Slender The Arrival Download

Pełne wersje gier

Pobierz Slender The Arrival w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Slender The Arrival Download

Slender The Arrival Download PC Pełna Wersja 🥇

Slender The Arrival Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witajcie kochani! Dziś pod lupę bierzemy bardzo głośną produkcję pod tytułem Slender The arrival Pełna wersja, wyprodukowaną przez Blue Isle Studios, której premiera miała miejsce 26 marca 2013. Gra jak za pewne wiecie, należy do gatunku typu survival horror i umożliwia nam jednosoobowy tryb gry. Przejdźmy do rzeczy... Chcesz zagrać w Slender: The Arrival, czyli w sequel horrorów dostępny na PC, który nauczył nas kojarzyć wieczorowe stroje z mrocznym klimatem znajdującym się na ekranie, ale strach Ci nie pozwala?

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/slender-the-arrival-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 237 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/slender-the-arrival-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 237 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/slender-the-arrival-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl.php on line 237

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Slender The Arrival Download

Cóż, oto jak go pokonać. Wyobraź sobie, że sam Slender: The Arrival Download jest tą niezręczną osobą, z którą nie chcesz rozmawiać na żadnej imprezie. Podobnie jak w przypadku każdego najeźdźcy przestrzeni społecznej, podstawową taktyką faceta jest ciche zmaterializowanie się przed tobą, być może nieśmiałe zerkanie zza obiektu, w nadziei, że przyciągnie Twoją uwagę. Sztuczka polega na tym, by pozwolić, by Twoje spojrzenie przesunęło się po nim na coś innego w otoczeniu. Co bardziej niepokojące, Slender Man to nachalny typ. Im dłużej uda Ci się uciec z jego szponów i im więcej zbierzesz przedmiotów, tym częściej będzie się pojawiał i tym bliżej będzie. A czy wspomnieliśmy o kontekstowej partyturze i efektach dźwiękowych?

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Slender The Arrival pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Slender The Arrival pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Slender The Arrival download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Slender The Arrival pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Slender The Arrival download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Slender The Arrival pelna wersja

Slender The Arrival download pelna wersja

Slender The Arrival download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Slender The Arrival się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Slender The Arrival

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Slender The Arrival Pobierz

Ale co, jeśli wcześniej walczyłeś ze Slender Manem? Cóż, to w dużej mierze ta sama gra, co na Xbox 360, z pomijalnymi ulepszeniami wizualnymi i tym samym problemem malejących zwrotów. W sumie jest osiem notatek i 10 lokalizacji do zbadania, z których niektóre zamieniają się miejscami między rozgrywkami, a także wybór możliwych punktów początkowych, więc nie ma dwóch identycznych sesji. Nadawanie priorytetów obszarom zgodnie z agresywnością Slender: The Arrival Pobierz ma kluczowe znaczenie, kiedy jest najbardziej irytujący, ostatnim miejscem, w którym chcesz być, jest centrum dla odwiedzających, z mnóstwem pokoi z jednym wyjściem. Jest przycisk biegu, który pomoże Ci wyjść z zacięcia, ale jest on powiązany z niewidzialnym paskiem wytrzymałości, który łatwo się wyczerpuje.

Niestety, scenariusze w Slender: The Arrival Download PL, niektóre dostępne poprzez zbieranie lub interakcję z określonymi przedmiotami, które składają się na pozostałą godzinę lub dwie gry, składają się z lekko utykających odmian gambitu, który nie jest wystarczająco znaczący, aby porównać go z ofertą innych niezależnych gier. Trzeci poziom wprowadza drugiego wroga, którego można powstrzymać promieniem latarki. Echo kroków w głębi opuszczonej kopalni jest niepokojące, ale podstawowy wzorzec eksploruj, unikaj i zbieraj jest taki sam. Późniejszy, bardziej intrygujący rozdział w Slender: The Arrival Pobierz PC ma swoje miejsce na farmie z kilkoma katakumbami na jednym końcu i zwodniczo malowniczym polem kukurydzy pośrodku. Jest stosunkowo skomplikowany, ale nie zajmie Ci długo czasu. Jeśli lubisz horrory, ale nie miałeś jeszcze przyjemności zaznajomić się z Slender: The Arrival Pełna wersja Pobierz, jego wcielenie na Xbox One jest absolutnie warte swojej ceny.

Recenzje gier

Slender The Arrival Pełna wersja

Szablon 'osiem stron' traci na znaczeniu przy powtarzających się wyświetleniach, ale zmienność gry pozostaje ożywcza, biorąc pod uwagę ciągłą zależność gatunku od scenariuszowych przerażeń i czystej groteski. Jeśli jednak jesteś weteranem Slendera, prawdopodobnie najlepiej unikać kontaktu wzrokowego, bo zwyczajnie będziesz chciał więcej i więcej, aż prawdopodobnie zabraknie Ci 'pożywienia'… Slender: The Arrival Cała gra wciąż śledzi Cię z taką samą przerażającą wytrwałością, jaką ma w oryginale, emanując groźną obecnością, która ewoluuje w całej historii w nieoczekiwany sposób. Chociaż jego kultowy projekt może być prosty, nadal przerażałem się za każdym razem, gdy zauważyłem jego sylwetkę w oddali. Nie możesz z nim walczyć, tylko uciekać przed nim, a to samo w sobie czyni go bardziej przerażającym niż większość potworów w grze. Świat, w którym nawiedza, jest również większy i gęstszy.

Zamiast mrocznego lasu będziesz wędrować po opuszczonych domach, przerażających kopalniach i spalonych słońcem wzgórzach. Niektóre lepiej oświetlone obszary wyglądają naprawdę świetnie. Wędrówki po jesiennych lasach i szperanie po domach, w których naprawdę czuje się życie i czyjąś obecność, sprawiają, że świat Slender: The Arrival Download jest interesującym środowiskiem. Imponujący projekt dźwiękowy otacza Cię drażniącymi dźwiękami, co naprawdę dodaje i tak przerażającej atmosfery. Deski skrzypią, dzieci szepczą i zdarzają się naprawdę przerażające chwile, które nie istniałyby bez nienagannego wykorzystania dźwięku w grze Slender: The Arrival po polsku Skąd pobrać Slender: The Arrival w Pełnej wersji?

Opisy i recenzje gier

Slender The Arrival Download PC

Podobnie jak wszystkie wielkie horrory, Slender najlepiej jest podawać w ciemnym pokoju ze słuchawkami. Testowaliśmy! Te części są całkiem nieźle wykonane, ale to po prostu za mało. Chociaż doceniam długość, jaką deweloper Blue Isle poświęcił na dopracowanie rzeczy, The Arrival zbyt mocno opiera się na elementarnej mechanice gry oryginału, która miała trwać tylko kilka minut. Podobnie jak jego poprzednik, zdecydowana większość The Arrival sprowadza się zasadniczo do znalezienia określonej liczby obiektów, podczas gdy coraz bardziej niebezpieczny wróg Cię prześladuje.

Niezależnie od tego, czy są to kawałki papieru w lesie, czy generatory w kopalni, powtarzasz dokładnie te same czynności w każdej części. Fakt, że zmęczyło mnie to podczas tej krótkiej gry, pokazuje, jak powtarzalne jest The Arrival. Podczas gdy szczęśliwy gracz może przedrzeć się w ciągu około dwudziestu minut, prawdopodobnie zajmie to większości ludzi kilka godzin dzięki niesprawiedliwej naturze wrogów. Slender: The Arrival Download Free i jego sługusy nie mają nic przeciwko, aby czyhać bezpośrednio za Tobą i powodować natychmiastowe zakończenie gry.

Najgorszy przestępca pojawia się, gdy dotrzesz do opuszczonej kopalni i zostaniesz wprowadzony do drugiego typu wroga. Proxy, przerażający dzieciak z nożem, śledzi Cię przez cały poziom, gdy po raz kolejny próbujesz znaleźć serię przedmiotów. Ciągle zabijał mnie bez żadnego ostrzeżenia, co, jak możesz sobie wyobrazić, jest dość frustrujące... i przerażąjące zarazem... Chociaż poziom kopalni był na początku naprawdę straszny, to i wiele innych obszarów szybko traci swój przerażający urok, gdy będziesz zmuszony powtarzać je dziesiątki razy. Doceniam gry, które są trudne, ale uczciwe.

Poradniki do gier

Jak pobrać Slender The Arrival na PC

Jednak te, które zmuszają nas do ciągłego powtarzania danych elementów scenariusza, po prostu po czasie nudzą się i przestają być tak straszne, jak początkowo były. Ludzki mózg szybko przyzwyczaja się do wszelkich nowych warunków i warto o tym pamiętać. Ten problem utrzymuje się przez całą produkcję Slender: The Arrival Ściągnij za darmo. Przerażająca atmosfera, którą udaje się stworzyć przedsiębiorstwu Blue Isle, jest konsekwentnie marnowana przez nudną mechanikę i niesprawiedliwe skoki poziomu trudności. Produkcja jest w stanie wywołać naprawdę imponujące przerażenie, ale będziesz musiał przedzierać się przez gąszcz powtarzalnych zadań i nieuczciwych wrogów, aby ich doświadczyć. Większą przyjemność sprawiło mi granie w darmową, oryginalną część, która zapewnia potężny horror bez irytacji i wypełniaczy. Próbując rozciągnąć początkową koncepcję na pięć oddzielnych scenariuszy, Slender udowadnia, że niektóre pomysły lepiej pozostawić w fazie eksperymentalnej. Nie zrozumcie mnie źle, po prostu lubię się czepiać. Jak pobrać Slender The Arrival na PC to udana produkcja, która z pewnością spodoba się wielu użytkownikom i wielu niedoskonałości przeze mnie przytoczonych w ogóle nie dostrzeżecie. Dziękujemy serdecznie.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Slender The Arrival płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Slender The Arrival działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Slender The Arrival już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Slender The Arrival i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.