Persona 5 Strikers Download

Pełne wersje gier

Pobierz Persona 5 Strikers w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Persona 5 Strikers Download

Persona 5 Strikers Download Pełna Wersja 🥇

Persona 5 Strikers Pobierz PC ⚡

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnym artykule poświęconym wspaniałym produkcjom komputerowym. Dziś bierzemy pod lupę grę pod tytułem Persona 5 Strikers Download , którą to nasz zespół dokładnie przetestował. Zatem zacznijmy od tego na czym polega rozgrywka. W dowolnym momencie bitwy możesz przywołać postać. Akcja zatrzymuje się, gdy wybierasz zaklęcie do rzucenia i obszar, na który będzie on oddziaływał.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 27GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/persona-5-strikers-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 235 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/persona-5-strikers-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 235 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/persona-5-strikers-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 235

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Persona 5 Strikers Download

Jeśli trafisz w słabość wroga, otworzysz go na kolejny atak. Jeśli uderzysz ich wystarczająco mocno, zainicjujesz potężny atak całościowy, w którym cała drużyna naraz rzuca się na wrogów. System przywoływania, w połączeniu z szybką walką Persona 5 Strikers Pełna wersja i różnymi interakcjami środowiskowymi, zapewnia płynne wrażenia, które pozwalają pokonać wrogów w stylowy i skuteczny sposób. W moich ulubionych bitwach zmieniałem się między postaciami, wybijając różne kombinacje, wykorzystując słabości ich Osób, detonując ładunki wybuchowe, upuszczając żyrandole i zadając druzgocące ostateczne ciosy, aby zakończyć przedstawienie.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Persona 5 Strikers pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Persona 5 Strikers pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Persona 5 Strikers download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Persona 5 Strikers pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Persona 5 Strikers download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Persona 5 Strikers pelna wersja

Persona 5 Strikers download pelna wersja

Persona 5 Strikers download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Persona 5 Strikers się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Persona 5 Strikers

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Persona 5 Strikers Pobierz

Ciągły strumień tej akcji byłby wyczerpujący, ale Persona 5 Strikers Pobierz dobrze radzi sobie z prowadzeniem spotkań w więzieniach. Więzienia mają wiele cech wspólnych z pałacami Persony 5. Obaj mają władcę, którego próbujesz pokonać, aby zmienić jego zachowanie w prawdziwym świecie i oba są pełne cieni do pokonania. Jednak więzienia nie zapewniają kreatywności projektu pałacu. Doceniam punkt orientacyjny, który zawsze mówi mi, dokąd mam iść, ale kiedy prawie każde więzienie jest wyprawą z jednego punktu do drugiego, w końcu poczułem, że po prostu wykonuję wszystkie czynności, aby dotrzeć do celu.

Jedno więzienie próbuje pomieszać formułę z krótką sekcją skradania się i ścieżkami z portalami, które wyrzucają Cię w inne obszary, ale te zmiany wyglądają bardziej jako połowiczne sztuczki, które z radością widziałem porzucone po jednokrotnym pojawieniu się. Każde więzienie jest rządzone przez monarchę, potężną osobę w prawdziwym świecie, która znalazła sposób, aby ukraść pragnienia zwykłych ludzi, aby następnie ich zniewolić. Zamiast poddać się jednemu z siedmiu grzechów głównych, serca monarchów zostały zepsute przez jakąś formę osobistej traumy. Czasami starałem się współczuć bohaterom, gdy nadszedł czas na ich zmianę serca, ale kiedy zaczyna się ten wątek narracyjny, historia Persona 5 Strikers Download PC dostarcza naprawdę wzruszających sekwencji o tym, jak trauma może zmienić osobę. Te momenty są wzmocnione przez to, ile z nich zawiera podobieństwa do tego, przez co przeszedł członek Twojej drużyny w pierwszej grze.

Recenzje gier

Persona 5 Strikers Pełna wersja

Spotkanie z różnymi członkami Złodziei Fantomów, było najbardziej ekscytującym elementem w grze Persona 5 Strikers Pobierz PC . Uwielbiałem się uczyć, co robili od pierwszej gry i obserwować, jak rozwijają się jeszcze bardziej dzięki tej przygodzie. Byłem jednak rozczarowany ograniczonymi możliwościami symulacji społecznych. Mechaniki powiązań społecznościowych nie ma nigdzie dostępnych w produkcji Persona 5 Strikers Download Free . Zamiast tego masz system więzi, który pozwala ulepszyć drużynę. Możesz porozmawiać z postaciami w mieście i zaprosić wybranego przez siebie towarzysza do wykonania określonych czynności podczas opowieści, ale rozmowy są zwykle nieistotne i rozczarowujące.

Chociaż nie każdy odrębny element łączy się tak dobrze, jak w Persona 5, z wielką przyjemnością wybrałem się na kolejną przygodę z postaciami, z którymi nawiązałem takie więzi jeszcze w dwa tysiące siedemnastym roku. Akcja może potoczyć się zupełnie inaczej, ale sedno serii pozostaje nienaruszone. Większość mojego czasu w grze Persona 5 Strikers Pełna wersja Pobierz polega na chodzeniu po nowym mieście jako bezimienny bohater i przywódca Złodziei Fantomów. Wszyscy podróżujemy po całym kraju, aby zmienić więcej serc, a to wyjątkowy sposób Złodziei Fantomów na zmuszanie złoczyńców do przyznania się do ich zbrodni. Jednak to także szansa dla mnie, gracza, na ponowne spotkanie się z moimi wirtualnymi przyjaciółmi, czyli postaciami, które bardzo kocham i za którymi bardzo tęskniłem, nie dowierzając, że jeszcze się zobaczymy. Dlatego właśnie zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony, stąd kolejny wielki plus dla produkcji.

Opisy i recenzje gier

Persona 5 Strikers Download PC

Kiedy wyląduję w nowym mieście, otrzymam cel, jakim jest zbadanie metafizycznej anomalii. Podobnie jak Persona 5 Strikers Cała gra , spora część tych interakcji to wbudowane w silnik przerywniki filmowe z kumplami, z okazjonalnymi wykrzyknikami w dialogu. Jednak mogę też wchodzić w interakcję z japońską wersją gry, spacerując Jokerem po mieście, odwiedzając sklepy lub rozmawiając ze znajomymi stojącymi na ulicy. Czasami dają mi przedmioty lub nowy przepis na gotowanie w naszym kamperze. Persona 5 Strikers Ściągnij za darmo prezentuje się jak prawdziwa gra Persona, a jednocześnie należy do innego gatunku.

To naprawdę wspaniałe. Kiedy wszyscy zanurzamy się w nowym więzieniu - tematycznie nawiązującym do smoczego zamku, karnawału i nie tylko, wciąż poruszamy się w cieniu. Podobnie jak w produkcjach typu RPG podkradam się do wrogów i rozpoczynam walkę atakami z ukrycia. Jednak kiedy wybucha bitwa, jestem rzucony na bójkę w czasie rzeczywistym. Z wroga, którego właśnie zaatakowałem, wyłania się tuzin cieni, a wokół nich tworzy się mała arena, na której rozpoczynam walkę. Zamiast wydawać polecenia, wciskam przyciski lub wprowadzam kombinacje, aby Joker atakował wrogów nożem. W każdej chwili podczas gry w Persona 5 Strikers Download PL mogę zamienić się na jednego z pozostałych trzech Złodziei Fantomów w mojej drużynie. Jeden może wykonywać potężne ataki szarżą, a drugi może przejechać swoim motocyklem przez grupę wrogów i jest to ciekawe urozmaicenie systemu walki. Mogę przywołać moją Osobę w połowie kombinacji lub przytrzymać przycisk, aby wybrać liczbę ruchów, a następnie uderzyć moich wrogów.

Czasami ogłuszam grupę wrogów w grze Persona 5 Strikers po polsku i wykonuję specjalny ruch lub atak totalny, ale potem wracam do kopalni, siekając wrogów, aż nie będzie ich już więcej w pobliżu. I wtedy akcja się kończy. Te bitwy mogą być duże i szybkie, ale nadal jest to gra Persona. Różne cienie mają różne słabe strony, a ja mogę zatrzymać czas w dowolnym momencie, aby zaatakować swoim potężnym orężem. Uderzając w słabość wroga, moja drużyna i ja możemy wykonać potężny ruch o nazwie atak wszechmogący, zadając obrażenia wszystkim wrogom w pobliżu.

Poradniki do gier

Jak pobrać Persona 5 Strikers na PC

Zobacz Skąd pobrać Persona 5 Strikers w Pełnej wersji i ciesz się grą. Trzeba przyznać, że gra jest przyjemnie zróżnicowana i zapewnia przyjemność z obcowania na dobre kilkadziesiąt godzin. Strikers tak dobrze interpretuje walkę Persony 5, że staje się ona nawet nudna pod koniec gry, kiedy wrogowie nieustannie zadają mi obrażenia, a bitwy trwają nieco dłużej, niż bym chciał. Jednak podobnie jak w głównej serii, chwile spędzone na przewracaniu oczami podczas walki, są bardzo rzadkie w porównaniu z moimi bardziej triumfalnymi osiągnięciami. Strikers nie jest pozbawiony zasług i bez wątpienia dobrze się tam bawiliśmy Jeśli nie grałeś w Persona 5, całkiem fajną grę RPG i hybrydę symulatorów społecznościowych, to radzimy Ci nadrobić zaległości. Najlepiej jednak przed jej nabyciem zobacz jedną z wielu video-recenzji dostępnych na popularnych serwisach społecznościowych jak chociażby YouTube. Dziękujemy serdecznie! Dowiedz się Jak pobrać Persona 5 Strikers na PC i zacznij granie już dziś.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Persona 5 Strikers płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Persona 5 Strikers działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Persona 5 Strikers już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Persona 5 Strikers i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.