Plague Inc Evolved Download

Pełne wersje gier

Plague Inc Evolved Download

17
Plague Inc Evolved Download

Plague Inc Evolved Download Pełna Wersja 🥇

Kiedy tytuł Plague Inc: Evolved Pełna wersja ukazał się na platformie Steam powiedziałem do siebie, że muszę sprawdzić ten wytwór. Mnóstwo artykułów, recenzji, komentarzy i opinii zmusiło mnie do sprawdzenia czym tak naprawdę jest ta gra i zaoferowali nam jej twórcy. No i tak jak powiedziałem tak też zrobiłem. I chciałbym jej parę słów poświęcić i napisać nieco o tej grze. Na wstępie chciałbym Plague Inc: Evolved Download powiedzieć, że producenci zadeklarowali, że gra będzie cały czas aktualizowana więc nie przejmujcie się jeśli widzicie jakieś rażące błędy w fabule czy odnośnie samej mechaniki gry.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 2GB
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 2GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Plague Inc Evolved Download

Sprawdź instalator poniżej

Plague Inc Evolved pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Plague Inc Evolved pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Plague Inc Evolved download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Plague Inc Evolved pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Plague Inc Evolved download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 3 minut.

Plague Inc Evolved pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Plague Inc Evolved download pelna wersja

Plague Inc Evolved download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Plague Inc Evolved się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Plague Inc Evolved

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Plague Inc Evolved Download

Sama gra śmiga na silniku Unity, jest to dosyć budżetowa produkcja i trzeba przyznać, że na taką wygląda. Gdy wszedłem do świata Plague Inc: Evolved Pobierz od razu wiedziałem, że będzie ciekawa rozgrywka. Całość polega w skrócie na mordowaniu całej społeczności za pomocą wirusów. Czy temat jest Wam znany? Świat i temat główny gry idealnie odnosi się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej, która występuje aktualnie u nas w kraju.

Plague Inc Evolved Pobierz

Wiele godzin ciekawej rozgrywki nie tylko Plague Inc Evolved Download PC na komputerze, ale gra została również wydana w wersji na telefony komórkowe oraz tablety – co jest dużym ułatwieniem, bo wszędzie możemy sobie umilać czas. Ja zarażałem populacje podczas lekcji polskiego. Naszym zadaniem na samym początku jest to, aby wybrać kraj, w którym epidemia rozpoczyna swój żywot, czy też Plague Inc Evolved Pobierz PC wybierzecie tak jak ja Włochy? Musimy doprowadzić do tego, aby lek na owego wirusa został wynaleziony i rozprowadzony ja najpóźniej to tylko możliwe.

Jeśli uda nam się ukryć obecność wirusa w świecie przez długi czas jesteśmy skazani na sukces tej rozgrywki. Wiadomo, że z początku najlepiej nie będzie nam najlepiej szło, z pewnością Plague Inc Evolved Pełna wersja Pobierz nie raz zdarzy się tak, że po prostu przegramy z uwagi na to, że populacja zarażonych zginie i nie zdążą oni przenieść wirusa dalej lub wyda się tajemnica, że naukowcy ciężko pracują nad wynalezieniem leku.

Recenzje gier

Plague Inc Evolved Pełna wersja

Przetestuj grę Plague Inc Evolved Pełna wersja Pobierz i miej już ją dzisiaj na swoim sprzęcie. Musimy rozwinąć metody rozprzestrzeniania się wirusa i jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Co ważne najlepiej jest pomieszać wszystkie dolegliwości w jedna całość - wtedy uzyskamy najlepszy efekt. Minusem jest to, że dziwnie roznoszą się zarazy, które rozprzestrzeniają się na Plague Inc Evolved Download PL poszczególne kraje. Jest to dosyć oporny temat. Dużym problemem jest zarażenie Islandii, ponieważ zdarza się sytuacja, że porty lotnicze są zamknięte i kiepsko o rozprzestrzenienie się wirusa – jest to zadanie znacząco utrudnione, ale spokojnie, udało mi się i tego dokonać.

Chciałbym jednak powiedzieć jeszcze o bardzo dużym Plague Inc Evolved Pełna wersja po polsku udogodnieniu jakie udostępnili producenci, a mianowicie tryb dla wielu graczy. Muszę Wam powiedzieć, że ten odważny krok całkowicie zmienia postać rzeczy i gra staje się zupełnie inna. Pierwszym nowym trybem jest tak zwany ‘’tryb versus’’, który polega na tym, że podczas rozgrywki musimy brać poprawkę Plague Inc Evolved Pobierz na to, że może wykluć się wcale nie pomocny nam wirus konkurencyjny, którego zapoczątkuje inny gracz ‘’pojedynkując’’ się z nami. Zobacz Skąd pobrać Plague Inc Evolved w Pełnej wersji i wciągnij się na długie godziny rozgrywki właśnie z tym tytułem. Polega to oczywiście na tym, że kto najdłużej przetrwa wygrywa, dlatego wszystkie działania muszą tutaj zostać doskonale przemyślane i zrobione po prostu z głową.

Opisy i recenzje gier

Plague Inc Evolved Download PC

Niestety trzeba powiedzieć, że podstawowy tryb gierki w szybkim czasie staje się stosunkowo nudny. Producenci Plague Inc Evolved Pobierz starają nam się tą rozrywkę dodając zadania poboczne i wydarzenia losowe. Żmudne zadania, które musimy wykonywać bardzo szybko się nudzą i stają się żmudne do wykonania. Tutorial jest bardzo intuicyjny, można powiedzieć, że już po chwili wiemy o co chodzi w całej tej rozgrywce. Jeszcze, jeżeli chodzi o porównanie gry Plague Inc Evolved Download komputerowej do nowej wersji mobilnej warto powiedzieć, że dodano jeszcze jedną dość istotną rzecz, a mianowicie scenariusz gry, który został precyzyjnie stworzony przez twórców. Mamy ich do dyspozycji kilkadziesiąt, co daje nam długą zabawę, jeśli macie ochotę zabrać się za każdy z nich, bo jednak trochę czasu to wszystko Plague Inc Evolved Ściągnij za darmo zajmuje, nie da się ukryć tego faktu. Mi osobiście przejście tej gry zajęło hmm... około 4 godzin, ponieważ zanim ogarnąłem taktykę i jak należy posługiwać się po tej grze, to troszkę czasu mi z tym zeszło.

Na szczęście z pomocą przyszedł mi tutorial, który wraz z początkiem gry musimy przejść. Myślę, że w producentach Plague Inc Evolved Do pobrania Bez klucza jest potencjał na kolejne projekty, z pewnością będą one realizowane z dużym zaangażowaniem tak jak było w przypadku tego projektu.

Graficznie muszę powiedzieć, że nie jest to rewelacja i nie odpływamy podczas rozgrywki z powodu pięknego krajobrazu. Jest to typowy symulator, sporo tabelek, map, wykresów - ale jeśli interesuje Cię Plague Inc: Evolved Download Free tego typu gra strategiczna, to myślę, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. Dużym ułatwieniem jest sterowanie jest dosyć intuicyjne i szybko się nauczycie, przynajmniej mi nauka przyszło bardzo gładko i nie miałem na tym etapie żadnych problemów.

Poradniki do gier

Jak pobrać Plague Inc Evolved na PC

Więc jeśli macie kilka godzinek wolnych, to polecam Wam tą pozycje, przetestujcie i wydajcie werdykt czy ta gierka przypadła Wam do gustu czy też nie. Na naszej stronie oczywiście możecie się w takową grę zaopatrzyć, także próbujcie, testujcie i dajcie znać co sądzicie o tym wytworze. Sprawdź już teraz Jak pobrać Plague Inc Evolved na PC i miej co robić!

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl