Need for Speed™ Heat Deluxe Edition Pobierz [PC] Pełna wersja

Need for Speed™ Heat Deluxe Edition Pobierz [PC] Pełna wersja

10

need for speed heat do pobrania

Need for Speed Heat Deluxe Edition Download PC
Need for Speed Heat Pobierz Pełna wersja PC
NFS Heat Pełna wersja PL + Multiplayer

Kolejna część, już dwudziesta prezentowana od Electronic Arts to Need for Speed Heat Pełna wersja – a my zgodnie z tradycją dodawania topowych gier chwilę po premierze lub przed, ukazujemy Wam tą właśnie grę do ściągnięcia. W tej odsłonie gry będziemy mieli okazję trafić do Palm City, zamierzeniem tytułu jest ścigania się za dnia w mistrzostwach Speedhunters Showdown, a gdy nadejdzie noc, będziemy mieli okazję zmierzyć się z innymi graczami NFS Heat Download i walczyć o zwycięstwo na ulicach miast. Gra ta jest rozpoznawalna na całym świecie, ale dla przypomnienia, jest to gra wyścigowa niekiedy stawiająca na realizm, a w niektórych przypadkach mamy możliwość zmierzenia się w wyścigach totalnie szalonych oraz zabawnych. Poprzednie odsłony serii od Ghost Games nie były pierwszych lotów, ale z NFS Heat Pobierz wiążemy wielkie nadzieje, że gra ta będzie tytułem co najmniej dobrym. Warto zaznaczyć, że pierwsze odsłony cyklu były dostarczane przez inne studio i gdy kontrolę nad produkcją tego tytułu przejęło Ghost Games, marka ta przestała być tak świetna jak wcześniej. Cóż, gra jest na pewno godna uwagi i sprawdzenia. Sama akcja gry Need for Speed Heat Download PC będzie się toczyć w mieście do złudzenia przypominające Miami, ale w rzeczywistości będzie się to nazywać Palm City. Wyścigi w tym miejscu, czy w nocy jako nielegalny sposób na rywalizację z innymi, lub za dnia będące legalnym sposobem na ściganie się, jest to na porządku dziennym. Zaczynając rozgrywkę z tym tytułem będziemy mogli zacząć stopniowo zdobywać coraz większe doświadczenie w grze, a co z tym idzie, Need for Speed Heat Pobierz PC pozwoli na lepszy rozwój naszej postaci, zdobywając przy tym punkty reputacji i uznanie w gronie osób ścigających się, a przy okazji zarobimy coraz większą sumę pieniędzy, która nam pozwoli na ulepszanie naszych pojazdów jak i samej postaci. Gra z serii się rozwija, od strony graficznej jak i też samej grywalności. W tytule tym otrzymamy sporych wymiarów miasto, więc w Need for Speed Heat Pełna wersja Pobierz będziemy mieli sporą okazję na wyszalenie się na drogach. Same miasto posiadać będzie otwartą strukturę. Tryby gry toczą się do dwóch głównych wątków, czyli za dnia możemy swobodnie i tak jak chcemy przemierzać tereny miasta i mieć możliwość przy okazji sprzeciwić się przygotowanym specjalnie wyzwaniom i odnalezienia przysłowiowych znajdziek. Znajdziemy też Legalne wyścigi NFS Heat Download i będą się one toczyć jako wcześniej wymieniona mistrzostwa Speedhunters Showdown, a co z tym idzie, zarobić pewną ilość gotówki. Pościgi z policją w tej serii to praktycznie norma, więc i jej nie mogło tutaj zabraknąć. Znajdziemy tutaj policyjne patrole na ulicach i należy pamiętać, aby w trakcie mijania radiowozu nie załączyć nitro. Ale nawet jeśli w Need for Speed Heat Pobierz PC zacznie się pościg, nie będzie on dla nas zbyt nieprzyjemny.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Możliwości tuningu
10.0
DLC Deluxe Edition
10.0
Licencje produktów i aut
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Dwa tryby wyścigów
 • Świetna grafika
 • Zręcznościowy tryb ścigania
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 6GB
Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz/AMD Phenom II X4 805 2.5 GHz lub lepszy
Pamięć: ponad 50GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: AMD Radeon 7970 / Radeon R9 280x / NVIDIA GeForce GTX 760 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Pełna wersja gry Need for Speed Heat

NFS Heat Pełna wersja PC oferuje nam nie tylko spokojną jazdę w trakcie pościgów policyjnych, ale również będzie można się wykazać gdy na ulicach zrobi się ciemno. Biorąc udział w nielegalnych wyścigach na ulicach miasta w celu zdobycia wymiennych części do tuningu naszego pojazdu oraz, co najważniejsze, powiększenia swojej reputacji w grze, narażamy się na pościgi dużo ciekawsze niż te za dnia. Need for Speed Heat Download pokaże nam jak na ulice miast w pogodni za ścigającymi się wyjadą skorumpowane oddziały odpowiednich służb, które będą w stanie w przeróżny sposób osiągnąć cel – schwytania nas. Ciekawym aspektem w grze jest element zdobywania rozgłosu w grze, a zależeć od niego będzie to, czy ścigać nas będą samochody policyjne w wersji standardowej, czy jednak w Need for Speed Heat Pełna wersja zaczną nas ścigać takie pojazdy, o których normalnie byśmy nie pomyśleli. Ścigać nas będą śmigłowce lub opancerzone samochody policyjne. Element ten i tak jest warty zastanowienia, bo gdy nasz rozgłos w grze będzie w coraz większym poziomie, zdobycie większej ilości punktów reputacji będzie dla nas prostszym zadaniem. Aby zdobyć Punkty reputacji Need for Speed Heat Pobierz należy zgubić pościg, a w następnym kroku udać się do kryjówki. Oczywiście jeśli zostaniemy złapani to wszystkie rzeczy przynoszące nam korzyść zostają odebrane. Każdy z samochodów ma swój pasek życia, a jego wyczerpanie do zera i w następnej kolejności zderzene się w samochód lub w inną część drogi można zostać całkowicie zatrzymani – nasz pojazd w NFS Heat Pełna wersja Pobierz PC zostanie unieruchomiony.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

need for speed heat download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

need for speed heat jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Need for Speed: Heat Deluxe Edition na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac need for speed heat w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru są cztery, opcjonalnie.

nfs heat pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

need for speed heat pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 30-40 minut.

pobierz nfs heat na naszej stronie

jak pobrac need for speed heat

pobierz pelna wersje need for speed heat

nfs heat jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac need for speed heat na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Need for Speed Heat Deluxe Edition:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać Need for Speed Heat Deluxe Edition?

Jak pobrać Need for Speed Heat na PC – sposób bardzo prosty, ale o nim za chwilę. Wcześniej wymieniane punkty reputacji przydadzą nam się jeśli postanowimy odblokować kolejne części do tuningu, które są sygnowane markami prawdziwych producentów, czyli nie są to produkty wymyślone na potrzeby gry, ale posiadające odpowiednik w prawdziwym świecie. Oczywiście też trzeba przeznaczyć na ten cel pewną sumę pieniędzy Need for Speed Heat Pobierz zdobytych w grze. Dla fanów tuningu tytuł ten będzie prawdziwym dziełem sztuki, bo można w nim zmieniać bardzo szeroki wachlarz elementów. Dokonywane zmiany będące tylko polepszeniem naszych osiągów to jedno, ale bardzo szczegółowa możliwość edycji pojazdu pod kątem wizualnym robi naprawdę swoje. W Need for Speed Heat Download znajdziemy elementy tuningu bardziej klasyczne już znane z większości wydań serii jak dodanie spojlerów, przerobienie zderzaków bądź progów, ale pojawią się takie smaczki jak zmiana koloru świateł, opon, samej karoserii czy też zmiana tablicy rejestracyjnej z naszym napisem lub kolorem. Odnajdziemy tutaj również możliwość dopasowania oraz wymiany wyglądu samych felg (jest to element bardzo dobry i na pewno przykuwa oko), NFS Heat Pobierz PC Pełna wersja posiada sporo licencji, a one opierają się nie tylko na samych markach aut, ale również elementów tuningowych. Zmienić możemy nawet sam odgłos, a dokładniej ryk silnika, co z tym idzie wymienić można sam silnik na produkt, który można w realnym świecie zaimplementować w samochodzie. Tuning obejmuje oczywiście więcej rzeczy, a są to takie elementy jak wymiana określonych podzespołów auta, więc w Skąd pobrać Need for Speed Heat mamy spore pole do popisu, a sam tuning można dopasować pod określone wydarzenie, czy styl w jakim prowadzony będzie wyścig. Sam model prowadzenia wyścigów jest postawiony na jazdę zręcznościową, a nie skłaniającą się ku temu co widzimy normalnie w świecie realnym, zasiadając do innego auta różnica będzie odczuwalna. Podając jako przykład, samochód który będzie dobrym wyborem podczas driftowania Need for Speed Heat Download PC może nie być najlepszym wyborem gdy mamy zamiar nim prowadzić wyścig w terenie. Dobrym znakiem dla tego tytułu jest również szeroka możliwość personalizacji naszej postaci, którą będziemy grać.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze
 • Anonim1

  14 sierpnia 2020

  Dobre, proste w obsłudze 🙂

  Odpowiedz
 • Anonim2

  10 sierpnia 2020

  Super! MAM I DZIAŁA!!

  Odpowiedz
 • Anonim3

  9 sierpnia 2020

  Strona ta jest najlepsza szkoda że dopiero teraz ją znalazłem :/

  Odpowiedz
 • Felek4

  8 sierpnia 2020

  THX giciorek :d

  Odpowiedz
 • LoveDG5

  6 sierpnia 2020

  Serducho wielkie <3 Polecam każdemu!

  Odpowiedz
 • Burakk6

  5 sierpnia 2020

  Git warto pobierac satysfakcja gwarantowana z heata od tej strony gra online śmiga

  Odpowiedz
 • KulekRurek7

  3 sierpnia 2020

  Chwila moment i instalator ląduje na dysku. Bardzo dobra opcja thx

  Odpowiedz
 • Anonim8

  21 lipca 2020

  Lecim! Kozacko, high speed download, piękne 😀

  Odpowiedz
 • Mistrzostwo9

  19 lipca 2020

  Hula jak trzeba będe częściej tu zaglądac 😉

  Odpowiedz
 • Anonim10

  15 lipca 2020

  chyba jedyny taki sposób. u mnie bez zastrzeżeń, pozdro:)

  Odpowiedz
 • Anonim11

  14 lipca 2020

  Miazga 😉 Tyle w temacie.

  Odpowiedz
 • Strusiek12

  9 lipca 2020

  Jestem zadowolony – zgodnie z opisem. Thx

  Odpowiedz
 • Anonim13

  5 lipca 2020

  Ogolem rzecz biorac to jestem zadowolony 🙂

  Odpowiedz
 • Anonim14

  4 lipca 2020

  Heat działa świetnie, jak włączymy Origin to będziemy mogli grać sieciowo. Nie mam pojęcia jak to ogarnęli ale działa to jak oryginał. Polecam będę wracać!!!

  Odpowiedz
 • VaskiX15

  3 lipca 2020

  Kozak z tej strony straszny 😀 Debeściak najlepszy z możliwych, kłaniam się nisko dzięki wielkie za NFSa :DD

  Odpowiedz
 • Anonim16

  29 czerwca 2020

  P0L3C4M ! : D

  Odpowiedz
 • ABC17

  25 czerwca 2020

  super nfs heat jest ok

  Odpowiedz
 • filis18

  24 czerwca 2020

  fajny instalator u mnie tak jak na stronei polecam

  Odpowiedz
 • Anonim19

  22 czerwca 2020

  Mam, polecam, dziękuję 😛

  Odpowiedz
 • Anonim20

  21 czerwca 2020

  Działa;d pozdro dziena za gre

  Odpowiedz
 • Kwiiat21

  20 czerwca 2020

  Działa lol

  Odpowiedz
 • Karoleczek22

  19 czerwca 2020

  XDD u mnie działa jak należy, super dodatki DLC spokooo!!

  Odpowiedz
 • Tyco23

  17 czerwca 2020

  Zajebioza śmiga aż miło serio ideolo !!! Polecam w 100% ! 😀

  Odpowiedz
 • Anonim24

  16 czerwca 2020

  Najs, wysoka jakość pobieranych plików. Grubo!

  Odpowiedz
 • Anonim25

  15 czerwca 2020

  Bardzo dobra gra, polecam ściągać ;P

  Odpowiedz
 • HedShotGames0926

  14 czerwca 2020

  Świetnie! Wszystko zgodne z downloadem! działa – oby tak dalej ludzie tam po drugiej stronie!

  Odpowiedz
 • Anonim27

  12 czerwca 2020

  Polecam 🙂 🙂

  Odpowiedz
 • XD28

  11 czerwca 2020

  Fajnie dobra gra opyla się w chuy 😀

  Odpowiedz
 • Anonim29

  9 czerwca 2020

  Polecam jest OK

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *