Slender: The Arrival Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Slender: The Arrival Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

4

Slender: The Arrival download

Slender: The Arrival 🥇 Download PC

Slender: The Arrival Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witajcie kochani! Dziś pod lupę bierzemy bardzo głośną produkcję pod tytułem Slender The arrival Pełna wersja, wyprodukowaną przez Blue Isle Studios, której premiera miała miejsce 26 marca 2013. Gra jak za pewne wiecie, należy do gatunku typu survival horror i umożliwia nam jednosoobowy tryb gry. Przejdźmy do rzeczy…
Chcesz zagrać w Slender: The Arrival, czyli w sequel horrorów dostępny na PC, który nauczył nas kojarzyć wieczorowe stroje z mrocznym klimatem znajdującym się na ekranie, ale strach Ci nie pozwala?

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Quad Core i5 2.3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 2GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 260 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Slender: The Arrival

Cóż, oto jak go pokonać. Wyobraź sobie, że sam Slender: The Arrival Download jest tą niezręczną osobą, z którą nie chcesz rozmawiać na żadnej imprezie. Podobnie jak w przypadku każdego najeźdźcy przestrzeni społecznej, podstawową taktyką faceta jest ciche zmaterializowanie się przed tobą, być może nieśmiałe zerkanie zza obiektu, w nadziei, że przyciągnie Twoją uwagę. Sztuczka polega na tym, by pozwolić, by Twoje spojrzenie przesunęło się po nim na coś innego w otoczeniu. Co bardziej niepokojące, Slender Man to nachalny typ. Im dłużej uda Ci się uciec z jego szponów i im więcej zbierzesz przedmiotów, tym częściej będzie się pojawiał i tym bliżej będzie. A czy wspomnieliśmy o kontekstowej partyturze i efektach dźwiękowych?

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Slender: The Arrival download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Slender: The Arrival jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Slender: The Arrival na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Slender: The Arrival na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Dodatki i Crack, którego chcemy użyć. Dodatek do wyboru jest jeden, opcjonalnie.

Slender: The Arrival pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Slender: The Arrival pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-10 minut.

pobierz Slender: The Arrival na pc na naszej stronie

jak pobrac Slender: The Arrival pc

pobierz pelna wersje Slender: The Arrival

Slender: The Arrival download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Slender: The Arrival na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Slender: The Arrival:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Slender: The Arrival na PC?

Ale co, jeśli wcześniej walczyłeś ze Slender Manem? Cóż, to w dużej mierze ta sama gra, co na Xbox 360, z pomijalnymi ulepszeniami wizualnymi i tym samym problemem malejących zwrotów. W sumie jest osiem notatek i 10 lokalizacji do zbadania, z których niektóre zamieniają się miejscami między rozgrywkami, a także wybór możliwych punktów początkowych, więc nie ma dwóch identycznych sesji. Nadawanie priorytetów obszarom zgodnie z agresywnością Slender: The Arrival Pobierz ma kluczowe znaczenie, kiedy jest najbardziej irytujący, ostatnim miejscem, w którym chcesz być, jest centrum dla odwiedzających, z mnóstwem pokoi z jednym wyjściem. Jest przycisk biegu, który pomoże Ci wyjść z zacięcia, ale jest on powiązany z niewidzialnym paskiem wytrzymałości, który łatwo się wyczerpuje. Niestety, scenariusze w Slender: The Arrival Download PL, niektóre dostępne poprzez zbieranie lub interakcję z określonymi przedmiotami, które składają się na pozostałą godzinę lub dwie gry, składają się z lekko utykających odmian gambitu, który nie jest wystarczająco znaczący, aby porównać go z ofertą innych niezależnych gier. Trzeci poziom wprowadza drugiego wroga, którego można powstrzymać promieniem latarki. Echo kroków w głębi opuszczonej kopalni jest niepokojące, ale podstawowy wzorzec eksploruj, unikaj i zbieraj jest taki sam. Późniejszy, bardziej intrygujący rozdział w Slender: The Arrival Pobierz PC ma swoje miejsce na farmie z kilkoma katakumbami na jednym końcu i zwodniczo malowniczym polem kukurydzy pośrodku. Jest stosunkowo skomplikowany, ale nie zajmie Ci długo czasu. Jeśli lubisz horrory, ale nie miałeś jeszcze przyjemności zaznajomić się z Slender: The Arrival Pełna wersja Pobierz, jego wcielenie na Xbox One jest absolutnie warte swojej ceny.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Slender: The Arrival na PC

Szablon ‘osiem stron’ traci na znaczeniu przy powtarzających się wyświetleniach, ale zmienność gry pozostaje ożywcza, biorąc pod uwagę ciągłą zależność gatunku od scenariuszowych przerażeń i czystej groteski. Jeśli jednak jesteś weteranem Slendera, prawdopodobnie najlepiej unikać kontaktu wzrokowego, bo zwyczajnie będziesz chciał więcej i więcej, aż prawdopodobnie zabraknie Ci ‘pożywienia’… Slender: The Arrival Cała gra wciąż śledzi Cię z taką samą przerażającą wytrwałością, jaką ma w oryginale, emanując groźną obecnością, która ewoluuje w całej historii w nieoczekiwany sposób. Chociaż jego kultowy projekt może być prosty, nadal przerażałem się za każdym razem, gdy zauważyłem jego sylwetkę w oddali. Nie możesz z nim walczyć, tylko uciekać przed nim, a to samo w sobie czyni go bardziej przerażającym niż większość potworów w grze. Świat, w którym nawiedza, jest również większy i gęstszy. Zamiast mrocznego lasu będziesz wędrować po opuszczonych domach, przerażających kopalniach i spalonych słońcem wzgórzach. Niektóre lepiej oświetlone obszary wyglądają naprawdę świetnie. Wędrówki po jesiennych lasach i szperanie po domach, w których naprawdę czuje się życie i czyjąś obecność, sprawiają, że świat Slender: The Arrival Download jest interesującym środowiskiem. Imponujący projekt dźwiękowy otacza Cię drażniącymi dźwiękami, co naprawdę dodaje i tak przerażającej atmosfery. Deski skrzypią, dzieci szepczą i zdarzają się naprawdę przerażające chwile, które nie istniałyby bez nienagannego wykorzystania dźwięku w grze Slender: The Arrival po polsku

Slender: The Arrival Download

Skąd pobrać Slender: The Arrival w Pełnej wersji? Podobnie jak wszystkie wielkie horrory, Slender najlepiej jest podawać w ciemnym pokoju ze słuchawkami. Testowaliśmy! Te części są całkiem nieźle wykonane, ale to po prostu za mało. Chociaż doceniam długość, jaką deweloper Blue Isle poświęcił na dopracowanie rzeczy, The Arrival zbyt mocno opiera się na elementarnej mechanice gry oryginału, która miała trwać tylko kilka minut. Podobnie jak jego poprzednik, zdecydowana większość The Arrival sprowadza się zasadniczo do znalezienia określonej liczby obiektów, podczas gdy coraz bardziej niebezpieczny wróg Cię prześladuje. Niezależnie od tego, czy są to kawałki papieru w lesie, czy generatory w kopalni, powtarzasz dokładnie te same czynności w każdej części. Fakt, że zmęczyło mnie to podczas tej krótkiej gry, pokazuje, jak powtarzalne jest The Arrival. Podczas gdy szczęśliwy gracz może przedrzeć się w ciągu około dwudziestu minut, prawdopodobnie zajmie to większości ludzi kilka godzin dzięki niesprawiedliwej naturze wrogów. Slender: The Arrival Download Free i jego sługusy nie mają nic przeciwko, aby czyhać bezpośrednio za Tobą i powodować natychmiastowe zakończenie gry. Najgorszy przestępca pojawia się, gdy dotrzesz do opuszczonej kopalni i zostaniesz wprowadzony do drugiego typu wroga. Proxy, przerażający dzieciak z nożem, śledzi Cię przez cały poziom, gdy po raz kolejny próbujesz znaleźć serię przedmiotów. Ciągle zabijał mnie bez żadnego ostrzeżenia, co, jak możesz sobie wyobrazić, jest dość frustrujące… i przerażąjące zarazem… Chociaż poziom kopalni był na początku naprawdę straszny, to i wiele innych obszarów szybko traci swój przerażający urok, gdy będziesz zmuszony powtarzać je dziesiątki razy. Doceniam gry, które są trudne, ale uczciwe. Jednak te, które zmuszają nas do ciągłego powtarzania danych elementów scenariusza, po prostu po czasie nudzą się i przestają być tak straszne, jak początkowo były. Ludzki mózg szybko przyzwyczaja się do wszelkich nowych warunków i warto o tym pamiętać. Ten problem utrzymuje się przez całą produkcję Slender: The Arrival Ściągnij za darmo. Przerażająca atmosfera, którą udaje się stworzyć przedsiębiorstwu Blue Isle, jest konsekwentnie marnowana przez nudną mechanikę i niesprawiedliwe skoki poziomu trudności. Produkcja jest w stanie wywołać naprawdę imponujące przerażenie, ale będziesz musiał przedzierać się przez gąszcz powtarzalnych zadań i nieuczciwych wrogów, aby ich doświadczyć. Większą przyjemność sprawiło mi granie w darmową, oryginalną część, która zapewnia potężny horror bez irytacji i wypełniaczy. Próbując rozciągnąć początkową koncepcję na pięć oddzielnych scenariuszy, Slender udowadnia, że niektóre pomysły lepiej pozostawić w fazie eksperymentalnej. Nie zrozumcie mnie źle, po prostu lubię się czepiać. Jak pobrać Slender The Arrival na PC to udana produkcja, która z pewnością spodoba się wielu użytkownikom i wielu niedoskonałości przeze mnie przytoczonych w ogóle nie dostrzeżecie. Dziękujemy serdecznie.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *