Mortal Kombat 11 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Mortal Kombat 11 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Mortal Kombat 11 Download

Mortal Kombat 11 Download Pełna Wersja 🥇

Mortal Kombat 11 Pobierz PC ⚡

Tak nasi czytelnicy i gracze, Mortal Kombat 11 Pełna wersja już jest dostępna! Oczywiście gra wyszła jakiś czas temu, ale postanowiliśmy dopiero teraz ją dodać – może to był błąd, że tyle czasu na to czekaliśmy, aby móc udostępnić Wam Mortal Kombat 11 Download?

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 55GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / 3 GB Radeon HD 7950 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Mortal Kombat 11 Download

W każdym razie najważniejsze, że już jest dostępne i możecie śmiało ściągać tą świetną bijatykę bogatą w zaawansowaną grafikę – idealnie ukazującą jak dużą siłą władamy i jak wiele krzywd jesteśmy w stanie komuś tą siłą sprawić.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Mortal Kombat 11 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Mortal Kombat 11 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Mortal Kombat 11 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Mortal Kombat 11 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Mortal Kombat 11 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Mortal Kombat 11 pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Mortal Kombat 11 download pelna wersja

Mortal Kombat 11 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Mortal Kombat 11 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Mortal Kombat 11

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Mortal Kombat 11:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Mortal Kombat 11 Pobierz

Mortal Kombat 11 Pobierz oprócz samej możliwości obijania wszystkich bez żadnych skrupułów jest też bardzo starannie wyreżyserowany i filmowy tryb fabularny, który pozwoli nam się wczuć jeszcze bardziej w rolę gry i wrażenia z rozgrywki Mortal Kombat 11 Download PC będą zmaksymalizowane.

Sam tryb fabularny przedstawia dalsze losy bohaterów z poprzedniej części gry. W trakcie dalszej zabawy z grą będziemy mogli toczyć klasyczne starcia naszymi ulubionymi postaciami Mortal Kombat 11 Pobierz PC na bardzo różnorodnych arenach oddające klimat każdej z nich. Sama dynamika w grze oraz starcia są niezwykle krwawe, jak na ten tytuł przystało, a sama brutalność niektórych naszych poczynań w grze Mortal Kombat 11 Pełna wersja jest jeszcze bardziej podsycająca używając kultowego już Fatality. Jest to element, którego nikomu przedstawiać nie trzeba – ale uzupełniając cały wpis, są to specjalne ciosy (zawsze ukazujące brutalność w spektakularny sposób) uwieńczające całą walkę.

Recenzje gier

Mortal Kombat 11 Pełna wersja

Wykonanie ich wymaga pewnej kombinacji klawiszy, nauka ich wszystkich dla każdej postaci Mortal Kombat 11 Download byłaby zbyt czasochłonna, dlatego warto sobie gdzieś obok zapisać, które Fatality jest przypisane i do jakiej należy postaci. Czy poszukujesz Mortal Kombat 11 Pełna wersja?

Dobrze trafiłeś, u nas pobierzesz zawsze działającą grę bez żadnych brakujących elementów, kluczy weryfikacyjnych w trakcie instalacji lub innych problematycznych rzeczy. Wybierając nasz najnowszy instalator pozwalający na Mortal Kombat 11 Download nie będziesz miał limitów prędkości, ograniczeń czy spowolnień.

Opisy i recenzje gier

Mortal Kombat 11 Download PC

W grze spotkamy bardzo dobrze nam znane postacie do bijatyk takie jak Sub-Zero czy Scorpion lub Raiden, ale również będziemy mieli okazję ugościć nowe twarze gotowe do walki w Mortal Kombat 11 Pełna wersja PC.

Sama rozgrywka jest trochę wolniejsza niż w poprzedniej części serii, ale również wprowadzono inne zmiany. Dla jednych będą one pozytywne, a dla niektórych wręcz przeciwnie – w Mortal Kombat 11 Pobierz ataki w formie X-Ray (bardzo ciekawa forma ciosu, szkoda że jej zabrakło) zostały zastąpione Fatal Blow i można je wykonać tylko wtedy, gdy naszej postaci, którą kierujemy pozostanie niewiele punktów życia. Nie ma co zwlekać, już teraz sprawdź Mortal Kombat 11 Pełna wersja i oceń swoje umiejętności w grze!

W Mortal Kombat 11 Download poza kampanią fabularną mamy również wiele zawartości dla trybu jednoosobowego. Do gry wrócą Wieże Czasu urozmaicające pojedynki z naszymi przeciwnikami różnymi czynnikami zewnętrznymi oraz modyfikatorami. Do Mortal Kombat 11 Premium Edition Pobierz wrócą również klasyczne Wieże posiadające cały szereg wyzwań.

Poradniki do gier

Jak pobrać Mortal Kombat 11 na PC

Jest nawet możliwość walki z bossami co jest dosyć ciekawym urozmaiceniem – chodzi w tym o to, że walczy z nim trzech graczy po kolei z jednym, bardzo silnym przeciwnikiem Mortal Kombat 11 Premium Edition Download PC. W trybie Online będziemy toczyć pojedynki mniej zobowiązujące lub typowe pojedynki rankingowe. W ostatnich wymienionych nie będziemy mogli wykorzystywać naszych własnych wariacji bohaterów gotowych do walki w Mortal Kombat 11 Pobierz PC. Aby nie było nudno, przygotowany został też system turniejowy, który umożliwia nam w prosty sposób na organizację poważnych rywalizacji w gronie naszych znajomych. Jest to gra świetna, wymagająca sporo czasu gdy się do niej już usiądzie – sprawia to, że Mortal Kombat 11 Download jest bardzo dobrą grą na setki godzin.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Mortal Kombat 11 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Mortal Kombat 11 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Mortal Kombat 11 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Mortal Kombat 11 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.