Metro Exodus Gold Edition [PC] Pobierz Pełna wersja

Metro Exodus Gold Edition [PC] Pobierz Pełna wersja

5

Metro Exodus Pobierz PC

☢ Metro Exodus pobierz Pełną wersje ☢

Każdy kto grał w Metro bądź czytał książkę (którą bardzo polecamy przeczytać zaczynając od części ,,Metro 2033“! 😉 ), wie jak ta gra potrafi być zaskakująca oraz jak bardzo potrafi być tajemnicza. Oraz jak mocno potrafi wciągnąć na długie godziny przed komputerem! Dla niewtajemniczonych od razu wyjaśnimy o co chodzi – jest postapokaliptyczna przyszłość, wszyscy ludzie oraz cywilizacja na świecie wymarła, jednak tylko nieliczni zachowali się w stacjach podziemnego Moskiewskiego Metra. Wcielamy się w postać znaną z poprzednich części (Artem) i naszym zadaniem wraz z tymi, którym udało się przeżyć, jest opuścić ogromne tunele wcześniej wspominanego już Moskiewskiego Metra oraz udać się na wyprawę pociągiem przez zrujnowany świat na wschód, aby odnaleźć swój nowy dom. Kampania trwa równy rok (12 miesięcy czasu w grze 🙂 ) i jesteśmy w stanie zauważyć, jak pory roku potrafią się zmienić z czasem trwania gry. Metro Exodus do pobrania na PC to gwarantowana zabawa na długie godziny!

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Grafika gry
10.0
Płynność gry
10.0
Kampania
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Bardzo wciągająca rozgrywka
  • Niesamowity klimat
  • Intrygująca kampania
  • Zabija nudę
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Brutalna
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 8GB
Procesor: 3.1Ghz lub lepszy
Pamięć: ponad 51GB po instalacji
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870 lub lepsza
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Instalacja gry (link do pobrania na końcu, jest 6 screenów więc prosimy jechać dalej)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę, na początku będziemy musieli wybrać język jaki chcemy mieć podczas instalacji gry, wybieramy go i klikamy ,,Install“:

I tak jak widzicie, instalator różni się znacznie od tych co są w innych grach u nas na stronie, ten jest zrobiony naprawdę bardzo ładnie i klimatycznie. W tym kroku musimy najzwyczajniej w świecie kliknąć ,,Next“. Zapraszamy dalej.

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Dla jasności ,,349.31 Aa (53%)” pokazuje ilość wolnych GB na dysku i procent wolnej przestrzeni. Po prostu ,,Aa” z kreseczką u góry jest źle zapisane jako GB – Gigabajt. Poniżej ,,50.59 Aa” pokazuje ile gra będzie ważyć po instalacji. Po wybraniu miejsca instalacji gry klikamy ,,Next“.

I ostatni krok przed rozpoczęciem instalacji Metro Exodus na naszym komputerze bądź laptopie. 🙂 Mamy tutaj komponenty takie jak sama gra, dodatkowe oprogramowania które są wymagane do gry i opcję utworzenia skrótu na pulpicie. Rekomendujemy nic nie odznaczać i kliknąć ,,Install“.

Trwa instalacja gry. Ona waży ponad 50GB także tutaj należy czekać, ale według nas jak najbardziej warto.

Po instalacji gry będziemy mieli takie okno. Teraz zainstalują się wymagane komponenty, które zaznaczone były przed rozpoczęciem instalacji, klikamy ,,Finish” i możemy rozpoczynać rozgrywkę.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Metro Exodus:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *