Scrap Mechanic Download

Pełne wersje gier

Pobierz Scrap Mechanic w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Scrap Mechanic Download

Scrap Mechanic Download Pełna Wersja 🥇

Scrap Mechanic Pobierz PC ⚡

Cześć! W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele wiadomości od użytkowników zainteresowanych produkcją pod tytułem Scrap Mechanic Download . Postanowiliśmy ją sprawdzić, ale początkowo nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Teraz już wszystko jasne. Scrap Mechanic to gra opracowana przez producenta Axolot Games, w której gracze mogą budować, uprawiać ziemię i zbierać plony na odległej planecie. Gracz wciela się w mechanika robota, który został wysłany poza świat w celu naprawy robotów rolniczych, które oszalały na innej planecie.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.6Ghz lub lepszy
Pamięć: około 17GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: Intel HD Graphics 520 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/scrap-mechanic-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/scrap-mechanic-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/scrap-mechanic-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Scrap Mechanic Download

Te roboty zaatakują każdego, kogo zobaczą i wykryją każdego, kto próbuje zaangażować się w nieautoryzowane rolnictwo. Aby przetrwać, gracz będzie musiał użyć zebranych materiałów, sprytu i kreatywności, aby przedrzeć się przez świat. Z trybem przetrwania oferującym takie funkcje, jak pragnienie, zdrowie i głód, gracze mogą potrzebować pomocy, aby rozpocząć przygodę. Nie pomaga też fakt, że sama gra nie daje graczom zbyt wielu instrukcji, jak postępować w grze Scrap Mechanic Pełna wersja . Postaramy się szczegółowo wyjaśnić, na czym gracz powinien się skupić, gdy po raz pierwszy rozbije się na rolniczej planecie.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Scrap Mechanic pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Scrap Mechanic pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Scrap Mechanic download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Scrap Mechanic pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Scrap Mechanic download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Scrap Mechanic pelna wersja

Scrap Mechanic download pelna wersja

Scrap Mechanic download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Scrap Mechanic się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Scrap Mechanic

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Scrap Mechanic Pobierz

Kiedy gra Scrap Mechanic Pobierz zaczyna się po raz pierwszy i statek ulega awarii, pierwszą rzeczą, którą gracz powinien zrobić, jest ustalenie orientacji. Sam statek katastrofy powinien zawierać kilka godnych uwagi obiektów, takich jak łóżko, szafka do przechowywania przedmiotów i tak dalej. Pomyśl o tym miejscu katastrofy jako o bazie startowej, w której gracze mogą przechowywać i tworzyć swoje przedmioty. Jednak gracze powinni szybko zauważyć, że w ich statku awaryjnym brakuje głównej baterii oraz, że ta bateria jest niezbędna do zasilania podstawowego robota rzemieślniczego, który okaże się kluczowy w zwiększeniu zdolności rzemieślniczych gracza. Więc teraz nadszedł czas, aby gracz zaczął trochę odkrywać. Miejsce katastrofy i obszar wokół niego mają kilka różnych cech, więc zgubienie się nie powinno stanowić większego problemu.

Jednak jedną z pierwszych rzeczy, które gracz chce zrobić, jest obejście wszystkich uszkodzonych skrzyń znajdujących się w okolicy. Te skrzynie dadzą graczowi kilka materiałów, ale najważniejsza jest żywność, którą można w nich znaleźć. Z racji tego, że graczowi nie radzi się rozpoczynać farmy, oznacza to, że wszystko, dzięki czemu uda mu się przetrwać, musi zostać zebrane z pojemników, które można zrabować, lub ewentualnie powinno zostać zebrane na wolności. Przedmioty Scrap Mechanic Download PC takie jak czerwone buraki, mleko i koktajle słoneczne mogą posłużyć do zwiększenia poziomu głodu i pragnienia gracza.

Recenzje gier

Scrap Mechanic Pełna wersja

Zwróć uwagę, że nie każde zebrane przez gracza warzywo i napój będzie jadalne. Na przykład kukurydza i ziemniaki nie mogą być spożywane w aktualnej wersji gry. Ale mają inne cele. Kukurydza może być podawana obcym krowom, aby wyprodukować mleko, a ziemniaki mogą być używane jako amunicja w strzelbach. Wokół miejsca katastrofy gracz powinien szybko odkryć początkowy obszar rolniczy. Powinien mieć kilka wiader, małą działkę rolną i kilka zapasów rolniczych, takich jak nawozy i nasiona. Gracz Scrap Mechanic Pobierz PC może ulec pokusie, aby rozpocząć uprawę roli, aby stworzyć dla siebie zrównoważone źródło pożywienia. Jednak początkującym graczom zaleca się całkowite unikanie rolnictwa, dopóki nie zdobędą więcej materiału. Sadzenie jednej lub dwóch roślin może pozostać niezauważone, ale ekstensywna działalność rolnicza niewątpliwie przyciągnie uwagę obcych i złowrogich robotów. To wykrycie Scrap Mechanic Ściągnij za darmo spowoduje umieszczenie czerwonego zegara nad uprawami. Kiedy licznik czasu osiągnie zero, farma zostanie napadnięta przez różne roboty, które będą próbowały zniszczyć farmę i zabić gracza, jeśli są w pobliżu.

Oznacza to, że jeśli gracz chce mieć rentowną farmę, musi bronić obszaru upraw i, że będzie musiał zająć się wzmocnieniem farmy tym, co gracz ma do dyspozycji. Zwykle do tego celu używane są ściany. Nie będą powstrzymywać robotów w nieskończoność, ale może to dać graczowi trochę czasu, ponieważ roboty muszą przebić się przez ściany, zanim dotrą do wrażliwych upraw. Jednak, ponieważ jest to początek gry, są szanse, że wszyscy gracze będą mieli dostęp do drewna. Oznacza to, że gracz Scrap Mechanic Pełna wersja Pobierz powinien uderzać w drzewa. Uderzaj je, aż zamienią się w kłody, a następnie uderzaj ponownie, aż połamią się na drewniane słupki.

Opisy i recenzje gier

Scrap Mechanic Download PC

Te przedmioty nie mogą być przechowywane w ekwipunku gracza, ale mogą być przenoszone i umieszczane w różnych miejscach. Aby jednak uzyskać drewno Scrap Mechanic Cała gra jako rzeczywisty materiał budowlany, gracz musi przerobić te drewniane słupki na złom. Te bloki złomu staną się kamieniem węgielnym dla każdej bazy lub fortyfikacji dla początkujących. Mogą być używane jako podstawa pojazdu, do budowy ścian, a nawet jako środek do dekoracji działki rolnej. Niezależnie od tego, do czego gracz zamierza go użyć, zaleca się, aby gracz zawsze miał przy sobie przynajmniej trochę drewna. Z racji tego, że drewno jest tak wszechstronne, posiadanie przyzwoitej ilości bloków drewnianych prawdopodobnie okaże się przydatne.

Jednak opuszczone Scrap Mechanic Download Free farmy i dzicz to nie jedyne miejsca, w których gracz może znaleźć materiały. W okolicy znajduje się również kilka ruin stworzonych przez człowieka, a każda z nich posiada własne uszkodzone skrzynie, które gracz może przeszukać, aby zdobyć więcej materiału. Jednak podobnie jak w przypadku ruin w kilku innych grach, te struktury również zawierają wrogów. Tylko pamiętaj, aby unikać atakowania Scrap Mechanic Download PL robotów siana, jeśli nie są same. Gracz ma tylko swój młot jako broń, a postać gracza nie może sobie pozwolić na walkę z wieloma robotami na raz. Po pokonaniu te roboty upuszczają przydatne przedmioty, których użytkownik może użyć później. Najbardziej godne uwagi są płytki i części robota.

Części robota można uszlachetnić i przekształcić w złom, który jest powszechnym materiałem budowlanym. Tymczasem płytki są używane w kilku interaktywnych częściach, które można wykonać za pomocą robota rzemieślniczego. Warto więc jak najczęściej zbierać te elementy. Mówiąc o robocie Scrap Mechanic po polsku rzemieślniczym, należy również zauważyć, że jeden z pobliskich ruin będzie miał główną baterię, ponieważ zawsze pojawia się w pobliżu obszaru, w którym musi zapewnić energię.

Poradniki do gier

Jak pobrać Scrap Mechanic na PC

Sprawdź Skąd pobrać Scrap Mechanic w Pełnej wersji już teraz. Dlatego zaleca się, aby gracz zbadał co najmniej kilka pobliskich ruiny, aby znaleźć główną baterię i zebrać wszystkie materiały potrzebne do wytworzenia materiałów do swojego pierwszego pojazdu. Od tego momentu możemy czerpać ogromną satysfakcję i przyjemność z widocznych postępów w produkcji, która pozytywnie zaskakuje świeżym pomysłem i ilością detali. Dowiedz się Jak pobrać Scrap Mechanic na PC już dziś.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Scrap Mechanic płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Scrap Mechanic działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Scrap Mechanic już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Scrap Mechanic i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.