Sekiro Shadows Die Twice Download

Pełne wersje gier

Pobierz Sekiro Shadows Die Twice w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Sekiro Shadows Die Twice Download

Sekiro Shadows Die Twice Download Pełna Wersja 🥇

Sekiro Shadows Die Twice Pobierz PC ⚡

Cześć, witamy! Kolejna gra w naszej bibliotece to Sekiro Shadows Die Twice Pełna wersja jest to świetna gra z elementami akcji będąca w perspektywie TPP oraz jednym z kluczowych elementów wymaganych do przetrwania to skradanie się przed naszymi przeciwnikami oraz dokonując cichych eliminacji. Oczywiście można się pokusić też o walkę w otwartym starciu, ale niektóre z metod zabijania w tej grze są bardzo ciekawe.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 27GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7950 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Sekiro Shadows Die Twice Download

Deweloperzy Sekiro Download stojący za tym tytułem posiadają w swoim portfolio naprawdę wiele interesujących pozycji, o których na pewno mieliście okazję słyszeć. Tytuł ten posiada sporo elementów charakterystycznych dla gatunku gier soulsborne, ale znajdziemy tutaj też wiele innych ciekawych mechanik. Będziemy mogli swobodnie decydować o stylu jak i formie toczonej Sekiro Pobierz przez nas rozgrywki. Odnośnie tego w jakim miejscu odbywać się będzie główny wątek fabularny to będziemy mieli okazję odbyć przygodę w nieco zmodyfikowanej wersji XVI-wiecznej Japonii.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Sekiro Shadows Die Twice pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Sekiro Shadows Die Twice pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Sekiro Shadows Die Twice download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Sekiro Shadows Die Twice pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Sekiro Shadows Die Twice download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Sekiro Shadows Die Twice pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Sekiro Shadows Die Twice download pelna wersja

Sekiro Shadows Die Twice download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Sekiro Shadows Die Twice się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Sekiro Shadows Die Twice

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Sekiro Shadows Die Twice:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Sekiro Shadows Die Twice Pobierz

Wszystko co napotkamy będzie miało pewne rzeczywiste nawiązanie do realnych zdarzeń, ale znajdziemy tutaj też różne powiązania fantastyczne dodające do gry Sekiro Shadows Die Twice Download PC nieco więcej wrażeń. Dane będzie nam wcielić się w tytułową postać o nazwie Sekiro – jest on w dużym skrócie jednorękim wilkiem. Jego głównym celem będzie odszukanie oraz ocalenie swojego pana. Jest on młodym spadkobiercą antycznej linii krwi. W trakcie zabawy będziemy mogli zacząć próbować się mścić na osobach odpowiedzialnych za porwania Sekiro Shadows Die Twice Pobierz PC oraz na osobach, które stoją za odcięcie ręki głównego bohatera oraz, że postanowili go zostawić na pastwę losu – czyli śmierć. Jednakże protagonista zostaje wyciągnięty z opresji i zostaje pewnym sposobem uratowany. Aktualnie zamiast normalnej ręki posiada protezę o mechanicznej konstrukcji. Jest jeszcze jeden ciekawy element w grze, który nie należy dla zwykłych osób.

Jest on nieśmiertelny co pozwala nam na dokonywanie wielu ciekawych zdarzeń. Przedstawiana przez nas produkcja jest kompletnym rozwiązaniem na zapewnienie sobie rozrywki na wiele długich godzin odbywających się przed ekranem monitora. Dzięki tej grze doświadczymy wiele wrażeń oraz pozwoli na odczucie satysfakcji z prowadzonej rozgrywki. Jedną z cech charakterystycznych dla tej produkcji patrząc w perspektywę poprzednich gier Sekiro Download PL wydanych przez studio, znajdziemy tutaj fabułę, która ma znaczny wpływ i związek z naszą grą. Będziemy mogli odczuć fabułę i elementy zachodzące w grze za pośrednictwem scenek przerywnikowych. Jest też ciekawa opcja systemu dialogowego, dzięki której to będziemy mogli naszym rozmówcom w łatwy sposób zadać kolejne pytania, pomagające nam w realizacji zadania. Dodatkowo elementem wartym wspomnienia jest fakt, że główny wątek fabularny ma aż cztery zakończenia – wszystko to zależeć będzie od tego w jaki sposób prowadziliśmy wcześniej rozgrywkę, jakie decyzje podejmowaliśmy, jakie osoby postanowiliśmy zabić. Znajdziemy tutaj też możliwość rozpoczęcia starć z bossami na zakończeniu niektórych wątków fabularnych.

Recenzje gier

Sekiro Shadows Die Twice Pełna wersja

Wybierając nasz instalator Sekiro: Shadows Die Twice Pobierz zdobędziesz świetną produkcję możliwą w bezproblemowym pobraniu oraz błyskawicznej instalacji na dysku Twojego komputera lub laptopa. Czytając nasz wpis o tej grze mogłeś się dowiedzieć już wielu interesujących elementów związanych z tą grą. Jednak jeszcze jest trochę do opowiedzenia, bo produkcja ta jest niezwykle rozbudowana oraz posiada sporo elementów wartych opowiedzenia. Jest to tytuł przygodowy o wysokim rozbudowaniu akcji. Znajdziemy tutaj naprawdę zjawiskową walkę z przeciwnikami Sekiro Shadows Die Twice Pobierz oraz wcześniej wymieniane elementy dla gier należących do kategorii skradanek. Jeśli będziemy grali dosyć długo bez problemu zauważymy, że sporo należy unikać przeciwników, przemykając im za plecami lub dokonując efektywnego mordu na naszym przeciwniku wtedy, kiedy on się tego w ogóle nie spodziewa. Oczywiście nie zabraknie pojedynków w otwartym starciu i z niektórymi wrogami zależnie od ich umiejętności będzie trzeba się trochę postarać, aby móc go wykończyć. Walka z wrogami jest w dużym stopniu zręcznościowa oraz wymaga opanowania pewnej techniki, jednak jest to stosunkowo proste do osiągnięcia poprzez regularną grę.

Walka jak i jej styl wraz z mechaniką trochę się odróżnia od tych standardowo widzianych w innych grach o podobnym charakterze. Znajdziemy tutaj możliwość dokonywania blokad na nasze ataki poprzez ich parowanie lub wymierzanie kontry. Jeśli uda nam się obronić przed jednym z ataków bez problemu osłabimy siłę naszego wroga i stanie się on nieco osłabiony. Jeśli będzie Sekiro: Shadows Die Twice Do pobrania Bez klucza on trochę słabszy, możemy wykonać bardzo silny cios kończący się zazwyczaj śmiercią dla naszego wroga lub zadamy mu wiele obrażeń jeszcze bardziej zwiększając jego osłabienie.

Opisy i recenzje gier

Sekiro Shadows Die Twice Download PC

Będziemy musieli posiadać sporo refleksu oraz taktycznego myślenia. Będziemy również musieli się nauczyć jak konkretny przeciwnik Pobierz Sekiro Shadows Die Twice PC będzie mógł się zachować w danej sytuacji oraz odpowiedzieć do niego stosowną reakcją. Jakby nie patrzeć, element ten jest dosyć ważny w momentach, jeśli nasz wróg zdecyduje się na wykonanie ataku, który będzie niemożliwy do zablokowania. Jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie odskoczenie lub wykonanie kontry. Produkcja jest bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju oraz jest on bezkonkurencyjny w swojej prostocie. Podczas wykonywaniu misji fabularnych z życiem się pożegna kilkudziesięciu silnych przeciwników, tj. bossów oraz trochę mniejszych wrogów, ale również o sporej sile. Jako wrogowie to do czynienia będziemy mieli głównie z samurajami oraz innymi przeciwnikami, którzy mają broń białą opanowaną w wysokim stopniu.

Poradnik Jak pobrać Sekiro na PC jest najlepszym rozwiązaniem na sprawdzenie tej o to produkcji. Znajdziemy tutaj też wiele unikalnych bestii, które będą mogły również stoczyć z nami pojedynek. Do nich możemy zaliczyć między innymi bezgłowego potwora, który potrafi wytworzyć zły status przerażenia u Wilka oraz płonącego byka, którego jego zadaniem jest głównie nas staranowanie. Jest również małpa o naprawdę ogromnych rozmiarach i jej celem będzie nas zmiażdżenie. Jak wymienialiśmy wcześniej, protagonista posiada specjalną zdolność, która odpowiada za to, że jesteśmy w pewnym sensie nieśmiertelni. Oczywiście będziemy mogli ponieść porażkę podczas naszego starcia, ale jeśli tak się stanie to będziemy mogli powrócić do zabawy bez konieczności wczytywania ostatniego zapisu gry. Główny bohater będzie mógł od razu rozpocząć walkę oraz otrzymuje on wtedy dodatkowe zdolności taktyczne. Naszą śmierć będziemy mogli wykorzystać w ciekawym zastosowaniu – jednym z nich jest odrodzenie się tuż za plecami naszego wroga, a następnie dokonać śmiertelnego ataku prosto w jego ciało. Jednak aby nie było zbyt łatwo, liczba tego typu powrotów do rozgrywki jest w ograniczonej liczbie. Niestety tytułowy bohater Sekiro Shadows Die Twice Download nie może toczyć pojedynków z kimś w towarzystwie więc skazani będziemy tylko na siebie podczas misji.

Każdego z przeciwników będziemy musieli wyeliminować jedynie o swoich własnych siłach, bez niczyjej pomocy z wykorzystaniem naszych zdolności nabywanych podczas rozgrywki. To, że w produkcji tej protagonista nie posiada swojej prawej ręki nic nie zmienia na szkodę bohatera, bo to że jej nie posiada pozwala mu wykorzystać protezę, która ma wiele zastosowań. Dzięki jej użyciu będziemy mogli w przymocować do niej kolejne to bronie. Co do uzbrojenia występującego w tej grze to jest wiele rozmaitych gadżetów przystosowanych do brutalnej walki oraz znajdziemy też bardziej klasyczne rozwiązania. Do nich zaliczyć możemy topór wykorzystywany głównie do zmniejszenia obrony wrogów poprzez ich tarczę. Jest też miotacz ognia, który jest w postaci dyszy. Również jest interesująca petarda, która bez żadnego problemu ogłuszy przeciwników. Mało? No to ciekawym rozwiązaniem w tej grze jest jeszcze łańcuch z hakiem, który można Sekiro Shadows Die Twice Pobierz Polska wersja umieścić na sztucznym ramieniu.

Poradniki do gier

Jak pobrać Sekiro Shadows Die Twice na PC

Będzie on przez nas bardzo często wykorzystywany w trakcie zwiedzania świata gry, będziemy mogli tez z jego pomocą przyczepić się do wybranych przeciwników. Miejsca, jakie znajdziemy w tej produkcji posiadają wysokie rozbudowanie wszelkich elementów i zastosowanie te pozwoli nam na znalezienie wielu alternatyw jeśli postanowimy dokonać ucieczki lub sprecyzowanego ciosu na wroga. Podczas eksploracji tego tytułu i rozbudowanego świata będziemy mogli zwiedzić takie miejsca jak zamki, wioski, forty bądź tereny, których ziemia została skuta lodem. Są też interesujące świątynie, których mieszkańcami są nieumarli mnisi oraz o sporych rozmiarów lochy. W każdej chwili główny bohater będzie mógł odpocząć jeśli uda mu się odnaleźć nowy przedmiot, który nazywany jest jako posążek rzeźbiarza. Dodatkowo każdy z obeznany z kategorią gier tego typu odpoczynek będzie związany z respawnem (odrodzeniem – ponownym pojawieniem się) każdego z pokonanych przez nas wcześniej przeciwników. Produkcja Sekiro Shadows Die Twice Pełna wersja PL jest świetnie rozbudowana, a do jednych z elementów jest bardzo dobrze skonstruowany system rozwoju protagonisty. Nie znajdziemy tutaj zwiększania statystyk poprzez wartości punktowe, ale będziemy mogli zdobywać coraz to większe doświadczenie liczone w punktach. Dzięki nim odblokować będziemy mogli dodatkowe umiejętności za pośrednictwem wykorzystania wybranego przez nas drzewka z konkretnymi specjalizacjami. Między innymi wymienić będziemy mogli skorzystanie z nowych form ataku z wykorzystaniem przykładowo bardzo silnego pchnięcia noża bądź miecza prosto w przeciwnika. Jest też funkcjonalność która pozwala nam rozwój wielu zdolności pasywnych, które to umożliwią nam zwiększenie działania niektórych leków oraz pozwoli nam to na odbudowę paska zdrowia jeśli dokonamy na kimś jednego ze śmiertelnych ciosów. Ponadto Wilk jest w stanie zbierać koralki, które mogą na myśl przywieźć wspomnienia o dawnych bitwach. Zdobywać je możemy poprzez eliminację bossów oraz ich mniejszych odpowiedników. Dodatkowo elementy te pozwolą nam na bardziej rozbudowany system i zwiększenie zdolności bohatera – dzięki temu będziemy mieli większe parametry wykonywanej obrony czy ataku.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Sekiro Shadows Die Twice płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Sekiro Shadows Die Twice działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Sekiro Shadows Die Twice już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Sekiro Shadows Die Twice i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.