PUBG Download

Pełne wersje gier

Pobierz PUBG w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
PUBG Download

PUBG Download Pełna Wersja 🥇

PUBG Pobierz PC ⚡

Następna gra w naszych szeregach to Playerunknown's Battlegrounds Pełna wersja – czy ten tytuł trzeba komukolwiek przedstawiać? Zapewne każdy o nim słyszał, ale idąc zgodnie z tradycją, opiszemy szczegółowo aspekty tej produkcji. Jest to gra o charakterze battle royale, które zostało utworzone przez studio deweloperskie pochodzące z Korei. Jeden z pracowników tego studia jest odpowiedzialny za wiele bardzo rozwiniętych modów Playerunknown's Battlegrounds Download do innych gier.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 32GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R7 370 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

PUBG Download

Jeśli chodzi o aspekty odpowiedzialne za rozgrywkę oraz styl zabawy to tutaj są one mieszane. Możemy odnaleźć trochę realizmu pokroju produkcji bardziej poważniejszych, ale i również wiele zabawniejszych efektów. Jest to typ battle royale, więc każdy z odbywających się meczy w grze jest swoistą walką o przetrwanie. Znajdujemy się na Playerunknown's Battlegrounds Pobierz mapie z dużą ilością graczy, a dodatkowo sama mapa jest dużych rozmiarów, więc każdy z graczy powinien się tutaj odnaleźć.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

PUBG pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

PUBG pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

PUBG download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

PUBG pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

PUBG download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

PUBG pelna wersja

PUBG download pelna wersja

PUBG download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry PUBG się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac PUBG

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry PUBG:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

PUBG Pobierz

Każdego z graczy głównym celem jest oczywiście przetrwanie w tych trudnych warunkach wypełnionych bojowo nastawionych przeciwnikami. Aby zwyciężyć będzie trzeba eliminować każdego z graczy, a zwycięzcą może zostać tylko jeden z graczy. Ponadto jednym z elementów, który jest utrudnieniem, jest fakt, że mapa PUBG Download PC się coraz to bardziej zmniejsza. Będziemy musieli się wtedy znajdować w środku bariery, która z wyglądu może przypominać elektryczną osłonę, która wyznacza granice pola bitwy. Jeśli będziemy się znajdować poza nią, niestety nasze punkty życia zostaną coraz szybciej to utracone. Zaczynając zabawę będziemy sami decydowali o tym, w którym miejscu PUBG Pobierz PC będziemy zaczynali batalię na śmierć i życie.

Dzieje się tak poprzez lot samolotem, z którego to wyskakujemy z wykorzystaniem spadochronu. Jeśli wylądujemy, będziemy mogli samemu decydować o tym w jakim trybie będziemy mieli perspektywę. Możemy swobodnie się przełączać poprzez tryb z trzeciej jak i pierwszej osoby. Gracze na mapie PUBG Pełna wersja Pobierz od razu wyruszają na eksplorowanie budynków i elementów znajdujących się na mapie, aby uzyskać lepsze uzbrojenie wraz z pancerzem.

Recenzje gier

Playerunknown's Battlegrounds Pełna wersja

W produkcji Playerunknown's Battlegrounds Pełna wersja PC znaleźć też będziemy mogli wiele innych przydatnych dla nas przedmiotów. Jeśli uzyskamy wymagane wyposażenie to jest to już duży sukces, następnym krokiem będzie obranie odpowiedniej taktyki i stylu zabawy, aby móc zwyciężyć. Pewne przedmioty, które odnaleźć będziemy mogli w świecie gry to są to wszelkie kamizelki kuloodporne wzmacniające naszą wytrzymałość PUBG Download PL oraz plecaki. Przykładowo ten typ przedmiotów będzie posiadać aż trzy poziomy większej wytrzymałości, które to będą miały duże znaczenie w trakcie walki. Pozwoli nam to posiadanie dodatkowych, specjalnych statystyk. Jeśli znajdziemy jakąś z broni to również możemy ją poddać modyfikacjom.

Ulepszenia sięgają na przykład powiększeniu PUBG Pełna wersja PC magazynka, zamontowanie dodatkowych kolb, tłumików, specjalistycznych celowników dodających precyzji oraz ładownic. Każde z tych ulepszeń, które zastosujemy będą mogły dodawać większe atrybuty oraz znacznie zwiększyć parametry konkretnych broni. Jednym z najważniejszych czynników to oczywiście posiadanie jak najlepszej taktyki, dzięki której nasi PUBG Pobierz wrogowie zostaną pozbawieni życia.

Opisy i recenzje gier

Playerunknown's Battlegrounds Download PC

Do naszego użytku zostaną oddane również pojazd będące ułatwieniem podczas przemierzania map dużych rozmiarów. Zapraszamy do skorzystania z poradnika Skąd pobrać Playerunknown's Battlegrounds w Pełnej wersji i do dalszej części recenzji! Jeśli tego zechcemy, będziemy mogli swobodnie pokierować starym vanem, samochodem terenowym lub klasycznym pick-upem bądź pokierować motocyklem. Jest również skuter wodny, ale umieszczenie niektórych z pojazdów zależne jest tego, na której mapie toczyć się będzie zabawa. W trakcie zabawy Playerunknown's Battlegrounds Pobierz będziemy mogli swobodnie korzystać z mapy, która w skuteczny sposób nam ułatwi rozgrywkę. Będziemy mogli też używać ze znaczników pomagających w polowaniu oraz w wybieraniu najlepszej dla nas taktyki.

Oczywiście w trakcie starć oraz zmagań z naszymi wrogami będziemy stopniowo tracili punkty zdrowia oraz energię. Ich aktualny stan PUBG Download znaleźć będziemy mogli na ekranie. Jeśli będziemy chcieli odzyskać nieco zdrowia, do tego wykorzystać będziemy mogli napoje energetyczne – to właśnie dzięki nim będziemy w stanie przetrwać dłużej. Do tego są różne leki, środki przeciwbólowe oraz apteczki. Możemy korzystać też z innych sposobów na zwiększenie punktów życia z użyciem PUBG Ściągnij za darmo rozmaitych przedmiotów pierwszej pomocy. Podczas wykonywaniu wszystkich meczy, będziemy mogli otrzymywać punkty, które będą przydatne w dalszej rozgrywce.

Otrzymujemy też punkty, dzięki których premia będzie zwiększana zależnie od dokonanego czynu. Na przykład premia jest za każde zabójstwo, uzyskanie wyższej pozycji w ogólnej klasyfikacji PUBG Do pobrania Bez klucza oraz od zadawanych wrogom obrażeń. Wszystkie z punktów, jakie będziemy dostawać będziemy mogli wymienić na skrzynie posiadające losowo wybrane przedmioty. W ich wyposażeniu mogą być wszelkie kostiumy oraz stroje, do tego elementy zmieniające wygląd postaci. Na przykład twarz, płeć lub fryzurę. Produkcja ta umożliwia Pobierz Playerunknown's Battlegrounds PC wyłącznie zabawę w trybie multiplayerowym, a w trakcie jednej rozgrywki na mapie może być aż stu różnych graczy. Przed rozpoczęciem rozgrywki będziemy mogli swobodnie zadecydować o trybie. Do wyboru mamy klasyczny tryb FFA, czyli każdy na każdego, mecze drużynowe i tutaj mamy do wyboru wariant dwu lub czteroosobowych Playerunknown's Battlegrounds Download Free drużyn w grze.

Poradniki do gier

Jak pobrać PUBG na PC

Odnośnie trybu FFA jest też opcja wymuszenia na wszystkich graczach korzystania z trybu widoku z pierwszej osoby. Jeśli chodzi o tryb drużynowy to jeśli utracimy całe nasze punkty życiowe to postać nie ginie, ale wtedy będzie mogła zacząć się tylko czołgać i jest dodatkowy kolejny pasek informujący o tym ile nam czasu PUBG Pełna wersja Download pozostało do śmierci. Jest też możliwość uzdrowienia, ale do tego jest wymagany drugi gracz z drużyny. Jeśli chodzi o poprzednie projekty w jakich brał udział znany już deweloper, produkcja ta została wzbogacona o zaawansowany silnik. Jednakże twórcy zastosowali tutaj bardzo dużo modyfikacji znacznie odróżniające inne produkcje postawione na tym silniku. Jednak zastosowana jest tutaj dosyć przeciętna optymalizacja i grafika tylko na poprawnym poziomie. Myślimy, że już wiesz Jak pobrać PUBG na PC więc skorzystaj z naszej strony! Mimo wszystko gra ta posiada swoich oddanych fanów i cały czas są dodawane kolejne nowości.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie PUBG płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
PUBG działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. PUBG już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam PUBG i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.