Postal 4 Download

Pełne wersje gier

Postal 4 Download

17
Postal 4 Download

Postal 4 Download Pełna Wersja 🥇

Cześć, dzisiaj produkcja dosyć nietypowa, a mianowicie Postal 4 No Regerts Pełna wersja – jest to czwarta część dosyć kontrowersyjnej serii, która ma swoich oddanych fanów jak i też wielu przeciwników. W produkcji tej będziemy mogli odczuć się jak w drugiej odsłonie cyklu, więc i mechanika jak i sam styl rozgrywki będzie bardzo interesujący. Po niezbyt udanej trzeciej odsłonie, jak widać deweloperzy zrozumieli swój błąd, i że droga Postal 4 Download którą wcześniej obrali nie jest najwłaściwsza.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Dual Core 2.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 8GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Postal 4 Download

Sprawdź instalator poniżej

Postal 4 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Postal 4 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Postal 4 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatkowe opcje chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Postal 4 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Postal 4 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Postal 4 pelna wersja

Postal 4 download pelna wersja

Postal 4 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Postal 4 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Postal 4

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Postal 4 Download

Gra jak na razie zbiera same pozytywne opinie, mimo że jest w fazie wczesnego rozwoju, ale nadal jest rozwijana i można w nią cały czas grać. Widok w tej grze jest z pierwszej osoby i po raz kolejny dane będzie nam się wcielić w pewnego Kolesia, który jest lekko mówiąc psychopatą. Jego głównym zadaniem w Postal 4: No Regerts Pobierz oraz celem jest dokonywanie demolki na amerykańskim miasteczku. Sama akcja tego tytułu rozgrywać się będzie kilka lat po tym co mieliśmy okazję widzieć w miasteczku Paradise.

Postal 4 Pobierz

Protagonista o wspólnych siłach ze swoim psem, który wabi się Champ, przemierzają Stany Zjednoczone w celu poszukiwania przygód oraz siania zniszczenia. Jednakże pewnego dnia Postal 4 No Regerts Download PC kiedy to główny bohater tej gry zatrzymał się w celu postoju i odpoczynku w stanie Arizona, zostaje napadnięty i cały jego sprzęt oraz dobytek życia zostaje skradziony. Niestety Koleś z Postala nie ma żadnych środków potrzebnych do przeżycia, więc Postal 4 Pobierz PC lekkim krokiem zdecydował się na pójście do jednego z pobliskich miasteczek – Edensin. Właśnie tam rozpocznie swoje życie na nowo, postara się poukładać wszystkie sprawy i przynajmniej się czegoś dorobi. Każdy już dobrze wie jak się będzie prezentowało jego nowe życie…

Każdy oddany fan tej serii będzie naprawdę zadowolony z gry Postal 4 Pełna wersja Pobierz jednakże warto mieć na uwadze fakt – gra jest we wczesnym rozwoju, ale w żadnym stopniu nie przeszkadza to w rozgrywce, a sama produkcja jest zasilana kolejnymi aktualizacjami. Satysfakcja gwarantowana!

Recenzje gier

Postal 4 Pełna wersja

Zaczynając zabawę z Postal 4 No Regerts Pełna wersja PC będziemy mogli odczuć się jak w nieco ulepszonej wersji drugiej odsłony serii. Wszelkie rozwiązania oraz charakterystyczne elementy dla dwójki są tutaj zawarte, a sam otaczający nas świat posiada wiele aktywności, które będziemy mogli swobodnie wykonywać. Interakcje również będziemy mogli wprowadzać z przykładowo przechodniami bądź osobami znajdującymi Postal 4 Download PL się w budynkach. Są tutaj interesujące zadania poboczne odbiegające od głównego wątku fabularnego, ale również dają one sporą ilość zabawy i delikatną odskocznię od standardowej gry. Do tego kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest pełna dowolność w popełnianych czynach oraz stylu rozgrywki.

Nie będziemy musieli wykonywać z góry określonych zadań Postal 4 Pełna wersja PC bądź zachowywać się jak na normalnego człowieka przystało. Pełna dowolność, więc do zabawy z tą produkcją można podejść jak najbardziej normalnie, ale i również demolowanie wszystkiego co nas otacza oraz atakowanie każdego przypadkowego człowieka również jest tutaj mile widziane. Jak więc widzicie, twórcy z poprzedniej odsłony Postal 4: No Regerts Pobierz wyciągnęli wnioski i w tej odsłonie serii znajdziemy wiele interesujących mechanik.

Opisy i recenzje gier

Postal 4 Download PC

Czy zastanawiasz się Skąd pobrać Postal 4: No Regerts w Pełnej wersji i nie wiesz jaką stronę wybrać? Bardzo polecamy Ci nasz serwis, to właśnie dzięki niemu będziesz miał okazję zagrać w tą świetną grę bez żadnego problemu. Odnośnie samej rozgrywki i opisu wszelkich funkcji rzeczą wartą odnotowania są różne frakcje. W miasteczku Edensin będziemy mogli odnaleźć fanów jednego z popularnych seriali, który mają wręcz nałogową obsesję Postal 4 Pobierz na jego punkcie.

Oczywiście elementy wyposażenia w postaci broni są tutaj na wysokim poziomie, a ilość broni nie będzie odstawać od tych widzianych w poprzednich odsłonach. Znajdziemy tutaj takie zabawki jak działka na gołębie, wszelkiego rodzaju strzelby oraz pistolet na wodę. Dodatkowo każdą z naszych broni będziemy mogli swobodnie modyfikować, aby zyskała Postal 4 Download ona większych możliwości.

Znajdziemy tutaj również już klasyczny dla serii tłumik wytworzony z kota. Niestety zwolennicy sieciowej rozgrywki nie będą mieli jak się wykazać, ponieważ gra posiada jak na razie jedynie tryb dla jednego gracza. Ale nie znaczy to, że gra się źle, bo produkcja ta daje niesamowicie dużo frajdy! Jeśli chodzi o wykonanie Postal 4 No Regerts Ściągnij za darmo pokroju grafiki to znajdziemy tutaj komiksowy styl oraz wykonanie, a sam widok w grze będzie możliwy w perspektywie FPP. Elementem wartym odnotowania, który jest zawarty w tej produkcji jest to, że głównemu bohaterowi Postal 4 Do pobrania Bez klucza został udzielony głos przez jednego z aktorów, który to już miał okazję się wykazać w wielu znanych produkcjach.

Poradniki do gier

Jak pobrać Postal 4 na PC

Czy doczekamy się polskiej wersji językowej w postaci dialogów? Ciężko powiedzieć, ale liczymy na to, że nasz sposób na to Jak pobrać Postala 4 na PC rozwiał Twoje wszelkie wątpliwości grać będziesz mógł już teraz.

Link do pobrania: