Phasmophobia Download

Pełne wersje gier

Pobierz Phasmophobia w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Phasmophobia Download

Phasmophobia Download PC Pełna Wersja 🥇

Phasmophobia Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnym artkule poświęconym wspaniałym produkcjom komputerowym. Na dziś przygotowaliśmy ciekawą propozycję, która z racji przynależności do tematyki horrorów, bez problemu wywoła u użytkowników gęsią skórkę. Długo czekaliśmy na jej premierę która miała miejsce 18 września 2020 roku, gdyż różne donośne głosy ze środowisk znawców komputerowych tytułów wskazywały na wysoko postawioną poprzeczkę, którą Phasmophobia Pełna wersja ustawi dla ewentualnych przyszłych rywali.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 16GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Phasmophobia Download

Te zdania okazały się bardzo trafne, o czym przekonaliśmy się podczas niezwykle satysfakcjonującej przygody z produkcją. Jeśli lubicie się bać i przemawia do Was tematyka zjawisk paranormalnych typu gry Phasmophobia Download , to możecie być pewni, że dzisiejszy tytuł będzie dla Was strzałem w dziesiątkę. Wobec tego zachęcamy do dalszego czytania. Muszę przyznać, że uwielbiam wszelkie produkcje związane z tematyką horrorów.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Phasmophobia pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Phasmophobia pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Phasmophobia download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Phasmophobia pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Phasmophobia download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Phasmophobia pelna wersja

Phasmophobia download pelna wersja

Phasmophobia download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Phasmophobia się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Phasmophobia

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Phasmophobia Pobierz

Niezależnie czy są to stare czy nowe przedsięwzięcia, oglądam je bardzo chętnie i z dużym zainteresowaniem. Dlatego, gdy wpadłem na trop gry o nazwie Phasmophobia Pobierz po prostu wiedziałem, że musi ona zagościć w naszym artykule. Wraz z zespołem testowaliśmy ją przez kilkadziesiąt godzin i doszliśmy do wielu ciekawych wniosków, które zamierzamy Wam tutaj przedstawić. Jeśli chodzi o gry z gatunku horrorów Phasmophobia Pobierz PC w które miałem do tej pory okazję grać, muszę przyznać, że próbowałem wdrażać się w ich świat, ale nigdy się do nich nie wciągnąłem na tak długo jakbym chciał. Powodów tego było wiele, od niedostatecznie dopracowanej linii fabularnej, przez którą towarzyszyło mi wrażenie produkcji dziurawej jak ser szwajcarski, po nie do końca udane wrażenia wizualne wynikające z nieodpowiednich efektów graficznych.

Kiedy jednak zobaczyłem Phasmophobia, wiedziałem, że muszę tego spróbować. Początkowo wiedziałem bardzo niewiele i miałem absolutną obsesję na punkcie tej gry Phasmophobia Download PC . Przez tydzień uzyskałem wynik ponad trzydziestu godzin w grze. W tym artykule przedstawimy Ci wszystkie ważne informacje, abyś miał ogólne pojęcie o tym, w co się pakujesz. Zanim jednak przejdziemy do meritum, przywołajmy sobie niezwykle istotną kwestię wymagań sprzętowych, które należy spełnić, aby cieszyć się rozgrywką.

Recenzje gier

Phasmophobia Pełna wersja

Standardowo wymagania gry Phasmophobia Download PL dzielą się one na minimalne (które pozwalają na włączenie gry), oraz na rekomendowane przez producenta (dzięki którym będziemy mogli wycisnąć z produkcji o wiele więcej niż w przypadku tych pierwszych). Wyglądają one następująco : Minimalne wymagania sprzętowe: System operacyjny: Windows 10 (64-bit), Procesor: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290, Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe, Miejsce na dysku: 13 GB dostępnej przestrzeni. Zaś rekomendowane wymagania sprzętowe są takie: System operacyjny: Windows 10 (64-bit), Procesor: Intel i5-4590/AMD Ryzen 5 1500X lub lepszy, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 lub lepsza, Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe.

Jak sami widzimy nie są one szczególnie trudne do spełnienia przy obecnie dynamicznie rozwijającej się technologii procesorów, ale dość wydajnym komputerem trzeba jednak dysponować. Phasmophobia Pełna wersja Pobierz to gra z której można korzystać za pomocą VR i PC, opracowana przez przedsiębiorstwo o nazwie Kinetic Games, które ponownie wykonało wspaniałą robotę. Grę obecnie cieszy się zdumiewającym współczynnikiem akceptacji wynoszącym aż dziewięćdziesiąt siedem procent przy dziesięciu tysiącach recenzji. Możesz grać w pojedynkę, ale prawdziwe doświadczenie to tryb kooperacji, w którym można grać do czterech osób. Możesz wysyłać swoim znajomym kody do prywatnej gry lub dołączyć do publicznego lobby. Wcielasz się w nadprzyrodzonych badaczy, których zadaniem jest ustalenie rodzaju nadprzyrodzonej istoty na podstawie dowodów i dostarczenie innych istotnych informacji w różnych misjach. Gra Phasmophobia Cała gra zawiera wiele nadprzyrodzonych bytów które będziemy musieli rozpoznawać w trakcie rozgrywki, mamy dostęp do siedmiu jak na chwilę obecną lokalizacji, od wiejskiego domu, liceum i azylu oraz naprawdę różne elementy wyposażenia, takie jak świeca, spirytus i tym podobne.

Opisy i recenzje gier

Phasmophobia Download PC

Ciesz się naszym poradnikiem Skąd pobrać Phasmophobia w Pełnej wersji by móc grać bez limitów! Wybierasz jeden z dostępnych kontraktów w swoim garażu, decydujesz, jaki sprzęt przywieźć, a następnie udajesz się do miejsca w furgonetce. W furgonetce Phasmophobia po polsku masz komputer i kilka ekranów, na których możesz śledzić takie rzeczy, jak stan zdrowia psychicznego i ogólną aktywność duchów. Możesz również zobaczyć układ domu, a za pośrednictwem komputera możesz przejrzeć wszystkie kamery wideo, które przyniosłeś, chciażby ta zamontowana w domu, czy kamera na głowę.

Każdy typ jednostki ma trzy typy manifestowanych dowodów. Na przykład duch będzie rozmawiał z Spirit Box, zostawi odciski palców i zostawi po sobie ślad w notatnikach, które przygotujesz. W międzyczasie Banshee pozostawi odciski palców, pokaże odczyt poziomu piątego na czytniku EMF i wygeneruje temperaturę zamarzania. Korzystając ze swojego sprzętu, zaczniesz rozglądać się po domu w poszukiwaniu dowodów.

Najważniejszą częścią jest znalezienie miejsca w grze Phasmophobia Download Free , które istota nawiedza, ponieważ jest to obszar, w którym będzie on przebywał i gdzie znajdziesz potrzebny Ci dowód. Istota zareaguje na Twoje działania, może być zła, jeśli wejdziesz do jej pokoju lub jeśli za dużo będziesz się krzątać, a zwłaszcza jeśli wypowiesz jej imię. Będzie wywoływać migotanie świateł i przesuwać przedmioty. Czasami pojawia się na krótko lub syczy na Ciebie, okazując swoją złość i próbując Cię zastraszyć. Włączenie świateł wprawi ducha w złość, ale zgaszenie ich pozbawi Cię zdrowego rozsądku, doświadczysz urazu na swoim zdrowiu psychicznym, a wtedy duch będzie mógł rozpocząć polowanie. Jeśli duch zacznie na Ciebie polować, jedyne, co możesz zrobić, to się schować, bo w przeciwnym razie podąży za Tobą i Cię zabije! Gra Phasmophobia Ściągnij za darmo wyśmienicie wykorzystuje proste efekty dźwiękowe. Ciągłe skrzypienie, dobrze wyczuwalny syk za Twoimi plecami, słowa ze Spirit Box i oczywiście bicie serca, gdy duch jest agresywny i znajduje się w pobliżu…

Poradniki do gier

Jak pobrać Phasmophobia na PC

Atmosfera którą przygotował nam producent po prostu zapiera dech w piersiach. W przypadku graczy niewzruszonych horrorem wartość gry zostanie znacznie zmniejszona, ale wciąż pozostaje nam kwestia znalezienia dowodów i sposobów na wykonanie misji. Czasami najlepszym sposobem na skłonienie istoty do zrobienia czegoś jest pozostanie samemu, ryzykując przypuszczenie na nas ataku. Innym razem pozostanie w ciemności. Jeśli jednak nie jesteś wystarczająco wydajny co może być trudne, gdy jesteś na dużej mapie i na wyższym poziomie trudności, Twoje zdrowie psychiczne spadnie tak bardzo, że duch nie opuści Cię ani na minutę. Ogółem jeśli jesteś fanem tematyki horrorów i zjawisk paranormalnych, produkcja z pewnością Ci się spodoba. Dziękujemy serdecznie. Zobacz Jak pobrać Phasmophobia na PC już teraz!


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Phasmophobia płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Phasmophobia działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Phasmophobia już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Phasmophobia i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.