Red Dead Redemption 2 Download

Pełne wersje gier

RDR 2 Download

17
Red Dead Redemption 2 Download

Red Dead Redemption 2 Download Pełna Wersja 🥇

Red Dead Redemption 2 Pełna wersja już dostępne na naszej stronie. Jest to trzecia już część serii gry oraz jest również prequelem sprzedanego w wielu tysiącach egzemplarzy Red Dead Redemption. W tej odsłonie gry trafimy na Dziki Zachód w latach 1899, aby móc wcielić się w Arthura Morgana i sprzeciwić się swoim problemom oraz tymi, które przeszkadzają gangowi. Tak jak wcześniej wymieniliśmy, akcja w Red Dead Redemption 2 Download będziemy się odbywać w roku 1899, kiedy to wydarzenia były później niż w pierwszej odsłonie gry.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300 lub lepszy
Pamięć: około 154GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Red Dead Redemption 2 Download

Sprawdź instalator poniżej

Red Dead Redemption 2 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Red Dead Redemption 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Red Dead Redemption 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Red Dead Redemption 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Red Dead Redemption 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Red Dead Redemption 2 pelna wersja

Red Dead Redemption 2 download pelna wersja

Red Dead Redemption 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Red Dead Redemption 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Red Dead Redemption 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Red Dead Redemption 2 Download

Gang z pierwszej odsłony gry o nazwie Dutcha van der Lindego zalicza wpadkę po tym jak dobrze sobie radził. Zostaje wykonany napad w miejscowości o nazwie Blackwater i niestety nie powiódł się on tak jak było w planach. Podczas rozgrywki Red Dead Redemption 2 Pobierz przestępcy w grze zostaną zmuszeni do uciekania przed podążającymi za gangiem łowcami nagród oraz stróżami prawa. Zmuszeni będziemy wtedy walczyć o przetrwanie. Główny bohater gry, Arthur Morgan, w dosyć powtarzającym się stopniu będzie musiał wybierać między swoimi własnymi ideałami, które nim kierują a lojalnością, którą daje swoim przyjaciołom.

Red Dead Redemption 2 Pobierz

Podejmowane decyzje w RDR 2 Download PC będą miały wpływ na dalszą fabułę w grze oraz sama reputacja, która należy do Morgana będzie się zmieniać w danym regionie. Ważnym elementem w grze jest również utrzymywanie relacji z innymi osobami będącymi w gangu i z tymi, z którymi będziemy mieli okazję dzielić obóz. Podejmowane wybory w tej grze mają duże znaczenie, więc warto o tym pamiętać. RDR 2 Pobierz PC jest zaprezentowane w postaci prowadzenia całej rozgrywki zza pleców głównego bohatera tytułu. Świat w grze jest obszerny, jest to świat otwarty pozwalający na swobodne przemieszczanie się. Na mapie gry możemy odnaleźć różne tereny, a są to na przykład takie miejsca jak prerie, miasta, tereny górskie pokryte skałami, obszary o dużym zalesieniu, sieci rzecz.

We wcześniej wspomnianym mieście RDR 2 Pełna wersja Pobierz mieszkańcy tego miejsca będą prowadzić swoje życie posiadające pewne zasady i harmonogram. Gra ta jest utworzona w technologii opierającej się na największym hicie tego studia, osoby odpowiedzialne za silnik tej gry do tego tytułu jeszcze bardziej ulepszyli i usprawnili swoją technologię, aby grafika w grze była w bardzo dobrej jakości oraz było to wszystko dobrze zoptymalizowane z całą grą.

Recenzje gier

Red Dead Redemption 2 Pełna wersja

RDR 2 Pełna wersja Pobierz posiada efekt zwolnionego tempa, które zostaje od razu aktywowane podczas spektakularnych zabójstwach. Interfejs w grze jest możliwy do dostosowania wedle tego jakie mamy preferencje i jeśli tylko chcemy, możemy nie korzystać w grze z celownika lub minimapy. Bazą wypadową w Red Dead Redemption 2 Pełna wersja PC jest obóz, który został wymieniony w tekście napisanym wcześniej. Prowadząc rozgrywkę musimy mieć na uwadze uzupełnianie swoich zapasów w grze pozwalających nam na dalsze przetrwanie, a przy okazji warto jest utrzymywać dobre morale całego zespołu w grze jakim prowadzimy.

Żeby było trochę łatwiej, to wcześniej wymienione rzeczy nie należą do obowiązków tylko głównego bohatera gry Red Dead Redemption 2 Download i osoby zaprzyjaźnione z Morganem będą mogli iść na polowania, poszukiwania lub zdobycie interesujących przedmiotów takich jak uzyskanie pieniędzy, drewna lub jedzenia. Dzieje się to w momencie jeśli danego wyposażenia zaczyna brakować. Twórcy tej świetnej gry w trakcie produkcji tego tytułu bardzo się starali, aby świat RDR 2 Pełna wersja PC który możemy zobaczyć w grze może wyglądać na realny, żywy, który widać, że wchodzi w interakcje z innymi rzeczami znajdującymi się w grze. Postacie będące oznaczonymi jako neutralne będą mieli dynamiczną reakcję na to, co będziemy robić przy nich.

Opisy i recenzje gier

Red Dead Redemption 2 Download PC

Zależeć od tego będzie też reputacja, poprzednich dokonań lub tego jak wyglądamy. Przemierzając przez pustkowia w Red Dead Redemption 2 Pobierz można napotkać biegające po polach dzikie zwierze. Gra wydana na komputery PC lub laptopy posiada lepszą grafikę niż wydanie konsolowe, gra jest udanym tytułem zarówno w wersji na konsoli jak i tej wydawanej na komputery.

Korzystając z naszego instalatora pobierającego dla Ciebie tą grę, możesz mieć możliwość uzyskania tego tytułu już teraz w pełnej wersji. RDR 2 Download PL to gra dla każdego. Tutaj dowiesz się Skąd pobrać Red Dead Redemption 2 na Komputer w Pełnej wersji. Mapa jaką mamy w grze jest dosyć obszerna i możemy ją swobodnie przemierzać na dwa sposoby. Będąc na grzbiecie jednego z koni jakich będziemy posiadać, lub na pieszo. Konie będą również podzielone na inne gatunki, które będą się różnić umiejętnościami lub zachowaniem. Umiejętności jakie to mogą być to lepsze poruszanie się na trudniejszym terenie. Do tego, Morgan w RDR 2 Pobierz Pełna wersja PC może postarać się tak jakby oswoić z posiadanym wierzchowcem.

Po zdobyciu zaufania konia podczas strzelanin odbywających się w grze dosyć często, nasz wierzchowiec nie będzie reagować paniką lub jeśli napotkamy na naszej drodze drapieżnika. Główny bohater, Arthur Morgan podczas fabuły będzie mieć wiele rzeczy do wykonania, a są to takie elementy gry jak wykonywanie misji pobocznych RDR 2 Download PC oprócz wykonywania głównych zadań kampanii gry. Znajdą się tutaj również wydarzenia będące losowymi. Od możliwości brania udziału w danych zadaniach zależeć będzie aktualna pora dnia lub reputacja Arthura. Wykonywanie napadów na banki będzie miało tutaj spore znaczenie i jest jednym z głównych celów jakie warto wykonywać w Red Dead Redemption 2 Pobierz PC – przy nich należy najpierw posiadać jakąś strategię i plan działania przy wykonywaniu napadu. W grze również można w wolnej chwili udać się w trasę i poszukać jakiegoś zwierzęcia, aby móc je upolować, a w następnym kroku sprzedać. Po udanych polowaniu, martwe zwierzę najlepiej jest od razu sprzedać, ponieważ z biegiem czasu ciało zacznie gnić, a wtedy nie będzie dla nas jakkolwiek warte.

Poradniki do gier

Jak pobrać Red Dead Redemption 2 na PC

Red Dead Redemption 2 Download PC posiada ciekawe elementy uzbrojenia naszego protagonisty i do użytku będziemy posiadać fundamentalną broń jaką jest strzelba oraz rewolwery i te elementy uzbrojenia będziemy mogli personalizować wedle naszego uznania. Morgan będzie używać w grze też łuku, który może się przydać w na przykład polowania. Wystrzelone przez nas strzały Jak pobrać RDR 2 na PC będą w stanie uszkodzić obiekt naszych polowań i przy okazji zadać jej mniej obrażeń w przeciwieństwie do polowania z użyciem broni palnej. W tej grze powróci znany i lubiany tryb o nazwie Dead Eye, będący zwolnieniem czasu po odpowiedniej aktywacji i dzięki temu będziemy mogli w chwilę oznaczyć parę celów, które chcemy od razu wyeliminować. W Red Dead Redemption 2 Pobierz PC znajdziemy pojedynki odbywające się w południe gry i w trakcie tych pojedynków warto jest posiadać umiejętność utrzymania celności oraz refleks.

Link do pobrania: