Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download

Pełne wersje gier

Pobierz Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download PC Pełna Wersja 🥇

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnej recenzji poświęconej wspaniałym grom komputerowym. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej bardzo ciekawemu tytułowi który wykazuje się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników. Zapraszamy na Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pełna wersja Stworzenia tego przedsięwzięcia podjęło się 38 studios wraz z Big Huge Games, a dystrybucją zajęło się słynne Electronic Arts.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 43GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/kingdoms-of-amalur-re-reckoning-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 236 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/kingdoms-of-amalur-re-reckoning-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 236 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/kingdoms-of-amalur-re-reckoning-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 236

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download

Produkcja Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download należy do fabularnych gier akcji, oraz „hack and slash” i oferuje nam jednoosobowy tryb rozgrywki. Jej premiera w Europie miała miejsce 9 lutego 2012 roku. Przez PEGI, oraz ESRB została przydzielona do grupy wiekowej 18+. Dostęp do niej mamy za pośrednictwem takich platform jak PlayStation 3, Xbox 360, oraz Microsoft Windows. Gra otrzymała bardzo dobre opinie, które w naszej opinii odzwierciedlają wszystkie jej atrybuty.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pobierz

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pelna wersja

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning download pelna wersja

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz

Trzeba przyznać, że niewiele kultowych klasyków sprawdza się również na samym poziomie projektowania, gdy ogląda się je przez nowoczesny obiektyw, a Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz nie sprzeciwia się temu trendowi. Może to być zaktualizowana wersja tego, co kiedyś było wybiegającą w przyszłość przygodą, ale tak naprawdę trudno powiedzieć, czy udaje mu się dostarczyć (Re), tak bezczelnie wkomponowanego w swój tytuł, dostosowując go do poziomu obecnej konkurencji.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download PC dotrzymuje kroku najlepszym gatunkom, jednocześnie z łatwością deklasując ich wszystkich w tym, co najważniejsze, czyli w rozgrywce… Reckoning nie jest grą idealną. Przypadkowe problemy techniczne i niespójny styl artystyczny z pewnością powstrzymują go przed jeszcze wyższymi poziomami wielkości. Jednak bez względu na to, czego szukasz, czy to niesamowitej rozgrywki, wciągającej opowieści, czy może fascynującego nowego świata gotowego do odkrycia, z możliwością pełnego dostosowania swojej postaci aż do woli, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz PC.

Recenzje gier

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pełna wersja

Wiele z tego, co widzimy w pozytywnych recenzjach w internecie jest prawdą na temat tej produkcji, ale prawie każdy z tych elementów ma obok niego gwiazdkę, która prowadzi do tego samego przypisu, czyli jak na swój czas. Zachodnia gra RPG z satysfakcjonującą walką w akcji? Naprawdę niesamowita... jak na swój czas. Możesz zmienić swoje umiejętności, aby wypróbować różne style gry, kiedy tylko zechcesz? Oryginalne… Jak na swój czas. NPC z wbudowanym głosem na całym świecie, który jest naprawdę dopracowanym elementem? Okej, to akurat warto w pełni docenić, nawet biorąc pod uwagę najnowsze standardy jakości. Tak wiele elementów tego, co pierwotnie czyniło Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pełna wersja Pobierz wyjątkowym w swoim czasie, teraz wydaje się czymś, co można szeroko spotkać w innych produkcjach dostępnych na wyciągnięcie ręki. Rozgrywka Amalura - zwłaszcza walka - jest nadal jego najsilniejszym aspektem.

To satysfakcjonująca zręcznościowa wersja walki RPG, w której czas i umiejętności są prawie tak samo ważne, jak ekwipunek który posiadasz. Pod tym względem niestety możemy się rozczarować, chociaż zależy, kto do czego jest przyzwyczajony. To powiedziawszy, chociaż dla użytkownika istniało konsekwentne wyzwanie aż do ostatniego bossa, wszystko wydawało się nieco uproszczone w porównaniu z bardziej nowoczesnymi grami, jednak znalazłem w nim moje ulubione elementy, leżące chociażby w jego niuansach które musiałem poznać i choć nie wydawało się ich jakoś szczególnie dużo, to dojście do finału zajęło mi około czterdziestu godzin rozrywki, co jest naprawdę świetnym wynikiem. I dla upierdliwych, absolutnie się nie nudziłem.

Opisy i recenzje gier

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download PC

Warto jednak jeszcze raz podkreślić, że w żadnym wypadku nie jest to nowoczesny projekt. Grafika jest jednak zdecydowanie najsłabszym ogniwem Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Cała gra. Tekstury co prawda zostały przerobione specjalne pod ekrany 4K i mają zwiększoną liczbę klatek na sekundę , ale remastering który zastaliśmy w produkcji wydaje się nie być niczym przełomowym, czego można by się spodziewać. Środowiska są nadal dość jałowe, modele postaci są nieco blokowe, a ich animacje bywają niezgrabne, a nawet przy nowych dostosowaniach sprzętowych odległość rysowania jest zaskakująco krótka.

Na poziomie technicznym, podczas gdy w naszej oryginalnej recenzji szczególnie chwaliliśmy Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download PL za jego stabilność, szczególnie w stosunku do innych gier z otwartym światem z tej samej epoki, doświadczyłem kilku awarii i częstych błędów wizualnych podczas mojej gry na PlayStation 4 i byłem tym naprawdę bardzo zaskoczony. Podobnie, chociaż jego menu i interfejs mogły być świetnym aspektem tytułu osiem lat temu, dziś wydają się raczej niezgrabne i niepraktyczne, chociaż nie warto być w tej kwestii przesądnym. Nieraz kultowa stylistyka oprawy graficznej potrafi być znacznie lepsza niż ta najbardziej nowoczesna, a to za sprawą charakteru i klimatu jaki jest nadawany dzięki takim zabiegom. Zarządzanie zapasami w Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning po polsku, czyli coś, do czego będziesz wracać z raczej dużą częstotliwością, ciągle bazuje na zamykaniu jednego menu tylko po to, by otworzyć inne, nawet po to by zrobić coś tak prostego, jak wybranie broni podstawowej i dodatkowej.

Menu dialogowe w Skąd pobrać Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning w Pełnej wersji, które są po prostu listą zagadnień które możesz wybrać, aby NPC wygłaszał wiedzę na ten temat , zajmują połowę ekranu dla tego, co mogłoby z łatwością wynosić około jednej czwartej ekranu, a pomocnicza opcja którą zastaniemy przy tej kwestii, niestety nic nie pomaga. Zmniejsza tylko mapę i paski statystyk do prawie nieczytelnego rozmiaru. W żadnym wypadku nie jest to nowoczesny projekt. To powiedziawszy, istnieje duży świat do odkrycia dzięki znajomemu, ale wyjątkowemu podejściu do klasycznej fantasy. Podczas gdy większość postaci ma dość tradycyjny wygląd fantasy, a otoczenie może pokazywać ich wiek pod względem gęstości, każdy obszar mapy oferuje naprawdę interesujące i unikalne projekty lokacji. Od pokrytych pajęczyną drzew w Webwood po masywne, sękate korzenie wyrastające z bagien Zatopionego Lasu.

Poradniki do gier

Jak pobrać Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na PC

Na całej mapie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download Free jest mnóstwo urzekających widoków i prawie w każdym jest mnóstwo do zrobienia. Główna historia gry Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Ściągnij za darmo nie zawiera rozgałęzień, ale to, czego brakuje w jej opowieściach, nadrabia ogromną ilością rzeczy do zrobienia. Jeszcze zanim przejdziesz do dwóch rozszerzeń DLC, które są zawarte w Re-Reckoning, znajdziesz imponującą liczbę zadań pobocznych, opowieści frakcyjnych i dodatkowych przygód. Ponad czterdzieści godzin zajęło mi dotarcie do napisów końcowych z których główny fragment historii był w większości satysfakcjonujący, pomimo kilku zmęczonych stereotypów, które jednak w niczym nie ujmowały temu przedsięwzięciu. Nasz artykuł już dobiega końca, dziękujemy wszystkim za cierpliwość i wytrwałość. Mamy nadzieję, że produkcja Jak pobrać Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na PC do Was przemawia. My oceniamy ją pozytywnie, mimo kilku jakby się mogło wydawać niedociągnięć, które o niczym jednak nie przesądzają. Bardzo miło nam obserwować jak grono naszych czytelników stale się powiększa. Zainteresowanym polecamy odnalezienie naszych pozostałych artykułów, w których znajdziecie jeszcze całe mnóstwo propozycji, które z pewnością nie będą stratą czasu.Widzimy się już niebawem przy omawianiu kolejnej produkcji, do zobaczenia!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.