Resident Evil 2 Remake Download

Pełne wersje gier

Resident Evil 2 Remake Download

17
Resident Evil 2 Remake Download

Resident Evil 2 Remake Download Pełna Wersja 🥇

Kolejna już gra, tym razem Resident Evil 2 Remake Pełna wersja do ściągnięcia z naszej strony Bez klucza, nie jest on potrzebny aby cieszyć się grą. Jest to zedytowana gra, przygotowana specjalnie pod nowsze oprogramowania sprzętowe, gra jest drugą częścią już kultowej serii horrorów z mocnymi elementami survivalowych, początkowo gra wyszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych na konsolach, do tego gra była konwertowana na komputery stacjonarne, aby Resident Evil 2 Download działało poprawnie również na jeszcze inne konsole.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 27GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Resident Evil 2 Remake Download

Sprawdź instalator poniżej

Resident Evil 2 Remake pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Resident Evil 2 Remake pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Resident Evil 2 Remake download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Resident Evil 2 Remake pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Resident Evil 2 Remake download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Resident Evil 2 Remake pelna wersja

Resident Evil 2 Remake download pelna wersja

Resident Evil 2 Remake download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Resident Evil 2 Remake się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Resident Evil 2 Remake

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Resident Evil 2 Remake Download

Linia fabularna i jej główny zarys pokrywa się w dosyć mocnym stopniu z fabułą gry, na podstawie której jest zrobiony Remake oraz jest to kontynuacja poprzedniej części, kilka miesięcy później. Oczywiście w grze chodzi o rozprawianie się z epidemią zombie i problem ten zaczął przechodzić na mieszkańców Raccoon City w Resident Evil 2 Pobierz – mieszkańcy tego miasta zaczynają się przemieniać w krwiożercze potwory, a my musimy temu zaradzić.

Resident Evil 2 Remake Pobierz

Podczas tego do miasta w grze przybywa młoda Claire Redfield, której zadaniem jest odnalezienie swojego brata, który zaginął w tym niebezpiecznym mieście, do tego przyjedzie też początkujący policjant Leon S. Kennedy Resident Evil 2 Download PC – nasi bohaterowie, którzy razem będą się stawiać pierwszej fali zombie i starali się im zaradzić, będzie zbieg okoliczności i niestety zostaną rozdzieleni i będziemy musieli dokonać wyboru, którą postacią chcemy dalej grać.

W grze ważne jest podejmowanie decyzji, sama fabuła będzie się rozwijać w troszkę inny sposób zależnie od tego jaką decyzję podejmiemy w Resident Evil 2 Remake Pobierz PC ale nie ma to jakiegoś specjalnego skutku na całkowicie inną fabułę, wydarzenia jakie będą się dziać będą mieć w głównej mierze związek z całą sytuacją jaka się dzieje w mieście.

Recenzje gier

Resident Evil 2 Remake Pełna wersja

Rozgrywka w Resident Evil 2 Pełna wersja PC jest w dużym stopniu zbliżona do pierwowzoru, który był wydany już kilkanaście lat temu. Gra ta jednak w przystępny i ciekawy sposób rozbudowuje rozwiązania klasyczne, jakie mieliśmy okazję już widzieć z wydania pierwszego. Oczywiście zostały wprowadzone całkiem nowe elementy, które dodają więcej frajdy i zabawy z grania. Resident Evil 2 Remake Download pozwala na wybranie dwóch dowolnych postaci zależnie od naszych preferencji, można grać Leonem lub Claire, obie postacie mają wpływ na przebieg fabuły (choć jej zarys jest mniej więcej podobny) oraz ekwipunek jakim możemy dysponować.

Oczywiście zalecamy ukończyć grę dwukrotnie, to z pewnością pozwoli na lepsze odczucie tego co oferuje gra Resident Evil 2 Pełna wersja do pobrania. Podczas rozgrywki w głównej mierze będziemy przemierzać budynki oraz ulice, dokonując wtedy ich eksploracji – miasta, które jest opanowane przez zmutowane ofiary eksperymentów złej dla nas korporacji, oraz styczność będziemy mieć z samymi zombie, naszym głównym celem do pokonania.

Opisy i recenzje gier

Resident Evil 2 Remake Download PC

Arsenał broni jaki będziemy mieć do dyspozycji jest różnorodny, Resident Evil 2 Pobierz zaoferuje nam takie zabawki jak przeróżne noże, strzelby, pistolety czy wyrzutnie granatów. Będziemy mogli to wykorzystać do wyeliminowania zagrożenia, ale należy mieć też na uwadze fakt, że nie mamy do dyspozycji zbyt dużego zapasu amunicji.

W takich momentach zatem warto też jest wybrać, czy warto jest atakować naszego przeciwnika w Resident Evil 2 Remake Download czy jednak lepiej uciec. >Przemierzając kolejne alejki w Resident Evil 2 Skąd pobrać oraz same pomieszczenia będziemy mogli odnaleźć notatki, które nam posłużą do poszerzenia naszej wiedzy o fabularnym tle gry, do znalezienia będą również cenne zapasy, do tego przedmioty umożliwiające rozwiązywanie zagadek, których jest dosyć spora ilość w grze.

Obie postaci jakimi mamy okazję grać (czyli Claire i Leon) mogą mieć przy sobie tylko ograniczoną ilość przedmiotów Resident Evil 2 Remake Pobierz i fakt ten wymusza na graczu dosyć częste podejmowanie decyzji w sprawie tego co nam się bardziej przyda na daną chwilę i czego można się ewentualnie pozbyć. Porównując to do oryginału w tej wersji zmiany poszły na zdecydowanie duży plus, położenie kamery również zmieniło miejsce, więc granie w Resident Evil 2 Remake Jak pobrać PC delikatnie się zmieni, ale nie w jakiś drastyczny sposób. Akcję gry będziemy mogli obserwować zza pleców bohatera, którym postanowimy grać i nie będzie dziwnych oraz różnych sztywno ustalonych perspektyw, gra powinna od teraz być znacznie przyjemniejsza.

Poradniki do gier

Jak pobrać Resident Evil 2 Remake na PC

Remake ten nie jest tylko ulepszoną wersją pierwowzoru, a gra Resident Evil 2 Download PC została stworzona całkowicie od nowa, aby móc być kompatybilna z nowszymi sprzętami i platformami do grania, do tego gra wykorzystuje fabułę z oryginału oraz mechanika gry jest trochę zmodyfikowana. Jeśli nadal się zastanawiasz nad wyborem dobrego źródła na ściągnięcie tej gry, to ten moment jest najlepszy – nasz autorski i stworzony od podstaw instalator Resident Evil 2 Pobierz PC spełnia oczekiwania każdego kto jest wymagającym graczem lub po prostu potrzebuje dobrego tytułu do ogrania. My od siebie możemy zagwarantować sprawność działania i pełną, maksymalną prędkość ściąganego tytułu. Wykonanie pewnych rzeczy może być dla niektórych osób skomplikowane, dlatego pobierając nasz bardzo prosty w obsłudze program, pozwoli Ci na uzyskanie Resident Evil 2 Download już teraz!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej