Resident Evil 2 Remake Pobierz [PC + DLC] Pełna wersja PL

Resident Evil 2 Remake Pobierz [PC + DLC] Pełna wersja PL

8

resident evil 2 download pc

Resident Evil 2 Remake Download PC + DLC Pełna wersja PL
Resident Evil 2 Pobierz Pełna wersja PC

Kolejna już gra, tym razem Resident Evil 2 Remake Pełna wersja do ściągnięcia z naszej strony Bez klucza, nie jest on potrzebny aby cieszyć się grą. Jest to zedytowana gra, przygotowana specjalnie pod nowsze oprogramowania sprzętowe, gra jest drugą częścią już kultowej serii horrorów z mocnymi elementami survivalowych, początkowo gra wyszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych na konsolach, do tego gra była konwertowana na komputery stacjonarne, aby Resident Evil 2 Download działało poprawnie również na jeszcze inne konsole. Linia fabularna i jej główny zarys pokrywa się w dosyć mocnym stopniu z fabułą gry, na podstawie której jest zrobiony Remake oraz jest to kontynuacja poprzedniej części, kilka miesięcy później. Oczywiście w grze chodzi o rozprawianie się z epidemią zombie i problem ten zaczął przechodzić na mieszkańców Raccoon City w Resident Evil 2 Pobierz – mieszkańcy tego miasta zaczynają się przemieniać w krwiożercze potwory, a my musimy temu zaradzić. Podczas tego do miasta w grze przybywa młoda Claire Redfield, której zadaniem jest odnalezienie swojego brata, który zaginął w tym niebezpiecznym mieście, do tego przyjedzie też początkujący policjant Leon S. Kennedy Resident Evil 2 Download PC – nasi bohaterowie, którzy razem będą się stawiać pierwszej fali zombie i starali się im zaradzić, będzie zbieg okoliczności i niestety zostaną rozdzieleni i będziemy musieli dokonać wyboru, którą postacią chcemy dalej grać. W grze ważne jest podejmowanie decyzji, sama fabuła będzie się rozwijać w troszkę inny sposób zależnie od tego jaką decyzję podejmiemy w Resident Evil 2 Remake Pobierz PC ale nie ma to jakiegoś specjalnego skutku na całkowicie inną fabułę, wydarzenia jakie będą się dziać będą mieć w głównej mierze związek z całą sytuacją jaka się dzieje w mieście.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Genialny Remake
10.0
Ulepszona grafika
10.0
Możliwości zabawy
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Dwie postacie do wyboru
 • Rozwalanie zombie
 • Ciężko o nudę
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu
 • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 8GB
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 27GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Resident Evil 2 Remake

Rozgrywka w Resident Evil 2 Pełna wersja PC jest w dużym stopniu zbliżona do pierwowzoru, który był wydany już kilkanaście lat temu. Gra ta jednak w przystępny i ciekawy sposób rozbudowuje rozwiązania klasyczne, jakie mieliśmy okazję już widzieć z wydania pierwszego. Oczywiście zostały wprowadzone całkiem nowe elementy, które dodają więcej frajdy i zabawy z grania. Resident Evil 2 Remake Download pozwala na wybranie dwóch dowolnych postaci zależnie od naszych preferencji, można grać Leonem lub Claire, obie postacie mają wpływ na przebieg fabuły (choć jej zarys jest mniej więcej podobny) oraz ekwipunek jakim możemy dysponować. Oczywiście zalecamy ukończyć grę dwukrotnie, to z pewnością pozwoli na lepsze odczucie tego co oferuje gra Resident Evil 2 Pełna wersja do pobrania. Podczas rozgrywki w głównej mierze będziemy przemierzać budynki oraz ulice, dokonując wtedy ich eksploracji – miasta, które jest opanowane przez zmutowane ofiary eksperymentów złej dla nas korporacji, oraz styczność będziemy mieć z samymi zombie, naszym głównym celem do pokonania. Arsenał broni jaki będziemy mieć do dyspozycji jest różnorodny, Resident Evil 2 Pobierz zaoferuje nam takie zabawki jak przeróżne noże, strzelby, pistolety czy wyrzutnie granatów. Będziemy mogli to wykorzystać do wyeliminowania zagrożenia, ale należy mieć też na uwadze fakt, że nie mamy do dyspozycji zbyt dużego zapasu amunicji. W takich momentach zatem warto też jest wybrać, czy warto jest atakować naszego przeciwnika w Resident Evil 2 Remake Download czy jednak lepiej uciec.

Prezentacja przykładowych modów do Resident Evil 2 Remake na końcu 🙂

resident evil 2 do pobrania

Instalacja gry (link do pobrania gry jest na końcu, jest 9 screenów więc prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

resident evil 2 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Resident Evil 2 Remake z DLC i Modami na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac resident evil 2 remake pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Modów do wyboru mamy pięć, opcjonalnie.

resident evil 2 pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

resident evil 2 remake pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 15-20 minut.

pobierz re 2 remake na pc na naszej stronie

jak pobrac resident evil 2 pc

pobierz pelna wersje resident evil 2 remake na pc

resident evil 2 remake jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac resident evil 2 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Resident Evil 2 Remake:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Lista dostępnych DLC Resident Evil 2 Remake:

Resident Evil 2 – Deluxe Weapon: Samurai Edge – Albert Model
Resident Evil 2 – Deluxe Weapon: Samurai Edge – Jill Model
Resident Evil 2 – Deluxe Weapon: Samurai Edge – Chris Model
Resident Evil 2 – Claire Kostium: Wojskowy
Resident Evil 2 – Claire Kostium: Noir
Resident Evil 2 – Claire Kostium: Elza Walker
Resident Evil 2 – Leon Kostium: Arklay Sheriff
Resident Evil 2 – Leon Kostium: Noir
Resident Evil 2 – Original Ver. Zmiana ścieżki dźwiękowej

Zdjęcia postaci na modach:

resident evil 2 pobierz za darmo

resident evil 2 remake pobierz

resident evil 2 download pelna wersja

resident evil 2 remake pobierz pelna wersja pc

resident evil 2 remake jak pobrać na pc

Skąd pobrać Resident Evil 2?

Przemierzając kolejne alejki w Resident Evil 2 Skąd pobrać oraz same pomieszczenia będziemy mogli odnaleźć notatki, które nam posłużą do poszerzenia naszej wiedzy o fabularnym tle gry, do znalezienia będą również cenne zapasy, do tego przedmioty umożliwiające rozwiązywanie zagadek, których jest dosyć spora ilość w grze. Obie postaci jakimi mamy okazję grać (czyli Claire i Leon) mogą mieć przy sobie tylko ograniczoną ilość przedmiotów Resident Evil 2 Remake Pobierz i fakt ten wymusza na graczu dosyć częste podejmowanie decyzji w sprawie tego co nam się bardziej przyda na daną chwilę i czego można się ewentualnie pozbyć. Porównując to do oryginału w tej wersji zmiany poszły na zdecydowanie duży plus, położenie kamery również zmieniło miejsce, więc granie w Resident Evil 2 Remake Jak pobrać PC delikatnie się zmieni, ale nie w jakiś drastyczny sposób. Akcję gry będziemy mogli obserwować zza pleców bohatera, którym postanowimy grać i nie będzie dziwnych oraz różnych sztywno ustalonych perspektyw, gra powinna od teraz być znacznie przyjemniejsza. Remake ten nie jest tylko ulepszoną wersją pierwowzoru, a gra Resident Evil 2 Download PC została stworzona całkowicie od nowa, aby móc być kompatybilna z nowszymi sprzętami i platformami do grania, do tego gra wykorzystuje fabułę z oryginału oraz mechanika gry jest trochę zmodyfikowana. Jeśli nadal się zastanawiasz nad wyborem dobrego źródła na ściągnięcie tej gry, to ten moment jest najlepszy – nasz autorski i stworzony od podstaw instalator Resident Evil 2 Pobierz PC spełnia oczekiwania każdego kto jest wymagającym graczem lub po prostu potrzebuje dobrego tytułu do ogrania. My od siebie możemy zagwarantować sprawność działania i pełną, maksymalną prędkość ściąganego tytułu. Wykonanie pewnych rzeczy może być dla niektórych osób skomplikowane, dlatego pobierając nasz bardzo prosty w obsłudze program, pozwoli Ci na uzyskanie Resident Evil 2 Download już teraz!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze
 • polak1

  15 października 2019

  Kozak 😀 heh

  Odpowiedz
 • Anonim2

  6 października 2019

  Są dodatki DLC, tego się nie spodziewałem. Szanuję mega!

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *