Need for Speed Most Wanted 2012 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Need for Speed Most Wanted 2012 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Need for Speed Most Wanted 2012 Download

Need for Speed Most Wanted 2012 Download Pełna Wersja 🥇

Need for Speed Most Wanted 2012 Pobierz PC ⚡

Need for Speed Most Wanted 2012 Pełna wersja już dostępna na naszej stronie i gorąco zapraszamy do ściągania. Ta część gry zabierze nas do miasta o nazwie Fairhaven. Będziemy mieli okazję wcielić się w kierowcę samochodów. Nie znajdziemy tutaj możliwości personalizowania bohatera, a sama gra pod względem tuningu wizualnego (osiągi można poprawiać w trakcie gry) nie wypada najlepiej, ale posiada wiele innych ciekawych aspektów, które przemawiają za tym, aby zagrać w Need for Speed Most Wanted Download. Jeśli ktoś grał w starsze wydanie gry będzie wiedział mniej więcej o co chodzi i w tej części.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 9.1GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1024 MB GeForce GTX 560 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Need for Speed Most Wanted 2012 Download

Naszym zadaniem będzie oczywiście unikanie policji oraz ścigania się z innymi kierowcami w nielegalnych wyścigach na ulicach miast. Głównym naszym celem będzie wspięcie się po liście najbardziej poszukiwanych kierowców będących zagrożeniem dla innych uczestników drogi. Need for Speed Most Wanted Pobierz umożliwia rozgrywkę na wiele trybów, od multiplayer po ucieczki przed policją lub wyścigi typu sprint lub z okrążeniami.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Need for Speed Most Wanted 2012 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Need for Speed Most Wanted 2012 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Need for Speed Most Wanted 2012 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Need for Speed Most Wanted 2012 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Need for Speed Most Wanted 2012 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Need for Speed Most Wanted 2012 pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Need for Speed Most Wanted 2012 download pelna wersja

Need for Speed Most Wanted 2012 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Need for Speed Most Wanted 2012 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Need for Speed Most Wanted 2012

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Need for Speed Most Wanted 2012:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Zawartość Limited Edition 

  Ultimate Speed Pack jest to: 5 nowych SuperAut, 14 nowych eventów Singleplayer, 1 nowy Rywal w Most Wanted, 5 nowych skoków w bilbord i nowe tablice rejestracyjne;
  Terminal Velocity Pack daje nam: nowe dostępne miejsce w mieście, dwa nowe tryby gry, trzy nowe ulepszenia do wszystkich samochodów, pięć nowych pojazdów, 14 nowych eventów w trybie Singleplayer, nowy Rywal w Most Wanted, 45 nowych skoków w bilbord, dziesięć nowych Speedlist oraz odblokowane tablice rejestracyjne;
  W Movie Legends Pack otrzymujemy: pięć nowych aut, dziewięć nowych eventów w trybie dla jednego gracza, nowy Rywal w Most Wanted, pięć nowych skoków w bilbord i kolejne tablice rejestracyjne;
  Dodatkowo Need For Speed Heroes Pack jest DLC preinstalowanym, a w nim: Dziewięć nowych eventów, 5 nowych aut, kolejny Rywal do Listy Most Wanted, 25 nowych winyli, pięć skoków w bilbord i jak w każdym DLC, dostępne kolejne tablice rejestracyjne.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Need for Speed Most Wanted 2012 Pobierz

Aby uzyskać coraz lepszy wynik i eliminowania celów jeden po drugim tak zwanej czarnej listy będziemy musieli brać udział w wyścigach i zdobywać końcową pozycję tak, aby uzbierać odpowiednią ilość punktów gwarantujących nam lepszą pozycje na liście. Need for Speed Most Wanted 2012 Download PC posiada dobrą grafikę i mimo lat nadal wygląda to nie najgorzej. Jeśli uda nam uzbierać wymaganą ilość wcześniej wymienionych punktów będziemy mogli zmierzyć się z przeciwnikami z listy dziesięciu najlepszych kierowców będących w Fairhaven. Fabuła gry nie jest tutaj najważniejsza, a w grach wyścigowych najlepiej jest jeśli tryb rozgrywki jest stylu sandboksowym i właśnie NFS Most Wanted 2012 Pobierz PC do tego typu gier należy. W chwilę możemy zmienić aktualny pojazd, którym się poruszamy i zacząć drogę po trasach off-road, możemy wybrać samochód sportowego typu i móc podziwiać miasto jakie przygotowali dla nas twórcy tego tytułu, oczywiście jeżdżąc zdecydowanie za szybko i powodując od czasu do czasu większy wypadek.

Need for Speed Most Wanted Pełna wersja Pobierz jest grą dobrą, nie wymagającą specjalnych umiejętności i korzystanie z tego tytułu jest bardzo proste. Serdecznie zachęcamy do ściągnięcia. Need for Speed Most Wanted 2012 Pełna wersja PC może się pochwalić zestawem dziesiątek licencjonowanych pojazdów będących samochodami sportowymi, klasycznymi lub zwykłymi do codziennego użytku. Zdobycie wszystkich pojazdów jest możliwe od razu po rozpoczęciu rozgrywki, jednak należy wtedy zacząć poszukiwania w mieście, aby móc zdobyć każdy z samochodów.

Recenzje gier

Need for Speed Most Wanted 2012 Pełna wersja

Nie możemy prowadzić jedynie pojazdów Need for Speed Most Wanted Download które należą do osób będących na liście dziesięciu najlepszych kierowców – po ich wyeliminowaniu będziemy mogli zasiąść za kierownicę tych samochodów. Zmieniać sposób poruszania się po mieście możemy zmieniać za pomocą intuicyjnego menu lub w postaci przejażdżki do określonego celu z pomocą nawigacji. Tuning Need for Speed Most Wanted Pełna wersja nie należy do najlepszych jeśli myślimy o szalonych modyfikacjach pokroju dodania spoilerów, wymiany rur wydechowych jedynie w postaci edycji wizualnej czy całkowita zmiana zawieszenia samochodu.

Tuning dotyczy zmian tylko związanych z osiągami pojazdu, a ulepszyć Need for Speed Most Wanted 2012 Pobierz możemy karoserię, wymienić opony, zmienić podwozie czy z pomocą stacji benzynowych zmienić kolor samochodu. Sama jazda w grze jest przyjemna i należy do modelu jazdy zręcznościowego, dosyć prostego. Zderzenia z innymi pojazdami nie są specjalnie widowiskowe, choć niekiedy potrafią przykuć oko.

Opisy i recenzje gier

Need for Speed Most Wanted 2012 Download PC

Po zderzeniu z innym samochodem na chwilę stracimy możliwość prowadzenia i w przypadku wyścigu NFS Most Wanted 2012 Pobierz PC możemy być na straconej pozycji przez wypadek. >Z naszej strony dowiesz się Skąd pobrać Need for Speed Most Wanted 2012 w Pełnej wersji na PC. W samej grze można jeszcze dostosować samochód do typ wyścigu w jakim będziemy brali udział. Czyli, jeśli szykuje nam się wyścig w terenie, warto pomyśleć nad wymianą opon na te bardziej przystosowane do wyścigu nawet jeśli mogą być gorsze od tych co już posiadamy, będziemy mogli mieć szansę NFS Most Wanted 2012 Pobierz na przewagę nad innymi uczestnikami wyścigu, lub mieć po prostu łatwiej.

Podział w tej grze na tryb single lub multiplayer nie występuje, oba te tryby zostały świetnie ze sobą skomponowane i w trakcie rozgrywki na ulicach miast możemy spotkać innych, prawdziwych uczestników gry. W dowolnym momencie możemy wziąć udział w wyścigu ze spotkanym graczem NFS Most Wanted Download na drodze lub ich spotkać w trybie swobodnej jazdy. W grze został zaimplementowany system Autolog 2.0, który ma za zadanie pokazywać na bieżąco wszystkie, bardziej ważne osiągnięcia graczy i razem z tym porównywane są one do naszych osiągnięć w grze.

Są to takie informacje jak najszybciej wykonany wyścig, jaki mieliśmy rekord prędkości Need for Speed Most Wanted Pobierz PC (swoją drogą informacje te podają również rozstawione w mieście fotoradary, ale pokazują jaką mieliśmy maksymalną prędkość na danym fotoradarze), jaką udało nam się osiągnąć odległość skoków, czy jaki jest nasz wynik pościgów. Grafika tej gry wygląda dobrze, tak jak wymienialiśmy wcześniej i nie ustępuje od normy gier tego typu Need for Speed Most Wanted 2012 Download PC a przynajmniej wydawanych w tamtym okresie produkcji tego tytułu.

Poradniki do gier

Jak pobrać Need for Speed Most Wanted 2012 na PC

Gra może być szybka, widowiskowa, tekstury w grze oraz modele pojazdów zostały wykonane z najwyższą starannością i z zadbaniem o niezbędne detale dodające uroku tej produkcji, a zarazem profesjonalizmowi. Model zniszczeń pojazdów jest dokładny, widać jak nasz samochód rozpada się kawałek po kawałku, jeśli niewielkie stłuczki i zderzenia będą się pojawiać w trakcie gry. Jeśli nie wiesz Jak pobrać Need for Speed Most Wanted na PC w Pełnej wersji możesz skorzystać z naszej strony i mieć już teraz tą grę.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Need for Speed Most Wanted 2012 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Need for Speed Most Wanted 2012 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Need for Speed Most Wanted 2012 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Need for Speed Most Wanted 2012 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.