Prince of Persia Piaski Czasu Download

Pełne wersje gier

Prince of Persia Piaski Czasu Download

17
Prince of Persia Piaski Czasu Download

Prince of Persia Piaski Czasu Download PC Pełna Wersja 🥇

Ponownie witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie. Dziś przygotowaliśmy dla Was kolejny artykuł w którym przedstawimy Wam następną wspaniałą propozycję w postaci bardzo uznanej na całym świecie gry komputerowej Prince of Persia Piaski Czasu Pełna wersja . Bardzo się cieszymy z rosnącego zainteresowania naszymi recenzjami i całkiem sporą ilością próśb o przetestowanie następnych i następnych produkcji. Jak już nasi stali czytelnicy za pewne dobrze wiedzą, bardzo lubimy tego typu zajęcia. W każdym artykule staramy się zawrzeć wszystkie najważniejsze kwestie odnośnie recenzowanego dzieła i przekazać Wam najważniejsze informacje na jego temat.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Prince of Persia Piaski Czasu Download

Sprawdź instalator poniżej

Prince of Persia Piaski Czasu pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 8 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Prince of Persia Piaski Czasu pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Prince of Persia Piaski Czasu download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Prince of Persia Piaski Czasu pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Prince of Persia Piaski Czasu download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Prince of Persia Piaski Czasu pelna wersja

Prince of Persia Piaski Czasu download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Prince of Persia Piaski Czasu się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Prince of Persia Piaski Czasu

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Prince of Persia Piaski Czasu Download

Mamy w tym już swoją pewną wyrobioną regułę, mianowicie praktycznie zawsze dorzucamy informacje o takich kwestiach jak wymagania techniczne którym nasz komputer musi sprostać by włączyć grę, zarys fabuły, model rozgrywki, przedstawienie głównych bohaterów, oraz głównych celów produkcji z perspektywy użytkownika. Wybierz Prince of Persia Piaski Czasu Download tylko z naszej strony!

Prince of Persia Piaski Czasu Pobierz

Dodajemy tu także ogólny zarys zalet, ewentualnie także wad. Wychodzimy z założenia, że nawet niepozorna produkcja która nie trafiła do katalogu tych najbardziej popularnych lub tych najbardziej dopracowanych, potrafi sobą zauroczyć, gdyż każdy jest inny i każdy ma swój własny, wysublimowany gust. Dlatego zachęcamy do testowania produkcji również na własną rękę, bo być może to będzie właśnie ta, dzięki której znajdziesz zajęcie na naprawdę wiele godzin wolnego czasu. Osobiście znamy takie przypadki, gdy osoba początkowo sceptycznie nastawiona do produkcji, po bliższym poznaniu została Nią całkowicie zauroczona i spędziła przy niej minimum kilkadziesiąt godzin, wcale się nie nudząc.

Nie przedłużając dłużej, przechodzimy do tematu dzisiejszej recenzji którą jest produkcja pod tytułem Prince of Persia Piaski Czasu Pobierz . Jest to naprawdę znakomita seria, która podbiła serca wielu wielu graczy na całym świecie. Nie boimy się wyrażenia, że jest to klasyk gatunku, który pokazuje w jakim kierunku należy zmierzać, aby osiągnąć sukces. Za pewne wielu z Was ta produkcja przywodzi na myśl wiele miło spędzonych godzin przed monitorem. Nie jesteście w tym osamotnieni ! Zanim przejdziemy do bezpośredniego omawiania dodamy jeszcze informację o bardzo ważnej kwestii. Bardzo polecamy po przeczytaniu naszego artykułu, wyszukiwanie w internecie wideorecenzji z interesujących Was gier. Jest to prawdziwa skarbnica wiedzy. Nie tylko możecie docenić dzięki takiemu rozwiązaniu wizualne aspekty gry w które wliczymy oprawę graficzną, mechanikę gry Prince of Persia The Sands of Time Download PC , ale także oprawę muzyczną oglądając przy okazji relację z rozgrywek. Jest to najlepszy sposób na ostateczne zdecydowanie czy produkcja wam się spodoba i będzie Wam towarzyszyć na monitorze przez kolejne dni, czy też jednak nie jest ona w Waszym typie.

Recenzje gier

Prince of Persia Piaski Czasu Pełna wersja

Bardzo często podczas oglądania wideorecenzji mamy możliwość dowiedzieć się o zaletach i wadach z pierwszej ręki, czyli wprost od recenzenta. Jest to nieoceniona forma poznawania gry, podczas której bardziej doświadczeni gracze dzielą się radami z początkującymi. Dzięki tym radom możemy zmniejszyć ilość błędów które popełnimy, a tym samym czerpać jeszcze większą radość z obcowania z produkcją. Nie marnujmy takich wskazówek, gdyż Ci gracze często na własnych błędach uczyli się prawidłowego schematu działania.

Tego typu wideorecenzje prezentujące Prince of Persia The Sands of Time Pobierz PC można łatwo znaleźć w internecie na różnego rodzaju popularnych stronach, chociażby na znanym portalu YouTube. Polecamy zainteresowanym odnaleźć sobie przykładową wideorecenzję tuż po przeczytaniu artykułu. Przejdźmy do rzeczy i zerknijmy na podstawową kwestię, czyli kwestię wymogów sprzętowych.

Opisy i recenzje gier

Prince of Persia Piaski Czasu Download PC

Dla produkcji Prince of Persia Piaski Czasu Pełna wersja Pobierz prezentują się one następująco. Parametry minimalne : System Operacyjny: Tylko Windows 98 SE/ME/2000/XP, Wersja DirectX: DirectX 9.0b,Procesor: 800 MHz Pentium III, AMD Athlon lub odpowiednik,Pamięć RAM: 256 MB, Karta graficzna: NVIDIA GeForce 3 lub nowsza (z wyłączeniem NVIDIA GeForce 4 MX), ATI Radeon8500 lub nowszy, Matrox Parhelia, Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 8.0, Miejsce na twardym dysku: 1.4 GB wolnej przestrzeni na dysku. Za to parametry zalecane wyglądają nastepująco : ystem Operacyjny: Tylko Win 98 SE/ME/2000/XP,Wersja DirectX: DirectX 9.0b,Procesor: 1.2 GHz Pentium 4, AMD Athlon lub odpowiednik. Pamięć RAM: 256 MB, Karta graficzna: NVIDIA GeForce 4 lub ATI Radeon 9500, Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 8.0, Miejsce na twardym dysku: 1.4 GB wolnej przestrzeni na dysku. W związku z tym, że data premiery tej produkcji przypadała na 28 października 2003 roku, wymagania te nie są już trudne do spełnienia z racji znacznego postępu technologicznego. Do dyspozycji mamy tryb gry jednoosobowej.

Prince of Persia Piaski Czasu Cała gra stoi na silniku JADE engine. Gra została sklasyfikowana przez różne organizacje zajmujące się przydzielaniem gier do kategorii wiekowych i dołączona do różnych grup wiekowych. W tym względzie wyjątkowo nie było między nimi jednomyślności, gdyż ESRB zdecydował o przyznaniu wieku 13+, PEGI 12+, a ACB o wymaganej pełnoletności. Gra jest dobrze spersonalizowana i dostępna na platformach takich jak Xbox, GameCube, Play Station 2, Windows, oraz Game Boy Advance. Producentem tej produkcji także jest Ubisoft, czyli uznany na całym świecie twórca gier komputerowych. Skąd pobrać Prince of Persia Piaski Czasu w Pełnej wersji</strong aby grać bez limitów. W Prince of Persia Piaski Czasu Download PL , książę jest zuchwałym młodzieńcem, który dołącza do swojego ojca, króla Sharamana, podczas oblężenia indyjskiego miasta. Znajduje drogę do środka i kradnie sztylet. Nieco później wychodzi na jaw, że wezyr Maharadży zdradziecko zainicjował atak, aby zdobyć magiczną klepsydrę. Kiedy widzi księcia ze sztyletem, domaga się, aby mu go dał.

Szaraman odmawia, mówiąc, że Książę powinien go zatrzymać jako pamiątkę. Wezyrowi udaje się następnie oszukać księcia, by użył sztyletu jako klucza do otwarcia klepsydry. Kiedy to robi, uwalnia tytułowe Prince of Persia Piaski Czasu Download Free , czyli piaski czasu, które wezyr uważał za drogę do zdobycia nieśmiertelności. Wszyscy w pałacu zamieniają się w piaskowego potwora z wyjątkiem wezyra, księcia i córki Maharadży, księżniczki imieniem Farah. Powodem, dla którego się nie przeobrazili, były magiczne przedmioty: wezyr miał swoją laskę, książę miał sztylet, a Farah była chroniona amuletem. Po wypuszczeniu Piasków książę musi naprawić swój błąd. Podobnie jak w oryginalnej grze z 1989roku wydanej w grafice 2D, musi biegać, skakać i wspinać się przez pałac, aby dotrzeć do wezyra. Oprócz trudnych skoków, w których czasami łatwo jest spaść na śmierć, aktywowano również system obronny pałacu, co oznacza, że są przygotowane różne pułapki, które książę musi pokonać.

Poradniki do gier

Jak pobrać Prince of Persia Piaski Czasu na PC

Na szczęście sztylet okazuje się Prince of Persia Piaski Czasu Ściągnij za darmo , magiczną bronią pozwalającą cofnąć czas, umiejętnością ograniczoną liczbą pełnych zbiorników z piaskiem, którymi dysponuje. Oznacza to, że przypadkowe wskoczenie do dołu z kolcami nie jest już automatycznym zakończeniem gry: możesz cofnąć czas i poprawić błąd. Ta funkcja sprawdziła się we wszystkich kolejnych grach Prince of Persia z wyjątkiem restartu z 2008 roku. Nasz artykuł już dobiega końca, dziękujemy wszystkim za cierpliwość i wytrwałość. Mamy nadzieję, że produkcja do Was przemawia. My oceniamy ją jak najbardziej pozytywnie. I widzimy się przy omawianiu kolejnej produkcji, pozdrawiamy! Nasza metoda Jak pobrać Prince of Persia Piaski Czasu na PC jest kompletna i gotowa do użycia.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej