Nasz poradnik zdobycia Minecraft - nie przepłacaj!

Pełne wersje gier

Masz dość wysokich cen gier? Nasz poradnik jest rozwiązaniem!

17
Minecraft Download

W Minecraft Download możemy robić dosłownie wszystko. Mamy zestaw bloków, z których możemy budować przeróżne rzeczy i jest to bardzo wciągająca gra, nie jedną noc zarwał jeden z pracowników naszej strony, który jest fanem tej gry i postanowił, żeby ona też była na naszej stronie. Jest to nowa wersja, wszystko działa i jest jak trzeba. Chcielibyśmy dodać, że Minecraft na PC bardzo szybko się rozwija więc ciągle powstaje coś nowego!

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 2GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 400MB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 128 MB RAM lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji – na zdjęciach znajdziesz nasze znaki wodne, gdyż utworzyliśmy je na potrzebę wizualizacji, mają charakter poglądowy, aby uświadomić użytkownikowi, jak może przebiegać proces pobierania i instalacji oryginalnej gry.


Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
  Pewność i satysfakcja. Wybierając nasz poradnik masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
  Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Poradnik, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Nie przepłacaj i graj już dziś 


Przykładowa Instalacja - zobacz jak może przebiegać jej proces

Na obrazku niżej jest przykładowy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to np. plik setup.exe

Minecraft pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Minecraft download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają i klikamy Dalej.

Minecraft pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Minecraft download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Minecraft pelna wersja

Minecraft download pelna wersja

Minecraft download pelna wersja

Gdy instalacja gry się skończy, otrzymamy np. komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Minecraft

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak może wyglądać proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Kliknij przycisk poniżej:

Dodatkowe informacje o grze Minecraft

Data premiery: 18 listopada 2011

Producent: Mojang Studios

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Czy wiesz, że...

Minecraft rozwinął się do takiego poziomu, w jakim jest dzisiaj z naprawdę prostej gry. Pierwsze wersje tworzone zaledwie przez jedną osobę nie miały zbyt wiele do zaoferowania, ale unikalna forma rozrywki jaką dawał Minecraft spowodowało niesamowity wzrost popularności i to była właśnie taka gra, jakiej wszyscy potrzebowali.


Trailer / zwiastun gry Minecraft

Poniższy tekst jest wyłącznie recenzją gry, a dodane frazy takie jak "Download", "Pobierz" itp. są wyłącznie w celu lepszych efektów pozycjonowania. Nie mają przełożenia na Usługę, której dotyczy nasza strona jaką jest nabycie poradnika Jak można tanio zdobyć gry na komputer, co jest jasno przedstawione na stronie oraz w regulaminie Usługi i nie jest w żaden sposób ukrywane.

Minecraft Download

Mieć możliwość kreowania własnego świata stworzonego przez nas samych, w którym możemy umieścić dosłownie każdy element, postawić każdą wieżę, stworzyć willę i inne, na to pozwala gra Minecraft Download z naszej strony.

Świetna grafika po użyciu specjalnych do tego modów, nowe przedmioty i bloki to nie wszystko co jesteśmy w stanie Ci dać, dlatego nie ma po co zwlekać - Minecraft Pobierz z DownloadGames.net.pl to jest najlepsze wydanie najbardziej kreatywnej gry sandboxowej wszech czasów.

Recenzje gier

Minecraft Pełna wersja

Jak szukasz najlepszego rozwiązania do pobrania tej gry na Twój laptop bądź komputer PC, to dobrze trafiłeś. Używamy tylko najlepszych technologii pozwalających na bardzo szybkie pobranie się gry na Twój dysk, nie ma limitów, żadnych ograniczeń, czy też spowolnień, bo instalator Minecraft Download jest po prostu najlepszy.

Mody każdego rodzaju dla chętnych w osobnej instalacji, pełna kompatybilność z Twoim sprzętem oraz długie godziny spędzone na rozgrywce gwarantowane, Minecraft Pobierz tylko u nas. Do instalacji gry jest załączony najnowszy Minecraft Crack w postaci build-in, więc nie ma absolutnie żadnej potrzeby używania innych dodatkowych plików z niezaufanych źródeł oraz niepewnych kluczy aktywacyjnych.

Opisy i recenzje gier

Poradniki do gier

Jak pobrać Minecraft na PC

Nie czekaj, bo Minecraft Pełna wersja czeka na Ciebie! Budowanie, eksplorowanie świata, tryb kreatywny, survival, hardcore i inne to wszystko z naszej strony. Najlepsze wydanie gry, prosta i intuicyjna instalacja Minecraft Pobierz to wszystko czego Ci potrzeba.

Kliknij przycisk poniżej: