Poppy Playtime Download

Pełne wersje gier

Poppy Playtime Download

17
Poppy Playtime Download

Poppy Playtime Download | Pełna Wersja 🥇

Zauważyliśmy ciekawy fakt. Gry z gatunku horror pojawiają się co jakiś czas i zazwyczaj mało można o nich słyszeć. Dzieje się tak przez fakt np. nowego tytułu bądź wydania gry przez małe studio bez funduszy na marketing, a potem ktoś popularny zagra w to na jakimś streamie i wychodzi wielka niespodzianka (tak jak miało to miejsce w przypadku Among Us oraz Fall Guys). Podobnie jest i w tym przypadku, choć tak też nie do końca. Prezentujemy Poppy Playtime Download i każdego chętnego do pobrania zapraszamy do dalszej części strony.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 13GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Poppy Playtime Download

Sprawdź instalator poniżej

Poppy Playtime pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Poppy Playtime pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Poppy Playtime download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Poppy Playtime pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Poppy Playtime download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Poppy Playtime pelna wersja

Poppy Playtime download pelna wersja

Poppy Playtime download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Poppy Playtime się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Poppy Playtime

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Poppy Playtime Download

Poppy Playtime Download to pozycja od niezależnego studia MOB Games, zajmującego się w większości rzadko spotykanymi pozycjami. W tym przypadku wyszło im lepiej, o czym zdołacie się przekonać z tego wpisu. Jest to gra na zasadzie survival horroru, której zawartość jest wyraźnie wzbogacona przez elementy logiczne, dodające uroku całej grze i dzięki temu jest to gra ciekawsza.

Poppy Playtime Pobierz

Generalnie wątek główny Poppy Playtime Download PC opiera się na rozgrywce w opuszczonej fabryce zabawek firmy Playtime Co. Grupa pracująca nad rozwijaniem ich biznesu, pewnego razu po prostu zniknęła i nikt do tej pory nie wie co się stało. I tutaj pojawia się nasza rola - trafiając tam, naszym głównym zadaniem jest odkrycie do tej pory nieznanego. Możesz odkryć interesujące informacje na temat samych właścicieli interesu, a w trakcie zabawy będziesz mógł zdobyć niezbędne wskazówki na temat zagadki.

Akcja gry jest dynamiczna, choć pojawiają się momenty zastanowienia co dalej - ale o to chyba chodzi w grach logicznych? Kamera w grze Poppy Playtime Download jest osadzona z perspektywy trzeciej osoby (swoją drogą bardzo lubianej w grach). Produkcja ta nie jest na zasadzie "od początku do końca", ale to gra podzielona na etapy, gdzie dodatkowe rozdziały nabywa się drogą płatną. Naszym celem na tej stronie jest zaprezentowanie Poppy Playtime Wszystkie rozdziały by każdy miał przyjemność rozgrywki w ten tytuł. Chcemy samemu znaleźć odpowiedzi na wyjaśnienia z przeszłości, więc musimy działać w pojedynkę.

Recenzje gier

Poppy Playtime Pełna wersja

Nam w trakcie poszukiwań rozwiązania, bardzo przyda się dołączony GrabPack, będący ułatwieniem w postaci dwóch dodatkowych dłoni. Umieszczone jest to na plecach bohatera, a dłonie są wzmocnione stalowymi przewodami. Będzie to nam potrzebne w trakcie dalszych wędrówek po mapach w grze Poppy Playtime Pobierz PC. Rozgrywka opiera się na ciągłym rozwiązywaniu łamigłówek, więc sprzęt ten okaże się niezwykle przydatny. Czasem dostaniesz zadanie, gdzie powinieneś nacisnąć przycisk, więc niekoniecznie szukaj go na wysokości oczu, ale gdzieś u góry, w jakimś kącie.

Oprócz pewnych ułatwień, GrabPack przyda się do przesuwania różnych rzeczy - spotkane ciężkie przedmioty możemy w łatwy sposób usunąć lub przenieść z użyciem naszych dodatkowych dłoni. Bez problemu też w grze Poppy Playtime Pełna wersja PC będziemy mogli zarządzać przełącznikami znajdującymi się dalej od nas, gdzie nasze normalne ręce by nie sięgnęły w naturalny sposób. Możemy też posłużyć się tym sprzętem do zasilania porzuconych urządzeń i zasilać je elektrycznie, ze względu na przewodzenie prądu przez stalowy drut.

Opisy i recenzje gier

Poppy Playtime Download PC

Co istotne też dla tej produkcji, należy dokładnie się rozglądać. Przez wydarzenia z przeszłości, stało się coś złego z asortymentem sklepu. Co i rusz napotkać można tutaj przerażające zabawki. Nasze śledztwo w ramach zwyczajnego odkrycia co się stało z pracownikami, zaczyna zmieniać swój obrót i teraz to nie jest tylko odkrycie prawdy, ale walka o przetrwanie. To pokazuje, że gra ta jest prawdziwym horrorem. Wykorzystywanie wesołych rzeczy do straszenia pokazuje pewien poziom produkcji. Poppy Playtime Za darmo to ciekawa gra. Każdy fan horrorów w formie gier powinien wziąć ją na poważnie. Lokalizacje w grze są ciemne i mroczne, a ścieżka dźwiękowa jeszcze bardziej to uwydatnia.

Przemierzając lokacje, trafimy na różne pomieszczenia i w nich ciekawe zagadki do wykonania. Do niektórych wystarczyć będzie tylko otworzyć drzwi, w innych może nie być już tak łatwo - śledztwa, jakie prowadzi nasz bohater są różne. To co robi, miało się okazać określaną jako "wymarzona praca", ale teraz to nie jest praca, tylko walka na śmierć i życie. Poppy Playtime Pobierz PC w trakcie zabawy bardzo się ucieszy, jak pójdziesz dalej. Znajdzie kolejny sposób, aby Ciebie wystraszyć. Przechodząc z jednej do drugiej lokacji, w łatwy sposób sprawdzisz co się znajduje w każdym pokoju. Nie ma wiele takich gier jak ta, choć pewne wady również ta pozycja ma.

Poradniki do gier

Jak pobrać Poppy Playtime na PC

Link do pobrania: