tym samym spowodować, by to on znów powstrzymał Artura w sposób ostateczny.

To, co teraz będzie się działo z Avalonem oraz z Morderedem będzie zależało w zupełności od nas i tego jakich decyzji się będziemy podejmować w trakcie rozgrywki. A jeśli o nią samą chodzi, to mamy tutaj naprawdę kawał solidnej roboty. Kamera umiejscowiona jest w widoku izometrycznym z lotu ptaka, ale jest to już chyba zupełny standard przy grach tej kategorii. Najważniejszym elementem zabawy w grze King Arthur Knight's Tale Download PC są misje główne oraz liczne zadania poboczne. Każda z misji oraz zadań będzie nas kierować w odmienne lokacje, a ich tutaj jest pokaźna ilość.

Recenzje gier

King Arthur Knight's Tale Pełna wersja

King Arthur Knight's Tale Pobierz Pełna wersja udostępnia nam rozległą przestrzeń do eksploracji, a przemierzać będziemy takie miejsca jak jaskinie, tunele owiane mrokiem, gęste lasy oraz trzęsawiska. Walczyć również będziemy mieli z kim, bo najnowsza odsłona serii wprowadza ponad 50 zupełnie nowych rodzajów adwersarzy o podstawowym standardzie, jak i aż dziesięciu potężnych bossów czekających na nasze starcia. Walki z wrogami są w trybie turowym, gdzie strategiczne myślenie o każdym ruchu ma decydujące znaczenie na przebieg pojedynku.

Kluczowe do odniesienia zwycięstwa jest rozmieszczenie bohaterów z naszej drużyny w taki sposób, żeby możliwie jak najmniejsze odnieść straty i pokonać największą ilość wrogów. Na polu bitwy King Arthur Knight's Tale Do pobrania wykorzystać będziemy mogli sporą ilość sprzymierzeńców, aby dostosować każdy z naszych ruchów do umiejętności postaci i potencjalnych przeciwników.

Opisy i recenzje gier

King Arthur Knight's Tale Download PC

W trakcie robienia postępów do Mordreda dołączy nowa garstka bohaterów, a łącznie ich wszystkich jest ponad trzydzieści, gdzie każdy z nich ma odmienne peryferie i różnicą jest dysponowana nasza moc z ich zdolnościami. Każdy z herosów King Arthur Knight's Tale Download jest reprezentantem jednego z pięciu dostępnych profesji, ale każda posiada indywidualne umiejętności czekające na rozwinięcie w miarę osiąganych postępów na linii fabularnej. Co jest na pewno ciekawe, warto wiedzieć o możliwości posłania konkretnego bohatera na jedną z naszą misji lub zabrać któregoś z bohaterów razem z nami. Poszczególni wojownicy przydadzą się nam w znaczący sposób. Drużyna może być złożona jednocześnie z czterech rycerzy.

Ale przy tym warto się zatrzymać, gdyż niestety w przypadku poniesionej śmierci naszego bohatera, nie odzyska on swojego życia już do samego końca - ich śmierć jest permanentna, a sam proces ich leczenia jest wyjątkowo długi, więc posyłanie ich samemu na misje nie jest zadaniem najbardziej rozsądnym. Są oni też skorzy do konfliktów między swoją własną grupą, więc w razie problemów w grze King Arthur Knight's Tale Pobierz PC mogą oni opuścić drużynę. Identycznie obserwować oni będą nasze zachowanie i jeśli nie spodoba im się nasze postępowanie, również są w stanie opuścić drużynę lub nawet wystąpić do walki przeciwko nam.

To nie koniec istotnych elementów gry King Arthur Knight's Tale Download w Pełnej wersji jakie na nas czekają w najnowszej odsłonie serii. Znajdujący się w naszym centrum dowodzenia zamek Camelot będzie wymagał od nas uwagi i jego rozbudowy. Do naszego zamku możemy wznosić konstrukcje broniące i atakujące wroga, a te z kolei przyczynią się do zwiększonego bezpieczeństwa naszego zamku. Warto zwrócić uwagę na to, że Avalon nie jest jedynie naszym celem, ale jeszcze siedmiu kolejnych frakcji, jesteśmy często zmuszeni do decydowaniu o działaniach znacznie wykraczających poza "własne podwórko".

Poradniki do gier

Jak pobrać King Arthur Knight's Tale na PC

Gra pozostawia też nam pewne pole do wyboru. King Arthur Knight's Tale PC nie wymaga od nas należytego dbania o własną krainę. To od nas zależy jakiego rządu się podejmiemy i czy mieszkańcy będą odpowiednio zadbani, czy nie zważając na nic, nasze rządy i tak będą najważniejsze. Gra King Arthur Knight's Tale oprócz kampanii fabularnej posiada inne równie interesujące tryby. Jednym z nich są specjalne wyzwania, które przetestują nasze zdolności. Są to zadania generowane proceduralnie oraz pojedynki z bossami. Jeśli uda nam się sprostać wyzwaniu, otrzymamy dostęp do wyjątkowych nagród dostępnych tylko w tym trybie.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami