Need for Speed Heat Download

Pełne wersje gier

Need for Speed Heat Download

17
Need for Speed Heat Download

Need for Speed Heat Download Pełna Wersja 🥇

Kolejna część, już dwudziesta prezentowana od Electronic Arts to Need for Speed Heat Pełna wersja – a my zgodnie z tradycją dodawania topowych gier chwilę po premierze lub przed, ukazujemy Wam tą właśnie grę do ściągnięcia. W tej odsłonie gry będziemy mieli okazję trafić do Palm City, zamierzeniem tytułu jest ścigania się za dnia w mistrzostwach Speedhunters Showdown, a gdy nadejdzie noc, będziemy mieli okazję zmierzyć się z innymi graczami NFS Heat Download i walczyć o zwycięstwo na ulicach miast.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz/AMD Phenom II X4 805 2.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 54GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: AMD Radeon 7970 / Radeon R9 280x / NVIDIA GeForce GTX 760 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Need for Speed Heat Download

Sprawdź instalator poniżej

Need for Speed Heat pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Need for Speed Heat pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Need for Speed Heat download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Need for Speed Heat pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Need for Speed Heat download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Need for Speed Heat pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Need for Speed Heat download pelna wersja

Need for Speed Heat download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Need for Speed Heat się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Need for Speed Heat

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Need for Speed Heat Download

Gra ta jest rozpoznawalna na całym świecie, ale dla przypomnienia, jest to gra wyścigowa niekiedy stawiająca na realizm, a w niektórych przypadkach mamy możliwość zmierzenia się w wyścigach totalnie szalonych oraz zabawnych. Poprzednie odsłony serii od Ghost Games nie były pierwszych lotów, ale z NFS Heat Pobierz wiążemy wielkie nadzieje, że gra ta będzie tytułem co najmniej dobrym. Warto zaznaczyć, że pierwsze odsłony cyklu były dostarczane przez inne studio i gdy kontrolę nad produkcją tego tytułu przejęło Ghost Games, marka ta przestała być tak świetna jak wcześniej.

Need for Speed Heat Pobierz

Cóż, gra jest na pewno godna uwagi i sprawdzenia. Sama akcja gry Need for Speed Heat Download PC będzie się toczyć w mieście do złudzenia przypominające Miami, ale w rzeczywistości będzie się to nazywać Palm City. Wyścigi w tym miejscu, czy w nocy jako nielegalny sposób na rywalizację z innymi, lub za dnia będące legalnym sposobem na ściganie się, jest to na porządku dziennym. Zaczynając rozgrywkę z tym tytułem będziemy mogli zacząć stopniowo zdobywać coraz większe doświadczenie w grze, a co z tym idzie, Need for Speed Heat Pobierz PC pozwoli na lepszy rozwój naszej postaci, zdobywając przy tym punkty reputacji i uznanie w gronie osób ścigających się, a przy okazji zarobimy coraz większą sumę pieniędzy, która nam pozwoli na ulepszanie naszych pojazdów jak i samej postaci.

Gra z serii się rozwija, od strony graficznej jak i też samej grywalności. W tytule tym otrzymamy sporych wymiarów miasto, więc w Need for Speed Heat Pełna wersja Pobierz będziemy mieli sporą okazję na wyszalenie się na drogach. Same miasto posiadać będzie otwartą strukturę. Tryby gry toczą się do dwóch głównych wątków, czyli za dnia możemy swobodnie i tak jak chcemy przemierzać tereny miasta i mieć możliwość przy okazji sprzeciwić się przygotowanym specjalnie wyzwaniom i odnalezienia przysłowiowych znajdziek.

Recenzje gier

Need for Speed Heat Pełna wersja

Znajdziemy też Legalne wyścigi NFS Heat Download i będą się one toczyć jako wcześniej wymieniona mistrzostwa Speedhunters Showdown, a co z tym idzie, zarobić pewną ilość gotówki. Pościgi z policją w tej serii to praktycznie norma, więc i jej nie mogło tutaj zabraknąć. Znajdziemy tutaj policyjne patrole na ulicach i należy pamiętać, aby w trakcie mijania radiowozu nie załączyć nitro. Ale nawet jeśli w Need for Speed Heat Pobierz PC zacznie się pościg, nie będzie on dla nas zbyt nieprzyjemny. NFS Heat Pełna wersja PC oferuje nam nie tylko spokojną jazdę w trakcie pościgów policyjnych, ale również będzie można się wykazać gdy na ulicach zrobi się ciemno.

Biorąc udział w nielegalnych wyścigach na ulicach miasta w celu zdobycia wymiennych części do tuningu naszego pojazdu oraz, co najważniejsze, powiększenia swojej reputacji w grze, narażamy się na pościgi dużo ciekawsze niż te za dnia. Need for Speed Heat Download pokaże nam jak na ulice miast w pogodni za ścigającymi się wyjadą skorumpowane oddziały odpowiednich służb, które będą w stanie w przeróżny sposób osiągnąć cel – schwytania nas. Ciekawym aspektem w grze jest element zdobywania rozgłosu w grze, a zależeć od niego będzie to, czy ścigać nas będą samochody policyjne w wersji standardowej, czy jednak w Need for Speed Heat Pełna wersja zaczną nas ścigać takie pojazdy, o których normalnie byśmy nie pomyśleli. Ścigać nas będą śmigłowce lub opancerzone samochody policyjne. Element ten i tak jest warty zastanowienia, bo gdy nasz rozgłos w grze będzie w coraz większym poziomie, zdobycie większej ilości punktów reputacji będzie dla nas prostszym zadaniem.

Opisy i recenzje gier

Need for Speed Heat Download PC

Aby zdobyć Punkty reputacji Need for Speed Heat Pobierz należy zgubić pościg, a w następnym kroku udać się do kryjówki. Oczywiście jeśli zostaniemy złapani to wszystkie rzeczy przynoszące nam korzyść zostają odebrane. Każdy z samochodów ma swój pasek życia, a jego wyczerpanie do zera i w następnej kolejności zderzene się w samochód lub w inną część drogi można zostać całkowicie zatrzymani – nasz pojazd w NFS Heat Pełna wersja Pobierz PC zostanie unieruchomiony.

Jak pobrać Need for Speed Heat na PC – sposób bardzo prosty, ale o nim za chwilę. Wcześniej wymieniane punkty reputacji przydadzą nam się jeśli postanowimy odblokować kolejne części do tuningu, które są sygnowane markami prawdziwych producentów, czyli nie są to produkty wymyślone na potrzeby gry, ale posiadające odpowiednik w prawdziwym świecie. Oczywiście też trzeba przeznaczyć na ten cel pewną sumę pieniędzy Need for Speed Heat Pobierz zdobytych w grze. Dla fanów tuningu tytuł ten będzie prawdziwym dziełem sztuki, bo można w nim zmieniać bardzo szeroki wachlarz elementów.

Dokonywane zmiany będące tylko polepszeniem naszych osiągów to jedno, ale bardzo szczegółowa możliwość edycji pojazdu pod kątem wizualnym robi naprawdę swoje. W Need for Speed Heat Download znajdziemy elementy tuningu bardziej klasyczne już znane z większości wydań serii jak dodanie spojlerów, przerobienie zderzaków bądź progów, ale pojawią się takie smaczki jak zmiana koloru świateł, opon, samej karoserii czy też zmiana tablicy rejestracyjnej z naszym napisem lub kolorem.

Poradniki do gier

Jak pobrać Need for Speed Heat na PC

Odnajdziemy tutaj również możliwość dopasowania oraz wymiany wyglądu samych felg (jest to element bardzo dobry i na pewno przykuwa oko), NFS Heat Pobierz PC Pełna wersja posiada sporo licencji, a one opierają się nie tylko na samych markach aut, ale również elementów tuningowych. Zmienić możemy nawet sam odgłos, a dokładniej ryk silnika, co z tym idzie wymienić można sam silnik na produkt, który można w realnym świecie zaimplementować w samochodzie. Tuning obejmuje oczywiście więcej rzeczy, a są to takie elementy jak wymiana określonych podzespołów auta, więc w Skąd pobrać Need for Speed Heat mamy spore pole do popisu, a sam tuning można dopasować pod określone wydarzenie, czy styl w jakim prowadzony będzie wyścig.

Sam model prowadzenia wyścigów jest postawiony na jazdę zręcznościową, a nie skłaniającą się ku temu co widzimy normalnie w świecie realnym, zasiadając do innego auta różnica będzie odczuwalna. Podając jako przykład, samochód który będzie dobrym wyborem podczas driftowania Need for Speed Heat Download PC może nie być najlepszym wyborem gdy mamy zamiar nim prowadzić wyścig w terenie. Dobrym znakiem dla tego tytułu jest również szeroka możliwość personalizacji naszej postaci, którą będziemy grać.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl