Squad Download

Pełne wersje gier

Pobierz Squad w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Squad Download

Squad Download PC Pełna Wersja 🥇

Squad Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witajcie kochani! Przedstawiamy Wam kolejną propozycję wspaniałej gry komputerowej o nazwie "Squad" która z pewnością przyniesie Wam wiele pozytywnych wrażeń. Zachęcamy do czytania. Taktyczna strzelanka Squad Pełna wersja wreszcie wystartowała. Nawet do stu graczy może przemierzać ogromne i szczegółowo odwzorowane tereny pieszo, oraz za pomocą pojazdów, w grze akcji, którą usytuowałbym gdzieś pomiędzy Battlefield i Arma.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz lub lepszy
Pamięć: około 26GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 370 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Squad Download

Pomysł na to przedsięwzięcie zaczął się od pewnych ludzi stojących za stworzeniem Battlefield 2 Project Reality. Przedstawiono plany nowych trybów, map i nie tylko, które rozciągną się przynajmniej na przyszły rok. Przejdźmy jednak do sedna... Squad Download to strzelanka wojskowa bazująca na ścierających się ze sobą dużych zespołach i nastawiona na budowanie wojennej atmosfery. To co już w pierwszym momencie rzuca się w oczy to nerwowe napięcie, które odczuwasz w jelitach, gdy dochodzi do intensywnej wymiany ognia z różnych stron i kierunków terenu.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Squad pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Squad pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Squad download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Squad pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Squad download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Squad pelna wersja

Squad download pelna wersja

Squad download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Squad się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Squad

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Squad Pobierz

Nie wiesz kto strzela, nie możesz być pewny swojego bezpieczeństwa w danym miejscu, bo przecież wszędzie może czaić się snajper. Do produkcji Squad Cała gra dodano nowy samouczek, który nauczy Cię, między innymi, jak korzystać z ukrycia i trzymać się z dala od oczu snajperów tak bardzo, jak to możliwe. Jest on dość dobrze zaprojektowany i przemyślany, dzięki czemu służy realną pomocą podczas pierwszego kontaktu z rozgrywką. Tak więc, korzystając z otaczającego terenu, zespoły muszą przemieszczać się przez obszary wiejskie i miejskie, korzystając z osłony i dymu, aby dotrzeć do celów rozsianych po mapie gry Squad Pobierz . Szczególnie na początku meczu, przed oddaniem pierwszych strzałów, pojawia się prawdziwe poczucie napięcia, ponieważ obie drużyny ustalają swoje pozycje i są świadomi wojny, która wkrótce nadejdzie.

Praca w zespole to zupełna podstawa. Prawie tak samo ważna jest umiejętność szybkiej komunikacji. Zwykle podczas gry online zostawiam zestaw słuchawkowy w bezpiecznej odległości od ust i uszu, ale bardzo często używam go podczas gry w Squad Download PC . To pomaga zarówno mi, jak i mojemu zespołowi, oddziałując w czasie rzeczywistym na zmiany dokonujące się na polu bitwy. Grając jako dowódca oddziału, musimy komunikować się z innymi dowódcami, nie wspominając o członkach własnego zespołu. Dzięki temu możemy realnie wpływać na losy potyczki i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. To naprawdę bardzo ważne. W tej grze śmierć przychodzi szybko i łatwo.

Recenzje gier

Squad Pełna wersja

Spodziewaj się wielu zabitych wśród Twojego oddziału i to zwykle przez graczy, których nawet nie uda Ci się zauważyć. To jedna z pierwszych rzeczy, których się nauczyłem, więc kiedy ostrożnie skradałem się przez niektóre drzewa, nie byłem zaskoczony, gdy ktoś z innego oddziału podszedł do mnie i zapytał, czy w pobliżu jest niebezpieczeństwo. Ostrzegłem go przed snajperem Squad Pobierz PC , podziękował mi, po czym ruszył dalej. Mecze są pełne podniosłych chwil, które nieustannie tworzą napiętą i nieprzewidywalną atmosferę. Jest mało prawdopodobne, abyś miał możliwość licznego strzelania w meczu drużynowym, ale kiedy już do tego dojdzie, nie ma miejsca na błędy. Balistyka mocno skłania się w stronę realizmu, a jeśli jesteś atakowany z dystansu i masz tylko żelazny celownik, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest schronienie się i flankowanie, lub bohaterska ucieczka. Rakiety przeciwpancerne nawet nie zdetonują Squad Pełna wersja Pobierz , jeśli będziesz zbyt blisko celu.

Posługiwanie się bronią jest surowe, ale uczciwe i sprawia, że każde zabicie jest niezmiernie satysfakcjonujące. Niestety muszę się przyznać, że dość często zostaję zabity, ponieważ nie jestem wystarczająco ostrożny lub moje reakcje są zbyt powolne , ale jest jeszcze jeden istotny problem, który powoduje wiele niesprawiedliwych, frustrujących zgonów.

Opisy i recenzje gier

Squad Download PC

Członkowie drużyny są, jak można się spodziewać, oznaczeni nazwami użytkowników widocznymi nad ich głowami. Jednak są one wyświetlane z irytującą niekonsekwencją. Sojusznik znajdujący się tuż przed tobą może nie mieć nazwy, podczas gdy widzisz imię innej osoby po drugiej stronie ulicy lub odwrotnie. Pojawiają się i znikają z pola widzenia pozornie przypadkowo. Dodaj to do faktu, że zwykle niezwykle trudno jest odróżnić przyjaciela od wroga na podstawie samych modeli postaci i nie zdziw się, gdy usłyszysz, że praktycznie każdy mecz w Squad Download PL w którym brałem udział, zawierał wiele omyłkowych zabójstw sojuszniczych postaci. Zobacz Skąd pobrać Squad w Pełnej wersji i graj!

Jestem w stanie zaakceptować pomysł, że gracze powinni zawsze mieć świadomość pozycji naszych towarzyszy dzięki połączeniu korzystania z mapy i skutecznej komunikacji, ale bywa to naprawdę utrudnione. Za to dowódca drużyny jest oznaczony ikoną widoczną z dużych odległości, jasnozieloną gwiazdą dla swojego zespołu silnie uzbrojonych mędrców i w tym względzie nie ma problemów z jego rozpoznaniem. Mimo to wciąż dobrze się bawię podczas rozgrywki i często jestem świadkiem niesamowitych sytuacji na polu bitwy.

Zabójstwa zwykle są w pewnym stopniu najmniej ważnym elementem meczu, co znajduje odzwierciedlenie w ważeniu punktów. Zabij wroga, a jeśli ten nie zostanie wskrzeszony, to drugą drużyna straci bilet. Możesz jednak stracić więcej biletów w grze Squad Download Free , lub nawet zdobyć trochę dla swojej drużyny i / lub zdobyć dużo punktów poprzez osobiste działania, takie jak przejmowanie i obrona punktów, pomoc w budowaniu struktur, dekonstrukcja obiektów wroga oraz leczenie i ożywianie członków drużyny. Podoba mi się fakt, że nie tylko tabele liderów są podzielone według drużyn, ale zespoły są następnie uszeregowane według składu, a nie poszczególnych graczy. Podczas rozgrywki musimy zwracać uwagę na całe mnóstwo czynników które mogą warunkować naszą wygraną Squad Ściągnij za darmo lub porażkę. Nie chcemy ich wszystkich wymieniać by nie psuć Wam niespodzianki, dlatego zarysowujemy jedynie ogół rozgrywki który jest naprawdę satysfakcjonujący i wciągający. Najważniejszą rzeczą do zrozumienia jest to, że jest to gra, która jest dobrze zrobiona i momentami potrafi być nawet zabawna.

Poradniki do gier

Jak pobrać Squad na PC

Wykonywanie napiętego biegu przez ulicę, gdy podejrzewasz, że w okolicy czai się snajper, ożywianie i uzdrawianie członków drużyny pod ostrzałem oraz pomaganie innym w ustanowieniu nowej bazy to ekscytujące i trzymające w napięciu działania. Gdyby tylko identyfikacja wrogów była tak łatwa, jak w każdej innej grze online, w którą grałem, mogłoby to znacznie poprawić wrażenia. Bezwzględność rozgrywki jest zarówno największą siłą, jak i słabością produkcji Squad po polsku . Odmowa sensownego prowadzenia graczy przez labiryntowe systemy potrafi niektórych skutecznie odstraszyć, ale te elementy zapewniają wrażenia inne niż wszystkie. Jeśli zdołasz przeczołgać się przez długie, kręte okopy, znajdziesz się na polu bitwy, na którym każdy pojedynek jest wyjątkowy. Dziękujemy serdecznie. Dowiedz się Jak pobrać Squad na PC wybierając nasz serwis.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Squad płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Squad działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Squad już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Squad i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.