Witamy 🙂

Zapewne trafiłeś tu bo szukałeś gry do pobrania i bardzo dobrze trafiłeś! Jesteśmy niezależną stroną która ma na cel przekazanie gier innym przez BARDZO PROSTE W DZIAŁANIU PROGRAMY! Wszystko jest w nich stworzone dla Twojej wygody abyś mógł szybko, sprawnie i w najlepszy sposób pobrać gry na różne platformy. W tym PC, Android i iOS. To może wydawać się niemożliwe ale tylko spójrz na nasze programy jak są stworzone Wybierz którąś ze strony głównej zobacz jakie to proste i najlepiej to pobierz i przekonaj się sam. Jeden klik potem trzeba czekać aż się pobierze (CZAS ZALEŻY OD TEGO ILE GRA WAŻY! Jak to będzie android oczywiście szybciej = mniejsza waga), ale i tak gry pobierają się bardzo szybko. Po tym klikacie zainstaluj lub uruchamiacie instalator z pobranych plików i gotowe.

Taki mamy cel świetna rozrywka i granie w gry! Myślimy że podołamy wyzwaniu każdą waszą prośbę wysłuchamy gdyż nie działamy sami bo nie jest to zadanie proste. Z jednego konta korzysta kilka osób dodajemy różne gry każdy ma inne zadanie i tworzymy jedną wielką całość i zgrany zespół. Zapraszamy też do polubienia naszego facebooka i komentowania tego co jest stworzone od nas dla Ciebie! 🙂

 


Od jakiegoś czasu przejęliśmy serwis Gier-Fabryka.pl, z którego było kiedyś można pobierać gry i połączyliśmy siły i korzystamy razem na jednej stronie. Chodzi tu o pobieranie gier przez przeglądarkę internetową. Przy prawie każdym wpisie z grą jest przycisk, aby pobrać Systemem Gier-Fabryka.pl, przenosi nas potem na stronę gdzie można pobrać grę. Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu ta możliwość pobierania.

Zapraszamy i pozdrawiamy, zespół DG.net.pl 😉