Life is Strange True Colors Download

Pełne wersje gier

Pobierz Life is Strange True Colors w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Life is Strange True Colors Download

Life is Strange True Colors Download 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Life is Strange ⚡

Cześć! Widzimy, że jesteś zainteresowany najnowszą odsłoną serii, czyli Life is Strange True Colors Download - jest to tytuł wyjątkowo odróżniający się od pojawiających się dzisiejszych produkcji. Jest to jednak gra, która zbiera przeróżne opinie - tylko bardziej na zasadzie, że jeden gracz będzie dawał ocenę wręcz 10/10, a inny 3-4/10. Tą grę się albo kocha, albo nienawidzi - i tutaj trzeba sprawdzić na własnej skórze tą grę. Tytuł jest bardzo preferencyjny i najlepiej jest się o tym przekonać, po prostu decydując się na pobranie i sprawdzić u siebie, jak będzie wyglądać ta gra. Zapraszamy!

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.8Ghz lub lepszy
Pamięć: około 35GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GTX 750 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Life is Strange True Colors Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Life is Strange True Colors pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Life is Strange True Colors pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Life is Strange True Colors download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Life is Strange True Colors pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Life is Strange True Colors download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Life is Strange True Colors pelna wersja

Life is Strange True Colors download pelna wersja

Life is Strange True Colors download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Life is Strange True Colors się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Life is Strange True Colors

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Life is Strange True Colors:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Life is Strange True Colors Download

Stworzeniem tego tytułu podjęło się studio Deck Nine, które już wcześniej miało okazję pracować przy tytułach z tej serii i wychodzi im to zawsze dobrze. Czy w tym przypadku również zostało to zachowane? Na pewno różnica będzie widoczna z perspektywy braku epizodów, jako kolejne części. Tutaj mamy jedną, pełną przygodę, która zacznie i zamknie się w jednej produkcji. Jak każdy pewnie wie, w serii Life is Strange chodzi o kierowanie postacią, która z początku nie wie o posiadanych przez siebie supermocy. W tej odsłonie Life is Strange True Colors Download również jest to zastosowane i protagonistka Alex Chen odkrywa, że odczytuje emocje innych ludzi, odbiera je i może je zmieniać.

Life is Strange True Colors Pobierz

W trakcie rozmów z innymi, Alex Chen będzie widziała emocje innych ludzi w postaci kolorowych aur. Protagonistka odbiera to jako swoją klątwę, gdyż jeśli rozmówca będzie w trakcie silnego wzburzenia i emocje będą zbyt duże, Alex nie będzie w stanie dalej rozmawiać z tą osobą przez zbyt silne przytłoczenie od emocji. Nie jest w stanie tego opanować i po prostu zostaje wciągnięta w wir emocjonalny, przeżywając nie swoje emocje. Jest to dla bohaterki bardzo duży problem i stara się coś z tym zrobić. W amerykańskim stanie Colorado, w górskim miasteczku poznamy naszą bohaterkę. Life is Strange True Colors Download przekieruje nas do Haven Springs - czyli właśnie do tego miasteczka. Ponoć, jej brat zginął w wypadku akurat w tej miejscowości, gdy tam przebywała. Alex bardzo się tym przejęła, ale coś jej w tym wszystkim nie pasowało.

Przebywając dalej w Haven Springs protagonistka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć poszukiwania na własną rękę, aby rozwiązać całą zagadkę. Poznając mieszkańców Haven Springs, Alex zaczęła zdobywać ich zaufanie oraz nawiązywać z nimi dobre relacje. Tu pogada z kimś, tam podpyta kogoś, i jak po nitce do kłębka będzie dowiadywała się kolejnych rzeczy, które skrywa tutejsza społeczność. Ale to, kogo będziemy pytać i z kim rozmawiać, zależeć będzie tylko i wyłącznie od nas. Tym razem producenci Life is Strange True Colors Pobierz PC dali nam wolną rękę w kwestii podejmowanych działań.

Recenzje gier

Life is Strange True Colors Pełna wersja

Dokładnie tak! W tej odsłonie fabuła nie jest liniowa i to, z kim porozmawiamy, od kogo uda nam się zdobyć jakąś cenną informację, będzie w pełni zależne od nas. Tylko od naszych działań zdobędziemy przyjaciół, wrogów, poznamy miłość i nawiążemy wszelkie relacje w społeczności. Kamera w Life is Strange True Colors Download jest osadzona z trzeciej osoby, a do naszego przejścia będą bardzo barwne i malownicze lokacje. Znajdziemy tutaj też bardziej mroczne miejsca, co podkreśli klimat. Dużą rolę odgrywa tutaj komunikacja i podejmowanie dialogów z napotkanymi osobami. To, jak będziemy rozmawiali z ludźmi, będzie miało znaczenie na przebieg fabuły.

Występujący w grze Ryan oraz Steph są postaciami, w teorii takimi jak wszystkie, ale to przede wszystkim z nimi możemy nawiązać bliższe zażyłości. Postacie te mogą być dla nas pomocną dłonią w wielu sytuacjach w poszukiwaniu prawdy lub z którąś z nich będziemy mogli się związać. W grze Life is Strange True Colors Download PC ważnym elementem jest korzystanie z naszych magicznych zdolności, a wykorzystywana ta zdolność będzie często. Lecz korzystanie z nich będzie wymagało rozwagi oraz przemyślanego działania, gdyż niewłaściwe użycie może być ryzykowne dla osób postronnych lub nawet dla nas.

Opisy i recenzje gier

Life is Strange True Colors Download PC

W przerwie od wykonywania głównych zadań, deweloperzy przygotowali dla nas typowo ludzkie zajęcia. W wolnej chwili możemy się zająć po prostu słuchaniem muzyki, przebieraniem (tutaj warto wspomnieć, że jest przygotowane ponad 20 różnych strojów) i zwyczajnym spacerowaniem, oglądając otaczający Alex świat. Czynności te mogą być do złudzenia przypominające symulator życia, ale tutaj fabuła gra pierwsze skrzypce, więc do symulatorów takich typowych, ciężko tą grę zaliczyć.

Dźwięk, jaki będzie nam towarzyszyć w trakcie zabawy z Life is Strange True Colors Pełna wersja świetnie wpasowuje się w klimat. Kompozycje są również na licencjonowanych ścieżkach dźwiękowych - znajdziemy utwory m.in. twórców takich jak Gabrielle Aplin, Phoebe Bridgers oraz Radiohead. Są tutaj również utwory od Novo Armor i mxmtoon. Po rozpoczęciu rozgrywki od razu będzie można odczuć, że wszystko tutaj jest ze sobą świetnie wpasowane.

Odsłona ta na tle poprzednich wyróżnia się zdecydowanie "dzisiejszą" oprawą graficzną oraz odważne uderzenie w bardzo kolorowe efekty i sam świat. Pobierz Life is Strange True Colors na PC by zobaczyć jaki świat jest przygotowany w tej bardzo przyjemnej grze. Twarze postaci są na wyraźnie lepszym poziomie, zarówno od strony modelu jak i zwyczajnych ludzkich detali. Lokacje odwiedzane w grze również są o wiele bardziej przejrzyste i gracz będzie miał poczucie, że posiada nową grę. Jest to duża poprawa na tle poprzednich odsłon, co pozytywnie wpływa na odbiór produkcji przez graczy.

Poradniki do gier

Jak pobrać Life is Strange True Colors na PC

Pomału już kończąc naszą recenzję o Life is Strange True Colors Download chcielibyśmy jeszcze wspomnieć o samej serii. Jej początki sięgają roku 2015 i z każdą odsłoną zyskuje wysokie oceny w rankingach przez swoją unikalność. Duży wpływ ma na to dowolność w podejmowanych działaniach oraz niestandardowa grafika oraz ułożenie fabuły. Jest to jedna z niewielu serii, która do dziś podejmuje taki schemat działania i wciąż się utrzymuje w zainteresowaniu. Jesteś ciekawy tej gry? Wiesz co trzeba zrobić... ;)

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Life is Strange True Colors płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Life is Strange True Colors działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Life is Strange True Colors już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Life is Strange True Colors i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.