Portal 2 Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody

Portal 2 Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody

7

portal 2 pobierz za darmo

Portal 2 Download PC Pełna wersja
Portal 2 Pobierz Pełna wersja PC

Witamy na naszej stronie! Tym razem prezentujemy Wam Portal 2 Pełna wersja, gra możliwe że przez sporą część osób znana, a przez pewną część ludzi może znana trochę mniej. Oczywiście jak za każdym razem postaramy się opisać tą grę jak i sposób pobierania z naszego serwisu. Więc czym jest Portal 2 Download? Prezentowana gra jest grą wymagającą logicznego myślenia oraz uruchomienia swojej wyobraźni podczas przechodzenia przez różne etapy. Zostaje nam oddane urządzenie do przemieszczania się po mapie Portal 2 Pobierz w bardzo efektowny sposób – jednym przyciskiem myszy otwieramy sobie Portal do miejsca, w które chcemy się przemieścić, a drugim przyciskiem otwieramy sobie Portal służący nam do przejścia do miejsca docelowego w Portal 2 Download PC. Brzmi to bardzo ciekawie i prosto, ale w rzeczywistości proste to już takie nie jest. Umieszczenie portali w grze na pewnych etapach staje się być skomplikowane, wymaga odpowiedniego ustawienia się w Portal 2 Pobierz PC oraz przesunięcie pewnych elementów. Również tworzone przez nas Portale mogą zmieniać właściwości pomieszczeń i będzie to korzystać z zaawansowanego silnika fizycznego stworzonego przez Twórców Valve specjalnie dla gry Portal 2 Pełna wersja. W drugiej odsłonie gry, gracz ma zdecydowanie większą swobodę poruszania się i jeszcze większe pole do wytężenia swojego umysłu do przejścia danego etapu. Etapów nie jest jakoś specjalnie dużo, ale ze względu na bardzo dużo elementów wymagających kombinowania i logicznego myślenia w Portal 2 Download, gra nie wydaje się być faktycznie taka krótka jak z pozoru się może komuś rzeczywiście wydawać. Oczywiście początkowe etapy, które będziemy musieli przejść można potraktować jako rozgrzewkę do faktycznej i dłuższej zabawy z Portal 2 Pobierz, można je spokojnie uznać za tutorial do gry, a następnie będziemy mogli zacząć długą przeprawę przez grę. Stworzenie gry przez Twórców na pewno wymagało jeszcze większego wysiłku umysłowego do skonstruowania takich zagadek, aby gracz końcowy miał niekiedy naprawdę spory problem z przejściem etapów w Portal 2 Download PC.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Elementy logiczne
10.0
Etapy do przejścia
10.0
Wciągająca rozgrywka
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Świetnie wpływa na logikę
  • Grafika jak na rok produkcji
  • Rozbudowana gra
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 1GB
Procesor: Pentium IV 3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 8GB z zapisami
Windows: XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 128MB – GeForce 7600 lub lepsza
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Portal 2

Skorzystanie z naszego instalatora Portal 2 Pełna wersja jest banalnie proste. Nie wymaga to żadnych specjalnych zdolności z korzystania komputera stacjonarnego bądź laptopa. Należy tylko uruchomić plik pobrany z naszego zaprzyjaźnionego hostingu plików, uruchamiamy Portal 2 Download służący do ściągnięcia pełnej wersji, wystarczy teraz tylko kliknąć Pobierz teraz! i zacznie się dosyć krótki etap pobierania. Wykorzystanie najszybszych serwerów oraz pełnego zabezpieczenia sprawia, że pobieranie Portal 2 Pełna wersja PC jest niezwykle szybkie, pobiera się pełną prędkością Twojego łącza internetowego i sam proces pobierania jest bezpieczny. Nie musisz się obawiać również o wymagany klucz licencyjny w trakcie instalowania, wszystko jest już gotowe i Portal 2 Pobierz będzie na Twoim dysku szybciej niż Ci się wydaje!

portal 2 download za free

Instalacja gry (link do pobrania gry jest na końcu, jest 9 screenów więc prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

portal 2 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Portal 2 z Modami na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac portal 2 pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Modów do wyboru jest sześć, opcjonalnie.

portal 2 pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

portal 2 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-7 minut.

pobierz portal 2 na pc na naszej stronie

jak pobrac portal 2 pc

pobierz pelna wersje portal 2

portal 2 jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac portal 2 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Portal 2:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać Portal 2?

Gdy wybierzesz naszą stronę i chcesz Portal 2 Download będzie to wybór najlepszy. Odnajdziesz tutaj instrukcję jak pobrać tak jak i naszą samą pomoc gdy czegoś niestety nie będziesz mógł zrobić. Oczywiście sam proces korzystania z Portal 2 Pobierz jest bardzo prosty, ile ludzi tyle przypadków, ktoś może nie wiedzieć co kliknąć lub co zrobić. Takie coś się nie zdarza praktycznie nigdy, ale jeśli faktycznie ktoś nie będzie mógł sobie poradzić, nasza Ekipa z Supportu chętnie udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące Portal 2 Download PC. Gdy będziesz już mieć pobrane i zainstalowane – czeka Ciebie bardzo długa gra. Dużo myślenia, niekiedy wkurzenia co do danego etapu, ale od czego jest internet – w nim zawsze można znaleźć filmik jak ktoś przechodzi Portal 2 Pobierz PC najprawdopodobniej z dokładną instrukcją i radami co robić. Gra ma ciekawą mechanikę oraz grafikę, mimo swoich lat prezentuje się nadal całkiem przyzwoicie. Dołącz do grona zadowolonych osób pobierających z naszej strony i stań się posiadaczem Portal 2 Download już teraz!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *