Skull and Bones Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Skull and Bones Download

17
Skull and Bones Download

Skull and Bones Download | Pełna Wersja 🥇

Czy zainteresowała Ciebie ostatnia najnowsza produkcja od szanghajskiego oddziału Ubisoftu? Jest nią Skull and Bones Download - deweloperzy postanowili osadzić rozgrywkę na terenach bardzo odległych, a jest nim Ocean Indyjski. To właśnie tam wcielamy się w rolę piratów, którzy właśnie obrali sobie ten teren za kluczowy obszar ich działalności. Rozpocznij piracką przygodę już dziś!

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 8GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Skull and Bones Download

Czy wiesz, że...

Deweloperzy już wcześniej szykowali podłoże pod produkcje oparte na morskich bitwach. M.in. tam zabrała nas fabuła gry Assassin's Creed IV Black Flag, która kładła mocny nacisk na wprowadzenie imponujących walk morskich. Doświadczenie jakie zebrali w tamtejszej produkcji pozwoliło im na rozwinięcie nowej marki.

Sprawdź instalator poniżej

Skull and Bones pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Skull and Bones pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Skull and Bones download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

Skull and Bones pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Skull and Bones download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Skull and Bones pelna wersja

Skull and Bones download pelna wersja

Skull and Bones download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Skull and Bones się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Skull and Bones

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne<.

Dodatkowe informacje o grze Skull and Bones

Data premiery: grudzień 2022

Producent: Ubisoft

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry Skull and Bones

Skull and Bones Download

Rozgrywka Skull and Bones Download PC jest w samym środku tzw. złotej ery piractwa. To te czasy były dla nich najbardziej przystępne, a graczy (jak i ogółem społeczeństwo) w przeszłości bardzo interesowało, jak wyglądały pirackie czasy. Dzięki licznym grom i filmom można było w bliższy sposób poznać, jak się wtedy żyło. Choć wiadomy jest duży nacisk na elementy związane z typową rozgrywką na morzu, to będziemy powracać na ląd do pirackich kryjówek. Nie wszystko będziemy w stanie zrobić w takich warunkach, jakimi z pewnością jest morze, więc żeby dokonać pewnych ulepszeń, jak zmiana parametrów okrętu lub modyfikacje wizualne, z uzupełnieniem prowiantu, dobrze będzie przycumować do brzegu i rozpocząć tego typu działanie.

Skull and Bones Pobierz

Kluczowy element rozgrywki zaczyna się od wcielenia się początkowo w rolę zwyczajnego rozbitka. Jednym z naszych marzeń jest zostanie w przyszłości piratem, który będzie siał postrach wśród lokalnych społeczności - ale i nie tylko - i znać go będzie każdy, zapisując się na łamach historii. Aspiracje protagonisty w Skull and Bones Pobierz są spore, ale wymagać to będzie od niego dużego zaangażowania w realizację celu.

Cała zabawa opiera się na rozwinięciu swojej reputacji w zasadzie od samego zera. Zostajemy oczywiście bez praktycznie niczego, ale za sprawą determinacji bohatera zaczniemy zdobywać coraz bardziej przydatne do przetrwania w tym trudnym środowisku elementy. Posiadamy wyłącznie na samym starcie skromną łajbę, ale i ona w końcu zostanie wymieniona na coś znacznie lepszego. Za sprawą zdobywanych funduszy i rozwijaniu sieci kontaktów przez interakcje z innymi graczami, nasze wyposażenie zacznie przypominać te, jakimi mogą się obecnie poszczycić wyłącznie najwyżej usytuowani w hierarchii piraci.

Recenzje gier

Skull and Bones Pełna wersja

Odkrywanie terenów jakie są ukryte na wodach Oceanu Indyjskiego to czysta przyjemność w grze Skull and Bones Pełna wersja PC i w ramach eksploracji coraz bardziej będziemy poznawali tamtejsze środowiska oraz dostępne możliwości na rozwinięcie skrzydeł. Gracze otrzymają w ramach tego tytułu piękną w krajobrazy rozległą mapę z otwartym światem, czekającym na nasze pierwsze pirackie podboje.

Lokacja w grze rozpoczyna się od wybrzeży Afryki, a jej krańce sięgają aż Indii Wschodnich. Z pomocą naszego statku będziemy w stanie odkrywać nowe miejsca i swobodnie się przemieszczać między wszystkimi lokacjami, najłatwiej z użyciem statku. Rozgrywka Skull and Bones Download w Pełnej wersji sprowadza się do realizacji rozmaitych zadań przyznawanych nam w trakcie eksploracji i poznawania coraz to nowszych osób.

Gdy przenikniemy w pirackie kręgi, z łatwością poznamy też osoby będące dość groźnymi przeciwnikami. Z czasem zaczniemy realizację bardziej skomplikowanych i ryzykownych zadań, takie jak polowania, poszukiwania skarbów naprzemiennie z pozyskiwaniem surowców rzadko dostępnych, do naszych zadań będą też należeć ataki na forty. W miarę postępów, otrzymamy coraz cięższe misje do realizacji, a tym samym nagrody przyznawane będą dla nas bardziej korzystne. Gra Skull and Bones Do Pobrania rozwija się stopniowo, prezentując coraz bardziej interesujące fragmenty rozgrywki.

Opisy i recenzje gier

Skull and Bones Download PC

Warto wobec tego wiedzieć, że nie wszystkie tego typu przyjemności czekać na nas będą praktycznie od razu - z miejsca. Do wszystkiego będziemy dochodzili poprzez realizację kolejnych zadań i z mimo rozpoczęciem przygody z pojedynczym, podstawowym okrętem, w ramach dalszej rozgrywki możesz stać się posiadaczem maksymalnie 12 jednostek. Każdy z statków w Skull & Bones Download PL jest podzielony na konkretne klasy. W zależności od posiadanego przez nas egzemplarza, będziemy dysponować innymi parametrami. Zmiany są widoczne przede wszystkim w zasięgu armat i dział, maksymalną pojemność załadunkową, a tym samym ma to związek z wytrzymałością. Ponadto gra zwraca też uwagę do czysto technicznych fragmentów obsługi statku, jakimi jest skrętność i możliwości manewrowe.

Różnice w statkach są wyczuwalne szczególnie gdy podzielimy je na kategorie. Te, przeznaczone do transportu, będą zwyczajnie wolno się poruszały. Ich wytrzymałość też pozostawia wiele do życzenia, ale taki właśnie jest ich cel. Spotykane jednostki bojowe nie mają najlepszej sterowności, ale za to siła z jaką są w stanie eliminować wrogów powoduje postrach wśród przeciwników. Jeśli oczekujemy wygodnej, skrętnej i szybkiej metody transportu w Skull and Bones Ściągnij PC najlepsze do tego się sprawdzą jednostki nawigacyjne. Są za to w stanie szybko przemierzać wyznaczone odcinki, ale ich wytrzymałość na wrogi atak oraz ładowność nie należy do najlepszych. Świetnie się sprawdzą przy rotowaniu lub szukania nowych miejsc do odkrycia.

Poradniki do gier

Jak pobrać Skull and Bones na PC

W przypadku statków bojowych, tutaj mamy dodatkowe możliwości. Prezentują one oprócz ulepszeń wizualnych, bardziej nawiązujących do "naszych barw" itp., po uzyskaniu odpowiedniej ilości gotówki niezbędnej do ulepszeń i zdobyciu materiałów, możemy wyposażyć się w lepszy pancerz lub balisty, implementując ogień grecki oraz wyrzutnie rakiet. Na tym możliwości rozwijania potencjału bojowego statków Skull and Bones Download się nie kończą. Jeśli zamierzamy zostać tym, o którym wszyscy boją się nawet rozmawiać, będziemy musieli wykazać się ogromnym poświęceniem. Wymagać to będzie nie tylko posiadania lepszych jednostek bojowych, ale tak samo dbania o koordynację całego zespołu oraz ich nastawiania do walki. Jeśli nasze poczynania nie bedą się podobały załodze, mogą oni wszcząć bunt i tym samym rozpadnie się nasz potencjał, przynajmniej na jakiś czas - do odbudowania relacji lub pozyskania nowych kamratów.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś