Resident Evil 2 Remake Download

Pełne wersje gier

Pobierz Resident Evil 2 Remake w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Resident Evil 2 Remake Download

Resident Evil 2 Remake Download Pełna Wersja 🥇

Resident Evil 2 Remake Pobierz PC ⚡

Kolejna już gra, tym razem Resident Evil 2 Remake Pełna wersja do ściągnięcia z naszej strony Bez klucza, nie jest on potrzebny aby cieszyć się grą. Jest to zedytowana gra, przygotowana specjalnie pod nowsze oprogramowania sprzętowe, gra jest drugą częścią już kultowej serii horrorów z mocnymi elementami survivalowych, początkowo gra wyszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych na konsolach, do tego gra była konwertowana na komputery stacjonarne, aby Resident Evil 2 Download działało poprawnie również na jeszcze inne konsole.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 27GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Resident Evil 2 Remake Download

Linia fabularna i jej główny zarys pokrywa się w dosyć mocnym stopniu z fabułą gry, na podstawie której jest zrobiony Remake oraz jest to kontynuacja poprzedniej części, kilka miesięcy później. Oczywiście w grze chodzi o rozprawianie się z epidemią zombie i problem ten zaczął przechodzić na mieszkańców Raccoon City w Resident Evil 2 Pobierz – mieszkańcy tego miasta zaczynają się przemieniać w krwiożercze potwory, a my musimy temu zaradzić.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Resident Evil 2 Remake pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Resident Evil 2 Remake pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Resident Evil 2 Remake download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Resident Evil 2 Remake pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Resident Evil 2 Remake download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Resident Evil 2 Remake pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Resident Evil 2 Remake download pelna wersja

Resident Evil 2 Remake download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Resident Evil 2 Remake się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Resident Evil 2 Remake

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Resident Evil 2 Remake:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Resident Evil 2 Remake Pobierz

Podczas tego do miasta w grze przybywa młoda Claire Redfield, której zadaniem jest odnalezienie swojego brata, który zaginął w tym niebezpiecznym mieście, do tego przyjedzie też początkujący policjant Leon S. Kennedy Resident Evil 2 Download PC – nasi bohaterowie, którzy razem będą się stawiać pierwszej fali zombie i starali się im zaradzić, będzie zbieg okoliczności i niestety zostaną rozdzieleni i będziemy musieli dokonać wyboru, którą postacią chcemy dalej grać.

W grze ważne jest podejmowanie decyzji, sama fabuła będzie się rozwijać w troszkę inny sposób zależnie od tego jaką decyzję podejmiemy w Resident Evil 2 Remake Pobierz PC ale nie ma to jakiegoś specjalnego skutku na całkowicie inną fabułę, wydarzenia jakie będą się dziać będą mieć w głównej mierze związek z całą sytuacją jaka się dzieje w mieście.

Recenzje gier

Resident Evil 2 Remake Pełna wersja

Rozgrywka w Resident Evil 2 Pełna wersja PC jest w dużym stopniu zbliżona do pierwowzoru, który był wydany już kilkanaście lat temu. Gra ta jednak w przystępny i ciekawy sposób rozbudowuje rozwiązania klasyczne, jakie mieliśmy okazję już widzieć z wydania pierwszego. Oczywiście zostały wprowadzone całkiem nowe elementy, które dodają więcej frajdy i zabawy z grania. Resident Evil 2 Remake Download pozwala na wybranie dwóch dowolnych postaci zależnie od naszych preferencji, można grać Leonem lub Claire, obie postacie mają wpływ na przebieg fabuły (choć jej zarys jest mniej więcej podobny) oraz ekwipunek jakim możemy dysponować.

Oczywiście zalecamy ukończyć grę dwukrotnie, to z pewnością pozwoli na lepsze odczucie tego co oferuje gra Resident Evil 2 Pełna wersja do pobrania. Podczas rozgrywki w głównej mierze będziemy przemierzać budynki oraz ulice, dokonując wtedy ich eksploracji – miasta, które jest opanowane przez zmutowane ofiary eksperymentów złej dla nas korporacji, oraz styczność będziemy mieć z samymi zombie, naszym głównym celem do pokonania.

Opisy i recenzje gier

Resident Evil 2 Remake Download PC

Arsenał broni jaki będziemy mieć do dyspozycji jest różnorodny, Resident Evil 2 Pobierz zaoferuje nam takie zabawki jak przeróżne noże, strzelby, pistolety czy wyrzutnie granatów. Będziemy mogli to wykorzystać do wyeliminowania zagrożenia, ale należy mieć też na uwadze fakt, że nie mamy do dyspozycji zbyt dużego zapasu amunicji.

W takich momentach zatem warto też jest wybrać, czy warto jest atakować naszego przeciwnika w Resident Evil 2 Remake Download czy jednak lepiej uciec. >Przemierzając kolejne alejki w Resident Evil 2 Skąd pobrać oraz same pomieszczenia będziemy mogli odnaleźć notatki, które nam posłużą do poszerzenia naszej wiedzy o fabularnym tle gry, do znalezienia będą również cenne zapasy, do tego przedmioty umożliwiające rozwiązywanie zagadek, których jest dosyć spora ilość w grze.

Obie postaci jakimi mamy okazję grać (czyli Claire i Leon) mogą mieć przy sobie tylko ograniczoną ilość przedmiotów Resident Evil 2 Remake Pobierz i fakt ten wymusza na graczu dosyć częste podejmowanie decyzji w sprawie tego co nam się bardziej przyda na daną chwilę i czego można się ewentualnie pozbyć. Porównując to do oryginału w tej wersji zmiany poszły na zdecydowanie duży plus, położenie kamery również zmieniło miejsce, więc granie w Resident Evil 2 Remake Jak pobrać PC delikatnie się zmieni, ale nie w jakiś drastyczny sposób. Akcję gry będziemy mogli obserwować zza pleców bohatera, którym postanowimy grać i nie będzie dziwnych oraz różnych sztywno ustalonych perspektyw, gra powinna od teraz być znacznie przyjemniejsza.

Poradniki do gier

Jak pobrać Resident Evil 2 Remake na PC

Remake ten nie jest tylko ulepszoną wersją pierwowzoru, a gra Resident Evil 2 Download PC została stworzona całkowicie od nowa, aby móc być kompatybilna z nowszymi sprzętami i platformami do grania, do tego gra wykorzystuje fabułę z oryginału oraz mechanika gry jest trochę zmodyfikowana. Jeśli nadal się zastanawiasz nad wyborem dobrego źródła na ściągnięcie tej gry, to ten moment jest najlepszy – nasz autorski i stworzony od podstaw instalator Resident Evil 2 Pobierz PC spełnia oczekiwania każdego kto jest wymagającym graczem lub po prostu potrzebuje dobrego tytułu do ogrania. My od siebie możemy zagwarantować sprawność działania i pełną, maksymalną prędkość ściąganego tytułu. Wykonanie pewnych rzeczy może być dla niektórych osób skomplikowane, dlatego pobierając nasz bardzo prosty w obsłudze program, pozwoli Ci na uzyskanie Resident Evil 2 Download już teraz!

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Zdjęcia postaci na modach:

Poradniki do gier

Poradniki do gier

Poradniki do gier

Poradniki do gier

Poradniki do gier

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Resident Evil 2 Remake płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Resident Evil 2 Remake działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Resident Evil 2 Remake już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Resident Evil 2 Remake i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.