Need for Speed Underground 2 Download Za darmo Pełna wersja

Pełne wersje gier

Pobierz za darmo już teraz - link do pobrania w tekście!

17
Need for Speed Underground 2 Download

Witamy, prezentujemy Wam Need for Speed Underground 2 Download – tytuł znany i bardzo chwalony wśród PCtowych graczy. Jest to kontynuacja pierwszej odsłony, która ukazała się w roku 2003. Tytuł ten stał się bardzo dobrą produkcją i zarazem hitem wśród graczy poszukujących emocjonujących gier wyścigowych. Deweloperzy tej gry są bardzo znani oraz cenieni jeśli chodzi o podejście do tej serii. Główna akcja tej gry Need for Speed Underground 2 Download PC odbywać się będzie w odświeżonym i nowym mieście o wdzięcznej nazwie Bay View. Fabuła w tej grze również jest dosyć ciekawa, ale jak wiadomo, wątki fabularne w tego typu grach są tylko po to, aby był jakiś sens do dalszej rozgrywki oraz tak zwany pretekst do zabawy. Jednak opowiemy co nieco i o niej.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Pentium III 933MHz lub lepszy
Pamięć: około 3.5GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 32MB GeForce 2 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji – na zdjęciach znajdziesz nasze znaki wodne, gdyż utworzyliśmy je na potrzebę wizualizacji, mają charakter poglądowy, aby uświadomić użytkownikowi, jak może przebiegać proces pobierania i instalacji oryginalnej gry.


Obejrzyj Wideo, dlaczego jesteśmy najlepsi

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl

Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
Pewność i satysfakcja. Wybierając naszą stronę masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Instalator pobierający grę, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Graj już dziś


Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Need for Speed Underground 2 pobierz

Nasz autorski instalator gry - link do pobrania poniżej

Na obrazku niżej jest program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe

Need for Speed Underground 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Need for Speed Underground 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają i klikamy Dalej.

Need for Speed Underground 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Need for Speed Underground 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 4 minut.

Need for Speed Underground 2 pelna wersja

Need for Speed Underground 2 download pelna wersja

Need for Speed Underground 2 download pelna wersja

Gdy instalacja gry się skończy, otrzymamy np. komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Need for Speed Underground 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak wygląda proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowe informacje o grze NFS Underground 2

Data premiery: 12 listopad 2004

Producent: Electronic Arts

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox


Trailer / zwiastun gry Need for Speed Underground 2

Need for Speed Underground 2 Download

Gorąco zachęcamy Ciebie do sprawdzenia Need for Speed Underground 2 Pełna wersja PC jeśli jeszcze nigdy nie miałeś okazji zagrać w tą świetną produkcję. Otrzymujemy tutaj też również sporą swobodę jazdy nastawioną bardziej pod arcade, ale również nieco realizmu możemy tutaj znaleźć. Produkcja ta posiada otwarty świat, a to równa się z tym, że będziemy mogli swobodnie eksplorować mapę gry Need for Speed Underground 2 Download PL oraz całe miasto.

Need for Speed Underground 2 Pobierz

Zastanawiając się Skąd pobrać Need for Speed Underground 2 w Pełnej wersji są tutaj standardowe tryby rozgrywki o nazwach Drift, Sprint, wyścigi z okrążeniami bądź Drag. Jeśli postanowimy zagrać w inne tryby, to znajdziemy Need for Speed Underground 2 Pobierz takie jak Outrun, w którym nie jest wyznaczona konkretna droga wyścigu. Czyli możemy skorzystać ze znanych nam ścieżek lub skrótów, ale od naszego przeciwnika będziemy musieli oddalić się na więcej niż 300 metrów.

Kolejnym trybem jest Showcase, a w nim chodzi o jazdę do wybranego miejsca w określonym czasie, ale tak jak w poprzednim Need for Speed Underground 2 Download przypadku – nie mamy określonej drogi, więc pełna dowolność. Następnym trybem jest Street-X, czyli w skrócie będziemy korzystali z krótkodystansowych wyścigów na okrążenia, a one odbywają się na torach przystosowane do driftowania.

Recenzje gier

Need for Speed Underground 2 Pełna wersja

Jest też inny tryb o skrócie URL – Underground Racing League, w nim natomiast będziemy musieli podjąć się NFS Underground 2 Ściągnij za darmo kilku wyścigów z sześcioma kierowcami na lotnisku lub torze. Produkcja ta jest wyposażona w całkiem imponującą ilość narzędzi do tuningowania. Nasze pojazdy będziemy mogli praktycznie dowolnie konfigurować pod każdym względem. Jeśli zapragniemy bardzo mocno odpicować nasz pojazd pod kątem wizualnym – żaden problem, Need for Speed Underground 2 Do pobrania Bez klucza konfigurować można praktycznie wszystko. Same osiągi pojazdów też możemy podnosić w imponujący sposób. W tytule tym znajdziemy trzydzieści licencjonowanych pojazdów, które zostały odwzorowane od oryginałów z dbałością o najmniejsze detale. Pojazdy są podzielone na różne klasy, a jedną z nowości są SUV-y.

Również sam tuning Pobierz Need for Speed Underground 2 PC został tutaj znacznie zmieniony – w miarę postępów w grze będziemy mogli uzyskać do coraz lepszych sklepów, w których to będziemy mogli jeszcze lepiej dopieścić nasz pojazd. Odwiedzić możemy cztery sklepy czterech typach sklepów: Performance Shop, Body Shop, Car Specialities Shop i Graphics Shop.

Opisy i recenzje gier

Need for Speed Underground 2 Download PC

Model jazdy w tej grze zbliżył się do tego znanego z klasycznych samochodów, ale również elementy zręcznościowe są tutaj odczuwalne. Jeśli dokonamy poważniejszej kolizji to zniszczone zostaną maksymalnie nasze szyby bądź zarysujemy lakier. Sam poziom trudności w grze jest trochę obniżony Need for Speed Underground 2 Download Free i różnice wynikające z grania na innym trybie trudności są delikatnie bardziej odczuwalne. Produkcja ta posiada bardzo atrakcyjną grafikę (zwłaszcza jeśli zastosujemy mody REDUX) oraz jest w pełnym trójwymiarze. Jest to bardzo duża zmiana jeśli weźmiemy pod lupę poprzednią odsłonę cyklu. Akcja gry oraz wszystkie wyścigi odbywać się będą praktycznie w nocy, producenci bardzo mocno przyłożyli się NFS Underground 2 Download PC do świetnych efektów graficznych jeśli chodzi o uroki miasta nocą. Znajdziemy wiele neonów oraz innych efektów świetlnych nadających niepowtarzalnego klimatu tej produkcji. Tak samo karoseria samochodu jest połyskująca, dająca jeszcze większą ucztę dla oczu. Jeśli spadnie deszcz, to asfalt stanie się mokry i będzie się od niego odbijać światło, a jeśli skorzystamy z klasycznego nitra to ekran zostanie rozmyty w efektowny sposób.

W tytule tym znajdziemy również imponującą ścieżkę dźwiękową z samymi najlepszymi wykonawcami na czele. Gotowy do skorzystania z poradnika Jak pobrać NFS Underground 2 na PC ? Wiemy, że tak! Pobierz i przekonaj się już dzisiaj, że możesz swobodnie rozpocząć rozgrywkę. Nasz plac zabaw zostanie podzielony na dosyć duże dzielnice, a jest ich aż pięć. To właśnie tam będziemy mogli odbywać wiele interesujących wyzwań oraz wyścigów. Każda z dzielnic zostaje odblokowywana jeśli nasze postępy w grze będą coraz bardziej widoczne, aby wszystko móc stopniowo odkrywać. Jeśli tego zechcemy, będziemy NFS Underground 2 Pełna wersja PC mogli skupić się tylko na wątkach fabularnych, ale również w trakcie naszej jazdy, możemy wyzwać przypadkowego kierowcę na pojedynek. Można też znajdować następne lokacje, a w nich są sklepy z wyposażeniem do samochodów oraz inne miejsca, w których przesiadują osoby specjalizujące się w nielegalnych wyścigach.

Znajdziemy tutaj Need for Speed Underground 2 Pobierz dodatkowe tryby gry, jakich nie mogliśmy uświadczyć w pierwszej części. Jest to kontynuacja pierwszej odsłony i w mieście Need for Speed Underground 2 Pobierz z pierwszej odsłony czyli Olimpic City główny protagonista uzyskuje coraz to większą aprobatę wśród publiki i nie za bardzo się to podoba jego rywalom. Ich celem jest pozbycie się protagonisty, aby móc swobodnie zostać liderem nielegalnych wyścigów. Główny bohater pewnego razu zostaje umieszczony w szpitalu po jednym z wypadków NFS Underground 2 Download PC i odbywa półtoraroczną rehabilitację.

Poradniki do gier

Jak pobrać Need for Speed Underground 2 na PC

Po opuszczeniu szpitala, teraz jego celem jest dokonanie zemsty na swoich rywalach. Aby tego dokonać, postanawia wybrać się do wcześniej wymienionego Bay View, który jest jednocześnie bardzo dobrym i dogodnym miejscem dla ulicznych drogowych przestępców. Znajdziemy tutaj liczne możliwości NFS Underground 2 Pobierz PC ścigania się z innymi oraz będziemy mogli podziwiać świetnie stuningowane pojazdy. W tym mieście udaje mu się zaprzyjaźnić z pewną menedżerką o imię Rachel oraz udaje mu się nawiązać pozytywny kontakt z byłą dziewczyną swojego największego rywala. Styl jazdy jest w tej odsłonie na zdecydowanie wyższym poziomie niż mieliśmy okazję NFS Underground 2 Pełna wersja Pobierz dotychczas obcować z ostatnią odsłoną serii. Znajdziemy tutaj wiele usprawnień, więc przesiadka na tę odsłonę cyklu będzie świetnym doświadczeniem.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami