Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

3

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning download

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning 🥇 Download PC

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnej recenzji poświęconej wspaniałym grom komputerowym. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej bardzo ciekawemu tytułowi który wykazuje się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników. Zapraszamy na Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pełna wersja Stworzenia tego przedsięwzięcia podjęło się 38 studios wraz z Big Huge Games, a dystrybucją zajęło się słynne Electronic Arts.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Dual Core 2.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 43GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Produkcja Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download należy do fabularnych gier akcji, oraz „hack and slash” i oferuje nam jednoosobowy tryb rozgrywki. Jej premiera w Europie miała miejsce 9 lutego 2012 roku. Przez PEGI, oraz ESRB została przydzielona do grupy wiekowej 18+. Dostęp do niej mamy za pośrednictwem takich platform jak PlayStation 3, Xbox 360, oraz Microsoft Windows. Gra otrzymała bardzo dobre opinie, które w naszej opinii odzwierciedlają wszystkie jej atrybuty.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Dodatki i Crack, którego chcemy użyć. Dodatek do wyboru jest jeden, opcjonalnie.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-10 minut.

pobierz Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na pc na naszej stronie

jak pobrac Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pc

pobierz pelna wersje Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na PC?

Trzeba przyznać, że niewiele kultowych klasyków sprawdza się również na samym poziomie projektowania, gdy ogląda się je przez nowoczesny obiektyw, a Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz nie sprzeciwia się temu trendowi. Może to być zaktualizowana wersja tego, co kiedyś było wybiegającą w przyszłość przygodą, ale tak naprawdę trudno powiedzieć, czy udaje mu się dostarczyć (Re), tak bezczelnie wkomponowanego w swój tytuł, dostosowując go do poziomu obecnej konkurencji. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download PC dotrzymuje kroku najlepszym gatunkom, jednocześnie z łatwością deklasując ich wszystkich w tym, co najważniejsze, czyli w rozgrywce… Reckoning nie jest grą idealną. Przypadkowe problemy techniczne i niespójny styl artystyczny z pewnością powstrzymują go przed jeszcze wyższymi poziomami wielkości. Jednak bez względu na to, czego szukasz, czy to niesamowitej rozgrywki, wciągającej opowieści, czy może fascynującego nowego świata gotowego do odkrycia, z możliwością pełnego dostosowania swojej postaci aż do woli, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz PC. Wiele z tego, co widzimy w pozytywnych recenzjach w internecie jest prawdą na temat tej produkcji, ale prawie każdy z tych elementów ma obok niego gwiazdkę, która prowadzi do tego samego przypisu, czyli jak na swój czas. Zachodnia gra RPG z satysfakcjonującą walką w akcji? Naprawdę niesamowita… jak na swój czas. Możesz zmienić swoje umiejętności, aby wypróbować różne style gry, kiedy tylko zechcesz? Oryginalne… Jak na swój czas. NPC z wbudowanym głosem na całym świecie, który jest naprawdę dopracowanym elementem? Okej, to akurat warto w pełni docenić, nawet biorąc pod uwagę najnowsze standardy jakości. Tak wiele elementów tego, co pierwotnie czyniło Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pełna wersja Pobierz wyjątkowym w swoim czasie, teraz wydaje się czymś, co można szeroko spotkać w innych produkcjach dostępnych na wyciągnięcie ręki. Rozgrywka Amalura – zwłaszcza walka – jest nadal jego najsilniejszym aspektem. To satysfakcjonująco zręcznościowa wersja walki RPG, w której czas i umiejętności są prawie tak samo ważne, jak ekwipunek który posiadasz.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na PC

Pod tym względem niestety możemy się rozczarować, chociaż zależy, kto do czego jest przyzwyczajony. To powiedziawszy, chociaż dla użytkownika istniało konsekwentne wyzwanie aż do ostatniego bossa, wszystko wydawało się nieco uproszczone w porównaniu z bardziej nowoczesnymi grami, jednak znalazłem w nim moje ulubione elementy, leżące chociażby w jego niuansach które musiałem poznać i choć nie wydawało się ich jakoś szczególnie dużo, to dojście do finału zajęło mi około czterdziestu godzin rozrywki, co jest naprawdę świetnym wynikiem. I dla upierdliwych, absolutnie się nie nudziłem. Warto jednak jeszcze raz podkreślić, że w żadnym wypadku nie jest to nowoczesny projekt. Grafika jest jednak zdecydowanie najsłabszym ogniwem Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Cała gra. Tekstury co prawda zostały przerobione specjalne pod ekrany 4K i mają zwiększoną liczbę klatek na sekundę , ale remastering który zastaliśmy w produkcji wydaje się nie być niczym przełomowym, czego można by się spodziewać. Środowiska są nadal dość jałowe, modele postaci są nieco blokowe, a ich animacje bywają niezgrabne, a nawet przy nowych dostosowaniach sprzętowych odległość rysowania jest zaskakująco krótka. Na poziomie technicznym, podczas gdy w naszej oryginalnej recenzji szczególnie chwaliliśmy Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download PL za jego stabilność, szczególnie w stosunku do innych gier z otwartym światem z tej samej epoki, doświadczyłem kilku awarii i częstych błędów wizualnych podczas mojej gry na PlayStation 4 i byłem tym naprawdę bardzo zaskoczony. Podobnie, chociaż jego menu i interfejs mogły być świetnym aspektem tytułu osiem lat temu, dziś wydają się raczej niezgrabne i niepraktyczne, chociaż nie warto być w tej kwestii przesądnym. Nieraz kultowa stylistyka oprawy graficznej potrafi być znacznie lepsza niż ta najbardziej nowoczesna, a to za sprawą charakteru i klimatu jaki jest nadawany dzięki takim zabiegom. Zarządzanie zapasami w Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning po polsku, czyli coś, do czego będziesz wracać z raczej dużą częstotliwością, ciągle bazuje na zamykaniu jednego menu tylko po to, by otworzyć inne, nawet po to by zrobić coś tak prostego, jak wybranie broni podstawowej i dodatkowej.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download

Menu dialogowe w Skąd pobrać Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning w Pełnej wersji, które są po prostu listą zagadnień które możesz wybrać, aby NPC wygłaszał wiedzę na ten temat , zajmują połowę ekranu dla tego, co mogłoby z łatwością wynosić około jednej czwartej ekranu, a pomocnicza opcja którą zastaniemy przy tej kwestii, niestety nic nie pomaga. Zmniejsza tylko mapę i paski statystyk do prawie nieczytelnego rozmiaru. W żadnym wypadku nie jest to nowoczesny projekt. To powiedziawszy, istnieje duży świat do odkrycia dzięki znajomemu, ale wyjątkowemu podejściu do klasycznej fantasy. Podczas gdy większość postaci ma dość tradycyjny wygląd fantasy, a otoczenie może pokazywać ich wiek pod względem gęstości, każdy obszar mapy oferuje naprawdę interesujące i unikalne projekty lokacji. Od pokrytych pajęczyną drzew w Webwood po masywne, sękate korzenie wyrastające z bagien Zatopionego Lasu. Na całej mapie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Download Free jest mnóstwo urzekających widoków i prawie w każdym jest mnóstwo do zrobienia. Główna historia gry Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Ściągnij za darmo nie zawiera rozgałęzień, ale to, czego brakuje w jej opowieściach, nadrabia ogromną ilością rzeczy do zrobienia. Jeszcze zanim przejdziesz do dwóch rozszerzeń DLC, które są zawarte w Re-Reckoning, znajdziesz imponującą liczbę zadań pobocznych, opowieści frakcyjnych i dodatkowych przygód. Ponad czterdzieści godzin zajęło mi dotarcie do napisów końcowych z których główny fragment historii był w większości satysfakcjonujący, pomimo kilku zmęczonych stereotypów, które jednak w niczym nie ujmowały temu przedsięwzięciu. Nasz artykuł już dobiega końca, dziękujemy wszystkim za cierpliwość i wytrwałość. Mamy nadzieję, że produkcja Jak pobrać Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na PC do Was przemawia. My oceniamy ją pozytywnie, mimo kilku jakby się mogło wydawać niedociągnięć, które o niczym jednak nie przesądzają. Bardzo miło nam obserwować jak grono naszych czytelników stale się powiększa. Zainteresowanym polecamy odnalezienie naszych pozostałych artykułów, w których znajdziecie jeszcze całe mnóstwo propozycji, które z pewnością nie będą stratą czasu.Widzimy się już niebawem przy omawianiu kolejnej produkcji, do zobaczenia!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *