Sonic Frontiers Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Sonic Frontiers Download

17
Sonic Frontiers Download

Sonic Frontiers Download | Pełna Wersja 🥇

Ciekawą propozycją, a za razem odskocznią od gier AAA, wydawać się może Sonic Frontiers Download jako uzupełnienie naszej biblioteki gier. Prezentowany tytuł jest kolejną odsłoną gier z serii, a przy powstawaniu scenariusza czuwał sam pierwotny autor komiksów - Ian Flyn.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 12GB
Procesor: Intel Core i5-3470 or AMD Ryzen 5 1400.
Pamięć: około 30GB z zapisami
Windows: 64 bit
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB.
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Sonic Frontiers Download

Czy wiesz, że...

Gra powstawała już od roku 2017, aby dostarczyć nam najwyższej jakości w przystępnej formie, od razu po wydaniu gry Sonic Forces, w celu zachowania wytyczonego stylu gry.

Sprawdź instalator poniżej

Sonic Frontiers pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Sonic Frontiers pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Sonic Frontiers download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

Sonic Frontiers pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Sonic Frontiers download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Sonic Frontiers pelna wersja

Sonic Frontiers download pelna wersja

Sonic Frontiers download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Sonic Frontiers się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Sonic Frontiers

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne<.

blockquote>

Dodatkowe informacje o grze Sonic Frontiers

Data premiery: 8 listopada 2022

Producent: Sonic Team

Tryb gry: singleplayer

Platformy: PlayStation 5 / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry Sonic Frontiers

Sonic Frontiers Download

Rozgrywka początkowo może wydawać się niewinne, ale Sonic Frontiers Download to pełnoprawna odsłona cyklu gier z serii Sonic The Hedgehog. Otrzymujemy więc klasycznie wysoko zręcznościową grę. Ukazana jest z perspektywy trzeciej osoby i do naszej dyspozycji jest w pełni otwarty świat, z masą aktywności i do dowolnej eksploracji. Jest to też element wyróżniający tą odsłonę na tle poprzednich.

Sonic Frontiers Download PC

Akcja gry Sonic Frontiers Download PC osadzona jest Starfall Islands, jest to kolebka pradawnej cywilizacji. Znajdziemy tam imponuje, antyczne budowle, które tym samym wzbogacają cały archipelag, bajkowego wręcz terenu. Miejsce te jest kluczowe dla tej odsłony, bowiem właśnie w niej odwieczny wróg tytułowego bohatera (jest nim Doktor Eggman) odkrywa bardzo intrygujące zjawisko.

W okolicy całego archipelagu znajduje się odseparowana od reszty wyspy, inna, dość tajemnicza wyspa. A na niej antagonista Sonic Frontiers Pobierz znajduje artefakt. Z jego użyciem, instaluje więc pewien program AI (sztucznej inteligencji), pomocny w shakowaniu systemu Sonica. Nie odbyło się to oczywiście bez pewnych problemów - aktywowany został specjalny protokół bezpieczeństwa, a wraz z nim, uruchomienie systemów ochronnych wyspy, w tym pochłaniając samego Doktora.

W tym samym czasie, trójka odwiecznych przyjaciół, zmierzała właśnie na Starfall Islands w celu rozwiązania trapiących ich problemu. Mają za zadanie rozwikłać sprawę pewnych zaginionych lata temu Szmaragdów Chaosu (Chaos Emeralds). Podczas tej podróży napotkali kłopot, jakim okazało się być wessanie ich do między-wymiarowego portalu, wraz z samolotem Tornado, i całą załogą. Wtedy historia w grze Sonic Frontiers Download Pełna wersja nabiera tempa.

Recenzje gier

Sonic Frontiers Pełna wersja

Sonic pozostaje za sprawą tych wydarzeń oddzielony od przyjaciół i ląduje w Cyberprzestrzeni (Cyber Space Discover). Mimo tych przeciwności, w końcu udaje mu się wydostać i po podróży, w końcu trafia na jedną z wysp Starfall. Jest nią Kronos Island. Kompanom Sonic Frontiers Pobierz PC nie udało się wydostać, pozostali więc po drugiej stronie. Nie mając wyboru ani żadnych alternatyw, Sonic decyduje się zmierzyć z wyzwaniem i uratować swoich przyjaciół. W toku swojej podróży po wyspie, poznaje nową postać, jest nią Sage. Tajemniczości dodaje fakt, że ciągle próbuje przekonać Sonica, by opuścił wyspę. Z jakiego więc powodu komuś tak bardzo zależy, by tak się stało?

Tyle z zarysu fabularnego. Resztę pozostawiamy czytelnikom, by sami chcieli przekonać się z jakimi problemami przyjdzie zmierzyć się Sonicowi. Skupimy się teraz na mechanice gry Sonic Frontiers Download, bo i tak uległa znacznej modyfikacji względem poprzednich odsłon z serii. Ba, jest pod wieloma względami zupełnie inna, ale wciąż zachowuje swój niepowtarzalny, wyjątkowy klimat, dbając o zachowanie istotnych fragmentów istoty rozgrywki.

Wskocz do przygody z Sonic the Hedgehog 2022

Wyjątkowym elementem tej odsłony jest duża swoboda. Nasze następne kroki nie są teraz jedynie odgórnym scenariuszem, jaki narzucili z góry twórcy. Tym razem w Sonic Frontiers Pobierz mamy dostęp do w pełni otwartego świata, gdzie przemieszczać się możemy po terenie aż pięciu wysp. Oczywiście samo poruszanie się nie powinno tutaj być dla nikogo zaskoczeniem - mkniemy z prę∂kością świata, eliminując w ten sposób też wrogów oraz pobliskie obiekty w świecie.

Do naszej dyspozycji w grze Sonic Frontiers Download oddano i tym razem szereg umiejętności, które poznać już mogliśmy w poprzedniej części. Oprócz klasycznego biegu z zaskakującą prędkością, możemy się również ślizgać po szynach, wspinać lub skakać po ogromnych obiektach oraz ciskać całą swoją energią w pobliskich wrogów. W toku eksploracji lub zwyczajnej podróży, zbierać będziemy przedmioty, monety i znajdźki, klasyczne już dla tego typu gier oraz tej serii. Są one też porozrzucane po platformach, aby płynnie je zdobywać w trakcie biegu.

Opisy i recenzje gier

Sonic Frontiers Download

Co do znajdziek, to na mapie odnajdziemy tzw. Memory Tokens, a za ich pomocą Sonic będzie w stanie uwolnić swoich przyjaciół. System walki jest tutaj kompletnie przebudowany, a on sam stanowi ważny element rozgrywki. Starcia są bardzo rozbudowane, dają dużo satysfakcji oraz z czasem zaczniemy stawać do walki z coraz silniejszymi przeciwnikami. A w toku walki z nimi, system walki nam bardzo pomaga, przez system combosów, wzmacniających nasze uderzenie.

Do nowości z pewnością zaliczyć możemy np. cyberokrąg. Jest to nowa umiejętność, a jej działanie polega na wytworzeniu wokół przeciwników cybernetycznej pętli. Po jej poprawnym wykonaniu, wrogowie zostają wyrzuceni w powietrzne, odkrywając przy tym ich istotne fragmenty, podatne na uderzenia.

Poradniki do gier

Jak pobrać Sonic Frontiers

W formie wygranej, nasz protagonista Sonic Frontiers Download PC otrzymuje punkty doświadczenia, bardzo pomocne przy dalszym rozwoju. Dzięki nim będziemy w stanie odblokować kolejne ruchy oraz ciosy, wzbogacając rozgrywkę i zachęcając do dalszej rozgrywki. Podstawowe zdolności również są ulepszane w toku rozgrywki, a nimi są: szybkość, atak, pojemność pierścieni (które chronią sam przed śmiercią przez zbyt duże obrażenia) oraz obrona.

Wstrzymujący oddech świat akcji tylko w Sonic Frontiers 2022

Co warto wiedzieć, to to, że w Sonic Frontiers Do pobrania sama walka to nie wszystko. Ważne są też inne aspekty, takie jak logiczne rozwiązywanie zadań i wykonywanie łamigłówek oraz wyzwań typowo platformowych. Łamigłówki są oznaczone specjalnym czerwonym znakiem z pytajnikiem. Oprócz tego, wykonywać możemy rozmaite aktywności na czas, mierząc się z określonym limitem i ewentualnym stopniem trudności, w pokonaniu trasy od punktu A do punktu B.

Link do pobrania:

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś