Portal 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Portal 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Portal 2 Download

Portal 2 Download Pełna Wersja 🥇

Portal 2 Pobierz PC ⚡

Witamy na naszej stronie! Tym razem prezentujemy Wam Portal 2 Pełna wersja, gra możliwe że przez sporą część osób znana, a przez pewną część ludzi może znana trochę mniej. Oczywiście jak za każdym razem postaramy się opisać tą grę jak i sposób pobierania z naszego serwisu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Pentium IV 3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 8GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 128MB – GeForce 7600 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/portal-2-pobierz-pc-pelna-wersja.php on line 235 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/portal-2-pobierz-pc-pelna-wersja.php on line 235 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/portal-2-pobierz-pc-pelna-wersja.php on line 235

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Portal 2 Download

Więc czym jest Portal 2 Download? Prezentowana gra jest grą wymagającą logicznego myślenia oraz uruchomienia swojej wyobraźni podczas przechodzenia przez różne etapy. Zostaje nam oddane urządzenie do przemieszczania się po mapie Portal 2 Pobierz w bardzo efektowny sposób – jednym przyciskiem myszy otwieramy sobie Portal do miejsca, w które chcemy się przemieścić, a drugim przyciskiem otwieramy sobie Portal służący nam do przejścia do miejsca docelowego w Portal 2 Download PC.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Portal 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Portal 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Portal 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Portal 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Portal 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Portal 2 pelna wersja

Portal 2 download pelna wersja

Portal 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Portal 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Portal 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Portal 2 Pobierz

Brzmi to bardzo ciekawie i prosto, ale w rzeczywistości proste to już takie nie jest. Umieszczenie portali w grze na pewnych etapach staje się być skomplikowane, wymaga odpowiedniego ustawienia się w Portal 2 Pobierz PC oraz przesunięcie pewnych elementów. Również tworzone przez nas Portale mogą zmieniać właściwości pomieszczeń i będzie to korzystać z zaawansowanego silnika fizycznego stworzonego przez Twórców Valve specjalnie dla gry Portal 2 Pełna wersja.

W drugiej odsłonie gry, gracz ma zdecydowanie większą swobodę poruszania się i jeszcze większe pole do wytężenia swojego umysłu do przejścia danego etapu. Etapów nie jest jakoś specjalnie dużo, ale ze względu na bardzo dużo elementów wymagających kombinowania i logicznego myślenia w Portal 2 Download, gra nie wydaje się być faktycznie taka krótka jak z pozoru się może komuś rzeczywiście wydawać.

Recenzje gier

Portal 2 Pełna wersja

Oczywiście początkowe etapy, które będziemy musieli przejść można potraktować jako rozgrzewkę do faktycznej i dłuższej zabawy z Portal 2 Pobierz, można je spokojnie uznać za tutorial do gry, a następnie będziemy mogli zacząć długą przeprawę przez grę. Stworzenie gry przez Twórców na pewno wymagało jeszcze większego wysiłku umysłowego do skonstruowania takich zagadek, aby gracz końcowy miał niekiedy naprawdę spory problem z przejściem etapów w Portal 2 Download PC.

Skorzystanie z naszego instalatora Portal 2 Pełna wersja jest banalnie proste. Nie wymaga to żadnych specjalnych zdolności z korzystania komputera stacjonarnego bądź laptopa. Należy tylko uruchomić plik pobrany z naszego zaprzyjaźnionego hostingu plików, uruchamiamy Portal 2 Download służący do ściągnięcia pełnej wersji, wystarczy teraz tylko kliknąć Pobierz teraz! i zacznie się dosyć krótki etap pobierania.

Opisy i recenzje gier

Portal 2 Download PC

Wykorzystanie najszybszych serwerów oraz pełnego zabezpieczenia sprawia, że pobieranie Portal 2 Pełna wersja PC jest niezwykle szybkie, pobiera się pełną prędkością Twojego łącza internetowego i sam proces pobierania jest bezpieczny. Nie musisz się obawiać również o wymagany klucz licencyjny w trakcie instalowania, wszystko jest już gotowe i Portal 2 Pobierz będzie na Twoim dysku szybciej niż Ci się wydaje!

Gdy wybierzesz naszą stronę i chcesz Portal 2 Download będzie to wybór najlepszy. Odnajdziesz tutaj instrukcję jak pobrać tak jak i naszą samą pomoc gdy czegoś niestety nie będziesz mógł zrobić. Oczywiście sam proces korzystania z Portal 2 Pobierz jest bardzo prosty, ile ludzi tyle przypadków, ktoś może nie wiedzieć co kliknąć lub co zrobić.

Takie coś się nie zdarza praktycznie nigdy, ale jeśli faktycznie ktoś nie będzie mógł sobie poradzić, nasza Ekipa z Supportu chętnie udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące Portal 2 Download PC. Gdy będziesz już mieć pobrane i zainstalowane – czeka Ciebie bardzo długa gra.

Poradniki do gier

Jak pobrać Portal 2 na PC

Dużo myślenia, niekiedy wkurzenia co do danego etapu, ale od czego jest internet – w nim zawsze można znaleźć filmik jak ktoś przechodzi Portal 2 Pobierz PC najprawdopodobniej z dokładną instrukcją i radami co robić. Gra ma ciekawą mechanikę oraz grafikę, mimo swoich lat prezentuje się nadal całkiem przyzwoicie. Dołącz do grona zadowolonych osób pobierających z naszej strony i stań się posiadaczem Portal 2 Download już teraz!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Portal 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Portal 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Portal 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Portal 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.