Secret Neighbor Download

Pełne wersje gier

Pobierz Secret Neighbor w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Secret Neighbor Download

Secret Neighbor Download Pełna Wersja 🥇

Secret Neighbor Pobierz PC ⚡

Witajcie. Często słyszymy powiedzenie, że dotarcie na miejsce to połowa przyjemności. Tak samo jest z Secret Neighbor Download , czyli grą o włamywaniu się do nieznajomego domu, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę znajduje się w tej dobrze strzeżonej przez sąsiada piwnicy. Podróż do niej, przez tajne korytarze i tory kolejki górskiej w trzyaktowej strukturze, musiała przyćmić cel, ponieważ niewiedza jest przyjemniejsza niż wiedza.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 6GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/secret-neighbor-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/secret-neighbor-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/secret-neighbor-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Secret Neighbor Download

I bardziej pragmatycznie, ponieważ poruszanie się po surrealistycznym środowisku i rozwiązywanie jego zagadek jest przyjemniejsze niż otwieranie drzwi. Co bardziej zaskakujące, podróż przez wczesny dostęp do ostatecznego wydania odzwierciedla ten stan rzeczy. Liczne wydania Secret Neighbor Pełna wersja w ciągu ostatniego roku nabrały niemal epizodycznej jakości przygodowej, a każda nowa wersja pogłębia tajemnicę tytułowego sąsiada i pary, która doprowadziła do całkowitego przeprojektowania jego siedziby.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Secret Neighbor pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Secret Neighbor pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Secret Neighbor download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Secret Neighbor pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Secret Neighbor download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Secret Neighbor pelna wersja

Secret Neighbor download pelna wersja

Secret Neighbor download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Secret Neighbor się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Secret Neighbor

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Secret Neighbor Pobierz

Dla wiernych, którzy stawili czoła jego błędom i przez cały ten czas przeszukiwali jego pozostałości w poszukiwaniu wskazówek, ta ostatnia wersja jest odpowiednią nagrodą. Jest zszyta z części składowych poprzednich wersji, ale w bardzo realny sposób, przez co jest to zupełnie nowe doświadczenie. Osobiście uważam, że jest to gra z gatunku horrorów, ale w Secret Neighbor Pobierz nie chodzi o samo przerażenie. Panuje niepokój, ale jest to rodzaj niepokoju, jaki wywołuje zamieszkiwanie w świecie, który kategorycznie odmawia przyjęcia czegokolwiek, co składa się z prostych linii i co leżałoby pod kątem prostym.

W świecie w którym na podłodze są drzwi prowadzące donikąd i gdzie znajduje się trzydzieści tych samych sekund starego filmu odtwarzanego w pętli w salonie Twojego sąsiada. To koszmarny, irracjonalny rodzaj horroru, który rodzi się z włamywania do czyjegoś domu bez wiedzy dlaczego i próby rozwiązania nieprzejrzystych zagadek bez słowa instrukcji z gry Secret Neighbor Download PC . Bez słowa od nikogo. Bardziej tradycyjna nuta horroru pochodzi z interakcji z samym sąsiadem. Został zaprojektowany, aby uczyć się na Twoich zachowaniach i odpowiednio wzmacniać swój dom, więc jeśli masz w zwyczaju próbować włamywać się ciągle przez to samo określone okno w jego ogrodzie, wkrótce może on dodatkowo zabezpieczyć to okno. Mógłby także zainstalować skierowaną w naszą stronę kamerę.

Recenzje gier

Secret Neighbor Pełna wersja

Mógłby także, a to znacznie wykracza poza racjonalne środki bezpieczeństwa w domu, umieścić pułapkę na niedźwiedzie na podłodze na której spodziewa się naszej obecności. Pytanie tylko po co… Obserwowanie tych środków bezpieczeństwa stosowanych przez sąsiada nie jest z natury przerażające, ale posiadanie z góry określonego planu wynikającego z jego dodatkowych przepisów i słyszenie tego złowrogiego dźwięku kontrabasu, który informuje Cię o tym, że jesteś ścigany, jak najbardziej potrafi wywoływać przerażenie u użytkownika. Na początku aktu pierwszego, ta waleczna interakcja między Tobą a sąsiadem tworzy podstawę narracji Secret Neighbor Pobierz PC i napędza całe przedsięwzięcie.

Gdy zaciekawione dziecko zagląda do okien jego domu, widać, że jest to jakiś niespokojny mężczyzna. Człowiek z sekretami. Człowiek chcący za wszelką cenę ukryć, lub zachować swoje tajemnice. Gdy po raz pierwszy przekroczysz próg Secret Neighbor Ściągnij za darmo do jego domu, będziesz naprawdę zaskoczony tym co tam zastaniesz. To samo dotyczy dostępu do obszarów domu, o których istnieniu nie wiedziałeś, a wszystko to tuż pod nosem sąsiada, gdy ten patroluje niższe piętra, sowicie przy tym chrząkając. Jednak pomimo wczesnych pozorów sam sąsiad nie jest tak naprawdę niezastąpiony dla całej fabuły. To nie jest długa gra Secret Neighbor Pełna wersja Pobierz w kotka i myszkę między Tobą a sztuczną inteligencją. Jeśli odbierasz to w ten sposób, sąsiad zostaje zdegradowany do rangi drobnej irytacji, podczas gdy prawdziwy mechaniczny impuls gry nabiera prawdziwej mocy. I są nim łamigłówki.

Opisy i recenzje gier

Secret Neighbor Download PC

Bez tych zalet po prostu zostajesz umieszczony w domu absolutnie pełnym przedmiotów i musisz określić, które z nich są kluczowe dla Twojego rozwoju i dlaczego. W lepszych momentach to, co robisz, ma nadrzędną logikę, a szczególnie dobrze jest zachować tę logikę w pierwszym i drugim akcie. Niestety w trzecim akcie produkcji Secret Neighbor Cała gra logika pojawia się tylko w krótkich epizodach, tak jakby sam sens odwiedzał nas tylko chwilowo. Chłodzenie rozżarzonego, gorącego łomu przez zanurzenie go w wodzie bez dotykania go, oczywiście jest logiczne. Jednak układanie kawałków tortu urodzinowego i manekinów w dowolny sposób, aby odblokować nowy przedmiot, którego przeznaczenie tylko skłania do dalszych pytań, bywa męczące… Tam, gdzie znajdujemy znacznie stabilniejszy grunt w grze Secret Neighbor Download Free , jest opowiadanie historii.

Weterani, którzy lubili układać w całość narrację na podstawie najmniejszych wskazówek w wersjach przedpremierowych, mogą teraz uznać, że ostateczna forma Secret Neighbor Download PL prowadzi Cię za rękę przez fabułę nieco za bardzo. Ktoś, kto nie przepada za przypinaniem rysunków koncepcyjnych do tablicy korkowej, maniakalnym okrążaniem rzeczy, szukaniem możliwych połączeń między przedmiotami w bazgrołach teorii spiskowych, raczej nie będzie zadowolony.

W przypadku gry, która zwykle porusza się w tempie gracza, ma ona wystarczającą zdolność zaskoczenia i zdenerwowania, dramatycznie zmieniając bieg i ogólnie całą naszą sytuację w mgnieniu oka. Od dłuższego już czasu nie grałem w inną grę niż Secret Neighbor po polsku , której mocne i słabe strony były tak wyraźne i dzieliła je taka przepaść. Po kilku godzinach rozgrywki doszedłem do bardzo ważnych i moim zdaniem trafnych wniosków.

Poradniki do gier

Jak pobrać Secret Neighbor na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać Secret Neighbor w Pełnej wersji i graj! Ostatecznie nie chodziło o to, żeby dostać się do piwnicy i odkryć tajemnicę, lecz żeby jak najdłużej przebywać w tej atmosferze tajemniczości i niepokoju, rozmyślając nad milionem możliwych scenariuszy dotyczących rozwiązania zagadki, co tak naprawdę kryje się w tej piwnicy. Naszym zdaniem jest to jeden z ważniejszych wniosków na temat tej produkcji i warto o tym pamiętać. Całość gry oceniamy pozytywnie za sprawą jej mocnych stron, które zawarliśmy powyżej. Co prawda nie brakuje jej też wad, ale mimo wszystko zauważamy wyraźną przewagę pozytywnych wrażeń odbieranych z rozgrywki. Dziękujemy. Sprawdź Jak pobrać Secret Neighbor na PC i ciesz się rozgrywką.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Secret Neighbor płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Secret Neighbor działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Secret Neighbor już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Secret Neighbor i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.