Need for Speed Underground 2 Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Pobierz Need for Speed Underground 2!

17
Need for Speed Underground 2 Download

Need for Speed Underground 2 Download 🥇

Witamy, prezentujemy Wam Need for Speed Underground 2 Pełna wersja – tytuł znany i bardzo chwalony wśród PCtowych graczy. Jest to kontynuacja pierwszej odsłony, która ukazała się w roku 2003. Tytuł ten stał się bardzo dobrą produkcją i zarazem hitem wśród graczy poszukujących emocjonujących gier wyścigowych. Deweloperzy tej gry są bardzo znani oraz cenieni jeśli chodzi o podejście do tej serii. Główna akcja tej gry Need for Speed Underground 2 Download odbywać się będzie w odświeżonym i nowym mieście o wdzięcznej nazwie Bay View. Fabuła w tej grze również jest dosyć ciekawa, ale jak wiadomo, wątki fabularne w tego typu grach są tylko po to, aby był jakiś sens do dalszej rozgrywki oraz tak zwany pretekst do zabawy. Jednak opowiemy co nieco i o niej.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Pentium III 933MHz lub lepszy
Pamięć: około 3.5GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 32MB GeForce 2 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.


Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie prezentujemy, są najskuteczniejsze!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 


Need for Speed Underground 2 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Need for Speed Underground 2 pobierz


Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Need for Speed Underground 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Need for Speed Underground 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Need for Speed Underground 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Need for Speed Underground 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 4 minut.

Need for Speed Underground 2 pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Need for Speed Underground 2 download pelna wersja

Need for Speed Underground 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Need for Speed Underground 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Need for Speed Underground 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze NFS Underground 2

Data premiery: 12 listopad 2004

Producent: Electronic Arts

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox


Trailer / zwiastun gry Need for Speed Underground 2

Need for Speed Underground 2 Download

Gorąco zachęcamy Ciebie do sprawdzenia Need for Speed Underground 2 Pełna wersja PC jeśli jeszcze nigdy nie miałeś okazji zagrać w tą świetną produkcję. Otrzymujemy tutaj też również sporą swobodę jazdy nastawioną bardziej pod arcade, ale również nieco realizmu możemy tutaj znaleźć. Produkcja ta posiada otwarty świat, a to równa się z tym, że będziemy mogli swobodnie eksplorować mapę gry Need for Speed Underground 2 Download PL oraz całe miasto.

Need for Speed Underground 2 Pobierz

Zastanawiając się Skąd pobrać Need for Speed Underground 2 w Pełnej wersji proszę zastanów się, czy chcesz skorzystać z jedynego i sprawdzonego źródła na pobranie tej gry. Wybierz tak jak uważasz, ale gwarantujemy Ci, że będziesz bardzo zadowolony z naszej wstawki. Są tutaj standardowe tryby rozgrywki o nazwach Drift, Sprint, wyścigi z okrążeniami bądź Drag. Jeśli postanowimy zagrać w inne tryby, to znajdziemy Need for Speed Underground 2 Pobierz takie jak Outrun, w którym nie jest wyznaczona konkretna droga wyścigu. Czyli możemy skorzystać ze znanych nam ścieżek lub skrótów, ale od naszego przeciwnika będziemy musieli oddalić się na więcej niż 300 metrów.

Kolejnym trybem jest Showcase, a w nim chodzi o jazdę do wybranego miejsca w określonym czasie, ale tak jak w poprzednim Need for Speed Underground 2 Download przypadku – nie mamy określonej drogi, więc pełna dowolność. Następnym trybem jest Street-X, czyli w skrócie będziemy korzystali z krótkodystansowych wyścigów na okrążenia, a one odbywają się na torach przystosowane do driftowania.

Recenzje gier

Need for Speed Underground 2 Pełna wersja

Jest też inny tryb o skrócie URL – Underground Racing League, w nim natomiast będziemy musieli podjąć się NFS Underground 2 Ściągnij za darmo kilku wyścigów z sześcioma kierowcami na lotnisku lub torze. Produkcja ta jest wyposażona w całkiem imponującą ilość narzędzi do tuningowania. Nasze pojazdy będziemy mogli praktycznie dowolnie konfigurować pod każdym względem. Jeśli zapragniemy bardzo mocno odpicować nasz pojazd pod kątem wizualnym – żaden problem, Need for Speed Underground 2 Do pobrania Bez klucza konfigurować można praktycznie wszystko. Same osiągi pojazdów też możemy podnosić w imponujący sposób. W tytule tym znajdziemy trzydzieści licencjonowanych pojazdów, które zostały odwzorowane od oryginałów z dbałością o najmniejsze detale. Pojazdy są podzielone na różne klasy, a jedną z nowości są SUV-y.

Również sam tuning Pobierz Need for Speed Underground 2 PC został tutaj znacznie zmieniony – w miarę postępów w grze będziemy mogli uzyskać do coraz lepszych sklepów, w których to będziemy mogli jeszcze lepiej dopieścić nasz pojazd. Odwiedzić możemy cztery sklepy czterech typach sklepów: Performance Shop, Body Shop, Car Specialities Shop i Graphics Shop.

Opisy i recenzje gier

Need for Speed Underground 2 Download PC

Model jazdy w tej grze zbliżył się do tego znanego z klasycznych samochodów, ale również elementy zręcznościowe są tutaj odczuwalne. Jeśli dokonamy poważniejszej kolizji to zniszczone zostaną maksymalnie nasze szyby bądź zarysujemy lakier. Sam poziom trudności w grze jest trochę obniżony Need for Speed Underground 2 Download Free i różnice wynikające z grania na innym trybie trudności są delikatnie bardziej odczuwalne. Produkcja ta posiada bardzo atrakcyjną grafikę (zwłaszcza jeśli zastosujemy mody REDUX) oraz jest w pełnym trójwymiarze. Jest to bardzo duża zmiana jeśli weźmiemy pod lupę poprzednią odsłonę cyklu. Akcja gry oraz wszystkie wyścigi odbywać się będą praktycznie w nocy, producenci bardzo mocno przyłożyli się NFS Underground 2 Download PC do świetnych efektów graficznych jeśli chodzi o uroki miasta nocą. Znajdziemy wiele neonów oraz innych efektów świetlnych nadających niepowtarzalnego klimatu tej produkcji. Tak samo karoseria samochodu jest połyskująca, dająca jeszcze większą ucztę dla oczu. Jeśli spadnie deszcz, to asfalt stanie się mokry i będzie się od niego odbijać światło, a jeśli skorzystamy z klasycznego nitra to ekran zostanie rozmyty w efektowny sposób.

W tytule tym znajdziemy również imponującą ścieżkę dźwiękową z samymi najlepszymi wykonawcami na czele. Gotowy do skorzystania z poradnika Jak pobrać NFS Underground 2 na PC ? Wiemy, że tak! Pobierz i przekonaj się już dzisiaj, że możesz swobodnie rozpocząć rozgrywkę. Nasz plac zabaw zostanie podzielony na dosyć duże dzielnice, a jest ich aż pięć. To właśnie tam będziemy mogli odbywać wiele interesujących wyzwań oraz wyścigów. Każda z dzielnic zostaje odblokowywana jeśli nasze postępy w grze będą coraz bardziej widoczne, aby wszystko móc stopniowo odkrywać. Jeśli tego zechcemy, będziemy NFS Underground 2 Pełna wersja PC mogli skupić się tylko na wątkach fabularnych, ale również w trakcie naszej jazdy, możemy wyzwać przypadkowego kierowcę na pojedynek. Można też znajdować następne lokacje, a w nich są sklepy z wyposażeniem do samochodów oraz inne miejsca, w których przesiadują osoby specjalizujące się w nielegalnych wyścigach.

Znajdziemy tutaj Need for Speed Underground 2 Pobierz dodatkowe tryby gry, jakich nie mogliśmy uświadczyć w pierwszej części. Jest to kontynuacja pierwszej odsłony i w mieście Need for Speed Underground 2 Pobierz z pierwszej odsłony czyli Olimpic City główny protagonista uzyskuje coraz to większą aprobatę wśród publiki i nie za bardzo się to podoba jego rywalom. Ich celem jest pozbycie się protagonisty, aby móc swobodnie zostać liderem nielegalnych wyścigów. Główny bohater pewnego razu zostaje umieszczony w szpitalu po jednym z wypadków NFS Underground 2 Download PC i odbywa półtoraroczną rehabilitację.

Poradniki do gier

Jak pobrać Need for Speed Underground 2 na PC

Po opuszczeniu szpitala, teraz jego celem jest dokonanie zemsty na swoich rywalach. Aby tego dokonać, postanawia wybrać się do wcześniej wymienionego Bay View, który jest jednocześnie bardzo dobrym i dogodnym miejscem dla ulicznych drogowych przestępców. Znajdziemy tutaj liczne możliwości NFS Underground 2 Pobierz PC ścigania się z innymi oraz będziemy mogli podziwiać świetnie stuningowane pojazdy. W tym mieście udaje mu się zaprzyjaźnić z pewną menedżerką o imię Rachel oraz udaje mu się nawiązać pozytywny kontakt z byłą dziewczyną swojego największego rywala. Styl jazdy jest w tej odsłonie na zdecydowanie wyższym poziomie niż mieliśmy okazję NFS Underground 2 Pełna wersja Pobierz dotychczas obcować z ostatnią odsłoną serii. Znajdziemy tutaj wiele usprawnień, więc przesiadka na tę odsłonę cyklu będzie świetnym doświadczeniem.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Need for Speed Underground 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Need for Speed Underground 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Need for Speed Underground 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Need for Speed Underground 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.