Mafia 2 Edycja Ostateczna Download

Pełne wersje gier

Mafia 2 Edycja Ostateczna Download

17
Mafia 2 Edycja Ostateczna Download

Mafia 2 Edycja Ostateczna Download PC Pełna Wersja 🥇

Jak pewnie zauważyliście, bo ciężko było tego nie zauważyć w całym internecie od dłuższego już czasu aż trąbi od informacji na temat najnowszego tytułu Mafia 2 Edycja Ostateczna Pełna wersja. Prawa jest jednak taka, że ostatecznie ukazuje się właśnie dzisiaj, dlatego przychodzimy do Was z tym kultowym tytułem i jesteśmy pełni optymizmu, ponieważ właśnie zakończyliśmy testowanie dla Was tej produkcji. Jest to remaster tytułu który ukazał się przeszło dziesięć lat temu! Zasypaliście nas mnóstwem wiadomości z pytaniem o termin dodania przez nas tej gry na naszą stronę, dlatego już jesteśmy i nie macie się co martwić.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Mafia 2 Edycja Ostateczna Download

Sprawdź instalator poniżej

Mafia 2 Edycja Ostateczna pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Mafia 2 Edycja Ostateczna pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Mafia 2 Edycja Ostateczna download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Mafia 2 Edycja Ostateczna pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Mafia 2 Edycja Ostateczna download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Mafia 2 Edycja Ostateczna pelna wersja

Mafia 2 Edycja Ostateczna download pelna wersja

Mafia 2 Edycja Ostateczna download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Mafia 2 Edycja Ostateczna się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Mafia 2 Edycja Ostateczna

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Mafia 2 Edycja Ostateczna Download

Informujemy, że gra jest dostępna już do pobrania na naszej stronie, wszystkie niezbędne szczegóły i informacje znajdziecie przeglądając naszą stronę Internetową. Gra Mafia 2 Edycja Ostateczna Download z początku wzbudziła kontrowersyjne opinie kiedy ukazała się pierwotnie na rynku. Kontrowersje te były spowodowane tym, że wielu graczy porównywało tą grę w tamtym czasie do innej gry tej kategorii, jednak są to dwa inne światy. Ludzie po prostu byli nastawieni na coś innego, a dostali coś innego, jednak po czasie te kontrowersje zaczęły stopniowo upadać, ludzie zrozumieli i na dzień dzisiejszy gra cieszy się wielką popularnością w środowisku gamingowym.

Mafia 2 Edycja Ostateczna Pobierz

Produkcja Mafia 2 Edycja Ostateczna Pobierz jest nastawiona na fabule oraz na klimat i szczerze powiedziawszy to widać na pierwszy rzut oka, ponieważ tytuł ten jest wręcz fenomenalny. Miasto, które jest przedstawione w grze jest świetne, to ono w dużym stopniu tworzy swego rodzaju klimat w grze. Duże budynki, sporo detali, nawet takich najmniejszych, mimo, że grafika w grze Mafia 2 Edycja Ostateczna Download PC do najlepszych nie należy, to graficy zadbali aby miasto wyglądało bardzo realistycznie i po prostu ładnie. Do tego pięknego wyglądu miasta dochodzi mimika twarzy przechodniów oraz naszego bohatera, dodatkowe efekty specjalne oraz muzyka - te wszystkie czynniki bardzo pozytywnie wpływają na cały ten projekt. Ciekawe jest to ze, że praktycznie w każdym miejscu jest inna muzyka.

Przykładowo podczas wykonywania misji jest inna muzyka, a podczas jazdy samochodem jeszcze inna. Jest tu sporo strzelania, po raz pierwszy tak naprawdę w tej kampanii i muszę powiedzieć, że gra się w to naprawdę świetnie chociaż Mafia 2 Edycja Ostateczna Pobierz PC jak by dzisiaj jest już taka troszeczkę sztywna jeśli chodzi o sterowanie i strzelanie, troszkę przeszkadzają hit boxy osłon, to znaczy, kiedy na przykład wystaje czyjaś głowa zza murku i ewidentnie możemy w nią trafić, ponieważ wystaje jej obrys, ale to są drobnostki w porównaniu do tego, co przygotował dla nas producent gry Mafia 2 Edycja Ostateczna Pełna wersja Pobierz wraz z całą ekipą, która ciężko pracowała nad tym tytułem.

Recenzje gier

Mafia 2 Edycja Ostateczna Pełna wersja

Jesteśmy bardzo zaskoczeni, jaki feeling posiada każda z broni, ogólnie rzecz biorąc gra się po prostu przyjemnie. Grafika gry Mafia 2 Edycja Ostateczna Cała gra jest całkiem przyjemna, nie jest to jakiś demon graficzny i bywają lepsze produkcje, jednak tutaj wszystko jest tak jak należy, wszystko widać, a grafika w grze spełnia po prostu swoje zadanie, może doczekamy się czegoś lepszego w następnych wersjach, tego nie wiemy, możemy tylko na to liczyć natomiast jeśli pojawią się jakieś informacja odnośnie tej serii, to oczywiście jak zawsze dowiecie się o tym pierwsi, ponieważ z tego po prostu słynie nasz portal, ludzie nas znają z tego, że po sprawdzeniu dokładnego źródła informacji, dodajemy je jako pierwsi.

Wracając jeszcze na chwilę do kwestii graficznej, to warto tutaj powiedzieć, że dostaliśmy podbicie rozdzielczości, od teraz w Mafia 2 Edycja Ostateczna Download PL możemy grać w jakości 4K, więc jeżeli macie monitory, które obsługują jakość obrazu w 4K, to naprawdę nie będziecie zawiedzeni, bo jakość wyświetlanego obrazu będzie na dość wysokim poziomie nie da się ukryć. Natomiast jedno jest pewne, że zarówno na monitorze zwykłym jak i lepszej jakości, Mafia 2 Edycja Ostateczna po polsku prezentuje się bardzo ładnie, elementy są ciekawie rozwiązane, a tekstury broni naprawdę robią wrażenie. Przechodząc już do podsumowania, jesteśmy ogromnie zaskoczeni tym co przygotowali dla nas twórcy tego tytułu.

Opisy i recenzje gier

Mafia 2 Edycja Ostateczna Download PC

Nie mogliśmy zdecydować się, czy grać na klawiaturze czy na padzie, bo na obu tych urządzeniach grało nam się świetnie, domyślny rozstaw klawiszy pozwala nam na świetną rozgrywkę zarówno na klawiaturze naszego komputera jak i na padzie. Koniec końców postawiliśmy na klasyczne rozwiązanie i graliśmy na zwykłym klawiszu.

Mafia II naszym zdaniem była naprawdę bardzo ciekawa przez to wprowadzenie otwartego świata, otwarty świat jest tak naprawdę tylko dodatkiem, swego rodzaju tłem, a nie jest esencją tej gry, bardzo fajnie buduje ten świat jednoczenie ta otwartość, bo trudno, żeby to była otwarta gra, żeby były tutaj liniowa lokacja. Nie mamy tutaj zadań pobocznych, które porozsiewane są po całej mapie, nie ma żadnych wyzwań. Na mini mapie w Skąd pobrać Mafia 2 Edycja Ostateczna w Pełnej wersji znajdziemy takie miejsca jak sklepy, miejsca do których mamy się udać, dlatego jak widzicie bardzo prosto to wszystko zostało rozwiązane.

Polecamy Wam serdecznie produkcję Mafia 2 Edycja Ostateczna Download Free oraz zapraszamy do pobrania jej z naszej strony. Pobrać możecie ją w kilku prostych krokach, więcej szczegółów znajdziecie na naszym portalu. Zaznaczamy od razu, że instalacja jest bardzo prosta i każdy nawet amator informatyczny poradzi sobie z nią bez problemu. Mafia 2 Edycja Ostateczna Ściągnij za darmo została również sprawdzona pod kątem optymalizacji i nasz zespół nie znalazł tutaj żadnych nieprawidłowości. Tytuł ten chodzi wyśmienicie na komputerach ze średniej jak i wyższej półki, dlatego nie ma się co martwić, pozostało Wam tylko pobrać i zainstalować ten kultowy tytuł z naszej strony.

Poradniki do gier

Jak pobrać Mafia 2 Edycja Ostateczna na PC

Podsumowując i przechodząc już do końca tej recenzji, wiemy, że chcecie pograć już, dlatego nie zanudzamy Was informacjami, tylko chcemy zachęcić Was do gry Jak pobrać Mafia 2 Edycja Ostateczna na PC. Wszystkie zalety, to zdecydowanie można tutaj wyróżnić miasto, muzykę, fajne samochody, dobra optymalizacja, jeżeli chodzi zaś o wady to kiepska historia oraz grafika, która jest i tak dobra, ale jednak twórcy bardziej mogliby się postarać. Jednak te wszystkie aspekty wpływają na naszą ocenę produkcji. Jak sami pewnie to wywnioskowaliście, więcej jest zalet niż wad, dlatego jako ostateczny werdykt stwierdzamy, że gra jest godna polecenia i śmiało możecie ją pobierać na swój komputer.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej