Spelunky 2 Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Spelunky 2 Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

2

Spelunky 2 download

Spelunky 2 🥇 Download PC

Spelunky 2 Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witajcie! W dzisiejszej recenzji z chęcią przedstawimy Wam kolejną propozycję z gatunku gier komputerowych, pod nazwą Spelunky 2 Pełna wersja . Produkcją zajęło się przedsiębiorstwo Mossmouth, za sprawą którego ich dzieło ukazało się na rynku we wrześniu 2020roku. Zatem mamy do czynienia z bardzo świeżą produkcją.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawa platformówka
  • Ładnie prezentująca się gra
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Quad Core 2.6 GHz lub lepszy
Pamięć: około 1.3GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Spelunky 2

Kontakt z takimi sprawia nam największą frajdę, dlatego zachęcamy serdecznie do dalszego czytania. Wszyscy którzy korzystali wcześniej z tego tytułu za pewne zgodzą się ze mną, że Spelunky jest jedną z lepszych gier wideo wszechczasów. Jest to gra Spelunky 2 Download , którą wskazuję jako jeden z najlepszych przykładów nowej rozgrywki, projektowania modelu ryzyka i nagrody oraz gatunku jako całości.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Spelunky 2 download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Spelunky 2 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Spelunky 2 na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Spelunky 2 na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Dodatki i Crack, którego chcemy użyć. Dodatek do wyboru jest jeden, opcjonalnie.Spelunky 2 pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Spelunky 2 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 1-2 minut.

pobierz Spelunky 2 na pc na naszej stronie

jak pobrac Spelunky 2 pc

pobierz pelna wersje Spore

Spelunky 2 download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Spelunky 2 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Spelunky 2:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Spelunky 2 na PC?

Wszystko to jest nadal prawdą w Spelunky 2 Pobierz , ale nie popełnij błędu w ocenie, gdyż jest to prawdziwa kontynuacja, która nie spoczywa na laurach. Obejmuje ona wszystkie rzeczy, które sprawiły, że oryginał był tak wspaniały, a jednocześnie znajduje nowe i zupełnie nieoczekiwane sposoby na poprawę poczucia eksploracji i odkrywania, które są tak kluczowe dla tego doświadczenia. Tak, jest to dość brutalne i często zabawnie trudne, ale jeśli nauczysz się wystarczająco wielu sekretów, aby pokonać wysoko postawioną poprzeczkę, to trudno będzie ci znaleźć grę równie satysfakcjonującą i nieskończenie wciągającą jak Spelunky 2 Download PC . Podobnie jak jej poprzednik, jest ona pozornie prostą i rozbrajająco kreskówkową platformówką typu 2D, która rzuca Ci wyzwanie, aby przenieść swoją tęgą małą postać z punktu A do punktu B, jednocześnie zbierając jak najwięcej skarbów i jak najwięcej przedmiotów. Oczywiście haczyk polega na tym, że poziomy te są generowane proceduralnie i niemożliwe do przewidzenia, a pomiędzy punktami A i B znajdują się przebiegłe pułapki, paskudne stworzenia chcące wyrządzić nam krzywdę i tak naprawdę jeszcze około tysiąca innych sposobów na straszną śmierć, a kiedy umrzesz, świat całkowicie przestawia się na następną próbę. Niewielki nacisk kładzie się na fabułę, ale jej sednem jest to, że grasz jako córka faceta Spelunky 2 Pobierz PC , Ana, która szuka swoich rodziców na księżycu po tym, jak Ci nie powrócili z własnej wyprawy.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Spelunky 2 na PC

To proste, słodkie i prawie całkowicie niezależne od tego, co naprawdę robisz. Częścią geniuszu projektu Spelunky 2 Pełna wersja Pobierz jest to, że jego losowość wymaga dokładnego zbadania każdego obszaru, aby nie wpaść w zastawioną na nas pułapkę, czy nie zostać nabitym przez wroga na kolec natychmiastowej śmierci, lub zwyczajnie upuścić ładunek wybuchowy, który przyniesie o wiele więcej szkody niż pożytku. W tym samym czasie zegar zawsze tyka, bo jeśli zostaniesz na więcej niż trzy minuty na poziomie, pojawi się praktycznie niemożliwy do powstrzymiania duch i będzie Cię nieustannie ścigać. Aby przetrwać naprawdę długo, musisz dokładnie orientować się w otoczeniu i robić to możliwie jak najszybciej. Jeśli zaś czytają to prawdziwi profesjonaliści produkcji, którzy nie boją się ducha i zamiast tego używają go do zwiększania wartości rozproszonych klejnotów, po prostu wiedzcie, że tym razem nie będzie to takie łatwe. Musisz natychmiast rozpoznać, czy możesz spaść bez odniesienia obrażeń w grze Spelunky 2 Cała gra , czy w pobliżu jest coś, co może być użyte do wyzwolenia pułapki ze strzałami, gdzie powinieneś użyć bomby lub liny, aby znaleźć łatwiejszą drogę w dół zamiast wybierać pełną niebezpieczeństw główną ścieżkę, jak daleko musisz być, aby uniknąć nękania ze strony malutkich duchów otaczających szamanów i tak dalej. Przeciwności które musisz pokonać jest naprawdę wiele i to między innymi przez to, gra jest tak fascynująca. Spelunky 2 to jedna z najbardziej satysfakcjonujących gier wideo, w jakie kiedykolwiek grałem. Śmierć jest karą, ponieważ powoduje, że zaczynasz od początku i tracisz wszystkie potężne przedmioty, które zdobyłeś w poprzednim życiu. Ale nawet jeśli twoja postać nie staje się silniejsza między kolejnymi poziomami, twój mózg stale uzbraja się i wzbogaca o nowe doświadczenia, które mogą pomóc zapobiec powtórzeniu się tej samej śmierci. Jeśli jednak znów się tak stanie, przynajmniej będziesz wiedział Spelunky 2 Download PL , to Twoja wina.

Spelunky 2 Download

Skąd pobrać Spelunky 2 w Pełnej wersji już teraz! To uczucie stawania się coraz lepszym bardzo motywuje do dalszej gry. Dodatkowo sama świadomość, że nie jest to spowodowane niczym innym niż własnymi umiejętnościami i wiedzą, jest niesamowicie potężne i sprawia, że Spelunky 2 po polsku jest świetną propozycją na spędzenie czasu wolnego. Trzeba również wspomnieć o bardzo dopracowanym sposobie sterowania postacią. Dostajesz odpowiednią ilość kontroli nad bohaterem (nawet w powietrzu), dzięki czemu masz możliwość wykonywać precyzyjne skoki z dużą prędkością, a dodatkowo odpowiednią ilość miejsca na synchronizację, aby łatwo wykonywać skoki w ciasnych przestrzeniach, co potrafi być niezwykle frustrujące w wielu innych produkcjach. Jednak największą różnicą ujawniającą się w Spelunky 2 jest to, że nie jest to już liniowa progresja poziomów, która prowadzi od kopalni do dżungli, do jaskiń czy świątyń, a tych naprawdę hardkorowych graczy do piekła. Zamiast tego zaczynasz od tak zwanego Mieszkania (z angielskiego Dwelling) (który jest wersją kopalni Spelunky 2 Download Free ), a stamtąd możesz wybrać, dokąd pójdziesz dalej. Masz możliwość wyboru między ścieżką po lewej stronie, by udać się do dżungli, a ścieżką po prawej stronie dzięki której będziesz mógł zmierzyć się z Volcaną, nowym ognistym obszarem, który w pełni wykorzystuje nowy system dynamiki płynów Spelunky 2 w tym ze śmiercionośnymi basenami lawy, które wymykają się spod kontroli już po jednej tylko błędnej eksplozji. Nie wiesz Jak pobrać Spelunky 2 na PC i szukasz właściwej strony? Lepiej trafić nie mogłeś!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *