Serious Sam 4 Deluxe Edition Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Serious Sam 4 Deluxe Edition Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

3

Serious Sam 4 download

Serious Sam 4 🥇 Download PC

Serious Sam 4 Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witajcie kochani! Zapraszamy was wszystkich serdecznie do przeczytania kolejnej recenzji, w której przyjrzymy się dość ciekawej produkcji o której istnieniu do niedawna wiele osób nie wiedziało. Dziś mamy dla Was kolejną świetną propozycje. W dzisiejszej recenzji przyjrzymy się bliżej głośnej produkcji znanej wielu użytkownikom ze swojego unikalnego klimatu. Mowa o Serious Sam 4: Planet Badass Pełna wersja . Jak można domyśleć się po samym tytule, jest to już czwarta odsłona słynnej serii, wydawanej od 2001 roku.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Świetna strzelanka
  • Rozbudowane zadania
  • Ciekawi wrogowie
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Quad Core 2.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 44GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon HD 7950 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Serious Sam 4

Zaś omawiana przez nas część wyszła całkiem niedawno i jest o niej głośno, skupiła się na niej uwaga nie tylko użytkowników pragnących odnaleźć tytuł warty uwagi przy którym można spędzić wiele godzin naszego wolnego czasu, ale również recenzentów chcących na własne oczy doświadczyć co przygotowali twórcy z Croteam oraz Devolver Digital. My oczywiście byliśmy jednymi z tych czekających na wejście produkcji Serious Sam 4 Download na rynek, a skoro ten moment już nadszedł, bardzo cieszymy się z możliwości chociaż pobieżnego omówienia produkcji specjalnie dla Was.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Serious Sam 4 download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Serious Sam 4 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Serious Sam 4 na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Serious Sam 4 na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru jest jeden, opcjonalnie.

Serious Sam 4 pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Serious Sam 4 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 1-2 minut.

pobierz Serious Sam 4 na pc na naszej stronie

jak pobrac Serious Sam 4 pc

pobierz pelna wersje Serious Sam 4

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Serious Sam 4 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Serious Sam 4:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Serious Sam 4 na PC?

Temat omawianego przez nas tytułu jak sami widzimy jest świeży, osobiście bardzo lubimy tego typu produkcje będące ówcześnie na czasie i ich sprawdzanie daje nam najwięcej satysfakcji, oraz przyjemności. Bardzo chętnie bierzemy udział w ich testowaniu i poświęcamy na to sporą ilość naszego wolnego czasu. Starannie wybieramy tytuły przy których można spędzić wolne wieczory, poranki czy ogólnie wolny czas niezależnie od pory dnia i roku. Następnie “rozbieramy” je na poszczególne kryteria i poddajemy osobistej ocenie. Zważamy przy tym nie tylko na parametry wizualne takie jak grafika w grze Serious Sam 4 Pobierz , interfejs, różnorodność produkcji, ale także oceniamy parametry techniczne. Po zapoznaniu się z poszczególnymi zagadnieniami wysnuwamy wnioski, które następnie staramy się zebrać w spójną całość która w naszym wyobrażeniu dobrze oddaje omawianą przez nas produkcję, przez to możecie dopasowywać je do siebie i zdecydować która najbardziej przyciągnie waszą uwagę. Z kolei wypracowaną przez nas ocenę zawierającą wszystkie najważniejsze kryteria, staramy porównać się z ocenami innych recenzentów aby sprawdzić czy szliśmy podobnym tokiem myślenia i czy może jakiejś ważnej kwestii nie pominęliśmy. Dzięki temu w naszym mniemaniu tworzymy możliwie jak najbardziej realne odbicie gry które następnie przedstawiamy Wam. Takie podejście zapewnia oszczędność waszego czasu i poczucie dobrego jakościowo artykułu w co wierzymy, że wychodzi z takim skutkiem z jakim zamierzaliśmy wam wszystko przedstawić. Tyle tytułem wstępu, dziękuję za obecność przy kolejnym artykule i zapraszamy do kolejnej recenzji, w której omówimy produkcję której naprawdę wielu osobom nie trzeba przedstawiać. Gdyby jednak znalazł się ktoś kto jeszcze o niej nie słyszał, to chętnie wprowadzimy go w temat. Odnieśmy się jeszcze do kwestii technicznej Serious Sam 4 Download PC tytułu Serious Sam 4, gdyż jest to jedna z najważniejszych spraw, czy nasz komputer będzie w stanie sprostać wymaganiom podanym przez producenta.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Serious Sam 4 na PC

Także sami widzicie, że niektóre komputery mogą mieć problemy z podołaniem takim wymaganiom, dlatego wcześniej warto upewnić się czy nasz do nich nie należy. Sama produkcja należy oczywiście do bardzo dynamicznych strzelanin widzianych z perspektywy pierwszoosobowej. Fabuła czwartej odsłony została osadzona bezpośrednio przez fabułą Serious Sam 4 Pobierz PC z poprzedniej, trzeciej części produkcji i jest swoistym uzupełniem ciągu fabularnego. W Serious Sam 3, nasz tytułowy bohater znajdując się na terenach Egiptu (oczywiście ukazanego w wersji futurystycznej) musiał przeciwstawić się Mentalowi czyli głównemu antybohaterowi cyklu, dążącego do przejęcia władzy nad całą kulą ziemską, za pomocą swojej okrutnej armii. Fabuła czwartej części jest uzupełnieniem, gdyż przedstawia początki inwazji kosmicznej na Ziemię, która w błyskawicznym tempie zostaje podbita przez najeźdźcę. Ale nie cała, gdyż opór stawiają mu żołnierze należący do organizacji Earth Defense Force, której dowodzi nasz główny bohater o imieniu Sam. Naszym zdaniem w grze Serious Sam 4 Download PL jest fabuła, która należy do bardzo ciekawych, zawiera wiele zaskakujących i wciągających wątków, przez co z pewnością każdy fan gatunku nie będzie się nudził podczas obcowania z produkcją. Jeśli zaś chodzi o kwestię mechaniki to nie zmieniła się ona w stosunku do części poprzednich cyklu Serious Sam 4 Pełna wersja Pobierz jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż dla większości graczy była ona strzałem w dziesiątkę. Mamy za zadanie eliminować poszczególne rzesze potworów których w tytule występuje ogromna mnogość, zróżnicowana pod względem nie tylko fizycznym, ale także pod względem obsługiwania broni którą starają się nam wyrządzić krzywdę. Jeśli chodzi o nasz arsenał którym będziemy się bronić, to otrzymujemy znane już z wcześniejszych części oręża, jak chociażby wyrzutnia pił łańcuchowych czy minigun. Dostajemy także cały szereg nowych broni które z pewnością urozmaicą nam rozprawianie się z potworami. Do pokonania otrzymamy wiele nowych potworów czyhających na nasze życie, jak chociażby Processed czy potężnych Zealotów. Świetną informacją odnośnie gry Serious Sam 4 Cała gra jest iż niejednokrotnie będą maszerować na nas całe wrogie armie, liczące jednocześnie ponad 10 tysięcy wrogów podczas jednego natarcia.

Serious Sam 4 Download

Metoda Skąd pobrać Serious Sam 4 w Pełnej wersji jest najlepsza, jeśli skorzystasz z naszej strony. W związku z tak miażdżącą przewagą nieprzyjaciela nie możemy pozwolić sobie na stanie w miejscu, lecz musimy aktywnie brać udział w walce by ujść z życiem i stale przemieszczać się między jednym a drugim wrogim oddziałem, starając się utrzymać odpowiedni dystans. W trakcie rozgrywki Serious Sam 4 Ściągnij za darmo uzyskamy również dostęp do ulepszeń które pomogą nam w walkach z potężną armią Mentala. Dzięki nim ujrzymy w swoim wojennym arsenale potężne bronie jak działo laserowe czy wyrzutnię rakiet samonaprowadzających. Jeśli zaś chodzi o kwestię dostępnych trybów gry, to sytuacja nie zmienia się względem poprzednich części serii. Mamy do wyboru tryb jednoosobowy jak i również tryb multiplayer. Tryb wieloosobowy daje nam możliwość grania w maksymalnie cztery osoby uzyskujących dostęp do zadań specjalnych oraz głównych questów. W tym miejscu warto dodać ciekawostkę, że producent zadbał by ten tryb nie wiązał się ze zbyt łatwym przejściem gry. Serious Sam 4 Download Free sam dostosowuje poziom trudności do zadeklarowanej liczby uczestników trybu multiplayer. Jest to bardzo dobre rozwiązanie które nadaje nieco trudniejszego charakteru produkcji. W czwartej odsłonie producenci postanowili zdecydować się na bardziej barwną i jednocześnie realistyczną oprawę wizualną niż w poprzednich częściach. Dynamizmu nie brakuje o czym z pewnością się przekonacie. Całość produkcji oceniamy jak najbardziej pozytywnie, gra wciągnęła nas na wiele godzin i nadal czujemy niedosyt. Jeśli zatem poszukujecie tytułu który zapewni Wam zajęcie na wiele godzin wolnego czasu i Was nie zanudzi, to jest to w naszej opinii kandydat warty zastanowienia. Dziękujemy za przeczytanie naszej kolejnej recenzji i widzimy się ponownie już niebawem! Poradnik Jak pobrać Serious Sam 4 na PC jest dostępny na naszym serwisie.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *