Mafia 1 The City of Lost Heaven Download

Pełne wersje gier

Mafia 1 Download

37
17
Mafia 1 The City of Lost Heaven Download

Mafia 1 The City of Lost Heaven Download Pełna Wersja 🥇

Mafia 1 The City of Lost Heaven Pobierz PC ⚡

Cześć. Dzisiaj największy klasyk czyli Mafia: The City of Lost Heaven Pełna wersja - jest to gra, która została wykonana przez studio Illusion Softworks. Na wstępie myślę, że warto powiedzieć, że gra jest bardzo dopracowana. Przez cały okres mojego grania w tą grę nie znalazłem żadnych niedociągnięć, bugów, lagów czy innych tego typu wpadek, które dosyć często mają miejsce.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Pentium III 500MHz lub lepszy
Pamięć: około 4GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: Obsługująca 3D lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Mafia 1 The City of Lost Heaven Download

Sprawdź instalator poniżej

Mafia 1 The City of Lost Heaven pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry.

Mafia 1 The City of Lost Heaven pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Mafia 1 The City of Lost Heaven download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Mafia 1 The City of Lost Heaven pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Mafia 1 The City of Lost Heaven download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Mafia 1 The City of Lost Heaven pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Mafia 1 The City of Lost Heaven download pelna wersja

Mafia 1 The City of Lost Heaven download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Mafia 1 The City of Lost Heaven się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Mafia 1 The City of Lost Heaven

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Mafia 1 The City of Lost Heaven Download

Muszę powiedzieć, że dawno Mafia The City of Lost Heaven Download nie grałem w tak wciągającą grę. Ma ona swój urok osobisty i swego rodzaju klimat. Gdy odpalimy przygodę naszym oczom ukazuje się intro, które ukazuje dwóch ludzi, którzy spotkali się w restauracji. Jedną z tych osób jest nasz główny bohater o imieniu Tommy Angelo, a druga osoba, która spotkała się Mafia The City of Lost Heaven Pobierz z naszym Tommym to reporter. Nasz bohater chce podzielić się tajemnicą jednak nie za darmo.

Mafia 1 The City of Lost Heaven Pobierz

W zamian bohater chce żeby ten chronił jego oraz jego rodzinę. Jak się okazuje w późniejszym czasie ten tajemniczy sekret to mafia, w której pracował bohater. Zadaniem naszym podczas rozgrywki jest retrospekcja tej puszki Mafia 1 Download PC nieszczęść. Początek gry rozpoczynamy historią pewnego taksówkarza i tak właśnie wygląda pierwsza misja. Nasz bohater nie był związany jeszcze z żadną mafią czy inną tego typu organizacją przestępczą. Podczas przerwy w swojej pracy taksówkarza biegnie w jego stronę dwóch mężczyzn. Jeden z nich jest całkowicie zakrwawiony, a drugi prosi Mafia 1 Pobierz PC naszego bohatera by podwiózł go. Mężczyźni chcieli w ten sposób uciec przed osobą, która go ścigała. Za wszystkie zadania, zlecenia dostajemy nagrody. Jeśli chodzi o kwestie muzyczną, to muzyka jest tutaj świetna, fajne są odgłosy broni.

Wszystko tutaj jest takie naturalne, bardzo realistyczne. Pomimo tego, że gra już ma swoje lata to jednak cały czas mnie zaskakuje. Zapraszamy do sprawdzenia Pierwsza część Mafii Pełna wersja Pobierz i zagrania już dzisiaj. Zobacz Mafia The City of Lost Heaven Pełna wersja PC i spróbuj swoich sił w tym niesamowitym gangsterskim świecie! Grafika pomimo upływu lat nadal jest świetna i nie mam co do tej kwestii zastrzeżeń.

Recenzje gier

Mafia 1 The City of Lost Heaven Pełna wersja

Modele postaci oraz otoczenie w dalszym ciągu prezentuje się fajnie. 20 sierpnia 2002 roku pierwszy raz gra zadebiutowała i przebiła równie popularną grę i serię znaną przez wszystkich, lecz mimo wszystko Mafia Pierwsza część Download PL trzeba przyznać, że gry te są do siebie bardzo łudząco podobne. Fabuła gry jest bardzo ciekawy, klimat mafii, zabójstw, szybkiego zwrot akcji - jeśli ktoś czuje się dobrze przy tego typu klimatach to na pewno się odnajdzie i będzie zadowolony z ogólnego całokształtu gry. Podczas grania możemy dostrzec widok Mafia 1 Pełna wersja PC trzecioosobowy.

Przynajmniej na samym początku nie dostajemy od producenta wolnej ręki, ponieważ misje są powiązane z fabułą. Nie możemy sobie chodzić po całej mapie i zwiedzać wszystkich zakamarków, których w grze jest naprawdę dużo. Dopiero gdy uda nam się przejść tryb fabularny otrzymamy dostęp do trybu gry Mafia The City of Lost Heaven Pobierz o nazwie ‘’Jazda ekstremalna’’. Sprawdź Skąd pobrać Mafia The City of Lost Heaven w Pełnej wersji i zacznij zabawę! Powracając do recenzji, tryb ten charakteryzuje się tym, że możemy podziwiać całe miasto oraz robić co nam się tylko podoba. Mimo, że świat inspirowany jest Nowym Jorkiem, to bardzo wiele ciekawych elementów, miejsc oraz krajobrazów możemy dostrzec. Został on podzielony na trzy obszary.

Opisy i recenzje gier

Mafia 1 The City of Lost Heaven Download PC

Producent Mafia The City of Lost Heaven Pobierz oddał nam także wiele pojazdów do naszego użytku. Wyglądają one naprawdę fajnie i oddają klimat czasów, w których się znajdujemy podczas gry. Są tutaj zarówno klasyczne samochodu, lecz słyną one z tego, że nie są zbyt szybkie, uciekać tym bym Wam raczej nie polecał, ale nie martwcie się, producent zadbał także Mafia I Download o szybsze auta, które pomogą nam przykładowo sprawnie uciekać, jeśli zajdzie taka potrzeba, a jest to możliwe, że zajdzie, ponieważ gra jest bardzo dynamiczna i sytuacja zmienia się tutaj można powiedzieć z minuty na minutę.

Przejście całej gry do końca wliczając wszystkie misje poboczne oraz zagadki, które nam zaoferowano, nie zajęło Mafia The City of Lost Heaven Ściągnij za darmo mi jakoś wiele czasu, było to myślę, około 20 godzin. Bardzo podobnie deklaruje nam producent. Warto powiedzieć, że w grze mamy bardzo wiele dostępnych broni, a mianowicie wszelkiego rodzaju pistolety, karabiny, automaty, a nawet znajdzie się broń biała. Można nawet kijem walczyć, nasz bohater ma go świetnie Mafia 1 Do pobrania Bez klucza opanowanego i potrafi z nim zrobić naprawdę wiele rzeczy. Jedynym minusem w tej grze jest to, że nie znajdziemy tutaj żadnej nowoczesnej broni tylko stare klasyki ze względu na to, w jakich czasach się aktualnie znajdujemy i wydaje mi się, że to nie podlega dyskusji, kiedyś po prostu nie było takich wynalazków, z jakimi Pobierz Mafię 1 PC stykamy się dzisiaj.

Chyba, że kiedyś zostanie wydana jakaś oficjalna łatka lub jakiś oficjalny mod do gry, gdzie będziemy mieli dostęp do wszystkich nowych broni typu miotacze ognia itd. - kto wie, może producenta poniesie fantazja i zaprezentuje nam coś takiego? Byłoby to bardzo zabawne jak i jednocześnie abstrakcyjne. I powoli Mafia The City of Lost Heaven Download Free zmierzając do końca mojej wypowiedzi myślę, że na tak starą grę rozwiązania, które dostrzegamy nadal są ciekawe i atrakcyjne - mogą Was zainteresować. Przynajmniej mnie zainteresowały.

Poradniki do gier

Jak pobrać Mafia 1 The City of Lost Heaven na PC

Przeszło doba ciekawej i fajnej rozrywki rozgrywki pozwala na totalne odstresowanie się od rzeczywistości i wkręcenia się w świat bardzo przestępczy. Wiadomo, że gdyby producenci wydawali tą grę na dzień dzisiejszy zdecydowanie byłoby to robione z lepszą technologią oraz przy użyciu nowocześniejszego sprzętu, jednak na tym właśnie polegają klasyki. Zapraszamy do poradnika Jak pobrać Mafia 1 na PC i przetestuj już teraz tą grę na swoim sprzęcie.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl