Spore Download

Pełne wersje gier

Spore Download

17
Spore Download

Spore Download PC Pełna Wersja 🥇

Wielu z Was nie mogło doczekać się recenzji o produkcji pod tytułem Spore Pełna wersja , zatem mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość, gdyż dziś poruszamy i oceniamy właśnie tę produkcję. Została ona wydana 5 września 2008 roku i należy do raczej rzadkiej grupy gatunkowej, klasyfikowanej jako symulatory życia.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Pentium 4 2GHz lub lepszy
Pamięć: około 9GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 128 MB GeForce 6600 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Spore Download

Sprawdź instalator poniżej

Spore pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Spore pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Spore download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Spore pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Spore download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5 minut.

Spore pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Spore download pelna wersja

Spore download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Spore się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Spore

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Spore Download

Jest to bardzo ciekawa produkcja, dlatego zapraszamy do dalszego czytania! Pomimo wszystkich oczywistych ambicji nowej gry Spore Download Willa Wrighta i całego szumu, który ją poprzedzał, zawsze było coś tak mglistego w tej koncepcji, że nie można było przestać się martwić, że gra w rzeczywistości może posiadać dość liczne niedopracowania. Czy tak rzeczywiście jest? Część tego strachu przed nieznanym, znika prawie natychmiast po rozpoczęciu gry, ale nawet gdy przejdziesz przez pięć jej faz, będą chwile, w których będziesz się zastanawiać czy to faktycznie jest produkcja na którą czekałem by zająć nią swój wolny czas?

Spore Pobierz

Część z Was może chwilo mieć na myśli, że Spore Pobierz może należeć, po prostu do sekwencji uproszczonych gier akcji / strategicznych sklejonych razem z ładunkiem pseudonaukowych bzdur. Nie martwcie się, gdyż to wrażenie nie potrwa długo. Za każdym razem, gdy takie myśli przychodziły mi do głowy, Spore pokonywał moje cyniczne i wymagające podejście, kolejnym przejawem inteligencji , oraz wyobraźni producenta. Spore może czasami wydawać się zwodniczo prostą produkcją, ale pod powierzchnią zawsze dzieje się coś interesującego. Jest dość przystępną, ale jednocześnie bogatą i epicką grą.

Niestety muszę ostrzec, że gdy część graczy szukających hardcorowych wybuchów czy pościgów spróbuje to znudzi się tym dość szybko. Jednocześnie produkcja ma naprawdę duży potencjał, podobnie jak większość gier, których recenzje dla Was przygotowujemy, gdyż staramy się wybierać te ciekawsze produkcje. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą czego dotyczy Spore Download PC , śpieszymy z udzieleniem odpowiedzi. Otóż śledzi on ewolucję gatunku od jego początków jako organizmu komórkowego unoszącego się w pierwotnej formie do przeznaczenia jako zaawansowanej technologicznie rasy zdolnej do eksploracji międzygwiezdnej. Sztuczka polega na tym, że skutecznie tworzysz organizm i kształtujesz go podczas całej przygody, kierując jego ewolucją, budowaniem kultury, określaniem stylu jego cywilizacji i historii.

Recenzje gier

Spore Pełna wersja

Na początku Twoje stworzenie którym się opiekujesz jest tylko niewykształconą istotą z podstawową lokomocją, ustami i parą oczu. Po czasie jednak będzie budować miasta, radzić sobie ze złożonością handlu lub wojny i latać statkami kosmicznymi z układu słonecznego do innego układu słonecznego. To dość długa podróż , ale model rozgrywki i fabuły Spore Pobierz PC z łatwością sobie z tym radzi. Czyni to poprzez podział na pięć faz, z których każda przyjmuje inny styl gry. Pierwsza, faza komórki, jest dość podstawową grą zręcznościową, w której polujesz na pożywienie (zwierzę lub warzywo w zależności od preferencji) i unikasz stania się nim, z tą różnicą, że możesz wydawać punkty zdobyte podczas chrupania na nowe elementy anatomiczne, które czynią cię szybszym, twardszym lub skuteczniejszym łowcą.

Druga faza, faza stworzenia, zaczyna się, gdy wślizgniesz się na suchy ląd. Dziwnie przypominający produkcję Spore Pełna wersja Pobierz , kolejny etap to poszukiwanie DNA zawierającego skamieniałości, które odblokowują nowe ulepszenia ciała, jednocześnie zaprzyjaźniając się lub eliminując rywalizujące stworzenia w celu zdobycia pożywienia i punktów. W miarę postępów zauważysz, że dostrajasz swoje stworzenie do walki lub dyplomacji lub mieszanki tych dwóch, z walką polegającą na prostym zestawie ruchów włączanych za pomocą skrótu, podczas gdy imponowanie potencjalnym sojusznikom jest kwestią podążania za ich ruchami jak śpiew, taniec, czarowanie, pozowanie własnymi ruchami. Rozwiń swoje stworzenie wystarczająco daleko, a znajdziesz się w następnym etapie, etapie plemienia. Sprzymierzając się z rywalizującymi plemionami lub je niszcząc, możesz także uzyskać dostęp do ich technologii, pomagając swojemu stworzeniu przejść do następnego etapu: Cywilizacji.

Opisy i recenzje gier

Spore Download PC

Tutaj wasz gatunek podbił planetę, ale także podzielił się na szereg różnych kultur.Twoim zadaniem jest zjednoczyć ich wszystkich dzięki potędze ekonomicznej i religijnej lub po prostu zwykłej potędze wojskowej. Masz dostęp do Spore Cała gra i kilku prostych opcji budowania miast, a także do flot pojazdów lądowych, morskich i powietrznych, które będą bronić twojej ziemi lub niszczyć inne kultury. Zjednocz wszystkie miasta świata pod swoim sztandarem i ruszaj do gwiazd i do fazy kosmicznej. Jako niedoszły kapitan międzygwiezdnej floty twojego świata, Twoim obowiązkiem jest przyjmowanie misji od swoich przywódców, negocjowanie z obcymi kulturami i po prostu uporządkowywanie bałaganu związanego z innymi planetami i ich rodzimą fauną. W pewnym sensie faza kosmiczna jest podsumowaniem wszystkich faz Spore Download PL , pozwalając ci zobaczyć, co było wcześniej, z innej, wyższej perspektywy. Sama faza nie jest tak skomplikowana, ale jeśli, powiedzmy, faza cywilizacji jest prosta, to jest to elegancka prostota. Dowiedz się Skąd pobrać Spore w Pełnej wersji by grać bez limitów!

Jasne, istnieje tylko jeden typ jednostki lądowej, jeden typ jednostki morskiej i jeden typ jednostki powietrznej na cywilizację, podczas gdy obiekty są ograniczone do podstaw, takich jak fabryki, domy i centra rozrywki, ale to naprawdę wszystko, czego potrzebujemy do tego żeby dobrze się bawić, a to sprawia, że gra jest znacznie bardziej przystępna niż zwykła symulacja Spore po polsku typu strategii cywilizacyjnej, którą swoją drogą omawialiśmy w jednej z naszych recenzji. Wracając, sztuczna inteligencja wykonuje przyzwoitą pracę, nie będąc zbyt twardą na łatwiejszych poziomach i w żadnym momencie nie czujesz się niesprawiedliwie karany za wybór pokojowego wyboru zamiast agresywnej postawy. Jeśli chcesz wyhodować roślinożerców, którzy następnie przyjmą religię lub pokojowe metody ekonomiczne, to w porządku. Jeśli chcesz stworzyć najbardziej agresywnego drapieżnika Spore Download Free w mieście, a następnie przekształcić go w ostateczną rasę wojowników, to też jest w porządku.

Spore zapewnia sposoby gry z różnymi wyborami i celami, i zawsze istnieje silne poczucie przyczynowości i biologicznie zakotwiczonego postępu - wybory dokonane w fazach komórek i stworów zostaną odzwierciedlone w plemiennych i Fazy cywilizacji, częściowo dlatego, że określają, jakie specjalne zdolności będziesz mógł wykorzystać w walce lub dyplomacji. Jednocześnie twoje stworzenie nie jest całkowicie zdefiniowane przez to, co było wcześniej.

Poradniki do gier

Jak pobrać Spore na PC

Jeśli zaczniesz od stworzenia, które ma szpony i kolczaste ogony, niekoniecznie musi stać się agresywną kulturą, chociaż zalety i wady ukryte w ich biologii z pewnością będą promować takie zachowanie. Jednak tym, co naprawdę wyróżnia Spore Ściągnij za darmo , jest jego potencjał kreatywności. Jest to najbardziej oczywiste w fazie stworów, w której będziesz modyfikować i zmieniać kolor swojego stworzenia za każdym razem, gdy się rozmnaża, ale działa to przez wszystkie fazy. Kiedy jednak dotrzesz do fazy plemienia i cywilizacji, nadal tworzysz, niezależnie od tego, czy jest to odpowiedni strój, hymn narodowy, czołgi i samoloty, które wyślesz na inwazję, czy też wieże, domy i fabryki, które będą schronieniem dla Twoich obywateli. Na dziś to już koniec, dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie! Nie wiesz Jak pobrać Spore na PC i szukasz dobrej strony? Lepiej trafić nie mogłeś.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl