PUBG Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC Playerunknown’s Battlegrounds Download PL

PUBG Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC Playerunknown’s Battlegrounds Download PL

1

pubg download

PUBG Download PC Pełna wersja
Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz Pełna wersja
PUBG +Survivor Pass: Shakedown DLC Download PC

Następna gra w naszych szeregach to Playerunknown’s Battlegrounds Pełna wersja – czy ten tytuł trzeba komukolwiek przedstawiać? Zapewne każdy o nim słyszał, ale idąc zgodnie z tradycją, opiszemy szczegółowo aspekty tej produkcji. Jest to gra o charakterze battle royale, które zostało utworzone przez studio deweloperskie pochodzące z Korei. Jeden z pracowników tego studia jest odpowiedzialny za wiele bardzo rozwiniętych modów Playerunknown’s Battlegrounds Download do innych gier. Jeśli chodzi o aspekty odpowiedzialne za rozgrywkę oraz styl zabawy to tutaj są one mieszane. Możemy odnaleźć trochę realizmu pokroju produkcji bardziej poważniejszych, ale i również wiele zabawniejszych efektów. Jest to typ battle royale, więc każdy z odbywających się meczy w grze jest swoistą walką o przetrwanie. Znajdujemy się na Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz mapie z dużą ilością graczy, a dodatkowo sama mapa jest dużych rozmiarów, więc każdy z graczy powinien się tutaj odnaleźć. Każdego z graczy głównym celem jest oczywiście przetrwanie w tych trudnych warunkach wypełnionych bojowo nastawionych przeciwnikami. Aby zwyciężyć będzie trzeba eliminować każdego z graczy, a zwycięzcą może zostać tylko jeden z graczy. Ponadto jednym z elementów, który jest utrudnieniem, jest fakt, że mapa PUBG Download PC się coraz to bardziej zmniejsza. Będziemy musieli się wtedy znajdować w środku bariery, która z wyglądu może przypominać elektryczną osłonę, która wyznacza granice pola bitwy. Jeśli będziemy się znajdować poza nią, niestety nasze punkty życia zostaną coraz szybciej to utracone. Zaczynając zabawę będziemy sami decydowali o tym, w którym miejscu PUBG Pobierz PC będziemy zaczynali batalię na śmierć i życie. Dzieje się tak poprzez lot samolotem, z którego to wyskakujemy z wykorzystaniem spadochronu. Jeśli wylądujemy, będziemy mogli samemu decydować o tym w jakim trybie będziemy mieli perspektywę. Możemy swobodnie się przełączać poprzez tryb z trzeciej jak i pierwszej osoby. Gracze na mapie PUBG Pełna wersja Pobierz od razu wyruszają na eksplorowanie budynków i elementów znajdujących się na mapie, aby uzyskać lepsze uzbrojenie wraz z pancerzem.

9.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Mechanika
10.0
Battle Royale
10.0
Grafika
8.5
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Wiele map
  • Zróżnicowane bronie
  • Wymusza taktyczne myślenie
  • Zawiera dodatki DLC
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 6GB
Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 32GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R7 370 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Playerunknown’s Battlegrounds

W produkcji Playerunknown’s Battlegrounds Pełna wersja PC znaleźć też będziemy mogli wiele innych przydatnych dla nas przedmiotów. Jeśli uzyskamy wymagane wyposażenie to jest to już duży sukces, następnym krokiem będzie obranie odpowiedniej taktyki i stylu zabawy, aby móc zwyciężyć. Pewne przedmioty, które odnaleźć będziemy mogli w świecie gry to są to wszelkie kamizelki kuloodporne wzmacniające naszą wytrzymałość PUBG Download PL oraz plecaki. Przykładowo ten typ przedmiotów będzie posiadać aż trzy poziomy większej wytrzymałości, które to będą miały duże znaczenie w trakcie walki. Pozwoli nam to posiadanie dodatkowych, specjalnych statystyk. Jeśli znajdziemy jakąś z broni to również możemy ją poddać modyfikacjom. Ulepszenia sięgają na przykład powiększeniu PUBG Pełna wersja PC magazynka, zamontowanie dodatkowych kolb, tłumików, specjalistycznych celowników dodających precyzji oraz ładownic. Każde z tych ulepszeń, które zastosujemy będą mogły dodawać większe atrybuty oraz znacznie zwiększyć parametry konkretnych broni. Jednym z najważniejszych czynników to oczywiście posiadanie jak najlepszej taktyki, dzięki której nasi PUBG Pobierz wrogowie zostaną pozbawieni życia. Do naszego użytku zostaną oddane również pojazd będące ułatwieniem podczas przemierzania map dużych rozmiarów.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o metodach pobierania jakie stosujemy! Najwyższa jakość tylko u nas.

playerunknown's battlegrounds download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

pubg jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Playerunknown’s Battlegrounds na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac pubg pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru są trzy, opcjonalnie.

playerunknown's battlegrounds dlc pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

pubg pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-8 minut.

pobierz pubg na pc na naszej stronie

jak pobrac playerunknown's battlegrounds pc

pobierz pelna wersje pubg

playerunknown's battlegrounds jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac pubg na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry PUBG z DLC:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać PUBG z DLC na PC?

Zapraszamy do skorzystania z poradnika Skąd pobrać Playerunknown’s Battlegrounds w Pełnej wersji i do dalszej części recenzji! Jeśli tego zechcemy, będziemy mogli swobodnie pokierować starym vanem, samochodem terenowym lub klasycznym pick-upem bądź pokierować motocyklem. Jest również skuter wodny, ale umieszczenie niektórych z pojazdów zależne jest tego, na której mapie toczyć się będzie zabawa. W trakcie zabawy Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz będziemy mogli swobodnie korzystać z mapy, która w skuteczny sposób nam ułatwi rozgrywkę. Będziemy mogli też używać ze znaczników pomagających w polowaniu oraz w wybieraniu najlepszej dla nas taktyki. Oczywiście w trakcie starć oraz zmagań z naszymi wrogami będziemy stopniowo tracili punkty zdrowia oraz energię. Ich aktualny stan PUBG Download znaleźć będziemy mogli na ekranie. Jeśli będziemy chcieli odzyskać nieco zdrowia, do tego wykorzystać będziemy mogli napoje energetyczne – to właśnie dzięki nim będziemy w stanie przetrwać dłużej. Do tego są różne leki, środki przeciwbólowe oraz apteczki. Możemy korzystać też z innych sposobów na zwiększenie punktów życia z użyciem PUBG Ściągnij za darmo rozmaitych przedmiotów pierwszej pomocy. Podczas wykonywaniu wszystkich meczy, będziemy mogli otrzymywać punkty, które będą przydatne w dalszej rozgrywce. Otrzymujemy też punkty, dzięki których premia będzie zwiększana zależnie od dokonanego czynu. Na przykład premia jest za każde zabójstwo, uzyskanie wyższej pozycji w ogólnej klasyfikacji PUBG Do pobrania Bez klucza oraz od zadawanych wrogom obrażeń. Wszystkie z punktów, jakie będziemy dostawać będziemy mogli wymienić na skrzynie posiadające losowo wybrane przedmioty. W ich wyposażeniu mogą być wszelkie kostiumy oraz stroje, do tego elementy zmieniające wygląd postaci. Na przykład twarz, płeć lub fryzurę. Produkcja ta umożliwia Pobierz Playerunknown’s Battlegrounds PC wyłącznie zabawę w trybie multiplayerowym, a w trakcie jednej rozgrywki na mapie może być aż stu różnych graczy. Przed rozpoczęciem rozgrywki będziemy mogli swobodnie zadecydować o trybie. Do wyboru mamy klasyczny tryb FFA, czyli każdy na każdego, mecze drużynowe i tutaj mamy do wyboru wariant dwu lub czteroosobowych Playerunknown’s Battlegrounds Download Free drużyn w grze. Odnośnie trybu FFA jest też opcja wymuszenia na wszystkich graczach korzystania z trybu widoku z pierwszej osoby. Jeśli chodzi o tryb drużynowy to jeśli utracimy całe nasze punkty życiowe to postać nie ginie, ale wtedy będzie mogła zacząć się tylko czołgać i jest dodatkowy kolejny pasek informujący o tym ile nam czasu PUBG Pełna wersja Download pozostało do śmierci. Jest też możliwość uzdrowienia, ale do tego jest wymagany drugi gracz z drużyny. Jeśli chodzi o poprzednie projekty w jakich brał udział znany już deweloper, produkcja ta została wzbogacona o zaawansowany silnik. Jednakże twórcy zastosowali tutaj bardzo dużo modyfikacji znacznie odróżniające inne produkcje postawione na tym silniku. Jednak zastosowana jest tutaj dosyć przeciętna optymalizacja i grafika tylko na poprawnym poziomie. Myślimy, że już wiesz Jak pobrać PUBG na PC więc skorzystaj z naszej strony! Mimo wszystko gra ta posiada swoich oddanych fanów i cały czas są dodawane kolejne nowości.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *