Mafia 1 Edycja Ostateczna Download [PC] Pełna wersja PL

Pełne wersje gier

Pobierz Mafia 1 Edycja Ostateczna!

17
Mafia 1 Edycja Ostateczna Download

Mafia 1 Edycja Ostateczna Download

Mafia 1 Edycja Ostateczna Pobierz PC ⚡

Witajcie kochani! Ponownie witamy Was wszystkich w kolejnej recenzji poświęconej grom komputerowym. Znów przygotowaliśmy dla Was ciekawą produkcję której dziś omawianiem się zajmiemy. Pochylmy się nad tytułem Mafia 1 Edycja Ostateczna Pełna wersja (z ang. Mafia Definitive Edition). Jeśli czytaliście już wcześniej któryś z naszych poprzednich artykułów to za pewne wiecie w jaki sposób podchodzimy do tematu. Staramy się poruszyć jak najwięcej interesujących, oraz istotnych wątków, aby następnie połączyć je w spójną całość.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-2550K 3.4 GHz / AMD FX-8120 3.1 GHz lub lepszy
Pamięć: około 53GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.


Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/mafia-1-edycja-ostateczna-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 236 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/mafia-1-edycja-ostateczna-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 236 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/mafia-1-edycja-ostateczna-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 236

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie prezentujemy, są najskuteczniejsze!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 


Mafia 1 Edycja Ostateczna Download

Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet nowi użytkownicy którzy nie mieli wcześniej kontaktu z aktualnie omawianą produkcją, mają możliwość zrozumienia tematu i podjęcia decyzji czy dany tytuł do nich przemawia czy też nie. I to wszystko bez przechodzenia i doczytywania na innych stronach internetowych, przez co dodatkowo oszczędzacie swój cenny czas, który następnie będziecie mogli poświęcić na własnoręczne testowanie gry, gdy już zdecydujecie o tym czy na pewno jest dla Was odpowiednia. Standardowo delikatnie poruszymy kwestię parametrów technicznych, fabuły, powiemy kilka słów o historii serii, oraz podstawowych informacji o rozgrywce i tak dalej. Mafia 1 Edycja Ostateczna Download tylko z naszej strony!

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Mafia 1 Edycja Ostateczna pobierz


Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 8 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Mafia 1 Edycja Ostateczna pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Mafia 1 Edycja Ostateczna download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Mafia 1 Edycja Ostateczna pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Mafia 1 Edycja Ostateczna download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Mafia 1 Edycja Ostateczna pelna wersja

Mafia 1 Edycja Ostateczna download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Mafia 1 Edycja Ostateczna się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Mafia 1 Edycja Ostateczna

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.


Trailer gry

Mafia 1 Edycja Ostateczna Pobierz

Tyle tytułem wstępu, serdecznie zapraszamy do kolejnej części. Nie przedłużając, seria gier Mafia wyszła "spod ręki" producenta Hangar 13, a jej wydawcą został 2K Games. Wyszła we wrześniu 2020 roku zatem można o niej śmiało powiedzieć, że na dzień pisania artykułu jest to świeżynka na rynku gier komputerowych. Jeśli chodzi o gatunek gry to tytuł Mafia 1 Edycja Ostateczna Pobierz można zaliczyć do komputerowych przygodowych gier akcji. Sama produkcja jest remake'em wcześniejszej odsłony Mafii z 2002 roku i została wydana na takie platformy jak Microsoft windows, PlayStaton 4, oraz Xbox One. Gra jest całkiem nieźle spersonalizowana i dostępna za pośrednictwem takich nośników jak chociażby DVD, Blu-ray, oraz w dystrybucji cyfrowej. Producent umożliwił nam korzystanie z gry wyłącznie w wersji jednoosobowej, co niewątpliwie ma swoje plusy, ale też minusy.

Jeśli zaś chodzi o kwestię kategorii wiekowej odpowiedniej do korzystania z tytułu, to za ocenę zabrały się dwie popularne organizacje tym się zajmuje, mianowicie PEGI, oraz ESRB. Jedna jak i druga zgodnie stwierdziły, że gra Mafia 1 Edycja Ostateczna Ściągnij za darmo przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich i należy o tym pamiętać. Należy mieć z tyłu głowy, że organizacje tego typu nie pracują na darmo, lecz mają w tym konkretny cel, którym jest zapewnienie młodszym użytkownikom gier komputerowych Mafia 1 Edycja Ostateczna Download PC , ich prawidłowego rozwoju psychofizycznego, który mógłby zostać zaburzony przez zbyt wczesny kontakt z niedopasowaną do danego wieku produkcją.

Recenzje gier

Mafia 1 Edycja Ostateczna Pełna wersja

Działają one tylko i wyłącznie z myślą o dzieciach, oraz młodzieży, zatem należy poważnie traktować ich werdykty i nie dopuszczać dzieci do tytułów które zawierają niedozwolone dla ich wieku elementy, jak chociażby wulgaryzmy czy przemoc. Jeśli zaś chodzi o kwestię wersji językowych to możemy w tym miejscu pochwalić starania za ich mnogość, gdyż wersje dubbingowane spotkamy w języku angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, czeskim, rosyjskim, oraz hiszpańskim. Zaś wersje z napisami zagoszczą w językach takich jak japoński, chiński, koreański, brazylijski, chiński, portugalskie, hiszpańskie, latynoamerykański, oraz co dla nas najważniejsze w polskim w grze Mafia 1 Edycja Ostateczna Pobierz PC . Warto zaznaczyć, że osobiście troszkę jednak brakuje nam polskiej wersji dubbingowej, która nadaje produkcji jeszcze bardziej charakterystycznego wydźwięku i klimatu. Po cichu liczyliśmy na takie rozwiązanie, jednak niestety z różnych względów do niego nie doszło. Nie należy jednak się załamywać i pozostaje trzymać kciuki w produkcji Mafia 1 Edycja Ostateczna Pełna wersja Pobierz , że w przyszłych cyklach serii znajdzie się również dubbingowany język polski.

Powiedzmy sobie koniecznie o bardzo ważnej sprawie, właściwie jednej z podstawowych (którą praktycznie zawsze lubimy dodać do artykułu), czyli informacjach na temat wymagań systemowych udostępnionych przez producenta. Zawsze w tym miejscu podkreślamy, że przed wybraniem i zakupieniem gry bezwzględnie należy sprawdzić, czy nasz komputer poradzi sobie ze stawianym przed nim wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli produkcja należy do nowych, gdyż to głównie w nich jest wysoko podnoszona poprzeczka, a na pewno częściej niż ma to się w przypadku starszych produkcji, gdyż rolę tutaj odgrywa oczywiście postęp technologiczny. Pamiętajmy, że spełnienie wymagań minimalnych umożliwia nam jedynie włączenie gry Mafia 1 Remastered Cała gra , do tego na jej najniższych ustawieniach.

Opisy i recenzje gier

Mafia 1 Edycja Ostateczna Download PC

Jeśli zaś myślimy o wyciśnięciu z gry czegoś więcej, o wykorzystaniu potencjału i możliwości stworzonych przez producenta, należy spełnić następujące wymagania : Intel Core i7-3770 z taktowaniem 3,4GHz lub AMD FX-8350 z taktowaniem 4.0 GHz, 16GB RAM, karta grafiki 8GB GeForce GTX 1080 lub Radeon RX 5700 lub lepsza, 50GB HDD, oraz do tego Windows 10 64bitowy. Przejdźmy do fabuły produkcji Mafia-Edycja Ostateczna. Otóż jest to słynna i znana gra gangsterska, a podstawowe wątki fabularne rozgrywają się w nieistniejącym w rzeczywistości, amerykańskim mieście Lost Heaven Mafia 1 Edycja Ostateczna Download PL w okresie dwudziestolecia międzywojennego, a dokładniej w latach 1930-1938, tuż przed wybuchem drugiej wojny światowej. Główną postacią występującą w produkcji jest młody taksówkarz o imieniu Thomas Angelo, który bardzo potrzebuje zarobić trochę gotówki, a w związku z tym nie cofnie się przed żadną propozycją zdobycia pieniędzy.

Takich propozycji szuka nawet w ciemnych i groźnych dzielnicach. W związku z tym młody taksówkarz doznaje dość traumatycznego przeżycia, gdy to ledwo uchodząc z życiem, uciekł ze swoimi klientami przed mafią, do restauracji należącej do innej mafii. W ten sposób tworzą się korelacje między naszym bohaterem a rodziną Salierich, przez co w przyszłości Thomas podczas rozgrywki w grze Mafia 1 Edycja Ostateczna po polsku będzie brał udział w policyjnym przesłuchaniu. Do tego w roli świadka koronnego. Zobacz Skąd pobrać Mafia 1 Definitive Edition w Pełnej wersji by grać już teraz!

Tych informacji dowiadujemy się podczas spotkania Thomasa z detektywem, a wszystko ma charakter retrospekcyjny. Nowe wydanie tej serii nie różni się bardzo od poprzedniego wydania, ogólny projekt i charakter produkcji został zachowany, za to został zmieniony wygląd poszczególnych lokalizacji. Wprowadzono również innych bohaterów. Kwestia oprawy muzycznej została podtrzymana także w tej części. Jeśli zaś chodzi o kwestię rozgrywki Mafia 1 Remasterd Download Free, to mamy do dyspozycji rozległe miasto, a wirtualną rzeczywistość poznajemy zza pleców bohatera, co jest nazywane widokiem TPP. Będziemy musieli stawić czoła groźnym sytuacjom takim jak handel nielegalnymi bądź kradzionymi przedmiotami, zbieranie haraczy od ludzi, oraz walką z konkurującymi w mieście gangami.

Poradniki do gier

Jak pobrać Mafia 1 Edycja Ostateczna na PC

Ciekawym i jednocześnie nadającym klimatu elementem jest konieczność przestrzeegania przepisów drogowych, gdyż za ich łamanie może zainteresować się nami policja w wyniku czego może dojść do aresztowania czy nawet strzelaniny. Całość produkcji uważamy za wartą zainteresowania dla fanów gatunku i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z grą. Dziękujemy za obecność i do zobaczenia kolejnym razem! Poradnik Jak pobrać Mafia 1 Edycja Ostateczna na PC jest dostępny tylko na naszej stronie.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Mafia 1 Edycja Ostateczna płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Mafia 1 Edycja Ostateczna działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Mafia 1 Edycja Ostateczna już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Mafia 1 Edycja Ostateczna i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.