Outlast 2 Download

Pełne wersje gier

Outlast 2 Download

17
Outlast 2 Download

Outlast 2 Download PC Pełna Wersja 🥇

Witamy serdecznie ! Zapraszamy na artykuł poświęcony kolejnej propozycji przerażającej gry komputerowej, należącej do gatunku horrorów. Nie dla osób o słabym sercu, zapraszamy na Outlast 2 Pełna wersja . Jest to tytuł stworzony i wydany przez kanadyjskie przedsiębiostwo Red Barrels. Jego premiera miała miejsce 25 kwietnia 2017 i była dość głośnym wydarzeniem, śledzonym nie tylko przez zainteresowanych przyszłych użytkowników, ale też recenzentów i krytyków.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-530 2.90 GHz lub lepszy
Pamięć: około 33GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 260/Radeon HD 4870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Outlast 2 Download

Sprawdź instalator poniżej

Outlast 2 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Outlast 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Outlast 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Outlast 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Outlast 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Outlast 2 pelna wersja

Outlast 2 download pelna wersja

Outlast 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Outlast 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Outlast 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Outlast 2 Download

Przejdźmy do sedna artykułu, czyli nakreślenia cech i ogólnego kilmatu produkcji Outlast 2 Download . Bezlitosne przerażenie, potwory i prowokacyjne medytacje nad wiarą to wywołujące niepokój elementy obecne w produkcji, ale stwarzają też oczyszczające doświadczenie horroru. Chociaż cierpi na kilka problemów z tempem i drobnym problemami z nawigacją, jego ostrożna i sadystyczna manipulacja moim odruchem walki lub ucieczki sprawiła, że przez cały czas odczuwałem przytłaczające poczucie lęku, które ustąpiło dopiero po pojawieniu się napisów końcowych. Zakończenie jednak zostało ze mną przez wiele dni.

Outlast 2 Pobierz

Outlast 2 Pobierz czerpie korzyści z porzucenia nieco zmęczonego azylu psychiatrycznego oryginału i podróżowania mniej wydeptaną drogą pustyni Sonora, gdzie bohater Blake Langermann szuka swojej żony Lynn po katastrofalnym lądowaniu w kultowym regionie Supai. Produkcja ta to horror z głębi Południa, ale bez pułapek domowych, które widzieliśmy już w wielu innych tytułach i które są już dość przejedzonym elementem dla wielu użytkowników. Supai to nieokiełznane pola kukurydzy, zrujnowane szopy i krwawe pozostałości niewypowiedzianych obrzędów religijnych. Świat gry jest o wiele bardziej otwarty niż oryginał, co dodaje autentycznego wydźwięku horroru. Dzięki wielu labiryntowym strukturom i środowiskom zewnętrznym, takim jak wysoka trawa i rzeki, w których można się ukryć, łatwiej jest po prostu uciec przed wrogami, ale trudniej jest też ich dostrzec.

Ciągle czułem się zdezorientowany, gdy na ślepo biegałem do bezpiecznego miejsca i chociaż na papierze może to wyglądać na zły projekt gry, jest to skuteczne w praktyce, gdy celem jest stworzenie poczucia desperacji. Deweloper Red Barrels stworzył świat, w którym istnieje liniowość, ale jest naprawdę zwodnicza, w którym każda ucieczka jest jak szalona przygoda, dzięki inteligentnemu budowaniu świata. Wiele z tego sprowadza się do wykorzystania odpowiedniego modelu oświetlenia w Outlast 2 Download PC . Jesteś uzbrojony tylko w zależny od baterii tryb noktowizyjny kamery, aby przedrzeć się przez wszechobecną ciemność, a ponieważ spędzasz większość czasu, ścigając się, musisz polegać na najbardziej podstawowych sygnałach wizualnych, aby pozostać na właściwej ścieżce. Warto wymienić tutaj pożary, przyćmione latarnie i migoczące świetlówki które wyznaczają drogę, ale nigdy na tyle wyraźnie, aby przygasić panikę.

Recenzje gier

Outlast 2 Pełna wersja

Ogólnie rzecz biorąc, tradycyjne elementy gier wideo w Outlast 2 Pełna wersja Pobierz zostały ograniczone do minimum, co z minuty na minutę budzi poczucie, że żyjesz za sprawą własnego przerażonego sprytu, który pomaga Ci po drodze. Krwawe odciski dłoni wskazują na przykład, że ktoś wczołgał się na półkę przed Tobą, ale musisz uważać i musisz uważać, aby go dostrzec. Baterie do twojego aparatu czyli najważniejszy zasób Outlast 2 Cała gra są na tyle nieliczne, aby były wiarygodne, ale nie w stopniu paraliżującym wszelką akcję gry. Wszystko zostało bardzo przemyślane w trakcie produkowania gry o czym z łatwością przekonujemy się na każdym kroku rozgrywki. Nawet sporadyczne łamigłówki Outlast 2, te najbardziej tradycyjne w gatunku survival horror, wydają się być niezbędne dla Twoich postępów, a nie dla zwykłego znalezienia zajęcia graczowi rąk pracą, co bardzo dobrze świadczy o produkcji.

Wyłączenie prądu i znalezienie liny umożliwiającej dostęp do niedostępnego obszaru nie są jakimiś megalitycznymi celami, ale krok po kroku prowadzą Cię w dobrym kierunku i dzięki takiemu rozwiązaniu naprawdę można odnaleźć w tym wszystkim euforię. Jedynym prawdziwym aspektem Outlast 2 Download PL , który przełamuje iluzję autentyczności, jest ograniczona manewrowość Blake'a. Chociaż sprawianie, że porusza się jak sportowiec, który jest gwiazdą, byłoby sprzeczne z ograniczeniami, które definiują gatunek survival horroru, frustruje to, jak bardzo jest on wrażliwy na kontekst i jak bardzo niespójne są jego ruchy.

Opisy i recenzje gier

Outlast 2 Download PC

Chociaż może przeskakiwać przez szerokie szczeliny, nie może przeskakiwać małych obiektów na ziemi. Dodatkowo mimo że może wspinać się po niektórych przeszkodach sięgających do pasa, nie może wspinać się po innych o podobnej wysokości co jest moim zdaniem lekką niekonsekwencją. Połącz te ograniczenia z własną szaloną paniką, a otrzymasz przepis na natychmiastową śmierć, gdy biegniesz w kierunku przeszkody, która wydaje się być do pokonania, ale nie jest. I najprawdopodobniej umrzesz w ciągu tych trzynastu nieparzystych godzin rozgrywki Outlast 2, tak jak ja robiłem wielokrotnie. Podobnie jak w oryginale, nie jesteś w stanie się obronić, więc jedyną opcją jest ucieczka lub ukrywanie się przed wrogami. Gatunek zdeformowanych kultystów religijnych oraz pogan jest niebezpieczny, ale możesz otrzymać od nich kilka uderzeń, zanim umrzesz i nie wszyscy zaatakują, jeśli zachowasz przyzwoity dystans.

Wśród nich jest jednak kilka stworzeń, które ścigają Cię bezlitośnie i zabijają znacznie szybciej Te potwory i jedna całkowicie przerażająca ludzka kobieta są szybsze i mądrzejsze od wcześniej wspomnianego motłochu, więc chociaż uda Ci się na chwilę przed nimi się ukryć, to wykazują one ciekawą tendencję do wykopywania Cię z twojej dziury w której znalazłeś schronienie. Ci wspomniani wrogowie są najbardziej frustrującymi w całym Outlast 2 po polsku , ponieważ Twoje spotkania z nimi mają zwykle stan natychmiastowej wygranej lub porażki, a zatem zachęcają do zawziętej metody prób i błędów, a nie do samodzielnego myślenia.

Zobacz Skąd pobrać Outlast 2 w Pełnej wersji już teraz! Nie spiesz się w szukaniu metody. Przykładowo, ja będąc szukając rozwiązania przebywając w szkole, byłem zabijany tak wiele razy, że aż przestałem bać się tych stworzeń, gdyż po prostu się do nich przyzwyczaiłem. To sprawiało ogromną frustrację. Dlatego uważam, że metoda prób i błędów nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż psuje klimat tego przedsięwzięcia, więc warto jej unikać. Niektóre z najbardziej skutecznych i czasami wzruszających momentów w Outlast 2 mają miejsce w oświetlonych fluorescencyjnie korytarzach szkoły Blake'a.

Poradniki do gier

Jak pobrać Outlast 2 na PC

Jednak jest ich po prostu zbyt wielu ze zbyt dużą liczbą powtórzeń, a w połowie opowieści znacznie zwalniają tempo. Co więcej, aby zrozumieć najgłębsze niuanse tych sekwencji, musisz nagrać pewne widoki i obiekty na całym świecie, a następnie odtworzyć je wraz z komentarzem Blake'a, aby uzyskać wgląd w jego głowę. Biorąc pod uwagę, jak przerażający jest świat, motywacja do dobrowolnego eksplorowania go jest niewielka. Produkcję bez wątpienia można uznać za bardzo dobrą pod względem jakości i zaplanowanego świata w którym przychodzi nam żyć. Mimo lekkich niedociągnięć w pewnych kwestiach które już sobie wymieniliśmy, mamy zagwarantowane prawdziwe godziny strachu, który pozostanie z nami na długo. Dziękujemy serdecznie. Sprawdź poradnik Jak pobrać Outlast 2 na PC i ciesz się grą!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej