Need for Speed Heat Download - Pełna wersja na PC

Need for Speed Heat pobierz

Pobierz Need for Speed Heat na PC już teraz
Postaw na najwyższą jakość od DownloadGames.net.pl

17
Need for Speed Heat Download

Need for Speed Heat Download Pełna Wersja 🥇

Need for Speed Heat Pobierz PC ⚡

Kolejna część, już dwudziesta prezentowana od Electronic Arts to Need for Speed Heat Pełna wersja – a my zgodnie z tradycją dodawania topowych gier chwilę po premierze lub przed, ukazujemy Wam tą właśnie grę do ściągnięcia. W tej odsłonie gry będziemy mieli okazję trafić do Palm City, zamierzeniem tytułu jest ścigania się za dnia w mistrzostwach Speedhunters Showdown, a gdy nadejdzie noc, będziemy mieli okazję zmierzyć się z innymi graczami NFS Heat Download i walczyć o zwycięstwo na ulicach miast.


Obejrzyj Wideo, dlaczego jesteśmy najlepsi

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl

Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
Pewność i satysfakcja. Wybierając naszą stronę masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Instalator pobierający grę, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Graj już dziś


Nasz autorski instalator gry - link do pobrania poniżej

Na obrazku niżej jest program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe

Need for Speed Heat pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Need for Speed Heat download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Need for Speed Heat pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Need for Speed Heat download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Need for Speed Heat pelna wersja

Need for Speed Heat download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Need for Speed Heat się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Need for Speed Heat

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak wygląda proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz Instalator


Lub przejdź na hosting (wymagane konto)


Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze Need for Speed Heat

Data premiery: 8 listopad 2019

Producent: Electronic Arts

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox


Trailer / zwiastun gry Need for Speed Heat

Need for Speed Heat Download

Gra ta jest rozpoznawalna na całym świecie, ale dla przypomnienia, jest to gra wyścigowa niekiedy stawiająca na realizm, a w niektórych przypadkach mamy możliwość zmierzenia się w wyścigach totalnie szalonych oraz zabawnych. Poprzednie odsłony serii od Ghost Games nie były pierwszych lotów, ale z NFS Heat Pobierz wiążemy wielkie nadzieje, że gra ta będzie tytułem co najmniej dobrym. Warto zaznaczyć, że pierwsze odsłony cyklu były dostarczane przez inne studio i gdy kontrolę nad produkcją tego tytułu przejęło Ghost Games, marka ta przestała być tak świetna jak wcześniej.

Need for Speed Heat Pobierz

Cóż, gra jest na pewno godna uwagi i sprawdzenia. Sama akcja gry Need for Speed Heat Download PC będzie się toczyć w mieście do złudzenia przypominające Miami, ale w rzeczywistości będzie się to nazywać Palm City. Wyścigi w tym miejscu, czy w nocy jako nielegalny sposób na rywalizację z innymi, lub za dnia będące legalnym sposobem na ściganie się, jest to na porządku dziennym. Zaczynając rozgrywkę z tym tytułem będziemy mogli zacząć stopniowo zdobywać coraz większe doświadczenie w grze, a co z tym idzie, Need for Speed Heat Pobierz PC pozwoli na lepszy rozwój naszej postaci, zdobywając przy tym punkty reputacji i uznanie w gronie osób ścigających się, a przy okazji zarobimy coraz większą sumę pieniędzy, która nam pozwoli na ulepszanie naszych pojazdów jak i samej postaci.

Gra z serii się rozwija, od strony graficznej jak i też samej grywalności. W tytule tym otrzymamy sporych wymiarów miasto, więc w Need for Speed Heat Pełna wersja Pobierz będziemy mieli sporą okazję na wyszalenie się na drogach. Same miasto posiadać będzie otwartą strukturę. Tryby gry toczą się do dwóch głównych wątków, czyli za dnia możemy swobodnie i tak jak chcemy przemierzać tereny miasta i mieć możliwość przy okazji sprzeciwić się przygotowanym specjalnie wyzwaniom i odnalezienia przysłowiowych znajdziek.

Recenzje gier

Need for Speed Heat Pełna wersja

Znajdziemy też Legalne wyścigi NFS Heat Download i będą się one toczyć jako wcześniej wymieniona mistrzostwa Speedhunters Showdown, a co z tym idzie, zarobić pewną ilość gotówki. Pościgi z policją w tej serii to praktycznie norma, więc i jej nie mogło tutaj zabraknąć. Znajdziemy tutaj policyjne patrole na ulicach i należy pamiętać, aby w trakcie mijania radiowozu nie załączyć nitro. Ale nawet jeśli w Need for Speed Heat Pobierz PC zacznie się pościg, nie będzie on dla nas zbyt nieprzyjemny. NFS Heat Pełna wersja PC oferuje nam nie tylko spokojną jazdę w trakcie pościgów policyjnych, ale również będzie można się wykazać gdy na ulicach zrobi się ciemno.

Biorąc udział w nielegalnych wyścigach na ulicach miasta w celu zdobycia wymiennych części do tuningu naszego pojazdu oraz, co najważniejsze, powiększenia swojej reputacji w grze, narażamy się na pościgi dużo ciekawsze niż te za dnia. Need for Speed Heat Download pokaże nam jak na ulice miast w pogodni za ścigającymi się wyjadą skorumpowane oddziały odpowiednich służb, które będą w stanie w przeróżny sposób osiągnąć cel – schwytania nas. Ciekawym aspektem w grze jest element zdobywania rozgłosu w grze, a zależeć od niego będzie to, czy ścigać nas będą samochody policyjne w wersji standardowej, czy jednak w Need for Speed Heat Pełna wersja zaczną nas ścigać takie pojazdy, o których normalnie byśmy nie pomyśleli. Ścigać nas będą śmigłowce lub opancerzone samochody policyjne. Element ten i tak jest warty zastanowienia, bo gdy nasz rozgłos w grze będzie w coraz większym poziomie, zdobycie większej ilości punktów reputacji będzie dla nas prostszym zadaniem.

Opisy i recenzje gier

Need for Speed Heat Download PC

Aby zdobyć Punkty reputacji Need for Speed Heat Pobierz należy zgubić pościg, a w następnym kroku udać się do kryjówki. Oczywiście jeśli zostaniemy złapani to wszystkie rzeczy przynoszące nam korzyść zostają odebrane. Każdy z samochodów ma swój pasek życia, a jego wyczerpanie do zera i w następnej kolejności zderzene się w samochód lub w inną część drogi można zostać całkowicie zatrzymani – nasz pojazd w NFS Heat Pełna wersja Pobierz PC zostanie unieruchomiony.

Jak pobrać Need for Speed Heat na PC – sposób bardzo prosty, ale o nim za chwilę. Wcześniej wymieniane punkty reputacji przydadzą nam się jeśli postanowimy odblokować kolejne części do tuningu, które są sygnowane markami prawdziwych producentów, czyli nie są to produkty wymyślone na potrzeby gry, ale posiadające odpowiednik w prawdziwym świecie. Oczywiście też trzeba przeznaczyć na ten cel pewną sumę pieniędzy Need for Speed Heat Pobierz zdobytych w grze. Dla fanów tuningu tytuł ten będzie prawdziwym dziełem sztuki, bo można w nim zmieniać bardzo szeroki wachlarz elementów.

Dokonywane zmiany będące tylko polepszeniem naszych osiągów to jedno, ale bardzo szczegółowa możliwość edycji pojazdu pod kątem wizualnym robi naprawdę swoje. W Need for Speed Heat Download znajdziemy elementy tuningu bardziej klasyczne już znane z większości wydań serii jak dodanie spojlerów, przerobienie zderzaków bądź progów, ale pojawią się takie smaczki jak zmiana koloru świateł, opon, samej karoserii czy też zmiana tablicy rejestracyjnej z naszym napisem lub kolorem.

Poradniki do gier

Jak pobrać Need for Speed Heat na PC

Odnajdziemy tutaj również możliwość dopasowania oraz wymiany wyglądu samych felg (jest to element bardzo dobry i na pewno przykuwa oko), NFS Heat Pobierz PC Pełna wersja posiada sporo licencji, a one opierają się nie tylko na samych markach aut, ale również elementów tuningowych. Zmienić możemy nawet sam odgłos, a dokładniej ryk silnika, co z tym idzie wymienić można sam silnik na produkt, który można w realnym świecie zaimplementować w samochodzie. Tuning obejmuje oczywiście więcej rzeczy, a są to takie elementy jak wymiana określonych podzespołów auta, więc w Skąd pobrać Need for Speed Heat mamy spore pole do popisu, a sam tuning można dopasować pod określone wydarzenie, czy styl w jakim prowadzony będzie wyścig.

Sam model prowadzenia wyścigów jest postawiony na jazdę zręcznościową, a nie skłaniającą się ku temu co widzimy normalnie w świecie realnym, zasiadając do innego auta różnica będzie odczuwalna. Podając jako przykład, samochód który będzie dobrym wyborem podczas driftowania Need for Speed Heat Download PC może nie być najlepszym wyborem gdy mamy zamiar nim prowadzić wyścig w terenie. Dobrym znakiem dla tego tytułu jest również szeroka możliwość personalizacji naszej postaci, którą będziemy grać.

Pobierz Instalator gry Need for Speed Heat


Lub Pobierz z Hostingu


Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Need for Speed Heat płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Need for Speed Heat działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Need for Speed Heat już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Need for Speed Heat i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.