Red Dead Redemption 2 Pobierz [PC] Pełna wersja PL + Special Edition Download PL

Red Dead Redemption 2 Pobierz [PC] Pełna wersja PL + Special Edition Download PL

14

red dead redemption 2 download

Red Dead Redemption 2 Download PC Pełna wersja PL
RDR 2 Pobierz Pełna wersja PC + Red Dead Online
Najnowsza wersja 1.19 poprawia stabilność gry!

Red Dead Redemption 2 Pełna wersja już dostępne na naszej stronie. Jest to trzecia już część serii gry oraz jest również prequelem sprzedanego w wielu tysiącach egzemplarzy Red Dead Redemption. W tej odsłonie gry trafimy na Dziki Zachód w latach 1899, aby móc wcielić się w Arthura Morgana i sprzeciwić się swoim problemom oraz tymi, które przeszkadzają gangowi. Tak jak wcześniej wymieniliśmy, akcja w Red Dead Redemption 2 Download będziemy się odbywać w roku 1899, kiedy to wydarzenia były później niż w pierwszej odsłonie gry. Gang z pierwszej odsłony gry o nazwie Dutcha van der Lindego zalicza wpadkę po tym jak dobrze sobie radził. Zostaje wykonany napad w miejscowości o nazwie Blackwater i niestety nie powiódł się on tak jak było w planach. Podczas rozgrywki Red Dead Redemption 2 Pobierz przestępcy w grze zostaną zmuszeni do uciekania przed podążającymi za gangiem łowcami nagród oraz stróżami prawa. Zmuszeni będziemy wtedy walczyć o przetrwanie. Główny bohater gry, Arthur Morgan, w dosyć powtarzającym się stopniu będzie musiał wybierać między swoimi własnymi ideałami, które nim kierują a lojalnością, którą daje swoim przyjaciołom. Podejmowane decyzje w RDR 2 Download PC będą miały wpływ na dalszą fabułę w grze oraz sama reputacja, która należy do Morgana będzie się zmieniać w danym regionie. Ważnym elementem w grze jest również utrzymywanie relacji z innymi osobami będącymi w gangu i z tymi, z którymi będziemy mieli okazję dzielić obóz. Podejmowane wybory w tej grze mają duże znaczenie, więc warto o tym pamiętać. RDR 2 Pobierz PC jest zaprezentowane w postaci prowadzenia całej rozgrywki zza pleców głównego bohatera tytułu. Świat w grze jest obszerny, jest to świat otwarty pozwalający na swobodne przemieszczanie się. Na mapie gry możemy odnaleźć różne tereny, a są to na przykład takie miejsca jak prerie, miasta, tereny górskie pokryte skałami, obszary o dużym zalesieniu, sieci rzecz. We wcześniej wspomnianym mieście RDR 2 Pełna wersja Pobierz mieszkańcy tego miejsca będą prowadzić swoje życie posiadające pewne zasady i harmonogram. Gra ta jest utworzona w technologii opierającej się na największym hicie tego studia, osoby odpowiedzialne za silnik tej gry do tego tytułu jeszcze bardziej ulepszyli i usprawnili swoją technologię, aby grafika w grze była w bardzo dobrej jakości oraz było to wszystko dobrze zoptymalizowane z całą grą. RDR 2 Pełna wersja Pobierz posiada efekt zwolnionego tempa, które zostaje od razu aktywowane podczas spektakularnych zabójstwach. Interfejs w grze jest możliwy do dostosowania wedle tego jakie mamy preferencje i jeśli tylko chcemy, możemy nie korzystać w grze z celownika lub minimapy.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Fabuła
10.0
Soundtrack
10.0
Grafika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ulepszona grafika względem wydania na konsoli
 • Umiejętności do rozwijania
 • Polowania
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu
 • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 6GB
Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300 lub lepszy
Pamięć: ponad 150GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu;
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania;
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń;
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.

Pełna wersja gry Red Dead Redemption 2 PC

Bazą wypadową w Red Dead Redemption 2 Pełna wersja PC jest obóz, który został wymieniony w tekście napisanym wcześniej. Prowadząc rozgrywkę musimy mieć na uwadze uzupełnianie swoich zapasów w grze pozwalających nam na dalsze przetrwanie, a przy okazji warto jest utrzymywać dobre morale całego zespołu w grze jakim prowadzimy. Żeby było trochę łatwiej, to wcześniej wymienione rzeczy nie należą do obowiązków tylko głównego bohatera gry Red Dead Redemption 2 Download i osoby zaprzyjaźnione z Morganem będą mogli iść na polowania, poszukiwania lub zdobycie interesujących przedmiotów takich jak uzyskanie pieniędzy, drewna lub jedzenia. Dzieje się to w momencie jeśli danego wyposażenia zaczyna brakować. Twórcy tej świetnej gry w trakcie produkcji tego tytułu bardzo się starali, aby świat RDR 2 Pełna wersja PC który możemy zobaczyć w grze może wyglądać na realny, żywy, który widać, że wchodzi w interakcje z innymi rzeczami znajdującymi się w grze. Postacie będące oznaczonymi jako neutralne będą mieli dynamiczną reakcję na to, co będziemy robić przy nich. Zależeć od tego będzie też reputacja, poprzednich dokonań lub tego jak wyglądamy. Przemierzając przez pustkowia w Red Dead Redemption 2 Pobierz można napotkać biegające po polach dzikie zwierze. Gra wydana na komputery PC lub laptopy posiada lepszą grafikę niż wydanie konsolowe, gra jest udanym tytułem zarówno w wersji na konsoli jak i tej wydawanej na komputery. Korzystając z naszego instalatora pobierającego dla Ciebie tą grę, możesz mieć możliwość uzyskania tego tytułu już teraz w pełnej wersji. RDR 2 Download PL to gra dla każdego.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

red dead redemption 2 download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

red dead redemption 2 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Red Dead Redemption 2 na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac red dead redemption 2 pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru są dwa, opcjonalnie.

rdr 2 pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

red dead redemption 2 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 40-50 minut.

pobierz rdr 2 na pc na naszej stronie

jak pobrac rdr 2 pc

pobierz pelna wersje red dead redemption 2

rdr 2 jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac red dead redemption 2 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Red Dead Redemption 2
Gra posiada wbudowane aktualizacje – nie ominą Ciebie nowości:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać RDR2 na PC w Pełnej wersji?

Tutaj dowiesz się Skąd pobrać Red Dead Redemption 2 na Komputer w Pełnej wersji. Mapa jaką mamy w grze jest dosyć obszerna i możemy ją swobodnie przemierzać na dwa sposoby. Będąc na grzbiecie jednego z koni jakich będziemy posiadać, lub na pieszo. Konie będą również podzielone na inne gatunki, które będą się różnić umiejętnościami lub zachowaniem. Umiejętności jakie to mogą być to lepsze poruszanie się na trudniejszym terenie. Do tego, Morgan w RDR 2 Pobierz Pełna wersja PC może postarać się tak jakby oswoić z posiadanym wierzchowcem. Po zdobyciu zaufania konia podczas strzelanin odbywających się w grze dosyć często, nasz wierzchowiec nie będzie reagować paniką lub jeśli napotkamy na naszej drodze drapieżnika. Główny bohater, Arthur Morgan podczas fabuły będzie mieć wiele rzeczy do wykonania, a są to takie elementy gry jak wykonywanie misji pobocznych RDR 2 Download PC oprócz wykonywania głównych zadań kampanii gry. Znajdą się tutaj również wydarzenia będące losowymi. Od możliwości brania udziału w danych zadaniach zależeć będzie aktualna pora dnia lub reputacja Arthura. Wykonywanie napadów na banki będzie miało tutaj spore znaczenie i jest jednym z głównych celów jakie warto wykonywać w Red Dead Redemption 2 Pobierz PC – przy nich należy najpierw posiadać jakąś strategię i plan działania przy wykonywaniu napadu. W grze również można w wolnej chwili udać się w trasę i poszukać jakiegoś zwierzęcia, aby móc je upolować, a w następnym kroku sprzedać. Po udanych polowaniu, martwe zwierzę najlepiej jest od razu sprzedać, ponieważ z biegiem czasu ciało zacznie gnić, a wtedy nie będzie dla nas jakkolwiek warte. Red Dead Redemption 2 Download PC posiada ciekawe elementy uzbrojenia naszego protagonisty i do użytku będziemy posiadać fundamentalną broń jaką jest strzelba oraz rewolwery i te elementy uzbrojenia będziemy mogli personalizować wedle naszego uznania. Morgan będzie używać w grze też łuku, który może się przydać w na przykład polowania. Wystrzelone przez nas strzały Jak pobrać RDR 2 na PC będą w stanie uszkodzić obiekt naszych polowań i przy okazji zadać jej mniej obrażeń w przeciwieństwie do polowania z użyciem broni palnej. W tej grze powróci znany i lubiany tryb o nazwie Dead Eye, będący zwolnieniem czasu po odpowiedniej aktywacji i dzięki temu będziemy mogli w chwilę oznaczyć parę celów, które chcemy od razu wyeliminować. W Red Dead Redemption 2 Pobierz PC znajdziemy pojedynki odbywające się w południe gry i w trakcie tych pojedynków warto jest posiadać umiejętność utrzymania celności oraz refleks.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze
 • Anonim1

  14 sierpnia 2020

  pzdr śmiga

  Odpowiedz
 • HedShotGames092

  10 sierpnia 2020

  Świetnie! Wszystko zgodne z downloadem! działa – oby tak dalej ludzie tam po drugiej stronie!

  Odpowiedz
 • Blom3

  9 sierpnia 2020

  Jest spoxik, RD Online działa więc najważniejsze ^^

  Odpowiedz
 • Kostryn4

  8 sierpnia 2020

  wszystko jest w porządku dzięki

  Odpowiedz
 • Anonim5

  6 sierpnia 2020

  chyba jedyny taki sposób. u mnie bez zastrzeżeń, pozdro:)

  Odpowiedz
 • Ygh6

  5 sierpnia 2020

  Dzięki ;p

  Odpowiedz
 • Pinokio7

  3 sierpnia 2020

  Można grać, słuszny wybór tylko tu 😛

  Odpowiedz
 • Gucix8

  21 lipca 2020

  Witam, mam grę już dawno po instalacji RD Online jest jakby co 😛

  Odpowiedz
 • Borys9

  19 lipca 2020

  Śmiga, w sumie nic dziwnego ¯\_(ツ)_/¯ tak wyglądajaca strona musi cechować sie profesjonalizmem i jakością!

  Odpowiedz
 • Aduś10

  14 lipca 2020

  Genialny serwis, gry wszystkie działają to jest to czego szukałem!

  Odpowiedz
 • Artur11

  9 lipca 2020

  Polecam, to jest to czego szukałem! < 3

  Odpowiedz
 • Anonim12

  5 lipca 2020

  Udało się pobrać! Super wkońcu mogę w to zagrać zwłaszcza na pc!!

  Odpowiedz
 • SzymonEndr13

  4 lipca 2020

  Dzieki moge tylko polecić online też działa!

  Odpowiedz
 • Anonim14

  3 lipca 2020

  W końcu działająca wersja… dzięki dam znać znajomym na fb co i jak 🙂 może inni pobiorą ja jestem fest zadowolony 😛

  Odpowiedz
 • WooDoo15

  29 czerwca 2020

  Hahaha co to jest za stronka wgl 😀 Mi hula az miło 😀

  Odpowiedz
 • AmelBar16

  25 czerwca 2020

  najlepiej tu polecam

  Odpowiedz
 • ktosiek17

  24 czerwca 2020

  Wybór chyba jest oczywisty 😀 jak chcesz zagrać w rdr to wiesz skad pobierać;)

  Odpowiedz
 • Marceli18

  22 czerwca 2020

  Gitara jest okk! :))

  Odpowiedz
 • Anonim19

  21 czerwca 2020

  Mam, polecam, dziękuję 😛

  Odpowiedz
 • Anonim20

  20 czerwca 2020

  bez zastrzeżeń!

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *